הפילו את הפסל של נתניהו - אז מה ?

ה"שמאל" ממשיך לטעות ולחיות באשליה שעמישראל מטומטם ורובו הולך כעדר עיוור אחרי מנהיג - שכל מה שצריך זה לחסל אותו (לא לרצוח - חס וחלילה) ואז השילטון יהיה בכיס שלהם...

חבל שהם לא לומדים מהעבר ומההיסטוריה.

בן גוריון, בשעתו נחשב לס.מ.פ של אלוהים - פרש ממפא"י, הקים את רפ"י וניכשל כישלון חרוץ.

אחרי ששרון ניכנס לתרדמת - התחושה בציבור הייתה שניסתם הגולל על מפלגת "קדימה" ובכל זאת - אולמרט המושחת הצליח לגרוף את מירב המנדטים ולהקים ממשלה.

גם פרישתו של אולמרט, אחרי שהסתבך בעוד ועוד פרשות שחיתות - לא גרמה לציבור שבחר בו להצביע אחרת והיורשת, ציפי ליבני - זכתה במספר קולות דומה.

עיקרו של דבר - ממש לא משנה מי יעמוד בראש מחנה ה"ימין" וממש לא משנה מי יעמוד בראש מחנה ה"שמאל" - הרצוג, יחמוביץ או בעל השפם - הציבור בישראל בוחר באידיאולוגיה - ואיתה צריך להתמודד בבחירות.

אז השמאל האנטי ציוני יכול להמשיך ולממן תחקירים על רהיטי הגן של שרה נתניהו ולשדר עוד ועוד מערכונים בארץ נהדרת וגב האומה.

אבל להמשיך והתעלם מכך שדירה ראויה לזוג צעיר הופכת יותר ויותר לחלום שלא יתגשם....

יום טוב ושבוע מבורך לכל ב ישראל !!! 

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

האידיאולוגיה כיום היא משהו אמורפי למדי לרוב הציבור. יש גדעין של "ימין" אידיאולוגי ויש גרעין של "שמאל "אידיאולוגי (שאינו אנטי ציוני כמובן מלבד השוליים הקיצוניים) ובאמצע ציבור די גדול שהוא ברובו מסורתי לאומי אבל גם מתון ומוכן לפשרות  

עובדה שהיו תקופות שפרס, ברק, שרון ואולמרט בגירסה המתונה, ורבין היו ראשי ממשלה כלומר הציבור לא נעול על אידיאולוגיה ואני לא אתפלא אם יאיר לפיד יהיה ראש ממשלה.

וביבי והתנהגותו הם באמת בלתי נסבלים בלי כל קשר לאידיאולוגיה (הוא עצמו ימין די מתון) הוא דוגמא למה צריך להגביל קדנציות כמו בארצות הברית.

האידיאולוגיה כיום היא משהו אמורפי למדי לרוב הציבור. יש גדעין של "ימין" אידיאולוגי ויש גרעין של "שמאל "אידיאולוגי (שאינו אנטי ציוני כמובן מלבד השוליים הקיצוניים) ובאמצע ציבור די גדול שהוא ברובו מסורתי לאומי אבל גם מתון ומוכן לפשרות  

עובדה שהיו תקופות שפרס, ברק, שרון ואולמרט בגירסה המתונה, ורבין היו ראשי ממשלה כלומר הציבור לא נעול על אידיאולוגיה ואני לא אתפלא אם יאיר לפיד יהיה ראש ממשלה.

וביבי והתנהגותו הם באמת בלתי נסבלים בלי כל קשר לאידיאולוגיה (הוא עצמו ימין די מתון) הוא דוגמא למה צריך להגביל קדנציות כמו בארצות הברית.

הטיעון שלי איננו שרוב הציבור נוטה ימינה.

הטיעון שלי הוא שלציבור יש אידיאולוגיה שהוא מאמין בה - וממש לא משנה מי עומד בראש מחנה כזה או אחר.

מגדילה לעשות מפלגת העבודה, שמחליפה את ראשיה אחרי כל תבוסה בבחירות, כמו מועדוני כדורגל שמחליפים מאמנים.

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

אבל  הבעיה היא שאין אידיאולוגיה ברורה אלא היא מאוד אמורפית וכן ההצבעה היא מאוד פרגמטית ולא אידיאולוגית

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר