הטלוויזיה שלי...

הורוביץ היקר,היום בערוץ 12 יש את הסרט 'קו 300',מה שלדעתי יפגע ברייטינג של האח הגדול.אז תתאפק עם הפיצוח של הטלוויזיה עד אחרי הסרט emo_02.png

ישתבח שמו...

טוב שאתה בסביבה...

קצת בלי מצב רוח אבל כשקורא אותך חוזר אליי החיוך emo_01.png.

געגועים ללביאה ?

מה?

לא בדיוק הלביאה,אבל קשור בנשים emo_01.png.כאשר אתה מחליט לעזוב בת זוג שאהבת אותה והיא אותך ונתנה לך את כולה,וניסתה לעשות הכל כדי שתישאר איתה.אחרי חודש כשאתה מרגיש שאתה לא יכול בלעדיה ורוצה לחזור אליה,אז היא מראה כמה שהנקמה של האישה היא כואבת.הייתי בהרבה מערכות יחסים,אבל אף פעם לא היתה לי תחושה רעה כזו.

אענה לך כחקלאי למוד הפתעות טבע אכזריות ...

אל תוותר...הילחם עליה...

בסופו של יום תוכל להגיד --ניסיתי הכל...

ומקסימום--תנצח...

תודה...אתה יודע מדובר באגו ואני לא טיפוס שמתחנף ומתחנן,כי בסך הכל זה גם הפסד שלה.יכול להיות שעכשיו היא רוצה לתת לי קצת לסבול,כי היא בקשרים עם אחותי ושולחת לה הודעות אפילו מטיול בחו"ל שהיא נמצאת בו כמעט שבועיים.נחכה ונראה מה יהיה,בכל מקרה הזמן מרפא את הכל וגם זו אהבה שתשכח כשיש הרבה דגים בים ( דגות ),כמו שהתגברתי על הרבה כאבים בחיים שלי.

דעתה של זוגתי...

זרקת פצצה שםגעה באמינות המפורסמת שלך...

כעת --עליך לחזר אחריה

ולהסביר לה בכנות, בכנות -

מדוע נטשת

ומדוע זה לא יקרה שוב...

גילוי נאות --זוגתי אישה חכמה מאוד, ולראייה --היא בחרה לחיות עימי.

הטלוויזיה שלי...

הורוביץ היקר,היום בערוץ 12 יש את הסרט 'קו 300',מה שלדעתי יפגע ברייטינג של האח הגדול.אז תתאפק עם הפיצוח של הטלוויזיה עד אחרי הסרט emo_02.png

ישתבח שמו...

טוב שאתה בסביבה...

געגועים ללביאה ?

מה?

לא בדיוק הלביאה,אבל קשור בנשים emo_01.png.כאשר אתה מחליט לעזוב בת זוג שאהבת אותה והיא אותך ונתנה לך את כולה,וניסתה לעשות הכל כדי שתישאר איתה.אחרי חודש כשאתה מרגיש שאתה לא יכול בלעדיה ורוצה לחזור אליה,אז היא מראה כמה שהנקמה של האישה היא כואבת.הייתי בהרבה מערכות יחסים,אבל אף פעם לא היתה לי תחושה רעה כזו.

אל תוותר...הילחם עליה...

ומקסימום--תנצח...

תודה...אתה יודע מדובר באגו ואני לא טיפוס שמתחנף ומתחנן,כי בסך הכל זה גם הפסד שלה.יכול להיות שעכשיו היא רוצה לתת לי קצת לסבול,כי היא בקשרים עם אחותי ושולחת לה הודעות אפילו מטיול בחו"ל שהיא נמצאת בו כמעט שבועיים.נחכה ונראה מה יהיה,בכל מקרה הזמן מרפא את הכל וגם זו אהבה שתשכח כשיש הרבה דגים בים ( דגות ),כמו שהתגברתי על הרבה כאבים בחיים שלי.

דעתה של זוגתי...

כעת --עליך לחזר אחריה

מדוע נטשת

ומדוע זה לא יקרה שוב...

זוגתך שתחיה,קלעה בדיוק למטרה - מדובר בעניין האמינות שבאמת יש לי אותה אבל לא יישמתי אותה כלפיה למרות מילים שאמרתי והבטחתי לה.

מי שבחרה לחיות איתך באמת אישה חכמה,רק אנשים רעים וטיפשים לא יכולים לקלוט שאתה אדם טוב ובעל חכמת חיים,כפי שזה מתבטא בפורום.

שמאלנות היא מחלת נפש חשוכת מרפא emo_02.png.

הטלוויזיה שלי...

ישתבח שמו...

טוב שאתה בסביבה...

געגועים ללביאה ?

מה?

אל תוותר...הילחם עליה...

ומקסימום--תנצח...

דעתה של זוגתי...

כעת --עליך לחזר אחריה

מדוע נטשת

ומדוע זה לא יקרה שוב...

זוגתך שתחיה,קלעה בדיוק למטרה - מדובר בעניין האמינות שבאמת יש לי אותה אבל לא יישמתי אותה כלפיה למרות מילים שאמרתי והבטחתי לה.

מי שבחרה לחיות איתך באמת אישה חכמה,רק אנשים רעים וטיפשים לא יכולים לקלוט שאתה אדם טוב ובעל חכמת חיים,כפי שזה מתבטא בפורום.

אווווו , תודה רבה...

אגב, היא מכיילת אותי מדי פעם, לשמור על הכיוון...

היא אומרת ==יש נשים שמתלוננות הגבר שלי כך, והגבר שלי כך...

ולהן היא אומרת --אז מה את עושה בזה? הורסת אותו... תבני לך את הגבר כמו שאת רוצה...

תבני לך,תשקיעי בו, יהיה לך...

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: חיים קאופמן
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר