חמש מצלמות שבורות.

טוענים שמלחמת ויאטנם הוכרעה על מסך הטלוויזיה.המלחמה בכיבוש הארור והמקולל זה משו אחר.אצל רוב היהודים התפתח לב ערל לכל מה שנעשה בשטחים מסיבות שונות.רוב היהודים מצדיקים את הכיבוש ומזדהים איתו.פה לא תעזור עדשת המצלמה.זה או אנחנו או הכיבוש.רק התנגדות מזויינת.אני רוצה להזכיר שבבחירות האחרונות הצבעתי לבל"ד.

טוענים שמלחמת ויאטנם הוכרעה על מסך הטלוויזיה.המלחמה בכיבוש הארור והמקולל זה משו אחר.אצל רוב היהודים התפתח לב ערל לכל מה שנעשה בשטחים מסיבות שונות.רוב היהודים מצדיקים את הכיבוש ומזדהים איתו.פה לא תעזור עדשת המצלמה.זה או אנחנו או הכיבוש.רק התנגדות מזויינת.אני רוצה להזכיר שבבחירות האחרונות הצבעתי לבל"ד.

הצבעתך לא מפתיעה. היית מצביע גם לחמאס אם היה משתתף בבחירות.

היהודים מתנגדים לכיבוש, לכיבוש הערבי בארץ ישראל.

הכיבוש הערבי הנפשע חייב להסתיים, אם צריך גם בדם ואש.

אדמת המולדת הגזולה והשדודה חייבת לחזור לבעליה הבלעדיים, העם היהודי!

* ועבור דבילים מסוגך, במלחמת ויאטנם הטלויזיה גרמה להארכת המלחמה ולהגדלת מספר האבידות.

צפון ויאטנם התעודדה מהבוגדים על אף תבוסותיה החמורות בשדה הקרב,

שהיו מביאות לכניעה או להפסקת הלחימה לפחות.

שמאלנים בוגדים לעולם גורמים מלחמות ושפיכות דמים, ולעולם לא מביאים שקט.

.

----------

הֵם קִנְאוּנִי בְלֹא אֵל, כִּעֲסוּנִי בְּהַבְלֵיהֶם; וַאֲנִי אַקְנִיאֵם בְּלֹא-עָם, בְּגוֹי נָבָל אַכְעִיסֵם.

סוף סוף יש לך נגטיב מוצלח ומושלם...

כיבוש ערבי?ממתי בדיוק הכיבוש הערבי?לא ידוע על מסעות כיבוש ערבי .

אני מניח שקאופמן יוכל לתת לך פרטים מדויקים. הוא פרופסור להיסטוריה.

אך בתור שמאלני חסר שכל...נסה לחשוב...

מה עושה ערבים שמוצאם המקורי הוא חצי האי ערב, ביהודה ושומרון והסביבה?

רמז: הם לא הגיעו על שטיח מעופף.

.

----------

הֵם קִנְאוּנִי בְלֹא אֵל, כִּעֲסוּנִי בְּהַבְלֵיהֶם; וַאֲנִי אַקְנִיאֵם בְּלֹא-עָם, בְּגוֹי נָבָל אַכְעִיסֵם.

הערבים כבשו אותה מהביזנטים שהיו בעצם רומים מזרחים, שכבשו אותה מהיהודים, שכבשו אותה מהסלבקים שכבשו אותה מהתלמים שהיו יורשי  אלכסנדר שכבש מהפרסים שכבשו מהבבלים שכבשו מהאשורים שכבשו מבני ישראל שכבשו מהכנענים (שבעצם היו כפופים למצרים) ומהפלישתים שנשלטו ע"י המצרים וע"י החתים וכך הלאה וכך הלאה עד בריאת העולם או המפץ הגדול...

חד גדיא. חד גדיא....

בוקר טוב

אכן חיים התעלה על עצמו וענה במתינות.

אכן חיים עד בריאת העולם, בראשית ברא אלוהים.....

רש"י במקום,  "אמר רבי יצחק כוח מעשיו הגיד לעמו לתת להם נחלת גויים,

שאם יבואו אומות העולם ויאמרו ליסטים אתם שגזלתם אותה מידינו,

יאמר להם, היא של ה', ברצונו נתנה לכם ברצונו לקחה מכם ".

כבר אמרתי לך שהמשמעות של דברי רש"י שארץ ישראל אינה "שייכת" לעם ישראל אלא למי שהאל רוצה שהיא תהיה שייכת ומה שהוא אומר לאומות העולם חל גם על בני ישראל "ברצונו נתנה לכם וברצונו לקחה מכם". ולכן כל ההשענות של שייכות אוטמטית ליהודים שניתנה מהאל אינה רלוונטית.

צריך לזכור כי ההבטחה של האל היא על תנאי "והיה אם שמוע תשמעו" ונאמנים עלי דברי החרדים במקרה זה שהאל לא הבטיח את א"י לכופרים.

תודה שחשפת את עצמך, הצבעת למפלגה נאצית וזה מראה בדיוק כמה אתה שונא את עמך.

אילו לארה"ב היה גבול עם וויטנאם היא לעולם לא הייתה יוצאת משם, כל ההשווואות לקולוניאליזם כל כך מגוכחות, גם מבחינה גיאואסטרטגית שמדובר באויב שיושב על גבול ארוך כשאתה נותן לו ולפיכך ה"כיבוש" נחוץ לצורך עומק אסטרטגי ואזורי ביטחון וגם כי מדובר בשטח היסטורי של העם היהודי, היחידים שוויתרו על שטחם ההיסטורי הם הרוסים שוויתרו על קייב לאוקראינה, אבל למעשה לו כי הם מתעקשים לשלוט באוקראינה, היוונים שוויתרו על קונסטנטינופול לאחר ההפסד לתורכים והגרמנים שכתוצאה ממלחמת העולם הראשונה והסכמי וורסאי פרוסיה נמסרה לפולנים. אף עם לא וויתר על שטח היסטורי כדי לסיים כיבוש כשהוא היה בייתרון צבאי.

אין לי לב ערל, יש לי לב סימטרי, אני מתייחס לפלסטינים כמו שהם מתייחסים לאחיי המתיישבים. הם רוצים לגרש את המתיישבים, אז אני רוצה לגרש אותם. הם שמחים כשהם רוצחים מתיישבים וגם מתיישבים בקו הירוק, אז אני שמח כשהם נהרגים על ידי הצבא שלי. הם דורשים מדינה נקייה מיהודים, אז גם אני רוצה מדינה נקייה מערבים. הם קוראים לי כובש ומתנחל בלב המולדת שלי, אז גם אני קורה להם כובשים ומתנחלים. הם אומרים, כמוך אגב, שאנחנו לא עם אלא רק דת, אז גם אני אומר שהם לא עם, אלא כת. הם רוצים שתי מדינות לעם אחד וגם אני רוצה שתי מדינות לעם אחד, מדינה אחת ישראל הכאילו נאורה ומדינה שנייה היא מדינת יהודה, מדינת אפרטהיד בראשות המתיישבים כפי שלדעתי חלמו היהודים לאורך הדורות על מדינה יהודית אקסקלוסיבית.

הצבעתך לא מפתיעה. היית מצביע גם לחמאס אם היה משתתף בבחירות.

היהודים מתנגדים לכיבוש, לכיבוש הערבי בארץ ישראל.

הכיבוש הערבי הנפשע חייב להסתיים, אם צריך גם בדם ואש.

אדמת המולדת הגזולה והשדודה חייבת לחזור לבעליה הבלעדיים, העם היהודי!

* ועבור דבילים מסוגך, במלחמת ויאטנם הטלויזיה גרמה להארכת המלחמה ולהגדלת מספר האבידות.

צפון ויאטנם התעודדה מהבוגדים על אף תבוסותיה החמורות בשדה הקרב,

שהיו מביאות לכניעה או להפסקת הלחימה לפחות.

שמאלנים בוגדים לעולם גורמים מלחמות ושפיכות דמים, ולעולם לא מביאים שקט.

.

כי שאמרו חז"ל "מי שמרחם על אכזרים מתאכזר לרחמנים". ככה השמאל מרחם על האויב השטני ושמח לאידם של חיילים שמתים כדי להגן עליו, ומנסה על מצבותיהם לסיים את המלחמה בתבוסה כדי שלא יהרגו יותר.

אהבל, מאז המאה השביעית הערבים כובשים את ארצינו כבר 1300 שנה ולא רק את ארצינו, הם ביצעו גינוסייד בקופטים המצרים ובעוד כמה עמים. למעשה מה שהספרדים עשו בדרום אמריקה זאת השתקפות של מה שהערבים עשו במזרח התיכון למעט חצי האי ערב.

"הכיבוש הערבי" של ארץ ישראל הוא עוד מיתוס שלא היה ולא ניברא.הערבים לא כבשו את א"י כמו שהם לא כבשו את מצריים

את סוריה ואת עיראק.זה איזור ערבי יותר מאלף שנים וככה גם א"י הפכה ערבית.א"י מעולם לא ניתרוקנה מתושביה ותושביה הערבים הם צאצאי התושבים שהיו כאן לפני אלפיים שנה.

כבר אמרתי לך שהמשמעות של דברי רש"י שארץ ישראל אינה "שייכת" לעם ישראל אלא למי שהאל רוצה שהיא תהיה שייכת ומה שהוא אומר לאומות העולם חל גם על בני ישראל "ברצונו נתנה לכם וברצונו לקחה מכם". ולכן כל ההשענות של שייכות אוטמטית ליהודים שניתנה מהאל אינה רלוונטית.

צריך לזכור כי ההבטחה של האל היא על תנאי "והיה אם שמוע תשמעו" ונאמנים עלי דברי החרדים במקרה זה שהאל לא הבטיח את א"י לכופרים.

ערב טוב חיים

ימשיך כבודו......   ולכן אין לנו הזכות לוותר על חלקי מולדת, שהרי היא לא לנו.

"הכיבוש הערבי" של ארץ ישראל הוא עוד מיתוס שלא היה ולא ניברא.הערבים לא כבשו את א"י כמו שהם לא כבשו את מצריים

את סוריה ואת עיראק.זה איזור ערבי יותר מאלף שנים וככה גם א"י הפכה ערבית.א"י מעולם לא ניתרוקנה מתושביה ותושביה הערבים הם צאצאי התושבים שהיו כאן לפני אלפיים שנה.

אתה לא שפוי טוטאלית. אתה חי בעולם משלך, בו חיים גם אנטישמים, נאצים, ומכחישי שואה.

לך לטיפול דחוף.

.

----------

ערב טוב חיים

ימשיך כבודו......   ולכן אין לנו הזכות לוותר על חלקי מולדת, שהרי היא לא לנו.

בדיוק להפך: אין לנו זכות דתית לשלוט בה שכן אנחנו עושים זאת שלא על דעת האל שהעניק לנו אותה רק אם נשמור מצוותיו. הוא לא רוצה מדינה של כופרים.

היא לנו כי בחלקה כי התיישבנו בה, קנינו את אדמותיה וקיבלנו לגיטמציה בינלאומית להקים מדינה בחלקים ממנה. 

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר