ההחלטה אינה בידך, היא כבר ניתנה להיסטוריונים, לכל היותר חיים יכול להחליט.

האם אתה רומז לכך שאינך מסכים עמי שהינך דביל מושלם ?

אתה באמת חושב שאיינשטיין למד מהרמב"ן את תורת היחסות ?

ומקס בורן למד על פונקצית הגל מהרמב"ם ?

ופיינמן למד את תורת השדות הקוונטית מרבי עקיבא ?

התשובה בגוף השאלה

אם תקיימו יחסים פעם בשבועיים כמו שצריך להיות ע"פ ההלכה בטוח תתגעגעו זה לזו, לאכול גבינה כל יום זה מגעיל אבל עם הפסקות ארוכות זה  טוב, גברים לא מצליחים למלא את כל הזרעונים שהם מוציאים בתוך  24 שעות לכן התפוקה המינית יורדת, דבר נוסף נקודת ה - g של האשה נמצאת קדימה למעלה עם קצת אימון אפשר לגמור כל פעם, קצת פנטזיות מזירות אחרות יכולות לעזור,

לא לחשוב על סקס כל הזמן יש ספרים טובים טיולים שחייה להסיח את הדעת כמה שיותר, כאשר המאגר מתמלא הוא יתפרץ בעצמה באופן טבי

מקווה שעזרתי   צ'או

אגב, דביל, טבעי כותבים עם ע. 

אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ, פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה

אגב, פרט מעניין הוא שבן זוכי פרס נובל לפיזיקה היה מוסלמי (מכת האחמדיה) פקיסטני בשם פרופסור עבדוס-סאלאם.

אנקדוטה מעניינת היא שפרופסור עבדוס-סאלאם היה המנחה לדוקטורט של יובל נאמן באימפיריאל קולג' באמצע שנות הששים, כאשר נאמן שרת בדרגת אלוף-משנה כנספח הצבאי בלונדון.

במהלך עבודת הדוקטורט שלו גילה נאמן סמטריה בין חלקיקים שנקראים הדרונים. סמטריה זו עזרה למיון החלקיקים והיא שקולה לטבלה המחזורית של מנדלייב. על עבודה זו זכה נאמן במספר רב של פרסים, אך לא בפרס נובל.

שתוף הפעולה בן יובל נאמן לבין עבדוס-סאלאם היה מצוין וחצה גבולות, דתות, לאומים והשקפות פוליטיות. עבדוס-סאלאם היה איש נדיר. מדהים שהוא הסכים להנחות לדוקטורט קצין צה"ל בכיר.

[זכיתי ללמוד תורה מנאמן ולשוחח איתו רבות. הוא היה פיזיקאי יוצא מן הכלל. פגשתיו בפעם האחרונה, סמוך לפטירתו, בכנס מדעי במוסקבה. הוא ספר לי כיצד הוא אישית מנע מלחמת עולם שלישית. על זאת בפעם אחרת ...]

בפגישות שלי עם פרופסור נאמן זצ"ל, לא דובר על פיסיקה וגם לא על דת - מה שנכון.

אבל דובר גם דובר על ארץ ישראל השייכת כוווווולה לבני עם היהודי.

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

ההחלטה אינה בידך, היא כבר ניתנה להיסטוריונים, לכל היותר חיים יכול להחליט.

האם אתה רומז לכך שאינך מסכים עמי שהינך דביל מושלם ?

אתה באמת חושב שאיינשטיין למד מהרמב"ן את תורת היחסות ?

ומקס בורן למד על פונקצית הגל מהרמב"ם ?

ופיינמן למד את תורת השדות הקוונטית מרבי עקיבא ?

אגב, דביל, טבעי כותבים עם ע. 

טוב חכמה יתירה הבנו שאין לך, מה הקשר לטבעי כותבים בע ? רק אשכנזים כותבים טבאי בא'.

איפה ראית פה משהו כותב טבעי לט בע' ?

אתה באמת חושב שאיינשטיין למד מהרמב"ן את תורת היחסות ?    אני לא חושב אני בטוח.

כמו שאני בטוח שרוב נושאי פרס נובל הם יהודים דתיים, ביחס למספרם.

עבור לעמוד
... , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר