מי עושה את התעמולה האנטי ישראלית ואנטישמית הטובה ביותר

ומי מפרסמנו לשמצה? המופרעים (והמכוערים) האלה ובעזרתם האדיבה של בצלם

http://mondoweiss.net/2013/02/israeli-lecturing-palestinian.html

 

שלום אדרם.

 

קצת קשה (לי) לקבל שאתה שם את שניהם ב'סל' אחד, את נציג המתנחלים (שלטעמי בצדק כינית כפי שכינית) - ואת מי שצילם אותו ופרסם את הסרטון.

 

כי תראה, יש כיום קושי אוביקטיבי בעניין, היום, בגלל אופי הטכנולוגיה\תקשורת, והעולם שהפך לכפר גלובלי, היום שלא כמו פעם, כבר אי אפשר לכבס את הכביסה המלוכלכת רק בבית פנימה. אם אתה מפרסם את הסרטון הזה אפילו בחוג קטן, הוא די מהיר יגיע לכל העולם, וזה בגלל\בזכות הטכנולוגיה של התקשורת בימינו.

 

ומה  האלטרנטיבה ?  אתה מאשים (גם) את מי שפרסם, אולי אפילו התכוון להוציא את הכביסה המלוכללכת החוצה מיידית וישירות - אבל מה האלטרנטיבה ? ויכוחים עקרים והזויים כמו שיש אפילו כאן בפורום ?

 

אז אכן יש כאן דבר שעשוי להרגיז ולהכעיס ולצער, שמפיצים החוצה, לעולם, אני מניחה גם כדי להזמין לחץ מבחוץ ? אבל אולי אין ברירה אחרת, כי איך תרפא את מי שכינית המופרעים והמכוערים ?

 

באנלוגיה מסויימת : איך למשל תרפא את האנומליה המתמשכת עם מגזר מסויים בישראל ? בדיבורים רכים ? בשכנוע ? בויכוחים של סרק ובדיונים עקרים ? - או בלאפשר להם ובלהביא אותם להתעמת עם המציאות למשך כמה קדנציות רצופות או לתמיד, כמו שמסתמן כעת במישור  הפוליטי בישראל ?

 

emo_08.png?

 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot, חיים קאופמן
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר