אני רוצה להגיד לך שאתה כופר וצריך לבדוק אםאתה יהודי

אני רוצה להגיד לך שאתה כופר וצריך לבדוק אםאתה יהודי

נו, נגיד שהוא לא יהודי, אז מה ? אסור לו להביע כאן דעה ? אסור לו לכתוב פה מה שהוא חושב ?

ומה זה הכופר הזה ? מה זה ? אתה מאשים אנשים בכפירה, או עורך כאן איזה ציד מכשפות ? כמו שהכנסיה הנוצרית היתה נוהגת בימי הביניים ?

בכל מקרה, אם כבר נרשמת, תשאר איתנו וברוך הבא, יש כאן כעת שניים וחצי דתיים, והם ישמחו לתגבורת.

לא מעוקצו ולא מדובשו.

רק שיצאו  מכאן אנו נחזור שוב להיות פועלי בניין, פועלי חקלאות.

בתורה כתוב והיה כל הנשאר לכם לשארית פליטה, והיו לסיכים בצידך ולצנינים בעיניך.

סיכים= כמו סיכות שדוקרות, פעם מחבלים לך באותו, שריפה פה שריפה שם, גניבות,  הטרדות, התפרעויות.

צנינים = אפילו תרצה לגרשם יקשה עליך לעשות זאת, הם יושבים לך בעיניים.

למה לי להכביר במילים? תמונה אחת - הרצאה אחת ,שווה אלף מילים.

כאן תקבלו תשובה חכמה, אם תצפו בהרצאה עד הסוף, לשאלה למה צמים בתשעה באב ולמה הגויים שונאים אותנו.

בהצלחה

כל זמן שחובשי כיפות לבושי שטריימל כגון רבנים וכל מתחזים למינהם שהם כביכול שליחי האלוהים לא יעזור שום דבר לא בית מקדש עליון ולא תחתון ולא משיח הכל זה   קישקוש  ובילבולי  ביצים 

כל זמן שחובשי כיפות לבושי שטריימל כגון רבנים וכל מתחזים למינהם שהם כביכול שליחי האלוהים לא יעזור שום דבר לא בית מקדש עליון ולא תחתון ולא משיח הכל זה   קישקוש  ובילבולי  ביצים 

כל זמן שרפי (RAFEY) שכל וקטני מח כמוך חיים בינינו לא יעזור לנו שום הסבר או נימוק או נסיון להבהיר לך מה זה בית מקדש וכמה זה חשוב לעם ישראל ולעולם כולו. הלא אתה כזה רדוד וחסר דעת שגם אם נתאמץ להסביר לך לא תבין לכן אנחנו מעדיפים שתשאר בטמטום שלך ותתבוסס ברפש הרוחני בו אתה נמצא. ויש לי בקשה אליך... שתוק !!! שלמה המלך (אני בטוח שאתה לא יודע מי זה)

כתב :גם אויל מחריש לחכם ייחשב. כנראה שלא הבנת נכון ?? אסביר : כל זמן שאתה שותק ולא פותח את הפה שלך עוד אפשר לחשוב שאתה חכם אבל ברגע שאתה פותח את הפה ברור לכולם שאתה טיפש. לא הבנת ?? לא חשוב.

תמיד מרשים אותי, איך כולם חושבים שהם מומחים ליהדות, יודעים בדיוק מה אלוקים רוצה מאיתנו ומה היה לפני 2000 שנה. בכל נושא אחר נדרשת מומחיות כלשהי, אבל יהדות לא צריך ללמוד ולא צריך להבין. כל אחד יכול להביע דעה. אז זהו, שלא. לכו תלמדו קודם, ותלמדו כמו שצריך, ואז תדברו.

ועכשיו לעניין. עזבו את בית המקדש. נניח שזה בסה"כ "בית מטבחיים" כהגדרתכם (הבורה למדי), ואין סיבה לבכות על חורבנו.

אבל בית המקדש לא היה הדבר היחיד שנחרב. אנחנו (למה להשתמש במילה "הם"?) בוכים גם על המצב ששרר פה בזמן החורבן. על הרעב, ההתעללות, הרצח וההשמדה שהתרחשו פה. תקראו קצת את תיאורי החורבן. נכון, הם מוגזמים, אבל זו הייתה לא פחות משואה. במונחים של אז, ייתכן שהייתה אפילו קשה יותר. ובתשעה באב התרחשו אירועים איומים לא רק בזמן חורבן הבית. גזירות שמד, מסעות צלב, מסעות הרג והשמדה. על זה בוכים. לא צריך לייחס לזה שום פן דתי. זו הייתה פשוט שואה.

ואתם יודעים מה? אולי זה יזעזע אתכם, אבל זו בדיוק הסיבה שבעוד 100 שנה רק הדתיים יציינו פה את יום השואה. כבר היום אנשים "שוכחים" מה קרה רק לפני 70 שנה.

הרי בזמנים ששני בתי המקדש היו קיימים, לא היה כאן כל דבר שונה ומיוחד,

אלא שהיו כאן חיים רגילים, עם כל המצוקות והבעיות הקיומיות, של בני האדם,

כיחידים וכקולקטיב.

נו יופי, אז שחטו שם פרות, והיתה תרועת חצוצרה, אבל, אלוהים לא היה שם, והשכינה

לא שכנה שם, ובכלל.

אז על מה הם מתבכיינים?

והכי מצחיק: מדוע הם מתפללים להקמת "בית מטבחיים" שלישי? האם באמת נראה להם,

שגם אם יבנה, אז חייהם יהיו שונים במשהו? ושאלוהים ומלאכיו, יתגלו, ויבואו לכאן?

נ.ב. ומי שמאמין שאלוהים/שכינה היו בשני בתי המקדש, מתבקש לשאול את עצמו,

כיצד קרה, שהובסו, הושפלו ונחרבו?

אתם מבינים? הרי אם היו אנו נמצאים בתקופה של "הסתר פנים", אז מה התועלת שהיתה,

כשהיה "גילוי פנים"?

אמריטוס, עם כל הכבוד, תעזוב את החיטוט בעבר, צריך להסתכל עכשיו קדימה, יש אנשים שבמקום לקטר ולהעלות קושיות  סרק תופסים יוזמה  חוקרים  את הדברים ומוצאים  פתרונות יפים לרוב הבעיות, ואולי לכולן.

תקשיב, תקשיבו כולכם לאיש החכם הזה שבהקלטה בקישור הבא, פעם אחת תפסיקו להתברבר, שתי מדינות, מדינה אחת, דמוקרטיה, הלכה, אפרטהייד, כל זה שטויות חסרות חשיבות, יש פיתרון כולל לכל הדברים האלה, תנו צאנס, תקשיבו לאיש :

http://forums.nana10.co.il/Message/MessageFullUTF8.asp?pid=48&MsgID=14400184

ואל תשכחו לחתום על העצומה באתר "עצומה", זה חשוב.

בושה וחרפה לאותו פלוני שכתב זאת. בה" כשתבוא הגאולה לא יעזור לו שום דבר הוא פשוט ימות מבושה. אז הוא יגלה שאיחר את המועד.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר