לביאה אם תכנסי לבית הסוהר, שם אסרו האשכנזים את המזרחיים שלא סרו למרותם, בוודאי תמצאי שפה זולה.

אם הוכחה את מבקשת, מנהגי מוניות, אוטובוסים אז יש  לך בעיה.

יהודה, אני נוהגת לענות לנבלים כלשונם. הכתיבה שלי היא רק תשובה. איך כתוב במשלי? עם חסיד תתחסד ועם נבל תתנבל. נבלים אינם מכירים שפה אחרת. ובאותו הקשר: כשאני מדברת בטון מערבי-אשכנזי עדין וחברותי למזרחי הממוצע, הלה מתמלא איבה גלויה. הטון המזרחי הממוצע הוא תוקפני, גס, מלא איבה. ובאמת רק טון כזה, כתשובה, "עובד" איתם.

היום נפגשתי בשני מזרחים כאלה: אחד בעל חנות צילום ואחד נהג באוטובוס. לבעל חנות הצילום, גבר גס רוח ותוקפן, יש אשה רוסיה (סיפרה לי שנשואה לו כבר 40 שנה ומכירה את ה"תכשיט" שלה, יודעת לנהל אותו.). וזה היה למזלי. היא התייחסה אליי בחביבות ובנחמדות, וכן לקחה את כרטיס האשראי שלי (על סכום יחסית נמוך) בשעה שהמזרחי "בעלה" עשה לי את המוות וסירב לקחת את הכרטיס.

באוטובוס היה נהג מזרחי רע לב תוקפן וגס. הוא עמד לא בתחנה, ואני, בחוץ, סימנתי לו להתקדם. הוא כמובן לא התקדם. כשנכנסתי לאוטובוס הלה פתח עלי פה גדול וגס. מאחר שלמדתי, כאמור, שלמזרחים צריך לענות בלשונם, עניתי לו כגמולו. הוא כמובן הוסיף לריב, ואני לא שתקתי. אני מתכוונת להגיש עליו תלונה ל"דן". שיחטוף. ושלא יידע מאיפה זה נתלה עליו , מלפנים או מאחור. אני סבורה שנהגים גסים אלה לא צריכים לעבוד במקצוע הזה, לא צריכים לעבוד עם קהל. על "דן" לפטר אותם.

מישהי פה תגיד שזה רק שתי דוגמאות? טעות. אני נפגשת באנשים כאלה כל הזמן.

ליבי  איתך!לשמוע על שני מפגשים לא נעימים  שהיו עם מזרחיים זה יותר מידי אפילו  יותר מידי בשבילי,את חייבת לצאת לנופש נוסף כדי  לשכוח את מה שקרה emo_01.png .

שמאלנות היא מחלת נפש חשוכת מרפא emo_02.png.

יקירי.

כידוע, כל אלה שפוגשים/ות רק אנשים רעים, ושרבים עם כל מי שנמצא סביבם,

(נהגים, בעלי מקצוע, רבנים ומבלים בבתי קפה), הרי היא משוגעת.

מה פתאום היא דווקא הצליחה כמעט באיסלד, עם הנהג הבלונדני, 

למזלנו לא הייתה תקרית בינלאומית.

צריך להזהיר אותה, רוב הרוצחים הסידרתיים הם לבנים "בלונדינים" הנראים נחמדים.

שחורים רוצחים סידרתיים אולי היו בודדים.

----------

הֵם קִנְאוּנִי בְלֹא אֵל, כִּעֲסוּנִי בְּהַבְלֵיהֶם; וַאֲנִי אַקְנִיאֵם בְּלֹא-עָם, בְּגוֹי נָבָל אַכְעִיסֵם.

כרגיל, אין לך מושג על מה אתה מדבר ...

יש לא מעט (עשרות) רוצחים סדרתים שחורים. ראה סטטיסטיקה לגביי אפריקה וארצות-הברית.

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_rampage_killers

ובפרט, בארצות-הברית לפני 1950 רוב הרוצחים הסדרתיים היו שחורים.

אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ, פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה

כרגיל, אין לך מושג על מה אתה מדבר ...

יש לא מעט (עשרות) רוצחים סדרתים שחורים. ראה סטטיסטיקה לגביי אפריקה וארצות-הברית.

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_rampage_killers

ובפרט, בארצות-הברית לפני 1950 רוב הרוצחים הסדרתיים היו שחורים.

כרגיל אין לך מושג על מה אתה מדבר.

הקישור שהבאת מדבר על רוצחים שיצאו למסע רצח חד פעמי,

בו נרצחים בדרך כלל בני אדם באופן אקראי.

הרוצח הסידרתי להבדיל יוצר בדרך כלל קשר אישי עם הקורבן,

לכן מראהו החיצוני והנחמדות שלו הם כלי חשוב בלכידת הקורבן.

לכן גם האזהרה מלבנים בלונדינים נחמדים.

.

----------

הֵם קִנְאוּנִי בְלֹא אֵל, כִּעֲסוּנִי בְּהַבְלֵיהֶם; וַאֲנִי אַקְנִיאֵם בְּלֹא-עָם, בְּגוֹי נָבָל אַכְעִיסֵם.

המסקנה המובלעת בדבריך היא שלבנים בלונדינים הם אכן יותר נחמדים  ומעוררי אמון (אם הם לא רוצחים סידרתיים...)

המסקנה המובלעת בדבריך היא שלבנים בלונדינים הם אכן יותר נחמדים  ומעוררי אמון (אם הם לא רוצחים סידרתיים...)

אפשר לפרש זאת אחרת, הגזענות הנפוצה מפרשת את הלבן כנחמד יותר,

על אף שההסטוריה מוכיחה את ההיפך הגמור.

.

----------

אני זוכר בגיל העשרה שלי,שבנות גילי היו אוהבות את המראה הימאני או השזוף וע"פ זה הייתי משתדל להיראות.

שמאלנות היא מחלת נפש חשוכת מרפא emo_02.png.

כרגיל אין לך מושג על מה אתה מדבר.

הקישור שהבאת מדבר על רוצחים שיצאו למסע רצח חד פעמי,

בו נרצחים בדרך כלל בני אדם באופן אקראי.

הרוצח הסידרתי להבדיל יוצר בדרך כלל קשר אישי עם הקורבן,

לכן מראהו החיצוני והנחמדות שלו הם כלי חשוב בלכידת הקורבן.

לכן גם האזהרה מלבנים בלונדינים נחמדים.

.

קרא לאט, תתרכז היטב

http://en.wikipedia.org/wiki/Serial_killer#Ethnicity_and_serial_killer_demographics_in_the_U.S.

אתה לעולם לא מביא סימוכין לדבריך. הכל מסתמך על הדמיון שלך ועל עולם הפנטזיות המופרע והמופרך שבו אתה חי.

משום מה אני זוכרת את כהן המזרחי ששרף את אשתו והילדים משום שהאשה דיברה באינטרנט עם גבר..... ואת המטורף ההוא שריסק את ראש אשתו והבת בנאבוט וטען שהבת היא מהערבי שעבד איתו.... ואת בני סלע האנס הסידרתי..... ואת הפלשתינאי שירה באשתו ההרה ורצח אותה משום שברחמה היתה בת.....

איזה אשכנזי רצח אשה מהיותה אשה? נכון, יש גם זכרים אשכנזים רעים ושוביניסטיים, אבל האם בשפה המדוברת הישראלית האשכנזית יש מקבילה למושג האיום "שרמוטה" שהמזרחים הפשוטים מרבים להשתמש בו? אגב, אני עונה להם תמיד "שרמוט". אני אומרת: שתמות, שרמוט. אבל אצלם אין שרמוט.....לזכר מותר הכל אצלם.....

לתופף על פח - תענוג.

קרא לאט, תתרכז היטב

http://en.wikipedia.org/wiki/Serial_killer#Ethnicity_and_serial_killer_demographics_in_the_U.S.

אתה לעולם לא מביא סימוכין לדבריך. הכל מסתמך על הדמיון שלך ועל עולם הפנטזיות המופרע והמופרך שבו אתה חי.

קראתי היטב והנה כמה משפטים ונתונים מגוחכים ומאולצים המופיעים בדמיון הפרוע שלי:

serial killers are usually reported as white because the media typically focuses on "All-American" white

התקשורת מדווחת על לבן גם כאשר הרוצח הסידרתי בצבע פחם............

crimes among minority offenders in urban communities, where crime rates are higher, are under-investigated, and that minority serial killers likely exist at the same ratios as white serial killers for the population

המשטרה לא משקיעה מספיק בחקירה לכן יש יותר רוצחים סידרתיים שחורים.....עובדה בדוקה..

the percentage of serial killers who are African American is estimated to be between 13 and 22 percen

הערכות, בין לבין....מדברים על עובדות לא על דמיונות. מדברים על מורשעים או לא על חשודים.

* לפני שאתה מדבר על סימוכין כדאי שתבדוק שהסימוכין שלך אינן מהסוג המגוחך. 

.

----------

קרא לאט, תתרכז היטב

קראתי היטב והנה כמה משפטים ונתונים מגוחכים ומאולצים המופיעים בדמיון הפרוע שלי:

serial killers are usually reported as white because the media typically focuses on "All-American" white

התקשורת מדווחת על לבן גם כאשר הרוצח הסידרתי בצבע פחם............

crimes among minority offenders in urban communities, where crime rates are higher, are under-investigated, and that minority serial killers likely exist at the same ratios as white serial killers for the population

המשטרה לא משקיעה מספיק בחקירה לכן יש יותר רוצחים סידרתיים שחורים.....עובדה בדוקה..

the percentage of serial killers who are African American is estimated to be between 13 and 22 percen

הערכות, בין לבין....מדברים על עובדות לא על דמיונות. מדברים על מורשעים או לא על חשודים.

* לפני שאתה מדבר על סימוכין כדאי שתבדוק שהסימוכין שלך אינן מהסוג המגוחך. 

.

טפשון, אני מעולם לא טענתי שוויקיפדיה הוא מקור מדעי. אבל אפשר לקבל אנדיקציה. ניתן לקבל רשימת שמות של רוצחים סדרתיים שחורים.

אתה, באופן שיטתי, בכל דיון, סתם הוזה ומפריך 'עובדות' הזויות, כמו הטענה המטומטמת שלך שמעולם לא נמצאו עצמות דנוזאורים ושכל עצמות הדנוזאורים שנמצאו נוצקו על-ידי בני אדם והן עשויות מפלסטיק.

משום מה אני זוכרת את כהן המזרחי ששרף את אשתו והילדים משום שהאשה דיברה באינטרנט עם גבר..... ואת המטורף ההוא שריסק את ראש אשתו והבת בנאבוט וטען שהבת היא מהערבי שעבד איתו.... ואת בני סלע האנס הסידרתי..... ואת הפלשתינאי שירה באשתו ההרה ורצח אותה משום שברחמה היתה בת.....

איזה אשכנזי רצח אשה מהיותה אשה? נכון, יש גם זכרים אשכנזים רעים ושוביניסטיים, אבל האם בשפה המדוברת הישראלית האשכנזית יש מקבילה למושג האיום "שרמוטה" שהמזרחים הפשוטים מרבים להשתמש בו? אגב, אני עונה להם תמיד "שרמוט". אני אומרת: שתמות, שרמוט. אבל אצלם אין שרמוט.....לזכר מותר הכל אצלם.....

משום מה את מתעקשת להוכיח לנו שמנת המשכל שלך ירודה מאד.

הזכרתי רוצחים סידרתיים לא רוצחים רגילים, כי אלו הרוצחים הפועלים כנגד זרים בדרך כלל.

אלו הרוצחים המציגים עצמם כנחמדים, כמשכילים, צדים את הטרף ואוכלים.

איסלנדי בלונדיני נחמד כזה....

.

----------

עבור לעמוד
... , , , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר