ללא שנאה זרים החרדים מאבדים את זהותם.

אמריטוס שים לב שים לב מה כתבת

"יחסם של היהודים, (גם של רוב החילוניים והמסורתיים) אל אלה שאינם יהודים, הינו יחס נפשע, מכוער וניבזי מאין כמותו."

זאת אמירה נפשעת מכוערת ונבזית מאין כמוה.

אמריטוס שים לב שים לב מה כתבת

"יחסם של היהודים, (גם של רוב החילוניים והמסורתיים) אל אלה שאינם יהודים, הינו יחס נפשע, מכוער וניבזי מאין כמותו."

זאת אמירה נפשעת מכוערת ונבזית מאין כמוה.

חיים ידידי - זה בהחלט נכון, לא?

אני הרי יודע מה היהודים אומרים וחושבים על הגויים,

כי אני אחד מהם, והכרתי בחיי עשרות אלפיי יהודים,

ושמעתי היטב את דבריהם.

היהודים הם הגזענים הגדולים בעולם, ולא תצליח "לערבב" את העובדה הזו.

אתה כנראה מכיר את כל העמים (שחלקם שהם פחות גזענים מהיהודים ביצעו גם רצח עם )ועשית השוואות אקדמיות והגעת למסקנות מלומדות שעל פיהם היהודים הם ה"גזענים הגדולים בעולם" לא פחות. מי אני שאתווכח עם קביעות פסקניות חד משמעיות כאלה. אני גם בניגוד לך לא מכיר יהודים.

ואיזה עם בחרת לאהוב....

חיים ידידי.

המצב הנתון, הוא, שנכון לרגע זה, שלומו של העם שלי, ושלומה של המדינה

שלי, מבטיח את שלומה של משפחתי, את שלומי, ואת שלומם של חבריי וחברותיי.

אז יחד עם הנאמנות הטבעית הזו, אין זה מחייב אותי שלשקר לעצמי, ולתאר את

היהודים ככליל השלמות, או אפילו כקרובים לזה, או שלהתעלם מן השלילי שבהם,

ויש בהם הרבה מאוד מן השלילי.

נ.ב. לא חסרים גזענים בעולם, אבל, רק היהודים החליטו שאלוהים החליט שהם

העם הנבחר והגזע העליון.

ועוד משהו: החברות והחברים שלי, שהם העם שלי, אינם גזענים נאלחים,

וגם לא במסווה.

פעם, ז'וז'ו אבוטבול, אמר, למי שטען שהיהודים הם גזענים שחושבים שהם העם הנבחר,

שלא יבוא בטענות אליהם, אלא לאלוהים, כי הוא שהחליט כך.

מותר, ואפילו חובה, לשנוא גזענים, פרזיטים וחלאות, שמתקיימים על חשבון

דמם וזיעתם של אחרים.

כי, יהודים, שמסוגלים לחיות על חשבון דמם וזיעתם של יהודים אחרים, הם השונאים

הגדולים ביותר של היהודים שעובדים ומשרתים.

אני לא שונא חרדים בגין היותם חרדים, ולראייה, אני מאוד אוהב את החרדים האמריקנים,

שעובדים ומתקיימים בזכות עצמם, שלומדים ושתורמים לחברה שהם חיים בה, וגם אוהב

את המיעוט המבוטל של החרדים בישראל, שתורמים במשהו לחברה. 

בקיצור: די לשנאה והאנטישמיות המסריחה והחלאתית של היהודים החרדים, כלפיי היהודים החילוניים והמסורתיים!!!

מי אמר את זה?

אַל תַּחְשְׁבוּ שֶׁבָּאתִי לְהָטִיל שָׁלוֹם עַל הָאָרֶץ. לֹא בָּאתִי לְהָטִיל שָׁלוֹם אֶלָּא חֶרֶב,
 שֶׁהֲרֵי בָּאתִי לִגְרֹם פִּלּוּג בֵּין אִישׁ לְאָבִיו, בֵּין בַּת לְאִמָּהּ וּבֵין כַּלָּה לַחֲמוֹתָהּ,
 וְיִהְיוּ אֹיְבֵי אִישׁ אַנְשֵׁי בֵיתוֹ.

מותר, ואפילו חובה, לשנוא גזענים, פרזיטים וחלאות, שמתקיימים על חשבון

דמם וזיעתם של אחרים.

כי, יהודים, שמסוגלים לחיות על חשבון דמם וזיעתם של יהודים אחרים, הם השונאים

הגדולים ביותר של היהודים שעובדים ומשרתים.

אני לא שונא חרדים בגין היותם חרדים, ולראייה, אני מאוד אוהב את החרדים האמריקנים,

שעובדים ומתקיימים בזכות עצמם, שלומדים ושתורמים לחברה שהם חיים בה, וגם אוהב

את המיעוט המבוטל של החרדים בישראל, שתורמים במשהו לחברה. 

בקיצור: די לשנאה והאנטישמיות המסריחה והחלאתית של היהודים החרדים, כלפיי היהודים החילוניים והמסורתיים!!!

מי אמר את זה?

אַל תַּחְשְׁבוּ שֶׁבָּאתִי לְהָטִיל שָׁלוֹם עַל הָאָרֶץ. לֹא בָּאתִי לְהָטִיל שָׁלוֹם אֶלָּא חֶרֶב,
 שֶׁהֲרֵי בָּאתִי לִגְרֹם פִּלּוּג בֵּין אִישׁ לְאָבִיו, בֵּין בַּת לְאִמָּהּ וּבֵין כַּלָּה לַחֲמוֹתָהּ,
 וְיִהְיוּ אֹיְבֵי אִישׁ אַנְשֵׁי בֵיתוֹ.

ישוע, הבן של יהווה.

דוגמא קצת לא מוצלחת:

אם אתה נוצרי אתה מאמין שישו הוא בנו של האלוהים ודבריו הם דברי אלוהים חיים.

אם אינך נוצרי הרי שאתה יודע שישו נולד ומת יהודי. ואם כך אלו הם דברים של יהודי ליהודים אחרים.

בקיצור, אריאל, כרגיל יצאת קצת טמבל (וזה אחד הדברים הטובים שאפשר להגיד לגביך. יש להזכיר לכולם שאתה גם פשיסט שתומך בטרוריסטים רוצחי ערבים).

אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ, פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה

כן אנטוליו.

יחסם של היהודים, (גם של רוב החילוניים והמסורתיים) אל אלה שאינם יהודים, הינו יחס נפשע, מכוער וניבזי מאין כמותו.

נו, עכשיו ברור למה היהודים היו תמיד הכי שנואים בעולם ועברו פרעות רבות וגירושים. מדינת ישראל קמה לכאורה על מנת להוות מקלט לעם נרדף ומסכן, כביכול, אך גם הפעם המקום לא רק שלא בטוח, אלא אולי הוא הכי מסוכן בעולם. למה? כי המנהיגים שלנו לא השכילו להבין (או לא רוצים להבין) את הסיבות לאנטישמיות, שהן כאמור שנאה, בוז והתנשאות ופחד מהלא יהודים, ערכים אשר שותלת ומטפחת הדת היהודית במאמיניה (גם בחילונים שבהם). אדרבה, כאן בישראל הפכו את הדת הגזענית הזאת לדת רשמית של המדינה ובערכיה שוטפים את מוחינו מגיל 0 בתור "תודעה יהודית" ואחר כך עוד מתבכיינים למה שכנינו שונאים אותנו ומבקשים את רעתינו. ומי שרואה אור בקצה המנהרה מכריזים עליו כאנטישמי שאין שום הבדל בינו ובין היטלר, או כמשוגע!

כן אנטוליו.

יחסם של היהודים, (גם של רוב החילוניים והמסורתיים) אל אלה שאינם יהודים, הינו יחס נפשע, מכוער וניבזי מאין כמותו.

נו, עכשיו ברור למה היהודים היו תמיד הכי שנואים בעולם ועברו פרעות רבות וגירושים. מדינת ישראל קמה לכאורה על מנת להוות מקלט לעם נרדף ומסכן, כביכול, אך גם הפעם המקום לא רק שלא בטוח, אלא אולי הוא הכי מסוכן בעולם. למה? כי המנהיגים שלנו לא השכילו להבין (או לא רוצים להבין) את הסיבות לאנטישמיות, שהן כאמור שנאה, בוז והתנשאות ופחד מהלא יהודים, ערכים אשר שותלת ומטפחת הדת היהודית במאמיניה (גם בחילונים שבהם). אדרבה, כאן בישראל הפכו את הדת הגזענית הזאת לדת רשמית של המדינה ובערכיה שוטפים את מוחינו מגיל 0 בתור "תודעה יהודית" ואחר כך עוד מתבכיינים למה שכנינו שונאים אותנו ומבקשים את רעתינו. ומי שרואה אור בקצה המנהרה מכריזים עליו כאנטישמי שאין שום הבדל בינו ובין היטלר, או כמשוגע!

אתה לא יודע היסטוריה בימי הביניים היהודים הסתגרו בגטאות שלהם ולא רצו כל מגע עם הלא יהודים ונמנעו מלהיתקל בהם והאנטישמיות הייתה בכוונה לנצר אותם. דווקא עם תנועת ההשכלה כשהיהודים התחילו לחשוף את עצמם לחיי הגויים ולהיות מעורבים בחיי הגויים אז התחילה האנטישמיות המודרנית וכל עלילות הדם החדשות על שליטה בעולם וגרימה למלחמות. לפי גוטווין זה היה בגלל ההתנדגדות של קורבנות המהפכה התעשייתית לאמנציפציה וגעגועים לסדר הפיאודאלי בו כל אחד ידע את מקומו ולחקלאים הייתה תמיד פרנסה ועם המהפכה התעשייתית החקלאים התחילו לאבד פונקציות ואיתם גם פרנסה. והיהודים הפכו לשטן שמאחד את כל מי שמתגעגע לפיאדואליות, כי בשביל לאחד אנשים צריך שטן ולא אלוהים.

חיים ידידי.

המצב הנתון, הוא, שנכון לרגע זה, שלומו של העם שלי, ושלומה של המדינה

שלי, מבטיח את שלומה של משפחתי, את שלומי, ואת שלומם של חבריי וחברותיי.

אז יחד עם הנאמנות הטבעית הזו, אין זה מחייב אותי שלשקר לעצמי, ולתאר את

היהודים ככליל השלמות, או אפילו כקרובים לזה, או שלהתעלם מן השלילי שבהם,

ויש בהם הרבה מאוד מן השלילי.

נ.ב. לא חסרים גזענים בעולם, אבל, רק היהודים החליטו שאלוהים החליט שהם

העם הנבחר והגזע העליון.

ועוד משהו: החברות והחברים שלי, שהם העם שלי, אינם גזענים נאלחים,

וגם לא במסווה.

פעם, ז'וז'ו אבוטבול, אמר, למי שטען שהיהודים הם גזענים שחושבים שהם העם הנבחר,

שלא יבוא בטענות אליהם, אלא לאלוהים, כי הוא שהחליט כך.

אבל זה נכון, גם הנוצרים מאמינים שהיהודים שאלוהים בחר ביהודים, רק הם טוענים שהוא התאכזב מהם ושלח משיח שגם אותו הם הרגו אבל היהודים הם נבחרי האל בגופם והנוצרים בנפשם ואחרית הימים של הנוצרים זה שאחרון היהודים יתנצר ויודע שישוע המשיח. כך שהסיפור שאלוהים בחר בעם היהודי מכל העמים מקובל על כל יהודי ונוצרי מאמין. ועדיין היהודים והנוצרים הם רוב אמנם כעת רוב דחוק, אבל עדיין רוב של תושבי כדור הארץ.

הו קולמוס ידידי משכבר הימים,

אני רואה שאתה עדיין מצטט מגוגל ומחרטט על הוד גרעיניותך .

מצחיק איך שהזמן לא משנה בסופו של דבר כלום.  [אגב, כולם כאן אוכלים את השטוית שאתה מעתיק ?]

כי בזמנו היית קצת שק חבטות שמנסה להחזיר ביציבת סנטר איתנה.

חג שמח לכולם ודש לרבי עקיבא.. אם אתם רואים אותו...

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר