שטיפת המוח של רקב "האח הגדול" החלה... אני הולך לפצח את

הטלוויזיה שלי...

ריאליטי זה קרוי בפי "הפח בהגדול" או "האלח(*) הגדול".

(*) אלח, sepsis, זיהום חמור

Qui sedes ad dexteram Patris, miserere nobis...

יש בורא לאלהים - האדם!

*הפח הגדול

יש בורא לאלהים - האדם!

די חברים. בואו נקרא לילד המפגר בשמו - האח הגדול.

כשאני חושב על זה, אולי כאנלוגיה, ראוי לשים את השרשור הזה בפורום דתיים כי בכל זאת... באח הגדול עסקינן.

צבי, בבקשה אל תפגע בטלויזיה שלך.

יש חדרי כעס. תמורת תשלום סימלי את מקבל פטיש ומתחיל לרסק דברים. זה משחרר ומרגיע :-)

"בעניינים של דת, האמת היא פשוט הדעה שהצליחה לשרוד". (אוסקר ויילד)

רק חסרי חיים משלהם יצפו בתכנית זו.

יש בורא לאלהים - האדם!

אני לא חושב שאני "חסר חיים" ואני דווקא צופה בתכנית. אין לי ציפיות אינטלקטואליות אני סתם אוהב אחרי תשע בערב לצפות בשטויות ולא לחשוב. חסרי החיים הם אלה שבוחרים להיכנס לאקווריום האנושי הזה ולחשוף לעיני כל את חולשותיהם  

אני יכול להבין כי בשעת ערב מאוחרת, לאחר יום עמוס, מעדיפים משהו קליל (מלה יופמיסטית ל"רדוד"), אולם מה אתה מוצא בצפיה בסצנות מבוימות המשוחקות על ידי בובות המורקדות על ידי "מומחי" ריאליטי?

יש בורא לאלהים - האדם!

יש התערבות של ההפקה אבל הרוב לא מבויים. אני מוצא בזה מה שאני מוצא ברכילות ובמציצנות  כשהשכנים שלי רבים בקול אני מאזין. כשיש ארוע חריג ברחוב אני ניגש לראות מה קורה. אז כשאנשים מתירים לי להציץ בהם בריבהם ובאיוולתם אני אחמיץ?

משוח. תסכים איתי שלומר ״חסרי חיים״ זו הכללה גסה שמייצרת עבורך מודל דיכוטומי שנוח לך לעכל ותו לא?

חיים אני מעריך את הכנות שלך. אני הפסקתי לצפות באח הגדול כי זה התחיל לשעמם אותי. אבל אני מסכים עם כל מילה. כולנו מציצנים במידה זו או אחרת, רכלנים במידה זו או אחרת ועוד דברים במידה זו או אחרת. ולכן לא התחברתי להבחנה של משוח במקרה הזה.

אם להשתמש באנלוגיה בוטה במקצת... עבורי, בתחילה האח הגדול הייתה חוויה כמו ילד שמציץ למלתחות של הנשים. עכשיו הילד התבגר וההצצה למלתחות כבר הרבה יותר משעממת. הנשים במלתחות אולי מתחלפות אבל הנרטיב של הסיפור לא משתנה.

משהו כזה  :-)

"בעניינים של דת, האמת היא פשוט הדעה שהצליחה לשרוד". (אוסקר ויילד)

מצטער, antitheist, ידידי, קיים הבדל בין להיות עד "מזדמן", "לא מרצון", למחלוקת קולנית בין הבריות בשוק, שמצאה אותך שעה ששהית ברשות הרבים במהלך מטלותיך, או במהלך תנועתך מהכא להתם, לבין אנשים הרוכשים "זכות צפיה" במחלוקות מבוימות, מנוהלות על ידי במאים, המחליטים אפילו מי "יודח", כאשר ה"מודחים" אינם בעלי האישיות הצבעונית (colorful, לא cololrd) ביותר, מחרחרי הריב והמדון, אלא אלה ש"תרומתם" ל"סערות" ולרייטינג, מוטלת בספק.

אני תמיד מפנטז שעמישראל (לא שגיאת כתיב) מתבגר, מחכים, מתעלם, ומביא לקריסת ה- line הזה של "שעשועים" ולמכה פינאנסית ליזמיו...

יש בורא לאלהים - האדם!

יש התערבות של ההפקה אבל הרוב לא מבויים. אני מוצא בזה מה שאני מוצא ברכילות ובמציצנות  כשהשכנים שלי רבים בקול אני מאזין. כשיש ארוע חריג ברחוב אני ניגש לראות מה קורה. אז כשאנשים מתירים לי להציץ בהם בריבהם ובאיוולתם אני אחמיץ?

אלה למעשה זונות שמוכרים את הרגעים הערוותיים שלהם עבור כסף...

לא אהיה שותף להזנייה הזאת העממית....

זו בעיה שלהם לא שלי. אני רק מציצן..

זו בעיה שלהם לא שלי. אני רק מציצן..

אתה מפרנס את ההזנייה העממית הזאת....

לא יצאת לפנסיה מתודעה חינוכית....

נכון. עסקתי  מספיק בחינוך. עכשיו אני עושה לביתי (כלומר לתאוות המציצנות שלי ..)

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר