ראשית כל תוציאו מהלקסיקון את זה שמדינת ישראל כבשה היא פשוט שחררה את השטחים שהיו שייכים מלכתחילה לישראל  מהמדינות ערב שהשתלטו עליהם לאחר גירוש היהודים לבבל. אני? אני פשוט מאמין באלוהים וכואב לי על מדינת ישראל שנגזלת מאיתנו- סיני, והריסת ביה"כ. ראו מה קרה לאריאל שרון -הוא הרס בתי כנסת וגירש יהודים- העונש? הוא הפך לצמח. יצחק רבין עשה הסכם עם השטן ושילם על זה בחייו. (ובצדק). מי שעושה הסכם עם השטן מות יומת. השמאלנים הביאו את עראפת לפה, וקמה לו חבל ארץ של טרור בתוך ישראל. במלחמת ששת הימים , הערבים ברחו לירדן והשמאל ובעיקר משה דיין הנבזה , החזיר אותם. במקום לגרש את כולם לירדן- והכוונה את כל הערבים לגרש לירדן-כולם כולל כולם. עד הערבי האחרון מכל מדינת ישראל מהצפון עד הדרום כולל הבדואים זו מדינת היהודים , ואני אסביר : הערבים פלשו לפה ו"כבשו" את ישראל הם באו לפה מלבנון-סוריה, ירדן, ערב הסעודית וכל ארצות ערב כשבטים נודדים, עקב זאת שהיהודים גורשו לגלות בבל והארץ היתה שוממת במשך 2,000 שנה. הערבים לא בנו את הארץ, לא השקיעו עד שהחלה העליה הראשונה ב 1882 (עלייה מרומניה דר"א) שהחלו ליישב את הארץ. ערבי שאומר לי סבא שלו ודורות הוא כאן אני אומר לו זה מדינה שאותם סבא רבא רבא רבא אבותייך פלשו לכאן ממדינות ערב. אתם הדור הנוכחי צריכים לחזור לביתיכם ולארצותיכם בארצות ערב. מדינת ישראל היא של היהודים אשר הובטחה לנו בתורה.

כאן זה כנראה עוד התחזות של אריאלה...

46 שנים למלחמת ששת הימים. אני מהאנשים שנולדו לתוך מציאות הכבוש (או "ארץ ישראל השלמה", תלוי את מי שואלים).

ישראל פתחה במלחמה שנכפתה עליה ונחלה נצחון צבאי מזהיר. בזה אין ספק.

אבל 46 שנים מאוחר יותר אפשר להרהר ולדון בשאלה האם ישראל באמת נצחה ?

אילו ישראל היתה משכילה לנצל את הנצחון הצבאי בכדי להשיג הסכם שלום עם שכונותיה, אזי אפשר היה להגיד שהנצחון היה מזהיר.

אבל בעקבות 67' הגיעה מלחמת יום-כפור האיומה. הגיע הכבוש הנורא שבו עם ישראל שולט בעם הפלסטיני. התחיל השסע הגדול בחברה הישראלית.

ישראל טעתה בכך שלא נסתה למצות את הנצחון עוד ב1967. ישראל שיכורת הנצחון זלזלה בשכנותיה ועל כך היא שלמה ב73 ועל כך ישראל משלמת עד היום.

אם ישראל לא תשכיל להגיע להסכם שלום עם הפלסטינים ועם שכנותיה, מלחמת ששת הימים תחרט בדפי ההסטוריה כתחילת הסוף.

אין לדעת תמיד אומרים כך על העבר.

כאן זה כנראה עוד התחזות של אריאלה...

לידיעתך, יש לך דמיון פורה מאד והוא אינו פונה לשום דבר שקשור או  קרוב למציאות, נו, בשביל זה זה דמיון, אבל דמיון יכול גם להיות לא חולני ולא מוטעה ושקרי כמו שלך...

וכאן (ובכלל) הדמיון הלקוי שלך נוגע משום מה אלי - אז לידיעתך : מעולם, מעולם לא התחזיתי כאן ואו\לא כאן ולא בפורומים אחרים ולא בשום מקום, ויש לי אותו הכינוי כמו בפעם הראשונה שנרשמתי לאיזה פורום (ב YNET או 'בנענע',  רק שכאן נאלצתי להוסיף 'a').

וזה שלא בדומה לך ולכמה חברים שלך בפורומים שמתחזים ופותחים חשבונות וכינויים רבים במקביל ושגם מנהלים דו שיח בינם לבין עצמם (כמו שני סוסים גוססים או מתים) ועוד מנסים במצח נחושה להכחיש שזה הם.

השגיאה הגדולה הייתה שהשחצנות של מפלגת העבודה המשיכה את ההתנשאות על הערבים דבר שעלה לה במחיר נורא ביום הכיפורים ובמדיניות הפנים ביחס לערביי ארץ ישראל עד היום במקופ להתנהג בכבוד ונדיבות של מנצחים במלחמה צודקת ניגפה הפןליטיקה גם בהמשך ב 1977 בבחירות וההמשך ידוע  

ראשית כל תוציאו מהלקסיקון את זה שמדינת ישראל כבשה היא פשוט שחררה את השטחים שהיו שייכים מלכתחילה לישראל  מהמדינות ערב שהשתלטו עליהם לאחר גירוש היהודים לבבל. 

אני מסרב להאמין שאיש כל כך בור קיים בעולמינו. זה לא יכול להיות ...

אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ, פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה

קולומבוס הבן אתה משול לבת יענה הטומנת את ראשה בחול ואפילו לא מודעת לזה שהיא לא רואה את המציאות כפי שהיא. אני כתבתי על עובדות לא על "חלמות" על "מזרח תיכון חדש" כמו הרוצח שמעון פרס.

בלי קשר לדעתך ההודעה שלך רוויה בטעויות היסטוריות המצביאות על בורות משוועת .

כבר המשפט הראשון שלך "ראשית כל תוציאו מהלקסיקון את זה שמדינת ישראל כבשה היא פשוט שחררה את השטחים שהיו שייכים מלכתחילה לישראל  מהמדינות ערב שהשתלטו עליהם לאחר גירוש היהודים לבבל." מצביע שאתה חף מכל ידע בתולדות עם ישראל וארץ ישראל...

ארצות ערב השתלטו על ישראל לאחר גירוש בבל? בבורות כזו עוד לא נתקלתי כאן.

השבטים הנודדים מארצות ערב, פלשו לארץ ישראל, בכל שלבי ההיסטוריה מאז גירוש בבל ולא משנה מי שלט כאן עד להקמת מדינת ישראל מחדש בעת החדשה (1948).  הבורות היא כולה שלך חיים קאופמן. אם אתה לא מסכים עם העובדה שערביי ארצות ערב ה פלשו לארץ ישראל בעוד היהודים גורשו לבבלץ אז אץה פשוט לא יודע היסטוריה, לא מודע למציאות ההיסטורית וגם זו העכשווית.

מה שגרוע אצלך שלא רק שאתה בור מוחלט בהיסטוריה אתה גם לא מודע בכלל לבורותך המשוועת  ויש לך גם יומרה מחוצפת לטעון את ההפך. אני לא חושב שאוכל במסגרת זו ללמד אותך את כל ההיסטוריה היהודית ואת ההיסטוריה של א"י על רגל אחד.חלל הבורות שלךהוא גדול מידי .(בסיס ראשוני למילוי הפער - גלות בבל הייתה במאה השישית לפני הספירה. הכיבוש הערבי של א"י במאה השביעית אחרי הספירה ובין השניים מפריד פער של  כ-1300 שנה...)

אולי אם פעם תגיע אלי לאוניברסיטה ותשלם לא מעט כסף - תוכל להכנס אלי לשיעורים וללמוד קצת....

מה שגרוע אצלך שלא רק שאתה בור מוחלט בהיסטוריה אתה גם לא מודע בכלל לבורותך המשוועת  ויש לך גם יומרה מחוצפת לטעון את ההפך. אני לא חושב שאוכל במסגרת זו ללמד אותך את כל ההיסטוריה היהודית ואת ההיסטוריה של א"י על רגל אחד.חלל הבורות שלךהוא גדול מידי .(בסיס ראשוני למילוי הפער - גלות בבל הייתה במאה השישית לפני הספירה. הכיבוש הערבי של א"י במאה השביעית אחרי הספירה ובין השניים מפריד פער של  כ-1300 שנה...)

אולי אם פעם תגיע אלי לאוניברסיטה ותשלם לא מעט כסף - תוכל להכנס אלי לשיעורים וללמוד קצת....

זהשאתה מצהיר כי הנך מלמד באוניברסיטה ומגדיר עצמך כמומחה להיסטוריה. לא אומר שאתה צודק.

אם קריאת מאות ספרים קריאת אלפי מאמרים  תואר שלישי בהיסטוריה יהודית השתתפות בכתיבת כחמישה ספרים וכתיבת עשרות מאמרים והוראת הנושא כ-40 שנה בתיכון ובמוסדות אקדמאים אינה מספיקה לך?

אני לא בהכרח צודק כשמדובר על ויכוח פוליטי  ועל הבנת ההווה. אני בהכרח צודק שמדובר על עובדות היסטוריות בפרט שמדובר בעובדות שאינן שנויות במחלוקת. צריך רק לדעת אותן.

חיים, עלה בדעתך, ששטיפת המוח ושכתוב ההיסטוריה המודרנית  מתקופת מפאי, וששטפו את המוח ע"י המילה כיבוש, אם בספרים וכו'. המילים של  ביילין  ופרס על מזרח תיכון חדש, השקרים של דיין, את כל אלה בלעת כמו שהדג בלע את יונה הנביא. והגרוע מכל, שמאחר ואתה שטוף מוח  מזה 40 שנה מהתיכון דרך מוסדות אקדמאים. מגלה שהדרך בה בחרת היא לא נכונה. העניין הוא שאתה ממשיך בביזוי ומלמד זאת כעובדה מוגמרת. ללא מחקר רציני ואמיתי.  סילוף העובדות ולמידתך במסווה של אקדמיות "מוכחת" היא נזק לא פחות מזה שעושים לנו אוייבי ישראל.  ותחשוב על זה.

אם יש מישהו שהוא תוצר של שטיפת מוח הוא רק אתה הבולע את כל השיכתוב ההיסטורי בצורה הקיצונית ביותר. מי שמסוגל לומר שאחרי גלות בבל הערבים השתלטו על ארץ ישראל (ויתר דברי האיוולת שהבאת בהודעתך על ההיסטוריה של א"י) חף לחלוטין מידע על תולדות א"י והוא התוצר הקיצוני של שטיפת המוח שעיוותה לחלוטין את העובדות ההיסטוריות הברורות לטובת אידיאולוגיה .רק שטיפת מוח יכולה להביא מישהו לידי בורות כזו.

האקדמיות המוכחת שלי היא בידיעת העובדות והמחקרים ההיסטוריים. אין לי שום יתרון בהבנת המציאות ובפרשנותה. אם תשים לב נמנעתי מלהיכנס לוויכוח בשרשור הזה (לא התייחסתי לביילין ולדיין ואל תייחס לי את מה שלא טענתי בכלל!) כי הוא כבר לעוס ומאוס. מה שמפריע לי שמשתמשים בבורות היסטורית משוועת להוכחת טיעונים. הערתי על הבורות ולא על עצם הטיעון. הדעות שלך לא מפריעות לי ואני לא מקיים אתן דיון.

ואגב בתיכון לא עוסקים בלימוד 40 השנים האחרונות ומה שאני מלמד הוא רק מה שקיים לגביו מחקר רציני ואמיתי.

עבור לעמוד
, , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר