מדוע הנשים מטפחות הופעה מושכת???

כי העירנות הסביבתית שלהן שמה בכיס את זו של הגברים...

ואז מה?

אז יש להן ביטחון לנסות לרכז סביבן כל תשומת לב ובולבול,כי הן שולטות ברדאר הסביבתי...

ולכן הן עושות דבר שגבר לא יעז...ללכת בטיפוף עקבים מטופש וקולני,לבושים בבגד צמוד ותסרוקות וצבעי איפור...

לפעמים אני מביט בשתי נשים מדברות ואני רואה איך תוך כדי הדיבור הנשים סוקרות אחת את השנייה...סי טי פרייר לידן...

אני יכול לשוחח עם מאן דהוא רבע שעה ולאחר חמש דקות  לא לזכור כלום...אבל כלום --מה לבש ומה נעל...

בתכנית בטלוויזיה כשגבר ואישה (נניח בתוכניות הבוקר) מראיינים מישהוא אני עסוק בהתבוננות רק במתח שבין המראיינים על  כמות ושנינות הערותיהם...ואני רואה שהאישה --הדריכות שלה,העירנות הסביבתית וההשתלטות על הראיון (המראיינת אני מתכוון) זה בכיס שלה...אם היא רק רוצה...

לכן בסופרים תמצאו רק קופאיות...הן יכולות לעשות כמה דברים בעת ובעונה אחת...

ושוב....הביטחון ללכת בצורה מתגרה בא רק עקב השליטה הרדארית...

נו טוב...

פחות בעיה אחת בחיים שפתרתי...

אני מבקש מהלביאה שלא להגיב להודעה זו...

הגועל שלי מהגזענות הארורה שלה פשוט לא  יפה לי לבריאות...

אבל היצור הזה הרי לא ישמע לבקשתי....

צבי היקר.

הנשים, כמו הגברים, בסך הכל ממלאות את תפקידן, במסגרת מערכת הרבייה האנושית,

ולמרות שעיסוקן במראן החיצוני נראה לנו רדוד וטיפשי, זה ממש לא מוכיח על רמת אישיותן

וכישוריהן.

אתה יודע צבי, אני מכיר בחורות צעירות רבות, בגילאי 20-30, שחלקן

חברות טובות שלי, ואני חייב לומר לך, שכאשר הן משוחחות איתי, ב-4

עיניים, אז הן נשמעות לגמרי אחרת, מאשר הן משוחחות עם גברים בגילן,

כשקיים המתח המיני בניהם/ן.

נ.ב. אני, כאחד שמאוד מעריך ואוהב אסתטיקה, גם בלבוש, דווקא מאוד

יודע להעריך בחורות שמתלבשות בטוב טעם, ומאוד מעריך את ההתאמות

שהן עושות בצבעים וגזרות לבוש. 

נו, אולי אני לא דוגמה טובה שלייצג כאן את הגברים, כי אני עצמי מאוד מקפיד על לבושי, 

מן הנעל, הגרביים, המכנסיים, החולצות, הג'קטים ומעילים, צעיפים, וכובעים מסוגים שונים.

זה נכון אמריטוס...

לפעמים אני מאזין לתכניות שמדברות נשים בעניינים שונים ומגוונים,ואני רואה שליטה שכלית ועניינית ברמה טובה יותר משל גברים אופיינית,ונראה לי שהן אינן  מעריכות את יכולתן  ביחס לגברים...

כי הן "מפוזרות"...הן שומרות כל הזמן על עירנות סביבתית שאולי קשורה למערכת הרבייה שאמרת והיא ללכוד מרביע פוטנציאלי טוב...בעוד שהזכר מתביית על כל נקבה שהיא ויאללה....הקטן מתביית--השכל בתחת...

צבי היקר.

אני מכיר זכרים מאוד בררנים, שלא מתפשרים בעניין הזה,

עד שהם פוגשים ומכירים את זו שמדליקה אותם.

אבל יש ויש כמובן :)

מה קרה צבי  נגמרה לך התורה והתחלת היסטוריה נשית ???

פעם האשה עברה כמטבע עובר לסוחר, כאשר העסקה נסגרה בין ההורים,

התקיים וורט, בו כל אחד הציע מה הוא נותן,  ולאחר שהסכימו הילדה עברה לבעל מבלי אפשרות להתנגד.

כיום הפנימינזם  נותן כוח לנשים והם משתלבות בכל תחום, המעבר שלהן משפחה, לגבירה  בילבל אותן, והן לא יודעות איך לעכל את השינוי המהיר.

ולכן הן דורסניות, תובעניות, והגברים כיום בבעיה.   לכן גברים בורחים מנשים דעתניות, 

וכיום גיל הנישואין  עובר ל שנות ה 30 עד 40.

עקב כך הילדה שאבא שלה דאג לה לשידוך, כיום היא צריכה לעשות זאת,  ולכן היא חייבת להציג כל מיני צורות משיכה.

אצל החרדים עדיין השידוכים קיימים, אם כי בצורה קצת יותר מכובדת.

יהודה היקר...

מה קרה לך? שכחת את ישעיהו?

הוי בנות ירושליים,הולכות נטויות גרון ומשקרות עיניים...הלוך וטפוף ומעכסות ברגליהן....

איזה פעם?

זה היה היום בבוקר,בירושליים של ישעיהו הנביא...

מה אתה קורא גם את ישעיהו ???

חשבתי שאתה צמוד רק לתורה.

אגב הבאת אותי לכאן,

והשרשור שלי מגיע ל 115 אלף תגובות.

נכון אמרת...

אבל כיוצא מהכלל אני מרגיש איזו זיקה נפשית לישעיהו...

ברכות  לעניין הרב המתבטא  בשיעור הצפיות....

בכללו,פורום היסטוריה נמצא בהילוך גבוה משאר הפורומים הודות למעורבותו הבלתי רגילה של חיים במהלכו השוטף...

אגב...

מה בקשר לאיזו שאלה טובה מהתורה?

שבוע טוב

שאלה טובה.

תסביר לי מה פירוש הפסוק, כי תצא אש ומצאה קוצים, ונאכל גדיש,

אם יצאה אש ומצאה קוצים, אז קוצים יאכלו, למה גדיש ????

יהודהלה...

בא תלמד משהו ולמד גם את אדון אורי שרקי...

אם יוצאת אש,ומצאה קוצים במקרה...זאת אומרת שלא הודלקה מראש כדי לבער את הקוצים(לבער =בנין פיעל,כמו וביערת הרע מקירבך),ואחר כך האש המשיכה ופגעה גם ביבול...זה נקרא להבעיר....

להבעיר (בנין הפעיל)

לשלוח את בעירו(הבקר),שים לב למשפחת המילים,ולבער בשדה אחר (כלחוך השור),זה בנין פיעל...

ובכן...

להבעיר=להדליק אש כלשהיא

לבער=להדליק אש כדי לבער את הקוצים,לנקות...או ביערת הרע מקירבך

לכן...

לא תבערו אש בכל מושבותיכם...

זה לא לנקות את הקוצים ע"י הדלקת אש...

מכאן ועד להזיז מתג חשמל בבית זה המרחק שבין ההלכה האלילית (סלח לי ,אחי) ובין ספר התורה האדיר,יצוק אהבת נפשי וכוח עזוזי לחיות מפרי ניצחו ,לכסות מדווי כנפי הדלות במתיקות מרצו...

אתה מדבר על אבולוציה, משהו הרבה יותר גדול מהתפיסה שניסית למכור כאן, אישה זה אישה בסופו של יום ומעלותיה חיוניים להישרדותה, וגבר הוא בעצם הבוחר, הבררן, גם כשנדמה לנו שהאישה היא הבוחרת, אבל זה רק בהתחלה, ולשם כך האישה תשתמש בכול מה שהיא יכולה על מנת להשיג את מכונת ההרבעה והכסף הכי טובים שנשיותה יכולה לקנות, בסופו של יום זה הכול.

כי העירנות הסביבתית שלהן שמה בכיס את זו של הגברים...

ואז מה?

אז יש להן ביטחון לנסות לרכז סביבן כל תשומת לב ובולבול,כי הן שולטות ברדאר הסביבתי...

ולכן הן עושות דבר שגבר לא יעז...ללכת בטיפוף עקבים מטופש וקולני,לבושים בבגד צמוד ותסרוקות וצבעי איפור...

לפעמים אני מביט בשתי נשים מדברות ואני רואה איך תוך כדי הדיבור הנשים סוקרות אחת את השנייה...סי טי פרייר לידן...

אני יכול לשוחח עם מאן דהוא רבע שעה ולאחר חמש דקות  לא לזכור כלום...אבל כלום --מה לבש ומה נעל...

בתכנית בטלוויזיה כשגבר ואישה (נניח בתוכניות הבוקר) מראיינים מישהוא אני עסוק בהתבוננות רק במתח שבין המראיינים על  כמות ושנינות הערותיהם...ואני רואה שהאישה --הדריכות שלה,העירנות הסביבתית וההשתלטות על הראיון (המראיינת אני מתכוון) זה בכיס שלה...אם היא רק רוצה...

לכן בסופרים תמצאו רק קופאיות...הן יכולות לעשות כמה דברים בעת ובעונה אחת...

ושוב....הביטחון ללכת בצורה מתגרה בא רק עקב השליטה הרדארית...

נו טוב...

פחות בעיה אחת בחיים שפתרתי...

הורוביץ,ומה היית אומר על סרטון הפרסומת של בר רפאלי? בהנחה שאתה בחור סקסי ונראה טוב,היית מנצל את כל הטוב שהטבע נתן לך ומנשק מישהי מכוערת כדי לקבל סכום כסף רציני ? emo_01.png.

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000819178

שמאלנות היא מחלת נפש חשוכת מרפא emo_02.png.

מה קרה צבי  נגמרה לך התורה והתחלת היסטוריה נשית ???

פעם האשה עברה כמטבע עובר לסוחר, כאשר העסקה נסגרה בין ההורים,

התקיים וורט, בו כל אחד הציע מה הוא נותן,  ולאחר שהסכימו הילדה עברה לבעל מבלי אפשרות להתנגד.

כיום הפנימינזם  נותן כוח לנשים והם משתלבות בכל תחום, המעבר שלהן משפחה, לגבירה  בילבל אותן, והן לא יודעות איך לעכל את השינוי המהיר.

ולכן הן דורסניות, תובעניות, והגברים כיום בבעיה.   לכן גברים בורחים מנשים דעתניות, 

וכיום גיל הנישואין  עובר ל שנות ה 30 עד 40.

עקב כך הילדה שאבא שלה דאג לה לשידוך, כיום היא צריכה לעשות זאת,  ולכן היא חייבת להציג כל מיני צורות משיכה.

אצל החרדים עדיין השידוכים קיימים, אם כי בצורה קצת יותר מכובדת.

אצל החרדים ורק בגלל חוקי המדינה שמונעים מהם מחתנים בנות בגיל 18 אחרת כבר בגיל 12 הן היו נשואות.

ילדה בגיל 12 היא ילדה, היא צריכה לשחק, היא צריכה לבלות ולהנות עם חברות, היא צריכה ללמוד בבית ספר.

לילדה בת 12 אין שום עניין וצורך במין או בזוגיות רצינית לצורך הקמת משפחה.

אנחנו לא חיים יותר בעידן בו זה נחוץ להישרדות הגזע האנושי.

חוצמזה שנשים הן בנות אדם שוות וזהות לנו בכל המובנים, הן לא סחורה או צעצוע שאמור לספק גברים, ומתוקף השוויון שלהן מותר להן לבחור בן זוג לבד מתוך אהבה ולא מתוך סידור שמישהו אחר קבע כדי לעשות כסף.

ובגלל 'גברים' לא רציניים קשה לנשים לסמוך על אלה שכן בגלל זה יש אנשים שמתחתנים בגיל 40.

"We all change, when we think of that we all different people all through our life and thats okay, thats good.
You got to keep moving so long as you remember all the people that you used to be." The 11th Doctor

נשים מטפחות עצמן למען התוכנית הכלכלית הכי טובה שיש בעולם לנשים והיא להתחתן  ואח"כ להתגרש.

מהרגע שהיא נשואה הגבר מחוייב בכלכלתה בכלכלת ילדיה ומתחלקת איתו ברכושו

הנוסחא היא: ילדים+מזונות+רכוש+דירה.

ואח"כ להתגרש

ותמיד יש את הגברים שלא ידעו לערוך הסכם ממון ולא יכינו את עצמם לימים שאחרי הנישואין.

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: standoff
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר