81 שנים לרצח ארלוזרוב.

תעלומה שלא נפתרה וככל הנראה גם לא תפטר.

ואם אפשר להגיד ש"לא למדנו כלום" - זה יהיה נכון לגבי רצח רבין - שמי שמכונים שמאל חוזרים ועושים בו שימוש לצורך ניגוח כל מי שדעתו איננה מקובלת עליהם.

לעצם העניין - לפני כשנה יצא לאור סיפרו של טובי נתן - הטוען בכלל שהרצח בוצע עקב קשריו של המנוח עם זוגתו של גבלס....

נשמע הזוי - אבל ללא ספק מעניין.

אישית אני חש צורך (שלא לאמר חובה) להשיג ולקרוא את הספר.

יום טוב עם בשורות טובות לכל ב ישראל !!!

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

יש הבדל משמעותי בין רצח רבין לרצח ארלוזורוב. ברצח רבין הרוצח נתפס מיידית , צולם והודה. זה שיש תיאוריות קונצפירטיביות למינהן מאפיין כל רצח פוליטי באשר הוא מאז ומעולם.

ברצח ארלוזורוב הרוצח לא נתפס מיידית ואף אחד לא הודה במעשה.  סטבסקי יצא אשם אך זוכה מחוסר ראיות כי בעצם הכל נשען על עדותה של סימה אשתו. לרוזנבלט היה אליבי מוצק. התיאוריה של שליחי גבלס היא ישנה מאוד והתיאוריה המעניינת והמקורית היא דווקא של שמואל דותן שהוציא ספר עב-כרס רציני על תולדות המפלגה הקומוניסטית בארץ ובאחד הפרקים הוא מנמק מדוע יש להניח כי המפלגה הקומוניסטית בצעה זאת.

בספר תולדות האצ"ל מואשמים דווקא שני ערבים בביצוע הרצח(עבדול מג'יד ועיסא דרוויש) . אחד מהם אגב הודה אך המשטרה לא קבלה את עדותו ככמהימנה מכיוון שטענה שהוא בעצם רצה ל"חפות" על רצח אחר שביצע מתוך כוונה להפליל את חברו.

אין ספק שאתה צודק באשר להבדלים בין שני מעשי הרצח.

כאשר אני כותב שלא למדנו כלום - אני מתכוון לניצול החוזר ונישנה לסתימת פיות על ידי גורמים  במה שמכונה שמאל - כאשר כל ביקורת כנגד תפיסתם מתפרשת על ידם כהסתה.

מעניין יהיה גם לקרוא את סיפרו של שמואל דותן - מה גם שאני נכנס עתה לתקופת היובש בעבודה ויש לי יותר זמן פנוי.

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

כאשר אני כותב שלא למדנו כלום - אני מתכוון לניצול החוזר ונישנה לסתימת פיות על ידי גורמים  במה שמכונה שמאל - כאשר כל ביקורת כנגד תפיסתם מתפרשת על ידם כהסתה.

מעניין יהיה גם לקרוא את סיפרו של שמואל דותן - מה גם שאני נכנס עתה לתקופת היובש בעבודה ויש לי יותר זמן פנוי.

מצויין אמוץ היות שיהיה לך פנאי, אז תתרום את חלקך נגד השמאל שהוא תמיד פנוי לפורענות, משלמים להם על כך.

לדוגמא תביא לכאן ולמקומות אחרים את הראיות שמי שרצח את רבין זה לא יגאל אמיר זה לגמרי ברור.

התרגיל היה, להביא אותו לשטח עם כדורי סרק, לירות ואז לתפור לו תיק.

נכון אמיר נכח, לחץ על ההדק, הכדורים היו כדורי סרק, וע"פ פי הראיות הרצות פה ברשת אין ספק שהוא נרצח לאחר מכן.

מעניין מדוע יש דממת אלחוט בנושא ?

בוא תתחיל מכאן מהראיות להן.

http://www.inn.co.il/Forum/Forum.aspx/t330885

פוענח רצח רבין: איש שב''כ ירה ברבין את הכדור הקטלני

פוענח רצח רבין: איש שב"כ ירה ברבין את הכדור הקטלני במהלך הנסיעה, ולאחר מותו ירו אנשי שירות הבטחון בגופה את 2 כדורי ההולופוינט שיוחסו ליגאל עמיר כדי להפלילו במעשה. להלן הפרטים :

ספרו של שמואל דותן הוא עב כרס ולא כל כך "ידידותי" והוא עוסק בעניין מאוד איזוטרי (המפלגה הקומוניסטית) אם יש לך עניין ברצח ארלוזורוב קרא את ספרו של שבתי טבת -שהביא את בגין להקמת ועדת חקירה בגלל הרמזים שלו על אשמתו של סטבסקי.

שלום לכם.

סוד שרק מעטים יודעים, אגלה לכם.

חיים ארלוזורוב, לא נרצח לעולם, ולכן לא היה, אין ולא יהיה רוצח.

הכיצד הגעתיי לכך:

פשוט מאוד, לא יודע למה, מי, איך, התרחשה, ונערכה הפרשה הזאת.

חיים ארולוזוב שינה את זהותו ושמו, התחתן עם סבתי ז"ל, ונפטר בשנת 2007,

כלומר הוא היה סבי ז"ל, וקשה לי מאוד, אחרי כל מה שעברנו יחד,

כולל דוקומנטים שלו של סבתי ז"ל, ותמונות ישנות שלו, לא לדעת בבירור,

את העובדה הזאת.

אולי אתם חושבים שאני משוגע,

אבל,

האם אתם חושבים שאם הייתי משוגע, הייתי יודע שאני משוגע.

תודה לכם.

ביי.

שלום לכם.

סוד שרק מעטים יודעים, אגלה לכם.

חיים ארלוזורוב, לא נרצח לעולם, ולכן לא היה, אין ולא יהיה רוצח.

הכיצד הגעתיי לכך:

פשוט מאוד, לא יודע למה, מי, איך, התרחשה, ונערכה הפרשה הזאת.

חיים ארולוזוב שינה את זהותו ושמו, התחתן עם סבתי ז"ל, ונפטר בשנת 2007,

כלומר הוא היה סבי ז"ל, וקשה לי מאוד, אחרי כל מה שעברנו יחד,

כולל דוקומנטים שלו של סבתי ז"ל, ותמונות ישנות שלו, לא לדעת בבירור,

את העובדה הזאת.

אולי אתם חושבים שאני משוגע,

אבל,

האם אתם חושבים שאם הייתי משוגע, הייתי יודע שאני משוגע.

תודה לכם.

ביי.

emo_45.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: standoff
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר