למה צריך מישהן שיפרש? אם אתה עצמך לא מסוגל לפשט את רעיונותיך על מנת שיהיו מובנים זה רק מצביע עד כמה הם מבולבלים וחסרי פשר.

וכמובן שלא ענית על שאלותי.

למה צריך מישהן שיפרש? אם אתה עצמך לא מסוגל לפשט את רעיונותיך על מנת שיהיו מובנים זה רק מצביע עד כמה הם מבולבלים וחסרי פשר.

מה שאלתך?

השלום המיוחל יבוא מכוחנו ולא מחולשתנו

הדמיון הוא אויב המשלה אותכם שאתם חושבים אמת

בכל מקום, יש מקום, שאין בו מקום, בינהם נימצא אלהים, בצורת כיפה(=הפכים) המהווה אותם מעצם היותו היפוכם

מה זה בדיוק "אופן תיאורטי לחלקיק האלוהי שצורתו כיפה שמורכבותה היא מאין ויש ,ותראו את צידה הקעור של הכיפה שהיא האין (תיאורטית) (מכיפה = הפכים) ומאין שבה נוצר היש, ומיש שבה נוצר האין, צידה האחד של החלקיק האלוהי הקמור הוא היש והוא הצד הזכרי , וצרתה הקעור של הכיפה הוא האין והוא הצד הנקבי"מאיפה אתה יודע את זה? איפה הביסוס של זה?

לא צמצמת כלום הבאת מלל קשקשני לא ברור ולא מובן שמורכב מהסברים חסרי ביסוס  מה זה בדיוק "אופן תיאורטי לחלקיק האלוהי שצורתו כיפה שמורכבותה היא מאין ויש ,ותראו את צידה הקעור של הכיפה שהיא האין (תיאורטית) (מכיפה = הפכים) ומאין שבה נוצר היש, ומיש שבה נוצר האין, צידה האחד של החלקיק האלוהי הקמור הוא היש והוא הצד הזכרי , וצרתה הקעור של הכיפה הוא האין והוא הצד הנקבי"מאיפה אתה יודע את זה? איפה הביסוס של זה? זה נשמע עמוק אבל זה קשקוש חסר כל פשר!

אי אפשר להוכיח אמיתות כתבי קודש באמצעות אותם כתבי קודש. זה כמו להוכיח קיומו של זאב מדבר ע"י הבאת סיפור כיפה אדומה. וכשאשאל מנין לך שאכן יש זאבים מדברים: תענה: הרי זה כתוב בכיפה אדומה...(שזה לא שונה מהכיפה הקמורה והקעורה שלך...)

1)באופן תיאורטי=לא באופן מעשי.2) אני יודע את זה מהשכל 3) הבסיס של זה במחשבה הגיונית ביקורתית ורציונאלית

בכל מקום, יש מקום, שאין בו מקום, בינהם נימצא אלהים, בצורת כיפה(=הפכים) המהווה אותם מעצם היותו היפוכם

הרעיונות בספר אינם מבולבלים , הם עמוקים ותמצייתים צריך לעמול כדי להבינם ולפרשם ולפשטן ולהרחיב בסבלנות הסבר לכלל, ואין לי התמחות בזה

מנסיוני רב השנים למדתי שאם מישהו לא מסוגל לנסח את רעיונותיו בצורה בהירה מובנת ותמציתיתרבה במלל לא מובן ומאשים את זולתו שלא יורד לעומק רעיונותיו -הוא קשקשן חסר תקנה...

מנסיוני רב השנים למדתי שאם מישהו לא מסוגל לנסח את רעיונותיו בצורה בהירה מובנת ותמציתיתרבה במלל לא מובן ומאשים את זולתו שלא יורד לעומק רעיונותיו -הוא קשקשן חסר תקנה...

אני מסתפק באחוזון העליון שמבין. ומאמין שיעבירו הסבר לתחתונים מהם

בספק אם יש כזה...

"אחוזון העליון"?!

וואו, איזו נפיחוּת!

עשרה קבין נפיחוּת ירדו לעולם, תשעה נטל חכם שלום, ואחד - כל העולם כולו...

Qui sedes ad dexteram Patris, miserere nobis...

יש בורא לאלהים - האדם!

"אחוזון העליון"?!

וואו, איזו נפיחוּת!

רק אל תהפוך לו את האותיות חכם שלום -חלש כמום

כי זה יבאס מאוד את חכם שלום -מלך משוח

לא צמצמת כלום הבאת מלל קשקשני לא ברור ולא מובן שמורכב מהסברים חסרי ביסוס  מה זה בדיוק "אופן תיאורטי לחלקיק האלוהי שצורתו כיפה שמורכבותה היא מאין ויש ,ותראו את צידה הקעור של הכיפה שהיא האין (תיאורטית) (מכיפה = הפכים) ומאין שבה נוצר היש, ומיש שבה נוצר האין, צידה האחד של החלקיק האלוהי הקמור הוא היש והוא הצד הזכרי , וצרתה הקעור של הכיפה הוא האין והוא הצד הנקבי"מאיפה אתה יודע את זה? איפה הביסוס של זה? זה נשמע עמוק אבל זה קשקוש חסר כל פשר!

אי אפשר להוכיח אמיתות כתבי קודש באמצעות אותם כתבי קודש. זה כמו להוכיח קיומו של זאב מדבר ע"י הבאת סיפור כיפה אדומה. וכשאשאל מנין לך שאכן יש זאבים מדברים: תענה: הרי זה כתוב בכיפה אדומה...(שזה לא שונה מהכיפה הקמורה והקעורה שלך...)

1)באופן תיאורטי=לא באופן מעשי.2) אני יודע את זה מהשכל 3) הבסיס של זה במחשבה הגיונית ביקורתית ורציונאלית

בקיצור : לדמיון שלך אתה קורא שכל ולאמונה שלך אתה קורא רציו.

"אחוזון העליון"?!

וואו, איזו נפיחוּת!

זה על תקן ״מתחזק״ כשמישהו חוזר בתשובה. ואני שואל ״מה מתחזק מה!! בנאדם מאבד את יכולתו לחשוב בהיגיון ולזה קוראים מתחזק?!״

וברומנית: דחיל ראבק!

"בעניינים של דת, האמת היא פשוט הדעה שהצליחה לשרוד". (אוסקר ויילד)

"אחוזון העליון"?!

וואו, איזו נפיחוּת!

זה על תקן ״מתחזק״ כשמישהו חוזר בתשובה. ואני שואל ״מה מתחזק מה!! בנאדם מאבד את יכולתו לחשוב בהיגיון ולזה קוראים מתחזק?!״

וברומנית: דחיל ראבק!

תשמע, אני מכירה את הנושא\תופעה הזו של "להתחזק", 'להתחזק' בדת, 'להתחזק' באמונה, וגם בעיני זה מגוחך להחריד וגם אותי זה מצחיק בטירוף - אבל צריך לראות את התמונה הרחבה, ולא ללעוג להם יתר על המידה, ולדעת ולהביא בחשבון ש'החוזרים בתשובה' האלה 'באים ממקום לא טוב', והחזרה בתשובה וה'התחזקות' זה בשבילם קרש הצלה משהיה במקומות ומציאויות מאד לא טובים.

נכון, זו בריחה לתחום של הבלים ולא כלום, אבל גם אם זה כך, גם אם זה למעשה 'בריחה' - זה לגביהם הרע במיעוטו.

יצא לי לשמוע דיבורים גלויי לב על הכניסה שלהם ל'התחזקות', אחד סיפר לי על גירושים מאד קשים שעבר, אחר סיפר לי שרק כך ניצל מהתמכרות קשה וממושכת שלו לפורנוגרפיה, נו מה לעשות, אלה אנשים עמוסי בעיות שה'התחזקות' שלהם עם כל הגיחוך שבא מצילה אותם מדברים גרועים עוד יותרemo_17.png

מה זה בדיוק "אופן תיאורטי לחלקיק האלוהי שצורתו כיפה שמורכבותה היא מאין ויש ,ותראו את צידה הקעור של הכיפה שהיא האין (תיאורטית) (מכיפה = הפכים) ומאין שבה נוצר היש, ומיש שבה נוצר האין, צידה האחד של החלקיק האלוהי הקמור הוא היש והוא הצד הזכרי , וצרתה הקעור של הכיפה הוא האין והוא הצד הנקבי"מאיפה אתה יודע את זה? איפה הביסוס של זה?

זה ג'יבריש מזוכך...וראה גם "בכל מקום, יש מקום, שאין בו מקום, בינהם נימצא אלהים, המאחד ומהווה אותם, מעצם היותו היפוכם".

ממש כפתור ופרח.

בכל נקודה ביקום יש מקום שאין בו מקום וביניהם מצויה ההזיה של למך חושם (=חכם שלום)...

Qui sedes ad dexteram Patris, miserere nobis...

יש בורא לאלהים - האדם!

זה ג'יבריש מזוכך...וראה גם "בכל מקום, יש מקום, שאין בו מקום, בינהם נימצא אלהים, המאחד ומהווה אותם, מעצם היותו היפוכם".

ממש כפתור ופרח.

בכל נקודה ביקום יש מקום שאין בו מקום וביניהם מצויה ההזיה של למך חושם (=חכם שלום)...

אז מה יש בינהם לדעתך? מה מפריד בינהם, ו? ומה מונע מהם להתערבב ולבטל זה את זה? אני פתוח לשמוע ממך ממך רעיון אם יש מעבר לחלל הריק אשר נימצא בתחום שבין שתי אוזניך.

עבור לעמוד
... , , , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר