יש גם פתרונות פחות דרסטיים, החרדים הם בשר מבשרנו, ורק בזכותם שרדנו את הגלות ונשארנו בנים לעם היהודי. לפעמים צריך להתייחס אליהם כמו שמתייחסים במשפחות מסויימות לבן משפחה מפגר (מה שנקרא היום 'על הספקטרום').

זה לא אומר להשלים עם הבלגן שהם עושים מדי פעם עם עיכוב טיסות, אבל יש בין החרדים גם אנשים עם מעט שכל, יש מכונים שמוצאים פתרונות טכנולוגיים כדי להסתדר עם ה'הלכה' ועם איסורי דרך חייהם, יש פיתרון אפשרי שכבר הם עובדים עליו ועלה בתקשורת.

ביום שבת קודש זה, הבה נהיה אופטימיים.

לא צריך להסתדר עם ההלכות,צריך ליזום ולהכיל הלכות חדשות,מתקדמות,מציאותיות, כי רוב ההלכות נשארו אי שם בזמנים של חז"ל....שכל כך חסרים כיום. אין כנראה,באמת חכמים כיום,שישנו את האבסורד,הגיחוך....

יש הבלחות פה ושם....מעט מידי. 

וכעת פורסמה שערוריה שעשו חרדים במטוס של אוסטריין אירליינס.....גם שם קבוצה שלהם סרבה לשבת ליד נשים....הטיסה עוכבה שעות,אנשים הפסינו טיסות המשך....

והאוסטרים היו חסרי אונים,טוענים ש...אילו הורידו אותם, היו מואשמים שכלום לא השתנה ב 70 השנים האחרונות ! 

לא יאמן הנזק שהכתות האלו גורמות ליהדות ולישראל. וזה רק קצה קצהו של הקרחון .....

שאם ימשיך כך, כשאנו נגררים כעיוורם אחרי טובות הנאה קואליציוניות ....ומתפשרים על כל ערך,

נשקע ממש כטיטאניק ! 

emo_45.png יישר כוחך. דברים כדורבנות.

לתופף על פח - תענוג.

לא צריך להתרגש ולא להתייאש, יש פתרון הלכתי\טכנולוגי :

https://www.youtube.com/watch?v=dp0In48V-Mc

דווח על זה (בקישור) בחדשות הערב בטלויזיה ביום 26-6-2018, תקשיבו בזמן 42 דקות ו  58 שניות  (42:58).

פתרון ממש מעולה לטיסות החרדים באל על ובחברות תעופה אחרות.

אני שואלת את עצמי, לו היו חרדים מתנהגים אליי כך במטוס, האם הייתי מוצאת עוז בלבי לומר לדיילת בקול רם: "שהשמוקרים יעברו מקום! הם שעושים את הבעיות!" וכן: "את לא תהפכי אותי לקרבן! השמוקר הוא שעושה את הבעיות!"

בכל מקרה, ודאי הייתי אומרת: "אני לא אזוז. הם שעושים את הבעיות. שהם יזוזו".

לתופף על פח - תענוג.

אין צורך להתעמת עם אחינו בשר מבשרנו שבזכות מוזרותם ויחודם שרד עם ישראל את הגלות. 

לכל דבר יש זמן מחצית חיים או זמן חיים, והאבולוציה תדאג לזה שבבוא הזמן הם יחלימו ויהיו ככל האדם, לא ימותו חלילה, אבל יעברו איזושהי טרנספורמציה מתקנת.

בינתיים, הפיתרון ההלכתי טכנולוגי שהם המציאו יתמודד יפה עם הבעיה, מה אכפת לך שישימו לצידך מחיצת קרטון דקורטיבית למשך הטיסה?

שלא יעיזו, השמוקרים.

פשוט שישבו במקום אחר. אני לא רוצה ששמוק חרדי ישב על ידי.

בכל מקרה, הפתרון הוא בידי אל על: דיילת הקרקע בשדה התעופה שתשים לב, ושלא תסדר מקומות ישיבה לזכרים חרדים ולנשים ביחד.

לתופף על פח - תענוג.

לא יהיה לזה סוף.

הפרת סדר על ספון מטוס דינה אחד - הורדה מן המטוס לפני ההמראה או הסגרה למשטרת שדה התעופה בנמל היעד, אם הפרת הסדר החלה לאחר ההמראה... 

Patriotism is the last refuge of a scoundrel (Samuel Johnson)

פטריוטיות היא מפלטו האחרון של נבל (סמואל ג'ונסון)

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: ariela24a, ohevtora1, yaktumua
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר