מלבד השטן כישות ממשית לכל דבר בספר איוב יש לנו את השטן בצורה מפורשת בספר זכריה פרק ג':

א וַיַּרְאֵנִי אֶת יְהוֹשֻׁעַ הַכֹּהֵן הַגָּדוֹל עֹמֵד לִפְנֵי מַלְאַךְ יְהוָה וְהַשָּׂטָן עֹמֵד עַל יְמִינוֹ לְשִׂטְנוֹ. ב וַיֹּאמֶר יְהוָה אֶל הַשָּׂטָן יִגְעַר יְהוָה בְּךָ הַשָּׂטָן וְיִגְעַר יְהוָה בְּךָ הַבֹּחֵר בִּירוּשָׁלָ‍ִם הֲלוֹא זֶה אוּד מֻצָּל מֵאֵשׁ.

בתהילים כ"ט

וַיָּשִׂימוּ עָלַי רָעָה תַּחַת טוֹבָה וְשִׂנְאָה תַּחַת אַהֲבָתִי. ו הַפְקֵד עָלָיו רָשָׁע וְשָׂטָן יַעֲמֹד עַל יְמִינוֹ

במקומות אחרים במקרא הוא מכונה"המלאך המשחית".

השאלה לגבי מלאכים היא נכונה. אין הבדל גדול בין הפולותיאיזם שבו יש אל ראשי ואלים משניים לבין היהדות שבה יש "צבא השמים" ומלאכים הפועלים לצד יהווה שלא רק שהם ישויות עצמאיות אלא יש  אפילו ישות אחת מרושעת המתנגחת כנגד האל ויש לה רצונות משלה שתפקידה ל"שכנע" את האל לבצע מעשים רעים. זה לא עולה בקנה אחד עם אל מופשט בלתי נתפס כל יכול סיבת הכל שהכל נעשה בדברו..

הציטוטים לא משנים שום דבר.

אתה מפרש כמו הנוצרים המגוחכים, כפשוטו לכאורה.

יהודי מפרש על פי חכמים שקיבלו תורה והלכה מסיני, כמו שצריך.

השטן אינו יצור עם זנב וקלשון ביד, השטן הוא יצר הרע, הוא קטגור..

יש הבדל עצום בין אלים רבים ושוים לבין אל אחד שיש לו שליחים.

ואם נרצה כל היקום הוא שליחו של האל, האל יכול להפעיל כל חי, צומח, ודומם כשליח לרצונו.

המלאכים מבצעים שליחות אחת, מלאכה אחת,

הם מוגבלים יותר מהאדם, אין להם אפשרות בחירה כמו לאדם.

כל השכנועים שאתה מדבר עליהם נובעים מכך שבעולם העליון ההתנהלות היא כמו במשפט.

לפני קביעת גורל של בני אדם נשמעים דברי סניגור וקטיגור,

ורק לאחר שמיעתם נגזר הדין. אלו הויכוחים לכאורה.

.

----------

הֵם קִנְאוּנִי בְלֹא אֵל, כִּעֲסוּנִי בְּהַבְלֵיהֶם; וַאֲנִי אַקְנִיאֵם בְּלֹא-עָם, בְּגוֹי נָבָל אַכְעִיסֵם.

ממתי ציטוטים ועובדות שמפריכות את אמונותיך הפריעו לך?  הגיחוך האמיתי היא הפרשנות של הרבנים שבתרצנויות נלעגות (ובשקר המוחלט הגדול מכולם שהכל נמסר להם כביכול מסיני...) וביומרה מחוצפת לדעת מה בדיוק קורה ליד האל  (ולצאת כנגד האל אם הוא עצמו טוען שהם טועים!) מרחיקים עצמם לחלוטין מפשוטו של מקרא עד כדי עיוותו המוחלט. מה חשוב מה נאמר במדוייק באיוב בזכריה ובתהילים? מה שקובע הוא הפרשנות המעוותת של חז"ל.

צריך לשים לב שהשטן בציטטוים תמיד נמצא בצד ימין.....emo_02.png

ממתי ציטוטים ועובדות שמפריכות את אמונותיך הפריעו לך?  הגיחוך האמיתי היא הפרשנות של הרבנים שבתרצנויות נלעגות (ובשקר המוחלט הגדול מכולם שהכל נמסר להם כביכול מסיני...) וביומרה מחוצפת לדעת מה בדיוק קורה ליד האל  (ולצאת כנגד האל אם הוא עצמו טוען שהם טועים!) מרחיקים עצמם לחלוטין מפשוטו של מקרא עד כדי עיוותו המוחלט. מה חשוב מה נאמר במדוייק באיוב בזכריה ובתהילים? מה שקובע הוא הפרשנות המעוותת של חז"ל.

צריך לשים לב שהשטן בציטטוים תמיד נמצא בצד ימין.....emo_02.png

זה לא ציטוט מסתם ספרים שבהם יש רק פשט,

זה ציטוט מספרי קודש שהפירוש שלהם מורכב מרבדים רבים,

ולעיתים אף משתרע מהעבר אל העתיד.

זה לא חומר שנועד לליצנים, זהו חומר הדורש ידע עצום ויכולת רוחנית מתאימה.

שים לב, שתמיד "לב כסיל לשמאלו"....

והכסיל הוא אחד ה"משובחים" בתנ"ך..........

.

----------

הֵם קִנְאוּנִי בְלֹא אֵל, כִּעֲסוּנִי בְּהַבְלֵיהֶם; וַאֲנִי אַקְנִיאֵם בְּלֹא-עָם, בְּגוֹי נָבָל אַכְעִיסֵם.

את השקר הזה אני מכיר היטב. תמכור את זה לליצנים שטופי מוח כמוך לא לי.

את השקר הזה אני מכיר היטב. תמכור את זה לליצנים שטופי מוח כמוך לא לי.

בשקרים עוסקים הקופים, אנחנו בני האדם היהודים עוסקים באמת.

אין לנו זמן מיותר לשקרים....לעומת הקופים שזמנם בידם ובזנבם.

.

----------

אין מלאכים  כיצורים עצמאיים בשמיים....

היתה התגלות אלוהית  במימוש אדם...או שלא היתה,אבל הלימוד כאן הוא שאין יצורים עליונים עצמאיים בשמיים...

כי אם היו אזי היו מזדיינים יום ולילה בינם לבין עצמם מחוסר מעש ...(המלאכיות עם המלאכים כמובן...בלי סטיות...)

רחל מבכה על בניה לא רק במובן הגנטי, שבניה הם בנימין ויוסף, אלא כמו אמא חורגת שמתייחסת לבניה החורגים (ואל תבלבלו ת'שכל עם סיפורי עמים על רשעות אמהות חורגות) שניקראת כך על שדואגת לבני ישראל שיצאו לגלות ובוכה עליהם. 

ובזה רחל מיוחדת מ-לאה ולכן ניקברה בדרך (חוץ מהעובדה הפשוטה שמתה בדרך ולא רצה להלין את המת) כמו שכתוב בקבלה שהיא מקשיבה ומבקשת על בני ישראל (גם נאמר שבחצות יודיעו לה שחזרו וכך היה במלחמת ששת הימים.. מי שרוצה הסיפור המלא זה בספר על הרב גורן).

יש גם סיפור על הרב אליהו שהלך לקבר רחל לפני עופרת יצוקה.... סיפור ידוע

אין בתורה סימן וזכר ל"עולם הבא"...

ורחל די מררה ליעקב את החיים...עם האלילים של אבא שלה,לבן,ועם המסחרה בזיונים ללאה...ועוד...

יעקב לקח לו שתי אחיות,שזה מתכון לצרות צרורות...ורחל הוכיחה זאת...

שום רחל לא שמרה על שום חיילי צה"ל ודי עם עבודת הרוחות והשדים והאלילים....

עם נבל מטומטם ולא חכם...

אין בתורה סימן וזכר ל"עולם הבא"...

ורחל די מררה ליעקב את החיים...עם האלילים של אבא שלה,לבן,ועם המסחרה בזיונים ללאה...ועוד...

יעקב לקח לו שתי אחיות,שזה מתכון לצרות צרורות...ורחל הוכיחה זאת...

שום רחל לא שמרה על שום חיילי צה"ל ודי עם עבודת הרוחות והשדים והאלילים....

עם נבל מטומטם ולא חכם...

ברשותך - אתייחס רק למשפט הסיום שלך - עם נבל ומטומטם ולא חכם...

ואתה יודע מה ? אתה צודק.

כי עם חכם היה מזמן מזמן מעיף את כל הערבים החיים בין הים לירדן מבלי לחשוב בכלל מה הולך לקרות איתם ואם לא היו בורחים - היו מתים...

עם חכם לא היה מעניק לגייס החמישי הקרוי ערביי ישראל זכויות יתר כמו חינוך - מגן הטרום טרום חובה עד לפוסט דוקטורטים באונברסיטה על חשבון משלם המיסים היהודי הפראייר.

עם חכם לא היה מעניק קיצבאות ילדים לאויב שכל רצונו הוא להשמיד את היהודים או לפחות לגזול מהם את הארץ היחידה שיש להם בעולם.

אבל אתה יודע מה ?

כמו שלימדו אותנו בצבא - מה שלא יכנס דרך הראש יכנס דרך התחת ובסופו של יום עמישראל יכניס קצת בינה לקודקודו וימצא את הדרך לשלח מכאן את כנופיות גונבי המכוניות ומבריחי הסמים הלא הם הערבים.

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

אם יש חוכמה בעם שלנו זה בדיוק מהסיבות ההפוכות שציינת: רק עמים טפשים יוצרים משטרים של אפרטהייד ואפלייה ןהענשה על פי דעות ולא על פי מעשים. ורק עמים טפשים מפלים אוכלוסייה באופן קולקטיבי על סמך התנהגות של מיעוט מבוטל. על פי ההגיון שלך בא נשלול את הזכויות באופן קלקטיבי גם למזרחיים -הרי רוב העבריינים הפלילייים במדינה הם כאלה. בא נוציא את ש"ס מחוץ לחוק כי היא מפלגה ששלחה הכי הרבה חברי כנסת לכלא כעבריינים . בא נשלול את הזכויות לכל החרדים כ גם הם לא ציוניים והם מדברים בגלוי נגד המדינה הציונית  ולועמת הערבים רובם אפילו מסרבים לעבוד לקבל חינוך כללי..

בא נשלול את הזכויות לכל מי שתומך בשמאל כי גם השמאלנים תומכים בערבים ובהחזרת שטחי מולדת. בא נשלול את מי שמתנגד לשלילת זכויות כי הוא בעצם משתף פעולה עם אויבי המדינה ואין לזה סוף. היתרון הגדול של המדינה היהודית היא הגדרתה כמדינה דמוקרטית -גם אם יש לזה לפעמים מחיר. האלטרנטיבה היא הרבה יותר גרועה ומה שאתה מציע יוצר מדינה שאני ושכמותי לא היו חיים בה

אם אתרגם את הטקסט שלך לגרמנית ואת הערבים ליהודים אולי תבין על מה אני מדבר. אני יודע שתגיד שהיהודים לעומת הערבים דווקא ניסו להשתלב בגרמניה -אבל הרי מנקודת ראות אנטישמית הם לא "השתלבו" הם ניסו "להשתלט". כלומר בשני המקרים מדובר על מיעוט נתפס באופן קולקטיבי כאיום ולכן יש לגרשו.

ואגב גם הגרמנים "רק" רצו לגרש ולהיות "עם חכם" ותראה איך נגמרים רעיונות כאלה.

אם יש חוכמה בעם שלנו זה בדיוק מהסיבות ההפוכות שציינת: רק עמים טפשים יוצרים משטרים של אפרטהייד ואפלייה ןהענשה על פי דעות ולא על פי מעשים. ורק עמים טפשים מפלים אוכלוסייה באופן קולקטיבי על סמך התנהגות של מיעוט מבוטל. על פי ההגיון שלך בא נשלול את הזכויות באופן קלקטיבי גם למזרחיים -הרי רוב העבריינים הפלילייים במדינה הם כאלה. בא נוציא את ש"ס מחוץ לחוק כי היא מפלגה ששלחה הכי הרבה חברי כנסת לכלא כעבריינים . בא נשלול את הזכויות לכל החרדים כ גם הם לא ציוניים והם מדברים בגלוי נגד המדינה הציונית  ולועמת הערבים רובם אפילו מסרבים לעבוד לקבל חינוך כללי..

בא נשלול את הזכויות לכל מי שתומך בשמאל כי גם השמאלנים תומכים בערבים ובהחזרת שטחי מולדת. בא נשלול את מי שמתנגד לשלילת זכויות כי הוא בעצם משתף פעולה עם אויבי המדינה ואין לזה סוף. היתרון הגדול של המדינה היהודית היא הגדרתה כמדינה דמוקרטית -גם אם יש לזה לפעמים מחיר. האלטרנטיבה היא הרבה יותר גרועה ומה שאתה מציע יוצר מדינה שאני ושכמותי לא היו חיים בה

אם אתרגם את הטקסט שלך לגרמנית ואת הערבים ליהודים אולי תבין על מה אני מדבר. אני יודע שתגיד שהיהודים לעומת הערבים דווקא ניסו להשתלב בגרמניה -אבל הרי מנקודת ראות אנטישמית הם לא "השתלבו" הם ניסו "להשתלט". כלומר בשני המקרים מדובר על מיעוט נתפס באופן קולקטיבי כאיום ולכן יש לגרשו.

חיים יקירי - אין כמו לעשות שימוש בשואה מתי שזה נוח לך ומשרת את תפיסת העולם שלך.

גם אני הייתי יכול לטעון שממידי השואה היו קטנים בהרבה אם לא היו לנאצים משת"פים יהודים - החל מאלה שגילו להם מי הם בעצם היהודים ואיפה ואיך אפשר לאתר אותם וכלה בכל מיני  קפואים ששירתו אותם במחנות.

שלא לדבר על הפיקשוש הגדול של יהודי אירופה בשנות ה 20 כאשר שליטי הארץ האנגלים טרם פירסמו את הספר הלבן והעליה התאפשרה לכל מי שרצה וכך גם ההתישבות בכל חלקי הארץ.

אבל אני מודע לכך שהשואה היא ענייו רגיש, רגיש מאוד - ולכן אינני נוהג כמוך.

לפחות משתדל.

לעצם העניין - אינני טוען לשלילת זכויותיהם של הגייס החמישי הקרוי ערביי ישראל על שום האחוז הגבוה של הפשיעה שיש בו וגם לא על שום האחוז הנמוך של טרוריסטים וסייעני טרור שיש בו.

כי אז באמת היה איזשהו צדק בטענותיך.

אני טוען שיש לשלול את זכויותיהם, תוך מגמה להוציא אותם בכלל אל מחוץ לתחום שלטון מדינת ישראל - כי בעצם ישיבתם כאן הם מנסים לחסל את המדינה היהודית היחידה בעולם.

והם מחפשים וגם מוצאים סדקים בחברה הישראלית היהודית ומנצלים אותם היטב.

כמו למשל רכישת אדמות ובתים.

כי אם יהודי ינסה לרכוש בית במרכז אום אל פאחם יטענו שזו פרובוקציה. אבל כאשר ערבים לא מפסיקים לרכוש בתים בכרמיאל, מגדל העמק, נצרת עילית ועוד - מכנים את זה פלורליזם.

כי אם אנחנו כל כך נאורים (ולטענתך זה מה שמאפשר לך ולשכמותך להמשיך לחיות כאן) למה בעצם שלא נסכים לזכות השיבה?

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

רק עמים טיפשים מכנים בגידה במולדת וסיוע לרוצחיו בשם דעה.

עמים חכמים שולחים בוגדים לכלא או לעמוד התליה.

רק טיפשים ובוגדים משוים בין אויב, בין בני עם אחר, לבין בני עמם.

לעולם אין שיוויון בין העם שלי לבין בני עם אחר, קל וחומר לאויב שחייו הפקר.

מי שמתאים לדוגמה הנאצית הם הערבים והשמאלנים.

השימוש בעלילות דם להצדקת פשעים, הפשעים בפועל, והקאפו השמאלנים,

הם העתק מדויק של התקופה הנאצית חוץ מחומרתה בפועל.

מגיעים למשטר נאצי כשלא מטפלים בפושעים השואפים למשטר כזה,

בערבים ובמשתפי הפעולה השמאלנים.

כשנותנים לפלוגות האס אי הערביות להשתולל ברחובותינו,

ולכנופיות הטרור השמאלניות להשתולל בבתי המשפט, בתקשורת, ובכנסת,

יגיע היום בו הרייכסטאג יועלה באש ויהודים ישרפו במחנות השמדה.

.

----------

אני עושה שימוש בשואה רק כשזה רלוונטי . מבחינתי לקח השואה אינו רק של הקורבן. הטענה שלי שמחלת הנפש הגזענית היא אוניברסלית  ואין הבדל בין יהודים גרמנים או כל עם אחר. אני לא רק לא רוצה להיות שוב קורבן של גזענות -אני לא רוצה לאבד צלם אנוש ולהיות גזען בעצמי!

אתה רוצה לשלול זכויות של רבע מתושבי מדינת ישראל בלי קשר למעשיהם רק בגלל הכוונות שאתה מייחס להם ומנסה לחקות חיקוי מלא של חוקי נירנברג ולאפשר דמוקרטיה המיועדת רק ליהודים (ומה אם היהודים הלא ציוניים שגם הם כרבע מתושבי המדינה? ומה אם היהודים שמתנגדים לתומכים בערבים? האם הם בוגדם שראוי לשלול גם להם זכויות אזרח?).

אני בעד רכישת אדמות ע"י כל אזרח איפה שרוצה וערבי שמתנגד ליהודים באום אל פאחם דומה ליהודי המתנגד לערבים בנצרת (בבית שאני מתגורר בו יש ארבע משפחות ערביות -זה לא נעשה מתוך מזימה פרובוקטיבית אלא ממתוקת דיור באזורים הערביים של חיפה) . אני נגד מתן זכות השיבה לערבים אבל זה לא אומר שאני בעד שלילת זכויות למי שכבר נמצא כאן. בכל מדינה יש חוקי הגירה ואפילו על בסיס אתני. ארצות הברית לא מאפשרת הגירה חופשית ממכסקוו  -אבל לא יעלה על הדעת שתשלול זכויות  מאמריקאי-מקסיקאי (ואפילו כזה המסייע להגירה לא חוקית!).

מדינה יהודית לא דמוקרטית היא מדינה שאני ודומיי לא אוכל לחיות בה.ולדעתי היא מאבדת את יחודה כל פעילות בינלאומית נגדה תהיה מוצדקת. כל עוד היא דמוקרטית יש לי הצדקה להלחם באויביה ומקטרגיה. מדינה פשיסטית גזענית היא מדינה מצורעת וגורלה יהיה כגורל האפרטהייד הדרום-אפריקאי.

רק עמים טיפשים מכנים בגידה במולדת וסיוע לרוצחיו בשם דעה.

עמים חכמים שולחים בוגדים לכלא או לעמוד התליה.

רק טיפשים ובוגדים משוים בין אויב, בין בני עם אחר, לבין בני עמם.

לעולם אין שיוויון בין העם שלי לבין בני עם אחר, קל וחומר לאויב שחייו הפקר.

מי שמתאים לדוגמה הנאצית הם הערבים והשמאלנים.

השימוש בעלילות דם להצדקת פשעים, הפשעים בפועל, והקאפו השמאלנים,

הם העתק מדויק של התקופה הנאצית חוץ מחומרתה בפועל.

מגיעים למשטר נאצי כשלא מטפלים בפושעים השואפים למשטר כזה,

בערבים ובמשתפי הפעולה השמאלנים.

כשנותנים לפלוגות האס אי הערביות להשתולל ברחובותינו,

ולכנופיות הטרור השמאלניות להשתולל בבתי המשפט, בתקשורת, ובכנסת,

יגיע היום בו הרייכסטאג יועלה באש ויהודים ישרפו במחנות השמדה.

.

גבלס לא היה מנסח זאת טוב יותר!

אני עושה שימוש בשואה רק כשזה רלוונטי . מבחינתי לקח השואה אינו רק של הקורבן. הטענה שלי שמחלת הנפש הגזענית היא אוניברסלית  ואין הבדל בין יהודים גרמנים או כל עם אחר. אני לא רק לא רוצה להיות שוב קורבן של גזענות -אני לא רוצה לאבד צלם אנוש ולהיות גזען בעצמי!

אתה רוצה לשלול זכויות של רבע מתושבי מדינת ישראל בלי קשר למעשיהם רק בגלל הכוונות שאתה מייחס להם ומנסה לחקות חיקוי מלא של חוקי נירנברג ולאפשר דמוקרטיה המיועדת רק ליהודים (ומה אם היהודים הלא ציוניים שגם הם כרבע מתושבי המדינה? ומה אם היהודים שמתנגדים לתומכים בערבים? האם הם בוגדם שראוי לשלול גם להם זכויות אזרח?).

אני בעד רכישת אדמות ע"י כל אזרח איפה שרוצה וערבי שמתנגד ליהודים באום אל פאחם דומה ליהודי המתנגד לערבים בנצרת (בבית שאני מתגורר בו יש ארבע משפחות ערביות -זה לא נעשה מתוך מזימה פרובוקטיבית אלא ממתוקת דיור באזורים הערביים של חיפה) . אני נגד מתן זכות השיבה לערבים אבל זה לא אומר שאני בעד שלילת זכויות למי שכבר נמצא כאן. בכל מדינה יש חוקי הגירה ואפילו על בסיס אתני. ארצות הברית לא מאפשרת הגירה חופשית ממכסקוו  -אבל לא יעלה על הדעת שתשלול זכויות  מאמריקאי-מקסיקאי (ואפילו כזה המסייע להגירה לא חוקית!).

מדינה יהודית לא דמוקרטית היא מדינה שאני ודומיי לא אוכל לחיות בה.ולדעתי היא מאבדת את יחודה כל פעילות בינלאומית נגדה תהיה מוצדקת. כל עוד היא דמוקרטית יש לי הצדקה להלחם באויביה ומקטרגיה. מדינה פשיסטית גזענית היא מדינה מצורעת וגורלה יהיה כגורל האפרטהייד הדרום-אפריקאי.

מחלת הנפש הגזענית היא בהחלט בעיה, והשמאלנים חולים בה קשות.

השמאלנים זהים לגזענים הנאצים רק הפוך לכאורה.

הם תומכים בנאצים של ימינו, הערבים, במעשי הרצח שלהם ובכל שאר פשעיהם.

כוונות הם ענין חשוב, אך במה שקשור לערבים ולשמאלנים מדובר במעשים בפועל.

מהצד הערבי ברצח, בפשעים לאומניים, בסיוע לטרור,

ומצד השמאלנים בתמיכה בפשעי הערבים, ובבגידה מכל הסוגים.

אתה לא בעד רכישת אדמות בכל מקום...אתה שקרן.

אתה רק בעד זכות כזו לאויב הערבי.

אתה וחבריך מתנגדים באלימות להתיישבות יהודים ביפו..

שלא נדבר על יהודים בודדים שניסו להתיישב בישובים ערביים,

וגורשו משם באיומים ובאלימות בתוך זמן קצר,

ללא תגובת הזבלים השמאלנים, ללא פרסום תיקשורתי, וללא אכיפת חוק.

היום מדינת ישראל אינה דמוקרטית ולכן החיים בה באמת קשים עבור יהודים.

הערבי והשמאלני חופשיים לפשוע ולהשתולל כאוות נפשם,

כמו פלוגות הבריונים של האס אי בתקופת ווימאר וכמובן לאחריה,

מבלי שהחוק יאכף על העבריינים הללו.

יש להפוך את ישראל למדינה יהודית ודמוקרטית בפועל.

מדינה בה היהודי מרגיש בבית ובעל הבית, חופשי ובטוח,

והחוק בה נאכף כראוי על כל עבריין.

.

----------

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר