את יוסי ביילין איני סובלת, הוא גם ניסה להשפיע שלא יכניסו את קצב לכלא. חת'כת צמר גפן עלוב.

את שמעון פרס תיעבתי תמיד. איש פשוט, ולא חכם ביותר, שהצליח לשרוד במערכת הפוליטית בגלל נחישות של קרציה. לא אשכח איך, כשקיבל את פניו של הנשיא ג'ורג' דבליו בוש בבית הנשיא בירושלים, הוא ישב מול האמריקאי בעל הנימוסים של נסיך ופשק רגליו לרווחה כאחד הערסים הגסים, ואיך דיבר בטיפשות. ממש התביישתי בשביל מדינתנו.

מאידך, יש המון ראשי מועצות וכל מיני עסקנים פוליטיים מעדות המזרח, אלה הבינו שעסקנות פוליטית מביאה כוח ורווחים, ויש כל  מיני בעלי עסקים ביניהם, וזמרים, וחודשים לבקרים שומעים על נפוטיזם, שחיתות מינית, שחיתות כספית. מה, כולם כבשים תמימות שהאשכנזים המנוולים "מחפשים" אותם? ברור שיש פה "נורמות" של ארץ מוסלמית מושחתת שאלה הביאו איתם, הלא בארצות המוסלמיות אפילו פקיד דואר ונהג הם "מלך" שהאזרח והאזרחית מלקקים להם. והשרים והמלכים בכלל שוחים בשחיתות ובעושר מופלג שהשיגו בעזרתה. הנה, למה החברה הפלשתינית לא ממריאה? כי כל מיליארדי ה$ שהאירופים הטפשים הזרימו להם עוברים לכיסים של השרים והפקידים, שמקימים להם בתי פאר, וחיים כמו בגן עדן.....

לא שמתי לב ואני לא זוכרת את הקטע הזה, אבל אם את אומרת, אז אולי זה היה.

אבל מה את רוצה, הוא בעצמו אמר על עצמו שהוא בס"כ רועה צאן.

אבל זה היה מצניעות, כי הוא אחד המומחים הגדולים בישראל (ואולי בעולם, מאיפה אני יודעת) לננוטכנולוגיה. בכל מקרה, הוא איש מאד מאד צנוע.

מי, פרס? הצחקת אותי.

אולי תתענייני בענף הפיסיקה הזה, ננוטכנולוגיה, ותבררי לעצמך מיהם הפיסיקאים המומחים הגדולים בו???? דווקא חשוב לדעת.

לתופף על פח - תענוג.

גם ייתכן מאד שבגד באשתו. מישהו סיפר לי על אשה שאמרה לו כי שכבה עם פרס.

לתופף על פח - תענוג.

ברור שלא תיפתר,

אם כל אחד משליך על השני, במקום לבדוק בציציות איפה היהדות, איפה המוסר, איך הגענו לנבואת הנביא ישעיהו,

"שריך סוררים וחברי גנבים, כולו אוהב שוחד ורודף שלמונים.... "

הכוונה כמובן לשרי ש"ס לשעבר ולמנהיגם הפושע לובש השמלות עובדיה

חברי ש"ס לא מקצוענים, הם לא למדו איך גונבים,  לכן רק העבירו ונעצרו, אפילו לא נהנו מההעברה.

שאר האשכנזים מקצוענים, לא מעבירים אלא גונבים ממש, ורק בודדים נעצרים.

מה גם שהם מאורגנים עם גיבוי משפטי, עם מקורבים בכל משרדי הממשלה.

דוגמא פשוטה:

דרעי העביר למועצות המקומיות תקציבים, וסיכם איתם שחלק יועבר גם לישיבות  (מדובר במאות אלפי ש"ח בלבד), על זאת נשפט. בבית דין שדה אצל שופטים, אשכנזים,חילוניים, שמאלניים.

שמעון פרס לאור היום העביר 14 מיליארד ש"ח לקיבוצים ולמושבים השייכים למגזר שלו, זאת במפולת הבורסה בשנות ה-70 ובמקומם מעצר קיבל להיות נשיא.

אתה פשוט חלה נפש

לך לעשות פנלים

ולמה את פוטר את שרון ובניו באי היוני

ולמה את אולמרט.

ואת הירשזון.

כי הם אשכנזים ואתה  ברברי מההרים

כי האשכנזים צריכים לנהל את המדינה ואתה ובני ביתך צרכים לעבוד בנקיון  אצל האשכנזים. זה יעודכם בחיים

כי היכולות שלהם גבוהות משל הברברים מסוגך

נחות עשוק ומקופח.............

תגובה לקולמוס :

ואם עזר ויצמן  כן אנס ,זאת לא נדע אף פעם ,כי פעם הייתה בושה לבחורה ,להפיץ נושא שכזה בציבור ,להבדיל  מהזמנים שלנו.

ועובדה לכך שאישתו של שילון שהוטרדה מעזר ויצמן מינית לקח לה זמן רב לדבר על זה,לא לכולם יש את האומץ הזה.

חוץ מזה שהמקרה של קצב הוא מקרה חולני , שטיפס בטעות בדרגות עד היותו נשיא המדינה. אני מדבר על מקרים של הנערים מקרית מלאכי מדימומנ ומאופקים  שעדיין חושבים שיבוא אשכנזי ויעלה אותם גבוה כי לדעתם הם יכולים ומסוגלים ליותר מאשר להיות תושב בפריפריית מדינת ישראל.

אני מקווה שיתעוררו עוד הרבה שיגרמו לשינוי מהותי בנושא כי זהו בסיס הקיום של מדינת ישראל .

לא צריך אם, אתן לך מספר מקרים מוכרים וכמה לא ידועים כלל לציבור הרחב:

* יוסי ביילין הרג רוכב אופנוע. הוא אפילו לא הועמד לדין.

* שולמית אלוני הודתה בפומבי בהעברת כספים בלתי חוקית למגזר הערבי. לא קרה כלום כמובן.

* במפלגת העבודה היו זיופים, קניית קולות, ותשלומי שוחד, בכל מערכת בחירות פנימית. המשטרה בשביתה.

* שמעון פרס הביא לפיטוריה של קצינה בצה"ל. הסיבה לא ויתרה לנכדו על עבירת עריקות.

* אהרון ברק ומשפחתו מחזיקים ב-17 דירות! רובן ניקנו מכונסי נכסים. שחיתות ברורה!

* השופטת עדנה ארבל התחזתה לבעלת תואר שני וקיבלה עקב כך כספים רבים במרמה.

* שמעון פרס נתן שוחד לטריה לארסן שהורשע על כך בארצו. נותן השוחד חי בנחת בארצו.

* לשמעון פרס יש עבירות פליליות ובטחוניות שאינן מביישות את העבריין הכבד ביותר בעולם.

.

בדוק את רכושה  של משפחת הכלב לובש השמלות עובדיה
בדוק

רק בהמות מסוגך מאמינים שעושרם הינו רצון האל

בהמה עוד לא הבנת שהם   גנבו ממך?

הם גנבו בראש ובראשונה מאספסוף   שכמותך

הבנת יצור נחות?

לך תעשה פנלים ושחרר קצת את אישתך

תן לה קצת חיים מלבד עבודות הבית וגידול הטפילים הקטנים שאתם מגדלים

תן לה קצת חיים

* שולמית אלוני הודתה בפומבי בהעברת כספים בלתי חוקית למגזר הערבי. לא קרה כלום כמובן.

* במפלגת העבודה היו זיופים, קניית קולות, ותשלומי שוחד, בכל מערכת בחירות פנימית. המשטרה בשביתה.

* לשמעון פרס יש עבירות פליליות ובטחוניות שאינן מביישות את העבריין הכבד ביותר בעולם.

עוד עובדות על העולם:

* החומר איננו עשוי מאטומים.

* השמש סובבת את כדור הארץ.

* לא נמצאו עצמות דנוזאורים מעולם. זה הכל מפלסטיק.

* אין ממותה קפואה בת 39000 שנה.

עזוב אותך משטויות 
 אל תתעסק בקטנות

אני אישית מודאג מענף הספנות

ספינות מפליגות אל האופק ופשוט יכולות ליפול ................

\

עוד עובדות על העולם:

* החומר איננו עשוי מאטומים.

* השמש סובבת את כדור הארץ.

* לא נמצאו עצמות דנוזאורים מעולם. זה הכל מפלסטיק.

* אין ממותה קפואה בת 39000 שנה.

עזוב אותך משטויות 
 אל תתעסק בקטנות

אני אישית מודאג מענף הספנות

ספינות מפליגות אל האופק ופשוט יכולות ליפול ................

\

חחחחחחחח. גדול אתה.

לצחוק, באמת יש אנשים שעדיין מאמינים שכדוה"א שטוח, והם אפילו התאגדו נגד כל הקופרים ......

לתופף על פח - תענוג.

רמת הדיון כ"כ נמוכה שלא בא ל להגיב ובכל זאת אגיב.

אין טעם לבדוק בהיסטוריה מי סרח יותר אשכנזים או מזרחיים או מי נתפס או למי יש עו"ד יוקרתיים. מהותי יותר לבדוק עובדות , בוודאי לא לספר רשמים בודדים על מקרים שאירעו מול מזרחיים או מזרחיים, זה פשוט מטופש!

רק אדם מזרחי שנראה אשכנזי לגמרי והתערה בכל סוגי האוכלוסיה(מין "סוס טרויאני")יכול לתאר ולספר על מקרים חוזרים, מלא מקרים לא אחד ולא שניים ומניסיון אשי על הסטיגמות הסטריאוטיפים ואח"כ כשאותם אשכנזים מגלים כי מול עומד מזרחי מתפלאים ואמרים לא בהכללה בכל העדות יש ככה וככה וכל התת רמה הזה,

תאמינו לי מרוקאית 100% שנראית אשכנזייה מובהקת ולכן אני יודעת על מה אני מדברת מניסיון של שנים....

רמת הדיון כ"כ נמוכה שלא בא ל להגיב ובכל זאת אגיב.

אין טעם לבדוק בהיסטוריה מי סרח יותר אשכנזים או מזרחיים או מי נתפס או למי יש עו"ד יוקרתיים. מהותי יותר לבדוק עובדות , בוודאי לא לספר רשמים בודדים על מקרים שאירעו מול מזרחיים או מזרחיים, זה פשוט מטופש!

רק אדם מזרחי שנראה אשכנזי לגמרי והתערה בכל סוגי האוכלוסיה(מין "סוס טרויאני")יכול לתאר ולספר על מקרים חוזרים, מלא מקרים לא אחד ולא שניים ומניסיון אשי על הסטיגמות הסטריאוטיפים ואח"כ כשאותם אשכנזים מגלים כי מול עומד מזרחי מתפלאים ואמרים לא בהכללה בכל העדות יש ככה וככה וכל התת רמה הזה,

תאמינו לי מרוקאית 100% שנראית אשכנזייה מובהקת ולכן אני יודעת על מה אני מדברת מניסיון של שנים....

emo_45.png

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

וגם אם זה נניח שכל נתוני מוסאייף נכונים -זו לא הבעיה המרכזית. השאלה היא איך זה שאחרי 60 שנות מדינה ושלטון הימין בארץ -עדיין האליטה הפוליטית הכלכלית  התרבותית החברתית וכו' היא  מה שקרוי אשכנזית. מי שתולה זאת בשחיתות דרכי מרמה , אפלייה מכוונת גם כיום מתעלם לטעמי מהבעיה המרכזית.

כפי שאמרתי בהודעתי הקודמת - הבעיה  נעוצה בסתירה הפנימית של כל הדוברים המזרחיים המוצלחים בסדרה שבו בזמן קבלו על התנתקותם ממורשתם העדתית והשתכנזותם ולא הפנימו כי דווקא רק זה מה שהביא להצלחתם.  השתכנזות אינה להפוך ל"אשכנזי" שכן רוב מה שקרוי אשכנזי אלו אנשים שהתנתקו מהעבר ומשורשי העיירה שלהם-השתכנזות משמעותה אימוץ ערכי המערב הנאור, המשכיל, והטכנולוגי. זה כל הסיפור מי שטרח לעשות זאת והשקיע בחינוך , המעיט בהתרבות ובקידוש המורשת של עברו- הצליח בלי קשר למוצאו.

הכי קל זה להתבכיין ולהאשים את האחרים. זה קל ומתרץ את חוסר ההצלחה שלך. הרי אין שום נחיתות גנטית לאף אחד וההצלחה היא פועל יוצא מהערכים התרבות וההתנהגות שאתה מאמץ.

הם נכונים, והם רק קמצוץ מאינספור עבירות פליליות שבוצעו ע"י אשכנזים מפורסמים שלא נענשו על פשעיהם.

חלק קטן מהפשעים הללו פורסמו בקצרה, וכל אזרח עירני היה יכול להבחין בהם.

רובם הגדול לא זכו לפרסום, ורק אזרח המשקיע בקריאת אתרים העורכים תחקירים כולל תחקירים היסטוריים נחשף אליהם.

השמאלני השקרן ממשיך למכור לנו את הזבל המצחין על שלטונו ארוך השנים של הימין.

שמע שמאלני שקרן, הימין לא שלט אפילו יום אחד במדינת ישראל!

זו האמת היחידה ואין אחרת!

אשכנזי מטומטם, מה הקשר בין שמירת המסורת המזרחית לבין הצלחה בלימודים ובחיים?

אגלה לך גזען שמאלני, אין שום קשר. ואם היה כזה הוא היה אך ורק חיובי.

את הקשר הגזעני הזה יצרו גזענים אשכנזים שמאלנים כמוך.

הם עצרו כל מזרחי בכל דרך אפשרית מלהשיג השכלה איכותית.

ממניעת עבודה, ממניעת אוכל, מזריקה לחורים נידחים, מגזענות שקבעה נחיתות מובנית,

ממתן ציונים נמוכים בגלל השם, מהתנהגות גזענית בוטה של אשכנזים בעלי מעמד..

"אין נחיתות גנטית", נוכל שכמוך...

הרי כל התנהגות האשכנזים הגזענים מעידה בדיוק על המחשבה הזו ועל ישומה בפועל.

למדתם משהו מאלו שהשמידו את היהודים באירופה.

"המערב הנאור" זו התרבות הנערצת על אשכנזים גזענים כמוך.

הנאורה שרצחה 6 מיליון יהודים. הנאורה שרצחה מאות מיליוני שחורים, אברג'ינים, ואסייתים.

המערב הוא חושך מצרים.

הוא זבל אנושי מזוקק ומצחין שרק אשכנזים נהנים מזיו ריחו.

----------

הֵם קִנְאוּנִי בְלֹא אֵל, כִּעֲסוּנִי בְּהַבְלֵיהֶם; וַאֲנִי אַקְנִיאֵם בְּלֹא-עָם, בְּגוֹי נָבָל אַכְעִיסֵם.

אל תתמם. אתה יודע היטב על מה אני מדבר. זה לא המראה ה"מזרחי" וצבע העור וזה לרוב המראה ה"ערסי" המוחצן.

האשכנזי ממציא תירוץ לגזענות שלו ושל חבריו הגזענים.

מוצאים איזשהו סממן חיצוני והופכים אותו לתירוץ, כמו תירוץ האף הארוך אצל הנאצים.

האם גזענים אשכנזים כמוך יקבלו מניעת עבודה מערבי בגלל המסוכנות שלו,

שהיא וודאית וברורה אלפי מונים מזו של הערס?

האם לצביעות של חולים כמוך יש איזשהו גבול תחתון?

----------

הֵם קִנְאוּנִי בְלֹא אֵל, כִּעֲסוּנִי בְּהַבְלֵיהֶם; וַאֲנִי אַקְנִיאֵם בְּלֹא-עָם, בְּגוֹי נָבָל אַכְעִיסֵם.

גם ייתכן מאד שבגד באשתו. מישהו סיפר לי על אשה שאמרה לו כי שכבה עם פרס.

שמעון פרס בגד באשתו עם קולט אביטל.

בזכות זה היא קודמה והשיגה תפקידים גם בארה"ב.

.

----------

למוסלמים בישראל יש יותר זכויות מלמוסלמים במדינות מוסלמיות תראה את האחים שלך בלבנון תחת חסן נסראללה . מוסלמים בישראל חיים יותר טוב מיהודים מקבלים הכול ולא נותנים כלום . עם לא טוב לך הדמוקרטיה בישראל אתה תמיד מוכן לעזוב לאחד המדינות  הדמוקרטיות הליברליות והנאורות פה באזור . אפרופו עדתיות אז עדתיות אתל מוסלמים היא דרך חיים הם הורגים אחד את השני בגללה .

וגם אם זה נניח שכל נתוני מוסאייף נכונים -זו לא הבעיה המרכזית. השאלה היא איך זה שאחרי 60 שנות מדינה ושלטון הימין בארץ -עדיין האליטה הפוליטית הכלכלית  התרבותית החברתית וכו' היא  מה שקרוי אשכנזית. מי שתולה זאת בשחיתות דרכי מרמה , אפלייה מכוונת גם כיום מתעלם לטעמי מהבעיה המרכזית.

כפי שאמרתי בהודעתי הקודמת - הבעיה  נעוצה בסתירה הפנימית של כל הדוברים המזרחיים המוצלחים בסדרה שבו בזמן קבלו על התנתקותם ממורשתם העדתית והשתכנזותם ולא הפנימו כי דווקא רק זה מה שהביא להצלחתם.  השתכנזות אינה להפוך ל"אשכנזי" שכן רוב מה שקרוי אשכנזי אלו אנשים שהתנתקו מהעבר ומשורשי העיירה שלהם-השתכנזות משמעותה אימוץ ערכי המערב הנאור, המשכיל, והטכנולוגי. זה כל הסיפור מי שטרח לעשות זאת והשקיע בחינוך , המעיט בהתרבות ובקידוש המורשת של עברו- הצליח בלי קשר למוצאו.

הכי קל זה להתבכיין ולהאשים את האחרים. זה קל ומתרץ את חוסר ההצלחה שלך. הרי אין שום נחיתות גנטית לאף אחד וההצלחה היא פועל יוצא מהערכים התרבות וההתנהגות שאתה מאמץ.

הם נכונים, והם רק קמצוץ מאינספור עבירות פליליות שבוצעו ע"י אשכנזים מפורסמים שלא נענשו על פשעיהם.

חלק קטן מהפשעים הללו פורסמו בקצרה, וכל אזרח עירני היה יכול להבחין בהם.

רובם הגדול לא זכו לפרסום, ורק אזרח המשקיע בקריאת אתרים העורכים תחקירים כולל תחקירים היסטוריים נחשף אליהם.

השמאלני השקרן ממשיך למכור לנו את הזבל המצחין על שלטונו ארוך השנים של הימין.

שמע שמאלני שקרן, הימין לא שלט אפילו יום אחד במדינת ישראל!

זו האמת היחידה ואין אחרת!

אשכנזי מטומטם, מה הקשר בין שמירת המסורת המזרחית לבין הצלחה בלימודים ובחיים?

אגלה לך גזען שמאלני, אין שום קשר. ואם היה כזה הוא היה אך ורק חיובי.

את הקשר הגזעני הזה יצרו גזענים אשכנזים שמאלנים כמוך.

הם עצרו כל מזרחי בכל דרך אפשרית מלהשיג השכלה איכותית.

ממניעת עבודה, ממניעת אוכל, מזריקה לחורים נידחים, מגזענות שקבעה נחיתות מובנית,

ממתן ציונים נמוכים בגלל השם, מהתנהגות גזענית בוטה של אשכנזים בעלי מעמד..

"אין נחיתות גנטית", נוכל שכמוך...

הרי כל התנהגות האשכנזים הגזענים מעידה בדיוק על המחשבה הזו ועל ישומה בפועל.

למדתם משהו מאלו שהשמידו את היהודים באירופה.

"המערב הנאור" זו התרבות הנערצת על אשכנזים גזענים כמוך.

הנאורה שרצחה 6 מיליון יהודים. הנאורה שרצחה מאות מיליוני שחורים, אברג'ינים, ואסייתים.

המערב הוא חושך מצרים.

הוא זבל אנושי מזוקק ומצחין שרק אשכנזים נהנים מזיו ריחו.

האופן שבו אתה מנהל דיון ומתייחס למי שחולק עליך  והעוינות הגזענית שלך כלפי מי שאתה מכנה "אשכנזי" היא לכשעצמה הוכחה לטענתי. כל עוד זו תהיה הגישה הבסיסית של המזרחיים מהסוג שלך הם ישארו בנחיתותם ויאשימו את כל העולם ואשתו מלבד את עצמם.

התרבות המערבית היא התרבות המובילה בעולם המחקר, האקדמיה . התרבות (ספרות קולנוע תאטרון אמנות וטכו') ארצות המערב הם הארצות העשירות המצליחות והמובילות בעולם. החברות המסורתיו הן חברות מפגרות , פרימיטיביות ונחשלות שלא הצליחו למנף את אוצרות הטבע שלהם ואת המשאב האנושי שלהם לפריחה ושגשוג.

חברות מסורתיות המשמרות מורשות מטומטמות מן העבר ומקדשות אותן הן חברות "תקועות" וגם הן יאישימו תמיד את "המערב" וערכיו במקום לנסות לה"התערב" בעצמן. כ

אף אחד לא עוצר שום מזרחי בארץ מלהתקדם . מזרחיים שה"השתכנזו" ואמצו ערכים מודרניים הצליחו. הסידרה של אמנון לוי עצמה מוכיחה זאת: אמנון לוי התנער מהממשפחה ומאביו ששאל אותו למה הוא לומד היסטוריה ולא מוכר אתו מסמרים, אלי דנון השחקן הוחרם ע"י אביו כי הוא הלך ללמוד משחק .

אני גדלתי בתקופת קליטת העליה הגדולה .וגדלנו בשכונת עולים  של חדריוחצי ומסביבנו היו שתי מעברות. הכיתה שלי ביסודי הייתה מורכבת בעיקרה מילדי המעברות. אף אחד לא היה מודע ל"פער" ול"אפליה" היינו ילדים ששיחקו יחד.

איך זה שכל התלמידים המצטיינים בכיתה היו אשכנזים והנחשלים היו מזרחיים? הרי ההורים שלי לא היו משכילים והמורים לא לא נתנוציון לפי צבע?

התשובה פשוטה. הורי חסרי ההשכלה הסתפקו בי ובאחותי וזנחו את המסורת המזרח אירופאית של משפחות מרובות ילדים. והשקיעו את כל מאודם רק בחינוכי ובחינוך אחותי. חסכו לחנוך תיכוני ועשו לנו טרור לימודי. המזרחיים יצרו משפחות מרובות ילדים ולכן לא השקיעו מספיק בלימודיהם על רקע המחסור של אותם הימים וכל ענינם היה ש"הילד יעבוד". זה כל הסיפור. 

עבור לעמוד
, , , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: חיים קאופמן, standoff
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר