"מי ששונא קבוצה שלמה של בני אדם בטענות שניתן למוצאם בכל קבוצת בני אדם,או בהמצאת עלילות מכלילות, הרי שהוא חולה בנפשו,"

הגדרה מופלאה המעידה יותר מכל על מחלת הנפש שלך.  חוסר המודעות העצמית שלך  כאלוף העלילות המכלילות   ("שמאלנים" "ערבים" "נשים" אנטישמים" "לבנבנים" "יהודונים" "בתי משפט"  )וכמי שלא מסוגל לראות יותר משני צבעים  והוא פשוט קולוסואלי....

אויב חובה לשנוא, קל וחומר אויב נאצי.

מי שאינו שונא את האויב הוא חולה נפש.

שמאלנים אינם קבוצת בני אדם, הם קבוצה פוליטית לכאורה,

והשנאה אליהם היא בגלל דעתם ומעשיהם.

אפשר לפרוש מהקבוצה הזו ולהפסיק להיות שנוא.

השמאלני מרויח את השנאה ביושר, הוא מזדהה עם האויב באופן מוחלט,

והוא גיס חמישי בפועל.

.

----------

הֵם קִנְאוּנִי בְלֹא אֵל, כִּעֲסוּנִי בְּהַבְלֵיהֶם; וַאֲנִי אַקְנִיאֵם בְּלֹא-עָם, בְּגוֹי נָבָל אַכְעִיסֵם.

מדוע איני שונא את קבוצת המתנחלים?

מדוע איני שונא את קבוצת האתיופים?

מדוע איני שונא את קבוצת הפרענקים?

מדוע איני שונא את קבוצת הערבים?

אתה יודע למה?

תשובה: כי הם לא חיים כאן על חשבון זיעתי וכספי,

וגם אלה מהם שמקבלים תמיכה מאסיבית מן המדינה,

(המתנחלים למשל), עובדים ומשרתים.

מה אתה אומר, אתה באמת עומד בשטיפת המוח הקובעת שהמתנחלים גונבים לנו את הכסף?

האתיופים חיים על חשבונינו, הם הקבוצה שמקבלת הכי הרבה תמיכה כעולים,

את הדירה הם מקבלים כמעט בחינם. מי עוד מקבל דירה בתנאים שלהם.

הערבים שודדים את קופת המדינה ואת רכוש הציבור יותר מכל קבוצה במדינה.

אם זו טענתך היסודית, הרי ששנאתך היתה צריכה להיות מופנית לערבים ולא לחרדים.

הערבים משלמים 1 מיליארד ש"ח מיסים ומקבלים מהמדינה 12 מיליארד ש"ח.

שודדים אותנו ב-11 מיליארד ש"ח רק בתחום המיסים. (המספר האמיתי גבוה יותר)

ואם תוסיף את שוד הקרקעות, נזקי הפשיעה הלאומנית,

הפרוטקשן המשולם ע"י חברות וקבלנים כולל חברות ציבוריות וממשלתיות..

תוכל להוסיף עוד 20 עד 30 מיליארד ש"ח של שוד הציבור והמדינה ע"י הערבים.

הבהרתי לך שוב, השנאה שלך היא אנטישמית.

הבהרתי לך שהתירוץ שלך הוא רק תירוץ עלוב.

המסקנה שאתה צריך לקבל: אני אנטישמי ועלי לברר למה.

.

----------

הֵם קִנְאוּנִי בְלֹא אֵל, כִּעֲסוּנִי בְּהַבְלֵיהֶם; וַאֲנִי אַקְנִיאֵם בְּלֹא-עָם, בְּגוֹי נָבָל אַכְעִיסֵם.

מר מוסאייף.

אם אני אנטישמי, אז זה רק בגלל יהודים כמוך.  

מר מוסאייף.

אתה אנטישמי בגלל יהודים בכלל, לא בגלל יהודים כמוני.

כשמראים לך את האמת אתה מתעלם ממנה ומשתולל כמו מטורף.

כשאנטישמי רואה את היהודי, נציג האמת והמוסר עלי אדמות,

כשהרוע רואה את הטוב, הוא משתולל כמו מטורף, נובח ונושך כמו חולה כלבת.

.

----------

אמריטוס

אני שונא את דרכם יותר ממך.

אולם עוד יותר את המתחסדים, היושבים בגלי צה"ל, בלהקות צבאיות,

את החילוניים המשתמטים, כמו לפיד בעצמו האם הוא שירת שירות מלא, ביחידה משמעותית. 

האם אביב גפן, דליה איציק, ועוד זמרים שמפרגנים להם שלא שירתו, לא ראויים לשנאה וקיטונות של רותחים.

כדאי לך להתייחס בכבוד לחרדים כי הם הולכים להיות אדוני הארץ.

שלום יהודה.

אני שוב פעם, מזכיר לך, את ההבדל הגדול והאדיר, שבין כל בחור שמשתמט על דעת עצמו, כאדם פרטי,

ולבין השתמטות מגזרית קולקטיבית.

וכמובן, שמזכיר לך את ההבדל, בין משתמט פרטי, שמאבד זכויות רבות בגין השתמטותו,

ולבין המשתמטים המגזריים החרדים, שמקבלים זכויות, על חשבון המשרתים.

נ.ב. כשהחרדים יהיו אדוני הארץ, אז לא תהיה כאן מדינה יהודית,

ולא ישראלית.

אמריטוס

אתמול צפינו בצבא העם, בתלבושת צבאית אחידה, ציות לפקודות, לא מתלהמים, הם הראו לנו מי בעל הבית במדינה.

החילוניים פושעים הם כי משתמטים נגד החוק ואין אחד מהם שיושב בכלא.

אדרבא הם מל 18 בעוד אנו בג'בלאות.

לכן הגיע הזמן להיכנס בהם, ולהכריח אותם למלא את חובתם,  28% חילוניים משתמטים זה הרבה מאד.

כולם מפחדים לגעת בהם, הגיע הזמן ללחץ ציבורי בכל פורום.

למה אתה חוזר על השקרים של עצמך אחרי שאתה עצמך הבאת נתונים ברורים שמוכיחים שדבריך הם שקר? אני נמנע מלקרוא לך שקרן אבל אני בהחלט טוען שאתה במקרה זה משקר במזיד ובמצח נחושה!

מר מוסאייף.

אתה אנטישמי בגלל יהודים בכלל, לא בגלל יהודים כמוני.

כשמראים לך את האמת אתה מתעלם ממנה ומשתולל כמו מטורף.

כשאנטישמי רואה את היהודי, נציג האמת והמוסר עלי אדמות,

כשהרוע רואה את הטוב, הוא משתולל כמו מטורף, נובח ונושך כמו חולה כלבת.

.

מר מוסאייף.

שמע, אתה מצחיק.

מה שמעניין אותי, זה, כיצד קרה, שבין היהודים, נוצרו גלמים יודו-נאציים, כמוך,

שעוד באים בטענות לגרמנו-נאצים, גם כשאינם קיימים כבר.

אריאלה.

נשבע לך, שאין לי כל בעיה עם אמונות ודרך חיים, ואני אפילו לא חושב שיש לי

זכות להביע התנגדות או תמיכה, בכל שנוגע באמונות ודרך חיים, כמו שלא על

העדפות מיניות כלשהן.

אבל, ברגע שהם זועקים, שכאשר אני מתנגד להמשך המצב הזה, אז

אני מונע מהם שלאהוב אותי, או שלהיות "מאוחדים" איתי, אז, מבחינתי,

מדובר באוייבים נאלחים, חסרי מוסר ומצפון, וחלאות אדם לשמם!

אמריטוס, אני חושבת שאין בעיה או מניעה להביע דעה של התנגדות או של תמיכה באמונות ובדרכי חיים, למה לא ? הרי יכולות להתקיים אמונות ודרכי חיים הזויות ומוזרות שפוגעות במאמינים עצמם ובאנשים בסביבתם ואפילו מסוכנות למאמין ולאחרים בסביבתו עד כדי בעיתייות ברורה, אז לא סביר שבמקרה כזה לא תהיה זכות להביע על האמונה הבעייתית הזו דעה ובמקרה הצורך גם להתערב - העניין הוא שבמדינות דמוקרטיות ונאורות יש גם חופש דת, שלא יאסרו בשרירות לב לקיים שם אמונות ודרכי חיים הקשורות בדת, אם הן לא פוגעות באחרים (או במאמין עצמו).

אבל סך הכל, וכבר אמרתי לך את זה, בהתייחסות ובסגנון הכתיבה שלך אתה לוקח את הדברים לקיצוניות, בשביל מה ? יש איתם מלחמת תרבות כבר מאות שנים, עם עליות ומורדות, וברור לגמרי איך זה יגמר, אז למה הקיצוניות הזו שלך בניסוח הדברים ?

אריאלה.

העדפות מיניות כלשהן.

אמריטוס, אני חושבת שאין בעיה או מניעה להביע דעה של התנגדות או של תמיכה באמונות ובדרכי חיים, למה לא ? הרי יכולות להתקיים אמונות ודרכי חיים הזויות ומוזרות שפוגעות במאמינים עצמם ובאנשים בסביבתם ואפילו מסוכנות למאמין ולאחרים בסביבתו עד כדי בעיתייות ברורה, אז לא סביר שבמקרה כזה לא תהיה זכות להביע על האמונה הבעייתית הזו דעה ובמקרה הצורך גם להתערב - העניין הוא שבמדינות דמוקרטיות ונאורות יש גם חופש דת, שלא יאסרו בשרירות לב לקיים שם אמונות ודרכי חיים הקשורות בדת, אם הן לא פוגעות באחרים (או במאמין עצמו).

אבל סך הכל, וכבר אמרתי לך את זה, בהתייחסות ובסגנון הכתיבה שלך אתה לוקח את הדברים לקיצוניות, בשביל מה ? יש איתם מלחמת תרבות כבר מאות שנים, עם עליות ומורדות, וברור לגמרי איך זה יגמר, אז למה הקיצוניות הזו שלך בניסוח הדברים ?

אריאלה חביבתי.

כי אני אלרגי לקיצוניות של הנצלנים והפרזיטים המחוצפים,

שטוענים וזועקים, שאם אסרב להיות העבד שלהם, אז אני

אגרום לפילוג בעם.

אריאלה.

העדפות מיניות כלשהן.

אריאלה חביבתי.

אגרום לפילוג בעם.

אמריטוס, באמת שאני לא רוצה לנג'ז או ללחוץ, אבל לדעתי וזה כנראה חשוב לי, צריך לשמור כאן על סגנון מתון, גם אם מגיבים לדברים מרגיזים.

וגם כזכור הצעתי גם לנסות לראות דברים דרך העיניים שלהם. תראה, החרדים רואים את עצמם כגרסה מודרנית או כהמשך של שבט לוי, מבחינת היעוד והתפקיד בחיים, וכידוע שבט לוי היה בזמנו השבט שהקב"ה הפקיד והועיד אותו לעבודה בבית המקדש, וכידוע וברור שזו עבודה מחייבת ביותר, רק הקרבת הקורבנות זה היה סיפור מהסרטים, והיו כמובן עוד דברים רבים מאד שהיה צריך לעשות בידע ובמסירות רבים, ותוסיף לזה את העלאת הקטורת  שאסור היה חלילה לטעות בזה כי זה היה יכול להגמר בבכי. אתה מבין, החרדים של היום בעצם ממלאים את אותו התפקיד האחראי של לקיים את הקשר עם הקב"ה, היום אין לצערנו בית מקדש, שעקב חטאינו חרב (פעמיים), אז החרדים של היום עושים כמיטב יכולם למלא את התפקיד הרוחני הזה של להיות בקשר עם בורא העולם, אז באמת לא מתאים ולא נאות לכנות אותם פרזיטים ובטח שלא אויבים נאלחים, כי כשהם ממלאים את תפקיד הקדוש והרוחני הזה שמקביל למה שמילאו בזמנו שבט לוי, הם בטח לא רואים את זה כך, ובתודעה שלהם הם בקיום המצוות ולימוד התורה ממלאים תפקיד חשוב ביותר שמאפשר את המשך קיום עם ישראל, ואי אפשר לזלזל, תראה למשל שכל מטר בשטח ישראל מטווח וסופג רקטות וטילים, וכולם נופלים בשטחים פתוחים, איך אתה חושב שזה קורה, הם בטוחים שזה קורה בזכות התפילות שלהם.

תשמע, החיים זה לא רק גשמיות, צריך גם רוחניות, והם נושאים את זה את הרוחניות על כתפיהם, לפחות כך הם חושבים ובטוחים.

לאריאלה "ברור לגמרי איך זה יגמר"...

המומחית לגמירות...

אריאלה.

העדפות מיניות כלשהן.

אריאלה חביבתי.

אגרום לפילוג בעם.

אמריטוס, באמת שאני לא רוצה לנג'ז או ללחוץ, אבל לדעתי וזה כנראה חשוב לי, צריך לשמור כאן על סגנון מתון, גם אם מגיבים לדברים מרגיזים.

וגם כזכור הצעתי גם לנסות לראות דברים דרך העיניים שלהם. תראה, החרדים רואים את עצמם כגרסה מודרנית או כהמשך של שבט לוי, מבחינת היעוד והתפקיד בחיים, וכידוע שבט לוי היה בזמנו השבט שהקב"ה הפקיד והועיד אותו לעבודה בבית המקדש, וכידוע וברור שזו עבודה מחייבת ביותר, רק הקרבת הקורבנות זה היה סיפור מהסרטים, והיו כמובן עוד דברים רבים מאד שהיה צריך לעשות בידע ובמסירות רבים, ותוסיף לזה את העלאת הקטורת  שאסור היה חלילה לטעות בזה כי זה היה יכול להגמר בבכי. אתה מבין, החרדים של היום בעצם ממלאים את אותו התפקיד האחראי של לקיים את הקשר עם הקב"ה, היום אין לצערנו בית מקדש, שעקב חטאינו חרב (פעמיים), אז החרדים של היום עושים כמיטב יכולם למלא את התפקיד הרוחני הזה של להיות בקשר עם בורא העולם, אז באמת לא מתאים ולא נאות לכנות אותם פרזיטים ובטח שלא אויבים נאלחים, כי כשהם ממלאים את תפקיד הקדוש והרוחני הזה שמקביל למה שמילאו בזמנו שבט לוי, הם בטח לא רואים את זה כך, ובתודעה שלהם הם בקיום המצוות ולימוד התורה ממלאים תפקיד חשוב ביותר שמאפשר את המשך קיום עם ישראל, ואי אפשר לזלזל, תראה למשל שכל מטר בשטח ישראל מטווח וסופג רקטות וטילים, וכולם נופלים בשטחים פתוחים, איך אתה חושב שזה קורה, הם בטוחים שזה קורה בזכות התפילות שלהם.

תשמע, החיים זה לא רק גשמיות, צריך גם רוחניות, והם נושאים את זה את הרוחניות על כתפיהם, לפחות כך הם חושבים ובטוחים.

אריאלה - בפעם ה-1000.

אין לי כל טענה על אמונתם ודרך חייהם, אלא שרק, על כך, שזה נעשה על חשבון זיעתי וכספי.

סלס לי על השאלה החצופה-במה אתה בדיוק עובד ומזיל זיעה?emo_02.png

בסדר, אני מבינה אותך במאה אחוז, למרות הכל לדעתי לא צריך להשתמש בשפה חריפה, ממש אין בזה צורך, ואין צורך לשנוא אותם, וכשאני מדברת על מלחמת תרבות שסופה ידוע מראש, הסוף בהתחלה יהיה עצוב מבחינתם, אבל גם שמח, כי מהמוזרות המפליגה שלהם הם יעברו למציאות עם רגליים על הקרקע, וברור שזה גם אמור לשמח יותר את כולם וביחוד אותם. אבל ההחלמה שלהם ממושכת איטית מיוסרת ומכאיבה ויהיו בה עליות ומורדות, כי במחלות מנטליות, תהליך ההחלמה הרבה פעמים מכאיב יותר מהמחלה עצמהemo_18.png.

emo_01.png

סלס לי על השאלה החצופה-במה אתה בדיוק עובד ומזיל זיעה?emo_02.png

חיים ידידי.

נכון, זיעה כבר לא, אבל, פעם כן, וחוץ מזה, המיסים שאני משלם, גם על ריביות

בניירות ערך למשל, כמו כל מס אחר, מממנים את הפרזיטים והעלוקות הללו.

כמו כן, לקחתי על עצמי לייצג את זיעתם של האחרים :)

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: חיים קאופמן
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר