עכשיו הודיעו בטלויזיה שנפטר אלישע שפיגלמן, שהיה כתב ברדיו..

עכשיו הודיעו בטלויזיה שנפטר אלישע שפיגלמן, שהיה כתב ברדיו ובערוץ 1 של הטלויזיה. בן 72 היה במותו, יהי זכרו ברוך.

לאנשי תקשורת ברדיו הממלכתי יש דעות פוליטיות, אבל הם אמורים להקפיד ולא להביא אותן לביטוי, ולרוב הם מצליחים. אני זוכרת, אמנם קצת במעומעם שכנראה אחרי שכבר לא הועסק ברדיו\טלויזיה, הוא ערך סרט תעמולה די חריף נגד מפלגת הימין והציבור הימני.

עכשיו הודיעו בטלויזיה שנפטר אלישע שפיגלמן, שהיה כתב ברדיו ובערוץ 1 של הטלויזיה. בן 72 היה במותו, יהי זכרו ברוך.

לאנשי תקשורת ברדיו הממלכתי יש דעות פוליטיות, אבל הם אמורים להקפיד ולא להביא אותן לביטוי, ולרוב הם מצליחים. אני זוכרת, אמנם קצת במעומעם שכנראה אחרי שכבר לא הועסק ברדיו\טלויזיה, הוא ערך סרט תעמולה די חריף נגד מפלגת הימין והציבור הימני.

נאחל לך שתברכי כמה שפחות...

נאחל לך שתברכי כמה שפחות...

emo_01.png

שמאלנות היא מחלת נפש חשוכת מרפא emo_02.png.

וגם העיתונאית דניאלה שמי שהייתה פעם מאוד דומיננטית בידיעות אחרונות הלכה לעולמה.

וגם העיתונאית דניאלה שמי שהייתה פעם מאוד דומיננטית בידיעות אחרונות הלכה לעולמה.

את דניאלה שמי אני זוכר עוד מימי כילד צעיר... אומנם הכרתי אותה רק מדמותה הטלוויזיונית, אבל מצער לשמוע שהיא איננה.

כמובן על אריאלה שמי (אריאלה? לא זוכרת בדיוק את שמה הפרטי) זבאלה כמוך לא כותבת. השנאה שלך לנשים היא תופעה.

לתופף על פח - תענוג.

כתבתי על פטירתו של אלישע שפיגלמן מיד (2 דקות אחרי) שהזכירו את זה. באותו זמן לא ידעו על דניאלה שמי, ויכול להיות שעוד היתה בחיים, ורק מאוחר בלילה הודיעו שנפטרה. כמובן שאני מצטערת צער רב על מותה של דמות נשית זו שתרמה רבות לעיתונות בישראל.

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%93%D7%A0%D7%99%D7%90%D7%9C%D7%94_%D7%A9%D7%9E%D7%99

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר