ללביאה ולטברנקלס

למרות התראות חוזרות ונשנות (ולא מעניין מי התחיל)  והתראה שניתנה לכם ע"י מנהל הפורומים אתם ממשיכים בשלכם. לא מחקתי את ההודעות רק כדי שיווכח בעצמו שאתם ממשיכים. לי נראה שזה יגמר בחסימה. מצטער.

חיים, אתה גוזר גזירה שווה ביני לבין  יצור אובססיבי מטורף, חפרן בלתי נלאה וחובש משקפים  של שנאה נוראה, עבים ומעוותים.

היצור נרקיסיסט נפוח מעבר לכל מידה, שלדעתי מסתיר חוסר בטחון ופצע גדול, מהיות האספרגריות שלו גלויה לכל אדם נורמלי.

אתה זוכר את ההאקר מאשקלון, המשתולל שניצל את יכולותיו הטכניות בתחום האינטרנט כדי לאיים על מוסדות  יהודיים בארה"ב? הלה הוא מופרע נפשית  (לא אתפלא אם על הקשת האוטיסטית)שהמקרה שלו, אם גם קיצוני ביותר, מזכיר במידה מסוימת את האספרגר בפורום שלנו.

לא אתפלא אם לאספרגר מהפורום שלנו יש "עבר" באמריקה, ארץ מוצאו.

לא אתפלא אם חבריו מועטים ביותר, או לא קיימים כלל.

האספרגר עבר עכשיו קוים אדומים, (נא לבדוק!)טירופו  הנקמני  המשתולל כבר מעוור אותו , בחינת "תמות נפשי עם אויביי".

חסימתו עכשיו מתבקשת.

לתופף על פח - תענוג.

חיים, הרי אינני צריך להסביר לך מיהי ה- pussy. אתה הלא מכיר אותה היטב זה זמן.

לו פעלת בנחרצות על מנת שתשיל מעליה את כלבתיותה טרם היכנסה לפורום ותותירנה על המפתן מבחוץ - לא היינו מגיעים למצב הנכחי...

Patriotism is the last refuge of a scoundrel (Samuel Johnson)

פטריוטיות היא מפלטו האחרון של נבל (סמואל ג'ונסון)

למרות התראות חוזרות ונשנות (ולא מעניין מי התחיל)  והתראה שניתנה לכם ע"י מנהל הפורומים אתם ממשיכים בשלכם. לא מחקתי את ההודעות רק כדי שיווכח בעצמו שאתם ממשיכים. לי נראה שזה יגמר בחסימה. מצטער.

אם נתעלם מזה שבלי הלביאה שפעילה מאוד בפורום ומביאה נושאים מגוונים,יהיה כאן שיממון,הרי אתה בכלל לא הוגן איתה.כי במקרה הנ"ל,היא נגררת אחרי הפרובוקציות של המופרע ואם מלכתחילה היית פועל נגדו ומזהיר אותו מלהפסיק עם האובססיה שלו כלפיה,אז לא היינו למצב הזה היום.לכן,לעניין של "מי התחיל",כן יש חשיבות ואתה צריך לחסום את מי שלא יודע מתי להפסיק וחושב שהפורום נועד לפתור את הבעיות האישיות והחברתיות שלו כפי שזה מתבטא בהודעותיו.

לפי דעתי אם אתה חוסם את הלביאה,אז הפורום יסגר מאליו,כי לא נראה לי שיש מישהו שיכול למלא את החלל שהיא תשאיר.

שמאלנות היא מחלת נפש חשוכת מרפא emo_02.png.

תן להם עוד הזדמנות והראשון שיתחיל עם הפרובוקציות,אותו תחסום.

שמאלנות היא מחלת נפש חשוכת מרפא emo_02.png.

כמה פעמים אפשר לכתוב -לא להגיב זה לזו ולהפך? כמה פעמים אני צריך להגיד שאני לא גננת ולא משנה מי התחיל?

יותר מאשר נושאים שדנים בהם הפורום הפך לזירת מאבק מכוערת של שני משתתפים וכמעט רוב כותבי העבר כמעט ולא כותבים בו. כל נושא חדש מסתיים בסוף בתגובות המכוערות של השניים האחד כלפי השניה ולהפך   ולדעתי בצורה הנוכחית אין לפורום  זכות קיום.

ערב טוב חיים

אכן דבריך נכונים...

בעבר היו פה מאבקים ועלבונות.. ולא הגעת למסקנה הזו..כי היה מדובר במרוקאי... שלא מגיב לעלבונותיו של הפרופסור... ואחרים..

האיש אחד יחטא ועל העדה תקצוף...

מי אשר חטא לי אמחנו....

האיש המכנה את עצמו סוכות.. גורם פרובוקציות מסית ומדיח..תוך זמן מאד קצר הועף מפורום מיסטיקה ומעוד פורומים.

את הלביאה קל להדליק בשניה...

היא הגזענית הכי הכי במדינה...

אז הפשוט ביותר לחסום את האחד להתרות בשניה..

ובא לציון גואל...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: yaktumua
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר