מניפולטור חמקן.....שנים אתה מטיף שהדתיים/חרדים וקיצוניים כמוך,הופכים רוב שצריך להשלים איתו.....

והנה קטנתם...13%....

קנייבסקי? זוכר? גינוי?

פרעות החרדים? גינוי? 

ובהזדמנות לך עשה תיקון , גינוי סוחף לעצמך ולהסתה הרעילה כנגד העולם החופשי,הומני,תרבותי,משכיל......שאתה מוביל. 

עולם שישראל חלק ממנו, שמקיים את שכמותך. 

ברוך השם שהעם בישראל הופך להיות יותר ימני, שמרני, לאומי, מסורתי, דתי ויהודי 

וטוב שכך.

אתה ממש מניפולטור ! יותר ימני ושמרני ומסורתי זה א יותר דתי וחרדי והחזון שלך -כולו חרדי!

אני מתאר מצב שבו באופן הדרגתי העם נוטה לכיוון הדתי

אינני מסתיר זאת

הזכרתי רבות שהמודל שלי הוא מודל יהודי

כמו כן הזכרתי רבות כי יש שינוי חיובי בקהילה החרדית 

השינוי הוא שיש ישראליזציה אצלם

החיים בישראל מעוצבים ביום יום באופן דמוקרטי

כוחות מנוגדים ושונים מושכים לכיוונים שונים

הדמוקרטיה מאפשרת שינוי משוקלל בהתאם לרצון העם

אם העם רוצה להיות אמוני

מי אתה שתמנע זאת... ?

קבל את חוקי הדמוקרטיה, וכבד אותם

כל האפשרויות פתוחות בפני אנשים כמוך 

הכל פתוח

אין כפיה, ולא תהיה כפיה

השינויים יווצרו בהסכמה

לבינתיים יש כפייה חילונית כבר עשרות שנים באורח חיים מערבי מרקיב

שהביאנו עד הלום, ודירדר אותנו לפי תהום

זה בהחלט לא ימשך ככה.

אתה צריך להבחין בין משאת נפש לבין מציאות. אמרתי את זה עשרות פעמים: העם נהיה יותר ימני יותר מסורתי אבל בשום פנים ואופן לא יותר חרדי. אתה הצגת לי את המודל שלך למדינה היהודית ששום אזרח שפוי -כולל ימנים ומסורתיים לא יהיה מוכן לזאת.

מודל של שיבת נשים למטבח. של איסור הומוסקסטאליות. של כפיית צניעות . של איסור על סרטים וכו'. זהו מודל שיכול להעשות רק ע"י משמרות מהפכה. אין דרך אחרת!

אני לא כופה עליך כלום. מישהו מונע ממך לשמור מצוות ללבוש צנוע לאכול כשרות לא לנסוע בשבת לא להסתכל על סקטים מהוליווד וכו'? אתה הוא זה המאיים עלי למנוע זאת ממני!

לצערך הרב זה ימשך בני האדם התפכחו בהיסטוריה מעבודת אלילים. בני אדם התפכחו בהיסטוריה מהשפעת הכנסיה. בני האדם התפכחו משלטון מלכים ואצילים. בני אדם השתחררו מדוגמות דתיות מטופשות שסותרות את המדע. אני כנראה לא אחיה אבל לדעתי בעוד 100 שנה הדתות יעלמו.

כדי למנוע לאנושות נזקים כבדים

כדי למנוע ולצמצם את היקפי הרוע הרוע, הרשע והפשע

כדי למנוע רצח מאות מיליוני תינוקות חסרי ישע וחפים מפשע בהפלות שהחברה הליברלית המערבית הכשירה מוסרית

כדי למנוע את סבל המשפחות החד הוריות וילדיהן - לרוב סבל של עוני, אומללות ילדים ונזקי נפשי אצלם שגדלו ללא דמות אב בחייהם

כדי למנוע התאבדויות, דיכאונות, בדידות, הזנחת זקנים, עוני, פערים חברתיים ועוד מרעין בישין

כדי למנוע לצמצמם את נוכחות הכוחות השטניים בעולם ובחברה

כדי למנוע את השטניות של הפמניזם המיליטנטי שגרם סבל ורעות רבות בחברה

כדי למנוע את סבל הגברים, שדחקו אותם מתפקידם החשוב במסגרת המשפחה הגרעינית המסורתית של אבא אמא וילדים

וכדי למנוע עוד רעות חולות רבות נוספות

אמרתי באופן ציורי, שיש להחזיר את הנשים למטבח, ואת ההומואים לארון

והכוונה היא להחזיר את הנשים לתפקיד החשוב והעצום של גידול ילדים וטיפול אוהב במשפחה

ולהסיר ולהרחיק את ההומואים ממרכז החיים החברתיים, ומהבמה המרכזית

להרחיקם לבל ישמשו כמודל לחיקוי לנוער הצעיר

יש להחזירם לארון - לשולי החברה

לשנות את הרכב האנשים המאיישים את הבמה המרכזית בחברה כך שהרוב המכריע יהיו אנשים ומודלים לחיקוי חיוביים

כשכל החברה הבריאה מוחאת להם כפיים

ולא מוחאת כפיים לסוטים, להוללים, למושחתים, למסוממים ולבלייני האורגיות, ההוללות והזיונים

אני קצר בזמן כרגע...

ולעת עתה עלי לפרוש.  

הצדקת כל מילה שלי. אתה יכול להחזיר את הגלגל לאחור רק ע"י משמרות מהפכה. מקווה שכל הסיוט שאתה מכין לך ישאר בדמיונך.

חברה' כבר כתבתי את זה פעם, אבל אני אכתוב שוב, כי זה חשוב. מה שאתם רואים פה עם אליהו זה קצה קרחון - ואתם בדיבור איתו, מפריעים לו להחלים...

אנא, אני מבינה בזה יותר מקצת, כשמישהו נמצא על תרופות ובמעקב של שיחות, המצב הכי רצוי זה שהוא יהיה בדיבור ושיחות עם המטפל שלו - הדיבור המאד אינטנסיבי איתו של אנשים כאן בפורום והניסיונות 'לשכנע' אותו בדברים בדיבור ע"פ ההיגיון רק מפריע לו מאד, תבינו את זה, תורידו בבקשה הילוך, בהרבה הרבה, אתם מזיקים לו, אתם פשוט מזיקים לו בעליל.

הנזק כבר קרה,מזמן, האיש הזה כותב דברי תועבה. חזיר בעור כבש תמים....

כותב ממש הסתה ותועבה כנגד הנהדרים באנשים. קשה להשאר אדישים,ובפרט להשאיר את הבמה למניפולטור כזה. 

בעקרון את צודקת. אבל חיים נהנה כנראה מהדיונים עימו, בעיני זו אינה סובלנות,חופש דעה.....

הרי האיש לעולם לא משיב לענין,רק הופך דבריו / מתחנף....שלא יעיפו אותו. חוזר על עצמו ללא דיון אמיתי. 

להבדיל מאנטוליו....הוא יותר מניפולטיבי, אבל מילותיו הן ארס מזוקק והסתה. ניצול לרעה של חופש ורצון לדו שיח. 

וכאלה תועבות אסור לאפשר. 

אבל זו דעתי, יש שאינם מסכימים לה. 

כשאני מביט בעמוד הראשון של פורום היסטוריה, מה שאני רואה זו הסתה קיצונית מיסיונרית,שיקרית,לא היסטוריה, לא ידע, 

לא היסטוריה. רואה כיצד מיסיונר דתי גזען,מאכלס את כל עמודי הפורום,בחזית. 

בודדים קוראים גם את התשובות,עמוד 2. 

ואותי זה מרגיז. כי בפועל,איש נעים כחיים, מאפשר זאת. וזו טעות שרבים עושים....בשם ערכים מצויינים, שרשעים מנצלים במטרה להרסם ! חשוב להבחין, גם אם זה בפורום בוואלה.....

אני רואה המון טיעונים הגיוניים.....יש נושאים ראויים, גם של "אליהו"....

אבל ישנם רבים שהם הסתה מזוויעה,שלעיתים מוסווים, שחייבים להמחק. אבל נשארים ו"מפארים" את העמוד הראשון. 

עודד

זה הפורום שחיים מנהל...

תלמד ממנו.. נותן אפשרות להתבטא...לא רק למי שדיעותיו דומות לשלו

אני הפסקתי לכתוב באקטואליה כי אתה חמום מוח..

אתה מסית נגד החרדים.. וכאשר מעמידים אותך על הטעות.

אתה מוחק..

מקומם של זיבולי אהבליהו פ. הוא פורום "דתיים-חילוניים"... 

אתר מעולה לטפוח חשיבה בקורתית.

הממצא היחידי של פאראפסיכולוגיה הוא Unrepeatability ("כל ידעוני יתנבא בעמימות שונה"). 

אתר מעולה הדן בשרלטנות מטפלים.

לא-ימצא בך...קסם קסמים, מעונן ומנחש ומכשף. וחבר, חבר; ושאל אוב וידעני, ודרש אל-המתים... (דברים יח ט-יא)

הנזק כבר קרה,מזמן, האיש הזה כותב דברי תועבה. חזיר בעור כבש תמים....

כותב ממש הסתה ותועבה כנגד הנהדרים באנשים. קשה להשאר אדישים,ובפרט להשאיר את הבמה למניפולטור כזה. 

בעקרון את צודקת. אבל חיים נהנה כנראה מהדיונים עימו, בעיני זו אינה סובלנות,חופש דעה.....

הרי האיש לעולם לא משיב לענין,רק הופך דבריו / מתחנף....שלא יעיפו אותו. חוזר על עצמו ללא דיון אמיתי. 

להבדיל מאנטוליו....הוא יותר מניפולטיבי, אבל מילותיו הן ארס מזוקק והסתה. ניצול לרעה של חופש ורצון לדו שיח. 

וכאלה תועבות אסור לאפשר. 

אבל זו דעתי, יש שאינם מסכימים לה. 

כשאני מביט בעמוד הראשון של פורום היסטוריה, מה שאני רואה זו הסתה קיצונית מיסיונרית,שיקרית,לא היסטוריה, לא ידע, 

לא היסטוריה. רואה כיצד מיסיונר דתי גזען,מאכלס את כל עמודי הפורום,בחזית. 

בודדים קוראים גם את התשובות,עמוד 2. 

ואותי זה מרגיז. כי בפועל,איש נעים כחיים, מאפשר זאת. וזו טעות שרבים עושים....בשם ערכים מצויינים, שרשעים מנצלים במטרה להרסם ! חשוב להבחין, גם אם זה בפורום בוואלה.....

אני רואה המון טיעונים הגיוניים.....יש נושאים ראויים, גם של "אליהו"....

אבל ישנם רבים שהם הסתה מזוויעה,שלעיתים מוסווים, שחייבים להמחק. אבל נשארים ו"מפארים" את העמוד הראשון. 

עודד, זה שהערכים שהוא מאמין בהם אינם אלה שאתה מאמין לא מצדיקה לסלק אותו מפורום, שזה המקום של כולם להביע את דעתם. 

לשמאל הפרוגרסיבי היה חלום וחזון. בחזונם הם ראו עולם ללא דת, ללא אלוקים, ללא תא משפחתי מסורתי, ללא מדינות, ללא גבולות. עולם עם הגירה חופשית של מסתננים ממקום למקום, וכוח עבודה זול זמין ונייד. הם נקטו בפעולות כדי לממש חזון זה שלהם לכפר גלובלי. הם יצרו ובנו אירגונים בינלאומיים לניהול עולם גלובלי זה מטעם האו"ם. הם פיתחו ובנו כלכלה ומסחר גלובליים. הם כוננו את האיחוד האירופי והרחיבו אותו.

אחד המהלכים האחרונים שלהם היה כריתת ברית בלתי קדושה עם סין הקומוניסטית האתאיסטית. הם צרפו את סין העניה אל אירגון הסחר העולמי לפני כעשרים שנה. ההנחה והתיכנון היה כי במהלך הפיכתה של סין לכלכלת שוק חופשית, היא גם תהפוך לחברה חופשית יותר, תוך כדי יצירת רפורמות בחברה. החלום היה להפוך את 1.4 מיליארד הסינים לחברים בכפר הגלובלי.

הסינים אומנם ניצלו את הסיוע הכלכלי, ואמנם התעשרו באופן מוצלח כמדינה מהסחר הכלכלי הגלובלי. הם גנבו קניין רוחני מהמערב בהיקף עצום, וניצלו את "הכוונות הטובות" שלו. אך את החברה שלהם לא שינו. אדרבא, הם הפכו ליותר מסוגרים, דיקטטוריים, ואובססיביים לשלוט באוכלוסיה ביד ברזל. הם כלאו מיליונים במחנות "חינוך מחדש", ורדפו את אלוקים והדת בסין. מכאן, קל להבין כי מזימה זו של השמאל הפרוגרסיבי לגבי סין נכשלה.

השמאל הזה קיווה כי אם יקריב את רמת החיים, ומקומות העבודה של הצווארון הכחול של ארצו, ואת טובת אזרחי מדינתו - הוא יצליח. כוונתו הייתה ליצור את הכפר הגלובלי על גבו, דמו וחשבונו של האדם העמל במדינות המערב. וכך אמנם התפתח העניין. מאות מיליוני משרות זרמו אל סין והמזרח הרחוק - תוך כדי יצירת עוני וסבל במדינות המערב אצל מעמד העובד הפשוט. מי שנהנה מעניין זה של בניית הגלובליזם והתעשר רבות מיכך הם בעיקר אנשי ההייטק, הבנקאים, אשפי הבורסה, העוסקים, בפיננסים - כלומר בעסקי האוויר.

חלום בלהות זה של הכפר הגלובלי התרסק, וספג מכה אנושה ונוק-אאוט מידי הקדוש ברוך הוא. קודם אצבע אלוקים התערבה וטראמפ  הנשיא האדיר והכביר נבחר כנשיא אמריקה. כפטריוט אמריקאי הוא שינה מיד את כיוון המדיניות האמריקאית הגלובליסטית - וריסק אותה. והצליח לבנות מדיניות אמריקאית הולמת אשר ברוך השם הפכה את ארה"ב למגדלור חזק, עשיר, משגשג ומשפיע. מיגדלור של תקווה, חירות, לאומיות וזכויות של האדם הקטן להזדמנות ולהצלחה.

אצבע אלוקים התערבה שוב והאיחוד האירופי המרושע החל להתפרק. האיחוד האירופי היה אבן בניין חשובה בחזון הכפר הגלובלי. והוא ההחל להתפורר כאשר בריטניה, הכלכלה השנייה בגודלה באירופה פרשה מהאיחוד לדרך עצמאית ולאומית. הדבר הצליח לה לאחר מאבקים מתישים, קשים וארוכים שנמשכו כשלוש שנים. זאת היא עשתה כנגד גופים ואירגונים אינטרסנטים חזקים מאוד, שניסו לעצור את פרישתה זו של בריטניה.

ושוב, אצבע אלוקים כנראה מתערבת. וירוס הקורונה הקטלני צץ לפתע פתאום. נגיף זה שיבש את הכלכלה הגלובלית, והאט באופן משמעותי את הסחר העולמי. כמו שזה נראה כרגע, מדינות העולם בודדו את סין. המערב החל להבין כי התבדלות לאומית, וייצור כלכלה עצמאית תוך הסתמכות על משאבי אנוש בתוך המדינה - הם, הם הפתרון הראוי והנכון להשגשוג. הם, ולא חזון הכפר הגלובלי. מכאן קל להבין כי המזימות האפלות והמרושעות של הגלובליסטים ספגו מכות נוק-אאוט משמעותיות.

ברית הדמוקרטים - זאת הפרוגרסיבית, האליטיסטית האתאיסטית לחזון כפר גלובלי נכשלה

הם זממו ברית זו יחד עם הקומוניסטים רודפי הדת והאלוקים בסין הקומוניסטית

תודה לאל, מסתמן כי גווע חזון הכפר הגלובלי שהתריס כנגד אלוקים ואדם                          

בעקבות התפשטות וירוס הקורונה בעולם, והנזקים הכלכליים, הבריאותיים העצומים שהוא יצר 

וגם בעקבות הכאוס, המוות, החולי, הדיכאון, הטרור התודעתי, הבדידות

נוצר במערב גל של עוינות, טינה ותיעוב ממעשי הסינים - שבכוונה אפשרו לוירוס להתפשט בעולם

דבר זה מוביל את המערב לתביעות פיצויים מסין

לא רק זאת, במערב החלו להבין את מסוכנותם של הסינים כדיקטטורה קומוניסטית, שרוצה להשתלט על העולם

בעקבות כל זאת החל טראמפ בהידוק של סנקציות מסוימות כלפי סין

יוזמת הענישה של טראמפ כלפי סין היא רק בתחילתה, וכנראה יבואו צעדי תגובה מצידה של סין

דבר זה יביא כנראה לתחילתה של מלחמה קרה חדשה, והפעם בין ארה"ב לסין.     

והנה היום דוגמא לסכנות הדיקטטורה הסינית לעולם החופשי

הם החליטו היום להגביר את האכיפה של חוקים דרקוניים בהונג קונג

כצעד נוסף בכיוון של סיפוח הונג קונג

לאחר 100 שנה הם קבלו את הונג קונג בחזרה מהבריטים

קבלו אותה כמדינה משגשגת, חופשית ודמוקרטית

הם התחייבו לפני הבריטים לשמור על החופש, ולא לבצע שינויים במרקם החברתי ובשיטה הפוליטית בהונג קונג

לא עבר הרבה זמן, וכבר הם זוממים לספח את הונג קונג אל סין

הם התחייבו לשמור על מה שנקרה מדינה אחת (סין) עם שתי שיטות (פוליטיות)

והיום הם עשו עוד צעד המוכיח כי הם מוליכי שולל, שקרנים, נוכלולים - שאינם מכבדים את ההתחייבות הלאומיות שלהם

והמהומות בהונג קונג לא יאחרו לבוא

והמתיחות עם העולם המערבי ובראשם ארה"ב יעלו מדרגה

והנה מתקרבים אנו לעוד צעד משמעותי בכיוון של מלחמה קרה בין ארה"ב לסין.    

ממתי מדינה חופשית משגשגת ודמוקרטית היא משאת הנפש שלך?

אני דמוקרט בכל נימי נפשי

רק הדמוקרטיה מאפשרת לאנשים כמוני ליצור הפיכה בשיווי המשקל של הכוחות בישראל באמצעים כשרים

אמצעים דמוקרטים שננקטים ללא שפיכות דמים, ללא מלחמות אחים, ללא דם שנשפך

וזאת בשעה שיש לזכור כי אנו מוקפים מבפנים ומבחוץ באויב הערבי הרצחני וצמא הדם.

בהזדמנות אפרט יותר.....

בגלל כניסת השבת אני נאלץ לפרוש לעת עתה. 

אני דמוקרט בכל נימי נפשי

רק הדמוקרטיה מאפשרת לאנשים כמוני ליצור הפיכה בשיווי המשקל של הכוחות בישראל באמצעים כשרים

בהזדמנות אפרט יותר.....

אתה לא דמוקרט כי אתה שולל כמעט כל עיקרון דמוקרטי. אי אפשר להיות חרדי אנטי ליברלי וגם דמוקרט. זאת סתירה מהותית.

אני דמוקרט בכל נימי נפשי

בהזדמנות אפרט יותר.....

אתה לא דמוקרט כי אתה שולל כמעט כל עיקרון דמוקרטי. אי אפשר להיות חרדי אנטי ליברלי וגם דמוקרט. זאת סתירה מהותית.

כל כך הרבה שטויות דיברת במשפט אחד 

שאם לא היית רציני, ניתן היה לחשוב שאתה מתבדח

1 - אני לא שולל שום עיקרון דמוקרטי - אני תומך בכל עיקרון דמוקרטי

צריך להיות שיכור או עיוור לטעון זאת

2 - אני לא חרדי - אני מסורתי לייט מאוד - נולדתי חילוני, גדלתי חילוני והתחנכתי כחילוני

3 - אם אתה חושב שאין זה אפשרי להיות ימני, שמרני ואנטי ליברלי וגם דמוקרט, אז אתה עיוור שלא רואה נכוחה

בדמוקרטיה הגדולה בעולם הלא היא ארה"ב 

מחצית מהאוכלוסיה כ-170 מיליון תושבים הם שמרנים אנטי ליברלים, והם מאמינים בעקרונות הדמוקרטיה.

אני דמוקרט בכל נימי נפשי

בהזדמנות אפרט יותר.....

כל כך הרבה שטויות דיברת במשפט אחד 

שאם לא היית רציני, ניתן היה לחשוב שאתה מתבדח

1 - אני לא שולל שום עיקרון דמוקרטי - אני תומך בכל עיקרון דמוקרטי

צריך להיות שיכור או עיוור לטעון זאת

2 - אני לא חרדי - אני מסורתי לייט מאוד - נולדתי חילוני, גדלתי חילוני והתחנכתי כחילוני

3 - אם אתה חושב שאין זה אפשרי להיות ימני, שמרני ואנטי ליברלי וגם דמוקרט, אז אתה עיוור שלא רואה נכוחה

בדמוקרטיה הגדולה בעולם הלא היא ארה"ב 

מחצית מהאוכלוסיה כ-170 מיליון תושבים הם שמרנים אנטי ליברלים, והם מאמינים בעקרונות הדמוקרטיה.

אתה וגם חיים טועים...

חיים ,היקר, כ"כ נזהר מהדת עד שהוא זורק גם את ספר התורה בשיבתו ספר חכמה פילוסופיה

אתה,יקירי, כ"כ לא נזהר מהדת עד שאתה מאמץ פירוש רבני גזעני אלילי רב אסונות חורבנות שואה ומניעת עלייה ארצה

אז מה לעשות?

אני יכול להרכיב את השכל שלי אצלכם על תושבת המוח????????????????????

לא.

וסליחה.

עבור לעמוד
... , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר