ממה שאני זוכר היתי חייל סדיר בזמן הזה  יצאנו למלחמה נגד מצרים ולא נגד ירדן וסוריה  הם הצטרפו לאחר יום או ימים למלחמה נגדנו וכך הם הפסידו את מה שהיה שייך לארץ ישראל

ישראל ניצחה באופן טוטאלי במלחמת ששת הימים!! אחד מהניצחונות המזהירים בהיסטוריה הצבאית ועל כך אין עוררים!!! הנקודה היא לא קרב כזה או אחר אלא המציאות הכללית. מדינת ישראל הפסידה את עתידה ב-1948 בעת הקמתה. הקמת מדינה בלב איזור עויין שלעולם לא יכיר במדינה היהודית ויקבל אותה,הקמת מדינה יהודית בלב השסע הדתי העולמי חרצה את גורל המדינה למלחמות וסיכסוכי אין סוף ולקיום של כמה עשרות שנים במקום מאות שנים. כיבוש יו"ש ועזה מחק את הסיכוי לפיוס והכרה מצד המוסלמים הערבים ולהסכמתם למדינה ישראלית דמוקרטית כשכנתם. העתיד לכן צופן בחובו את אם כל המלחמות שתפתור את הפלונטר בין מערב למזרח והמנצח בה יהיה מי שמירב הכח יהיה לצידו!!! 1.7 מיליארד מוסלמים למול 7 מיליון יהודים ישראלים+ מיליארד נוצרים אמריקאים ואירופאים.

בשביל זה יש כפתור אדום וכמה פצצות ניוטרינו.

לא צריך להתנצל כמו שהאמריקאים לא התנצלו על נישול האינדיאנים או הניו זילנדים  והאוסטרלים את התושבים המקומיים, ככה גם המוסלמים פה לא היו מדינה או עם  ואין צורך להתנצל

לגרש ולהרוג לא בהכרח בסדר הזה אם הסמול כול כך אוהב אותם שילך לגור בסוריה . מה הוא גם נהנה מפירות ההצלחה של המדינה היהודית וגם מטיף להכחדתה על ידי הכנסת מוסלמים לשיטחינו

צודק. הפסדנו גם במלחמת השחרור ובכל המלחמות עם הערבים. הסמול הוא קוסם שיכול להפוך כל נצחון לתבוסה. כעת נראה איך הם הופכים תבוסה לנצחון.

אין דבר כזה פצצות ניוטרינו.

נייטרינו זה חלקיק שמסתו קרובה לאפס והוא נע במהירות הקרובה למהירות האור. הוא נייטרלי תחת האנטרקציה האלקטרומגנטית וטעון תחת האנטרקציה החלשה.

עקב כך מליארדי נייטרינו חולפים כל רגע דרך כדור-הארץ ללא כל אנטרקציה איתו.

חלקיק הנייטרינו אינו משמש להכנת פצצות.

אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ, פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה

נייטרינו זה חלקיק שמסתו קרובה לאפס והוא נע במהירות הקרובה למהירות האור. הוא נייטרלי תחת האנטרקציה האלקטרומגנטית וטעון תחת האנטרקציה החלשה.

תפסיק כבר להתפלסף שחצן מטומטם.

כל אהבל מבין שהוא התכוון לפצצת ניוטרון,

ורק סופר אהבל כמוך, פסאודו משכיל, לא מבין למה הוא התכוון..

.

----------

הֵם קִנְאוּנִי בְלֹא אֵל, כִּעֲסוּנִי בְּהַבְלֵיהֶם; וַאֲנִי אַקְנִיאֵם בְּלֹא-עָם, בְּגוֹי נָבָל אַכְעִיסֵם.

קולומוס ידידי.

יש פצצת ניוטרון.

מה שמיוחד בה, זה, שהיא קוטלת אך ורק את גוף האדם, ולא פוגעת בחומר מוצק,

כלומר, פצצה שכזו, על טור שיריון, תשאיר את הטנקים כפי שהם, אלא שרק אנשי

הצוות ימותו.

הכל מכתוב מלמעלה.

הכל מתוכנן, אחרי 2000 שנות גלות, החליט זה שהביא אותנו לכאן ממצרים, לזרוק אותנו מכאן על גודל מעללינו, וכעת שלמו ימי אבלנו, ושבו בנים לגבולם, לאחר טיול ארוך בגבולות זרים.

מעט מעט אכלה אותם מפניך פן תרבה עליך חיית השדה.

לא בחיל ולא בכוח כי אם ברוחי אמר ה'.

הכל מכתוב מלמעלה.

הכל מתוכנן, אחרי 2000 שנות גלות, החליט זה שהביא אותנו לכאן ממצרים, לזרוק אותנו מכאן על גודל מעללינו, וכעת שלמו ימי אבלנו, ושבו בנים לגבולם, לאחר טיול ארוך בגבולות זרים.

מה קורה יהודה-ברוריה, עוד פעם לקחת מנת LSD לקראת שבת ? מה פשר הדברים ההזויים הללו ?

מה הקשר ???

אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ, פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה

כן ידידי    קולמוס-לביאה   לקחתי ניוטרינו אחד, וזה סידר לי את הראש.

הקשר הקוולנטי הוא, ישחקו הנערים לפנינו,  אנחנו כלים במשחק, היום פה מחר שם, טיפשים לא מבינים את כל המהלכים והתמונה הכוללת ורק מברברים.

וזה שלמעלה מכוון הכל,  כמו הנצחון המוחץ ב-6 הימים כאשר היינו מאוחדים ועַרֵבִים זה לזה.

כך הפסדנו במלחמת לבנון השניה במשך 6 ימים כאשר היינו עַרַבִים זה לזה.

הכל מכתוב מלמעלה.

יפה. אהבתי.

לא יודעת אם נכון, אבל הכוח הספרותי העצום שבדברים אין להכחישו. וייתכן מאד שיש פה גם הבנה פסיכולוגית וחברתית והיסטורית טובה מאד. זה שהכותב תולה הכל באלוהות, נו, אנחנו החילונים כבר רואים בכך תפיסה שעבר זמנה, אבל בעלת עוצמה פסיכולוגית רבה. ושוב - כתב התנ"ך בצורה יפהפיה. ועוצמתית.

ברגע שהמנגנון שיכור מי יכול לנסות לעמוד ו/או להוכיח - אותו

כן ידידי    קולמוס-לביאה   לקחתי ניוטרינו אחד, וזה סידר לי את הראש.

הקשר הקוולנטי הוא, ישחקו הנערים לפנינו,  אנחנו כלים במשחק, היום פה מחר שם, טיפשים לא מבינים את כל המהלכים והתמונה הכוללת ורק מברברים.

וזה שלמעלה מכוון הכל,  כמו הנצחון המוחץ ב-6 הימים כאשר היינו מאוחדים ועַרֵבִים זה לזה.

כך הפסדנו במלחמת לבנון השניה במשך 6 ימים כאשר היינו עַרַבִים זה לזה.

יהודה ברוריה, נא לא לקשר את שמי עם קולמוס. אתה שונא את קולמוס, אתה מעליל עליו (ועליי) את הבדיחה שאני חיזרתי אחריו או מה, תפסיק עם זה כבר. תפסיק לעשות מעצמך צחוק. אתה מזכיר את הקרצייתיות של "הגיוני", הפרסי הנחש.

ראשית כל תוציאו מהלקסיקון את זה שמדינת ישראל כבשה היא פשוט שחררה את השטחים שהיו שייכים מלכתחילה לישראל  מהמדינות ערב שהשתלטו עליהם לאחר גירוש היהודים לבבל. אני? אני פשוט מאמין באלוהים וכואב לי על מדינת ישראל שנגזלת מאיתנו- סיני, והריסת ביה"כ. ראו מה קרה לאריאל שרון -הוא הרס בתי כנסת וגירש יהודים- העונש? הוא הפך לצמח. יצחק רבין עשה הסכם עם השטן ושילם על זה בחייו. (ובצדק). מי שעושה הסכם עם השטן מות יומת. השמאלנים הביאו את עראפת לפה, וקמה לו חבל ארץ של טרור בתוך ישראל. במלחמת ששת הימים , הערבים ברחו לירדן והשמאל ובעיקר משה דיין הנבזה , החזיר אותם. במקום לגרש את כולם לירדן- והכוונה את כל הערבים לגרש לירדן-כולם כולל כולם. עד הערבי האחרון מכל מדינת ישראל מהצפון עד הדרום כולל הבדואים זו מדינת היהודים , ואני אסביר : הערבים פלשו לפה ו"כבשו" את ישראל הם באו לפה מלבנון-סוריה, ירדן, ערב הסעודית וכל ארצות ערב כשבטים נודדים, עקב זאת שהיהודים גורשו לגלות בבל והארץ היתה שוממת במשך 2,000 שנה. הערבים לא בנו את הארץ, לא השקיעו עד שהחלה העליה הראשונה ב 1882 (עלייה מרומניה דר"א) שהחלו ליישב את הארץ. ערבי שאומר לי סבא שלו ודורות הוא כאן אני אומר לו זה מדינה שאותם סבא רבא רבא רבא אבותייך פלשו לכאן ממדינות ערב. אתם הדור הנוכחי צריכים לחזור לביתיכם ולארצותיכם בארצות ערב. מדינת ישראל היא של היהודים אשר הובטחה לנו בתורה.

ראשית כל תוציאו מהלקסיקון את זה שמדינת ישראל כבשה היא פשוט שחררה את השטחים שהיו שייכים מלכתחילה לישראל  מהמדינות ערב שהשתלטו עליהם לאחר גירוש היהודים לבבל. אני? אני פשוט מאמין באלוהים וכואב לי על מדינת ישראל שנגזלת מאיתנו- סיני, והריסת ביה"כ. ראו מה קרה לאריאל שרון -הוא הרס בתי כנסת וגירש יהודים- העונש? הוא הפך לצמח. יצחק רבין עשה הסכם עם השטן ושילם על זה בחייו. (ובצדק). מי שעושה הסכם עם השטן מות יומת. השמאלנים הביאו את עראפת לפה, וקמה לו חבל ארץ של טרור בתוך ישראל. במלחמת ששת הימים , הערבים ברחו לירדן והשמאל ובעיקר משה דיין הנבזה , החזיר אותם. במקום לגרש את כולם לירדן- והכוונה את כל הערבים לגרש לירדן-כולם כולל כולם. עד הערבי האחרון מכל מדינת ישראל מהצפון עד הדרום כולל הבדואים זו מדינת היהודים , ואני אסביר : הערבים פלשו לפה ו"כבשו" את ישראל הם באו לפה מלבנון-סוריה, ירדן, ערב הסעודית וכל ארצות ערב כשבטים נודדים, עקב זאת שהיהודים גורשו לגלות בבל והארץ היתה שוממת במשך 2,000 שנה. הערבים לא בנו את הארץ, לא השקיעו עד שהחלה העליה הראשונה ב 1882 (עלייה מרומניה דר"א) שהחלו ליישב את הארץ. ערבי שאומר לי סבא שלו ודורות הוא כאן אני אומר לו זה מדינה שאותם סבא רבא רבא רבא אבותייך פלשו לכאן ממדינות ערב. אתם הדור הנוכחי צריכים לחזור לביתיכם ולארצותיכם בארצות ערב. מדינת ישראל היא של היהודים אשר הובטחה לנו בתורה.

עבור לעמוד
, , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר