איפה אריאלה?

נראתה לאחרונה ב- 10/11/2017 17:25.

אולי מטיילת בעולם, במקום לשכשך בבצתנו...

מטיילת בעולם, למה לא, אבל לא כעת - בצה ? בצתנו, הבצה שלכם, אפשר להגיד שכן, זה די משקףemo_18.png

ברגע נדיר, בצרוף נדיר של צלילות, ירידה זמנית למציאות הגשמית והפרוזאית, ודאגה אולי כנה וטובת לב - הבזיקה אצל מישהו אצלכם השאלה איפה אריאלה? עד כדי כך הבזיקה לו השאלה שפתח עבור זה שרשור מיוחד...

למעשה פרשתי מהפורום, ובהתחשב במצבו, בלי שום צער מיוחד. מעט האנשים כאן לא מתחלפים, לא מתחדשים, למרות שבשנים שהייתי כאן ראיתי לא מעט אנשים איכותיים שעברו כאן. האנשים הטובים והאיכותיים רק עברו כאן, אבל לא נשארו ודי מהר עזבו.

מעט אנשים, שלא מתחלפים, זה לא בהכרח סיבה לירידה, עד כדי הדרדרות ברמה של פורום - רק שכאן כמעט כל המעטים\הקבועים האלה או ממש כולם לא עלינו הם בעלי ליקויי אופי\אישיות\התנהגות, וברור שמצב כזה מבריח אנשים חדשים וטובים שכן עוברים כאן.

תראו, אנשים חדשים וטובים שעוברים כאן, עם פוטנציאל של להשאר ואולי להרים את הפורום מהקרשים - בורחים הרי רק מלראות את ה'חתימות' האידיוטיות שכמה משתתפים מציגים כאן בקביעות מתחת לקו בכל הודעה\תגובה שלהם.

טוב, ככל הנראה לא אכתוב כאן יותר כלום, אולי פעם בשבועיים ואחר כך פעם בחודש אציץ עליכם בקליניקה מבעד לזכוכית החד כיוונית, אולי יקרה איזה נס ומשהו פה ישתפר, אבל לא, מהכרת האנשים הבעיתיים כאן, אין סיכוי שזה יקרה. מצטערת שזה אופי ורוח הדבר האחרון שאני כותבת כאן.

נו טוב,גם קשבנו מיקי גורדוס ז"ל עזב.העיקר שאת בריאה.

שמאלנות היא מחלת נפש חשוכת מרפא emo_02.png.

נראתה לאחרונה ב- 10/11/2017 17:25.

אולי מטיילת בעולם, במקום לשכשך בבצתנו...

מטיילת בעולם, למה לא, אבל לא כעת - בצה ? בצתנו, הבצה שלכם, אפשר להגיד שכן, זה די משקףemo_18.png

ברגע נדיר, בצרוף נדיר של צלילות, ירידה זמנית למציאות הגשמית והפרוזאית, ודאגה אולי כנה וטובת לב - הבזיקה אצל מישהו אצלכם השאלה איפה אריאלה? עד כדי כך הבזיקה לו השאלה שפתח עבור זה שרשור מיוחד...

למעשה פרשתי מהפורום, ובהתחשב במצבו, בלי שום צער מיוחד. מעט האנשים כאן לא מתחלפים, לא מתחדשים, למרות שבשנים שהייתי כאן ראיתי לא מעט אנשים איכותיים שעברו כאן. האנשים הטובים והאיכותיים רק עברו כאן, אבל לא נשארו ודי מהר עזבו.

מעט אנשים, שלא מתחלפים, זה לא בהכרח סיבה לירידה, עד כדי הדרדרות ברמה של פורום - רק שכאן כמעט כל המעטים\הקבועים האלה או ממש כולם לא עלינו הם בעלי ליקויי אופי\אישיות\התנהגות, וברור שמצב כזה מבריח אנשים חדשים וטובים שכן עוברים כאן.

תראו, אנשים חדשים וטובים שעוברים כאן, עם פוטנציאל של להשאר ואולי להרים את הפורום מהקרשים - בורחים הרי רק מלראות את ה'חתימות' האידיוטיות שכמה משתתפים מציגים כאן בקביעות מתחת לקו בכל הודעה\תגובה שלהם.

טוב, ככל הנראה לא אכתוב כאן יותר כלום, אולי פעם בשבועיים ואחר כך פעם בחודש אציץ עליכם בקליניקה מבעד לזכוכית החד כיוונית, אולי יקרה איזה נס ומשהו פה ישתפר, אבל לא, מהכרת האנשים הבעיתיים כאן, אין סיכוי שזה יקרה. מצטערת שזה אופי ורוח הדבר האחרון שאני כותבת כאן.

ה- signatures שלי "מושקעות" ובכל מקרה עובדתיות.

אני אך מציב מראה מול פני אנשים, והם יוצאים מדעתם ונתקפים חימה שאינה בת-כיבוש נוכח המראה הנשקף...

Patriotism is the last refuge of a scoundrel (Samuel Johnson)

פטריוטיות היא מפלטו האחרון של נבל (סמואל ג'ונסון)

חבל לי שאריאלה עזבה ואני די מבין אותה. הפורום הפך לבמה של ניגוחים הדדיים וכמעט כל דיון הופך כאן להוצאת קיטור אישי לחרפות וגידופים.

למה צריך בגלל להעמיד "מראה מול אנשים" אם אין לזה קשר עניני לנושא הדיון?

חבל לי שאריאלה עזבה ואני די מבין אותה. הפורום הפך לבמה של ניגוחים הדדיים וכמעט כל דיון הופך כאן להוצאת קיטור אישי לחרפות וגידופים.

למה צריך בגלל להעמיד "מראה מול אנשים" אם אין לזה קשר עניני לנושא הדיון?

השאלה הנשאלת היא אחרת-  איזה "קשר ענייני" יכול להיות להתייחסות אישית למשתתפים בפורום הסטוריה? והתשובה היא שאין.

הפורום הזה נראה יותר כמו במה להתכתשויות והכפשות אבל נדמה לי שזה חלק מהענין שיש בו

אגב, אני לא בטוחה שמה שכתבת נכון מכיון שהיא עצמה לא פעם היא נהגה לעקוץ פה משתתפים

יום טוב לכולםemo_01.png

זה שהיא גם עקצה משתתפים לא עושה את זה לא נכון....

זה שהיא גם עקצה משתתפים לא עושה את זה לא נכון....

אז איך אתה מבין אותה אם היא עצמה עקצה משתתפים?ולא רק עקצה,את יהודה היא התמידה לכנות "אפס" והיתה מתגרה בהורוביץ כשכינתה אותו "פילוזוף" ו"סנילי" למרות ששניהם לא התגרו בה.

היא הכניסה לעצמה גול עצמי ובסך הכל זה הפסד שלה אם תפסיק לכתוב כאן - שתבלבל את השכל על חרדים בפורומים אחרים בתקווה שתתנהג בנימוס ותפסיק להתגרות בכותבים.

מעניין שחיים לא עצוב שקולמוס עזב...

וזאני נעדרתי תקופה ארוכה...

כנראה.. חיים אוהב פרובוקציות..

ומי אמר שעזבה.. בטח החליפה תחפושת

אני לא מתייחס לאף אחד שעזב. רצונו של אדם כבודו. התייחסתי רק לתוכן דבריה כי היא היחידה שעזבה וגם נימקה זאת.

אהה

לא ראיתי.. סורי..

אני לא מתייחס לאף אחד שעזב. רצונו של אדם כבודו. התייחסתי רק לתוכן דבריה כי היא היחידה שעזבה וגם נימקה זאת.

נו,בעיית הבנת הנקרא אין לך.אז אם הפורום הפך לבמת ניגוחים הדדיים,אז מה יש לך להבין אותה אם היא הגורם העיקרי לכך.אפילו בהודעתה זו היא עסקה בעקיצות למרות שהושטנו לה כאן יד לשלום.ואין לך מושג כמה קשה לי להגיד את השם אריאלה במקום בטטה emo_02.png,ובכל זאת כדי להתחיל דף חדש איתה הצלחתי להחזיק את עצמי emo_01.png.

למה להיות כה אטום רגשית?

אדם כותב בפורום במשך שנים ...ועוזב...

לא פונים אליו ואומרים כמה מילים???

אתה לא עושה עצמך...אתה באמת לא מבין על מה אני מדבר...

מה שנכון נכון.

כנראה שלא יעסיקו אותי בשימור לקוחות של הוט...

מה שנכון נכון.

כנראה שלא יעסיקו אותי בשימור לקוחות של הוט...

דווקא אתה טוב בשימור לקוחות שמוצאים חן בעיניך.הרי כתבת "חבל שאריאלה עזבה".זה אומר את הכל.

אוי לשומר לקוחות שאומר "חבל" ולא עושה עם זה כלום...

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: חיים קאופמן
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר