זה נמאס עליי.

זה נמאס עליי.

נמאס עליי, שכל שמוק, שהיה גנרל או חייל/קצין, שהרג פעם ערבים,

חושב שהוא ראוי להנהיג את מדינת ישראל.

לפעמים, מערכת הבחירות הזו נראית כמו מערכת בחירות בין רוצחים שכירים, לתפקיד של

ראש אירגון פשע, כשכל מי שהרג ערבים מטווח יותר קרוב, והכי הרבה, הוא המנהיג הראוי.

השיח הצבאי ה"חיסולי", בין המתמודדים לכנסת והממשלה, זו תעודת עניות למדינת ישראל

והיהודים בכלל.

כן, יש לי הרבה מאוד הערכה ואהבה לכל הלוחמים שלנו, אבל, בינינו, חברות וחברים,

הם כולם עושים זאת מסיבות אישיות, כגון עשיית רושם על בחורות, סיפוק אישי מסויים,

חיפוש משמעות וחשיבות עצמית, ואין בכך כל הוכחה להוכחת אישיותם וכישוריהם, להנהגת

המדינה.

וגם אם הם עושים זאת מתוך אידיאולוגיה כלשהי, נו, אז מה זה אומר על כישוריהם והתאמתם

להנהגת המדינה???

מדינת ישראל זקוקה למנהיגים/ות שהם מדינאים, אינטיליגנטיים, בעלי חמלה אנושית,

ואהבת האדם בכלל.

דווקא היום זה פחות נכון מאשר בעבר. בזמנו גנרלים היו חטיף חם בשוק הפוליטי ודווקא בשנים האחרונות קרנם ירדה. אף לא אחד מהרמטכל"ים האחרונים אחרי ברק  עוררו התלהבות ציבורית וזכו להצלחה פוליטית מרשימה (בהשוואה לכמעט כל הרמטכלים עד זמנו) . ביבי כמעט ולא מפגין את הנישה הצבאית שלו ורוב ראשי המפלגות האחרים רחוקים מלהיות בעלי קריירה צבאית: ליברמן, יחימוביץ', לפיד דרעי, גלאון וכמובן החרדים למינהם.

היחידי שמדבר "צבאית" ("אחי" וכל הבולשיט הזה..) זה נפתלי בנט .

דווקא היום זה פחות נכון מאשר בעבר. בזמנו גנרלים היו חטיף חם בשוק הפוליטי ודווקא בשנים האחרונות קרנם ירדה. אף לא אחד מהרמטכל"ים האחרונים אחרי ברק  עוררו התלהבות ציבורית וזכו להצלחה פוליטית מרשימה (בהשוואה לכמעט כל הרמטכלים עד זמנו) . ביבי כמעט ולא מפגין את הנישה הצבאית שלו ורוב ראשי המפלגות האחרים רחוקים מלהיות בעלי קריירה צבאית: ליברמן, יחימוביץ', לפיד דרעי, גלאון וכמובן החרדים למינהם.

שכחת את מופז???????? הרי כל התשדירים של קדימה זה על הרקורד הצבאי של מופז+היותו שר ביטחון שהשקיע בחינוך. או שאתה כבר לא סופר אותו ומבחינתך הוא כמו המפלגות הקיקיוניות?

היא הנותנת. זו דוגמא טובה למה שרות צבאי ורמטכליות כבר לא תופשים. האיש מתחנן על נפשו לעבור את אחוז החסימה...

חיים ידידי.

נכון, היום זה פחות מכפי שהיה בעבר, אבל, זה נמאס עליי

היום :)

גם נמאס לי מעצמי, על כך שלפעמים גם אני מגן על מי שמואשם ב"שמאלנות

ובגידה", באמצעת איזכור עברו הצבאי ביטחוני.

ראש אירגון פשע, כשכל מי שהרג ערבים מטווח יותר קרוב, והכי הרבה, הוא המנהיג הראוי.

והיהודים בכלל.

המדינה.

וגם אם הם עושים זאת מתוך אידיאולוגיה כלשהי, נו, אז מה זה אומר על כישוריהם והתאמתם

להנהגת המדינה???

ואהבת האדם בכלל.

דווקא אתה צריך להיות מרוצה.הרי אתה כל הזמן מדבר בגנות אלה שלא משרתים ( בעיקר את החרדים ),אז הינה באים אנשי צבא לשעבר ומזכירים את שירותם הצבא.אני לא רואה פסול בכך.

יותר מזה,אני חושב שמפלגה שמאשימים אותה בתמיכה בסרבנות כמו נפתלי בנט מהבית היהודי,זה לגיטימי שהוא יזכיר את עברו וההווה הצבאי שלו ואת זה של חבריו,וכמו כן להראות לכולם שהוא מדריך  באימון כושר קרבי על חשבון זמנו ,נערים לפני גיוס .

שמאלנות היא מחלת נפש חשוכת מרפא emo_02.png.

והיהודים בכלל.

המדינה.

להנהגת המדינה???

ואהבת האדם בכלל.

דווקא אתה צריך להיות מרוצה.הרי אתה כל הזמן מדבר בגנות אלה שלא משרתים ( בעיקר את החרדים ),אז הינה באים אנשי צבא לשעבר ומזכירים את שירותם הצבא.אני לא רואה פסול בכך.

יותר מזה,אני חושב שמפלגה שמאשימים אותה בתמיכה בסרבנות כמו נפתלי בנט מהבית היהודי,זה לגיטימי שהוא יזכיר את עברו וההווה הצבאי שלו ואת זה של חבריו,וכמו כן להראות לכולם שהוא מדריך  באימון כושר קרבי על חשבון זמנו ,נערים לפני גיוס .

יקירי.

יש הבדל גדול שבין לגנות את השתמטות היהודים החרדית מגיוס ועבודה, ושלחיות על חשבוננו ממש,

ולבין לחשוב, שכל מי שהרג פעם ערבים, ראוי להיות מנהיג ומחוקק בישראל.

תראה, אמריטוס, אני שוקלת להצביע ליחימוביץ', או אולי ללבני. אבל שואלת את עצמי: אם הערבים פותחים במלחמה, שלי היא האדם המתאים בהנהגה בעת ההיא?

כמו כן אני יודעת שלשלי אין השכלה ונסיון כלכליים, גם לא ללבני. והמדינה, כחלק מהעולם, עומדת לפני שנה קשה. אולי כמה שנים קשות. שלי או לבני הן האדם הנכון בהנהגה לעת ההיא?

שלי יחימוביץ' חכמה מאד. ומתנסחת נהדר. כראש מפלגה המבקשת את קולות הבוחרים והבוחרות היא מצוינת.והיא אדם מוסרי מאד. לבני היא ממש "הישראלית היפה". היא ישראלית שורשית, היא ממש מייצגת את החברה. וכשהיא בוחרת לדבר, היא מדברת היטב. לאט ושקול.

אך, כאמור, מה יהיה בעת מבחן, צבאי וכלכלי? הן המתאימות להנהיג אז?ועוד שאלה: שלי כאמור מוסרית מאד, אפשר לומר תמימה. האם היא האדם לנהל מו"מ עם הערבים הערמומיים?

את ביבי אני רוצה לראות בחוץ. שתי כהונות הספיקו. הוא מיצה. ויודעים כבר את עמדותיו: להעשיר את העשיר, לנצל את העני. ועם הערבים לא לעשות שלום. לגרור ולגרור ולא להגיע חלילה לשום נקודת זינוק. אז החוצה. מספיק איתו. אלא ששלי וציפי עדיין לא עברו התנסות פוליטית-מיניסטריאלית-מנהיגותית מספקת. לבני יותר, אבל לא היתה שרת אוצר ואינני יודעת מה הנסיון המדיני-צבאי שבאמתחתה.

ושלי בכלל לא. רק היתה חברת כנסת מצטיינת.

אז מה יהיה?להפיל את הליכוד, לא להפיל? מה להצביע? בחיי, לא ברורה לי הדרך.

לו רק היינו במצב של איסלנד! שם, כפי שהתפרסם לאחרונה, הנשיאה הנבחרת יוהנה סיגורדדוטיר הצילה את הכלכלה, הצילה את המדינה השוקעת. (אגב, סיגורדדוטיר משמעו: בת-סיגורד. הגיע מזמן הזמן שישראליות ייקראו בת-ארצי, בת-אפרת, בת-דורי וכד').

תראה, אמריטוס, אני שוקלת להצביע ליחימוביץ', או אולי ללבני. אבל שואלת את עצמי: אם הערבים פותחים במלחמה, שלי היא האדם המתאים בהנהגה בעת ההיא?

כמו כן אני יודעת שלשלי אין השכלה ונסיון כלכליים, גם לא ללבני. והמדינה, כחלק מהעולם, עומדת לפני שנה קשה. אולי כמה שנים קשות. שלי או לבני הן האדם הנכון בהנהגה לעת ההיא?

שלי יחימוביץ' חכמה מאד. ומתנסחת נהדר. כראש מפלגה המבקשת את קולות הבוחרים והבוחרות היא מצוינת.והיא אדם מוסרי מאד. לבני היא ממש "הישראלית היפה". היא ישראלית שורשית, היא ממש מייצגת את החברה. וכשהיא בוחרת לדבר, היא מדברת היטב. לאט ושקול.

אך, כאמור, מה יהיה בעת מבחן, צבאי וכלכלי? הן המתאימות להנהיג אז?ועוד שאלה: שלי כאמור מוסרית מאד, אפשר לומר תמימה. האם היא האדם לנהל מו"מ עם הערבים הערמומיים?

את ביבי אני רוצה לראות בחוץ. שתי כהונות הספיקו. הוא מיצה. ויודעים כבר את עמדותיו: להעשיר את העשיר, לנצל את העני. ועם הערבים לא לעשות שלום. לגרור ולגרור ולא להגיע חלילה לשום נקודת זינוק. אז החוצה. מספיק איתו. אלא ששלי וציפי עדיין לא עברו התנסות פוליטית-מיניסטריאלית-מנהיגותית מספקת. לבני יותר, אבל לא היתה שרת אוצר ואינני יודעת מה הנסיון המדיני-צבאי שבאמתחתה.

ושלי בכלל לא. רק היתה חברת כנסת מצטיינת.

אז מה יהיה?להפיל את הליכוד, לא להפיל? מה להצביע? בחיי, לא ברורה לי הדרך.

לו רק היינו במצב של איסלנד! שם, כפי שהתפרסם לאחרונה, הנשיאה הנבחרת יוהנה סיגורדדוטיר הצילה את הכלכלה, הצילה את המדינה השוקעת. (אגב, סיגורדדוטיר משמעו: בת-סיגורד. הגיע מזמן הזמן שישראליות ייקראו בת-ארצי, בת-אפרת, בת-דורי וכד').

שלום לביאה.

ראש ממשלה לא אמור להבין בצבא או בכלכלה, גם לא ברמה של קצין קרבי, או של בוגר לימודי

כלכלה.

ראש ממשלה אמור להקיף את עצמו במומחים לנושאים הללו, להתייעץ עימם, ולהחליט

את מה שרוב המומחים מציעים לו/לה, ולאחר חשיבה ודיון.

מי שניהל מלחמות מוצלחות, אי פעם, לא היו נשיאי מדינות, אלא שראשי הצבא שהם מינו,

ומי שניהל כלכלות מוצלחות, לא היו נשיאים כלכלנים, אלא כאלה שמונו על ידם.

הרי אי אפשר למצוא ראש ממשלה שהוא גם רמטכ"ל, גם כלכלן, גם רופא, גם פיסיקאי,

ומהנדס אוירונאוטיקה, נכון? emo_01.png

ראש ממשלה אמור להיות אינטיליגנטי, מוסרי, ובעל חמלה אנושית, שמעודד עבודת

צוות וסיעור מוחות, ושמחליט את שמחליט, לאחר שקיבל את כל המידע מן המומחים

הספציפיים בנושאים הנידונים.

והיהודים בכלל.

המדינה.

להנהגת המדינה???

ואהבת האדם בכלל.

אמריטוס, לעם למוד סבל ותלאות כעמנו, עם שסבל מנבוכדנצר מטיטוס מחמלניצקי ומהיטלר, ולא נשכח את עשרת הרוגי מלכות והשואה הנוראה, וזה לא נגמר, בכל בוקר ובכל יום מאיימת עלינו שואה חדשה - לעם כזה, שמשום מה מושך שנאה וסבל,לעם כזה במצב הזה מגיע לנו מנהיג חזק, מנהיגות חזקה...

רק מנהיג חזק ומנהיגות חזקה, איש ואנשים בעלי עבר ורקע צבאי חזק (מוכח),  ידעו  לשמור על  קיומונו העומד על חוט השערה יום  יום ושעה שעה...

תחזקנה ידיהם.

emo_08.png

והיהודים בכלל.

המדינה.

להנהגת המדינה???

ואהבת האדם בכלל.

אמריטוס, לעם למוד סבל ותלאות כעמנו, עם שסבל מנבוכדנצר מטיטוס מחמלניצקי ומהיטלר, ולא נשכח את עשרת הרוגי מלכות והשואה הנוראה, וזה לא נגמר, בכל בוקר ובכל יום מאיימת עלינו שואה חדשה - לעם כזה, שמשום מה מושך שנאה וסבל,לעם כזה במצב הזה מגיע לנו מנהיג חזק, מנהיגות חזקה...

רק מנהיג חזק ומנהיגות חזקה, איש ואנשים בעלי עבר ורקע צבאי חזק (מוכח),  ידעו  לשמור על  קיומונו העומד על חוט השערה יום  יום ושעה שעה...

תחזקנה ידיהם.

emo_08.png

טוב, שכנעת אותי.

בואי ונמנה את ארנולד שווארצנגר לראש הממשלה, ונראה

מי יעז אפילו לחשוב לפגוע בנו. 

והיהודים בכלל.

המדינה.

להנהגת המדינה???

ואהבת האדם בכלל.

יקירי.

יש הבדל גדול שבין לגנות את השתמטות היהודים החרדית מגיוס ועבודה, ושלחיות על חשבוננו ממש,

ולבין לחשוב, שכל מי שהרג פעם ערבים, ראוי להיות מנהיג ומחוקק בישראל.

יש הבדל שבין לגנות השתמטות חילונית מגיוס ועבודה, ושלחיות על חשבוננו ממש, ובין לחשוב, שכל מי שהיה פעם בתקשורת, ורוצה להנהיג את ישראל,

קשוט עצמך ואח"כ קשוט אחרים.

כל הזמן אתה שואל מאיפה המספרים.  אז הנה נתון שהציגו עמותת חדו"ש   שידועים בעויינותם לחרדים.

כלומר מגיל 18 עד גיל  41 ס"ה 63000, חרדים,  אז כמה חילונים, מגיל 18 עד גיל 41 יש במדינה ???

לפי נתוני משרד החינוך, מספר תלמידי התיכונים  בכל שנה הוא.....   כפול 23 שנים ......

סטטיסטיקות ונתונים: השתמטות משירות צבאי

נתונים מטעם עמותת חדו"ש (לחופש דת ושיוויון):

מספר תלמידי הישיבות שהצטרפו למעגל ההשתמטות בשנה שעברה: 8,500

שיא של כל הזמנים. מספר תלמידי הישיבות המשתמטים משירות צבאי באמצעות הסדר דחיית שירות הגיע ב-2010 לשיא של כל הזמנים -62,500. זאת, לעומת 57,800 בלבד ב-2009 ו-45,500 בלבד ב-2005. המדובר בתלמידי ישיבות בכל המחזורים עד גיל הפטור.

כ-58,000משתמטים. בראשית 2011 החליטה הממשלה להעניק פטור מלא לכל האברכים מעל גיל 28 ולכל האברכים שלהם מעל 3 ילדים. כתוצאה מההחלטה, חלה ירידה טכנית במספר תלמידי הישיבות שבהסדר דחיית השירות. לא פורסם נתון מעודכן אבל אפשר להעריך בסבירות גבוהה שמספר מקבלי דחיית השירות עמד בסוף 2011, על כ-58 אלף.

אחד מכל שמונה. שעור תלמידי הישיבות מקבלי דחיית השירות עומד על 13% מהמחזור. אחד מכל שמונה. הנתון מתייחס לבני ה-21, כלומר הוא כולל חרדים בלבד.

8,500 בשנה. מספר הגברים החרדים בני ה-18 שלא התגייסו ב-2011 – 8500. מתוכם: נכנסו להסדר דחיית השירות – 7000. קיבלו פטורים שונים – 1500.

פער ההשתמטות. מחקר של אסף מלחי ממשרד התמ"ת: רק 11% מהגברים החרדים בני 20-29 שרתו בצבא. זאת, למרות המסלולים החדשים של גדוד נצח יהודה ושח"ר. בקרב הגברים היהודים הלא חרדים בגילאים אלה שרתו בצבא כ-90%. זאת, למרות ואחרי העלייה בהשתמטות בשכבות האליטה החילונית.

1280 חיילים חרדים בשנה. פחות מ-2500 חרדים עשו ב-2011 שירות צבאי או אזרחי. זאת לעומת 2020 ב-2010. זהו גידול מתון של 21% במספר המשרתים. גם בשנה שעברה נרשם גידול מתון של 17%. זאת לעומת גידול של יותר ממאה אחוז ב-2008 ו-2009.
שח"ר לנצח. כ-1280 חרדים התגייסו ב-2011. מתוכם: 610 התגייסו למסלולי שח"ר (שילוב חרדים), המיועדים בעיקר לבני 22 ומעלה. 380 לגדוד נצח יהודה, אליו מתגייסים צעירים יותר. עוד קרוב ל-300 התגייסו למסלולים אחרים בצה"ל.

נתוני השתמטות כלליים חצי מהמחזור, שליש מהיהודים, רבע מהגברים היהודים

• אחד משניים.50% מהמחזור (כולל גברים, נשים, יהודים וערבים, חרדים ולא חרדים) מתגייסים - 50% (חצי) לא מתגייסים.
  • אחד משלושה.67%  (שני שליש) מהיהודים במחזור (כולל נשים וגברים, חרדים ולא חרדים) מתגייסים - 33% (שליש) לא מתגייסים.
  • אחד מארבעה.75% מהגברים היהודים במחזור מתגייסים ו-25% (רבע) לא.
  • אחד משישה. 16%  (שישית מהמחזור) הם גברים חרדים שמקבלים דחיית שירות בגיל 18.
  • אחד משמונה. 13% (שמינית מהמחזור, יותר מחצי מתוך ה-25%) הם גברים חרדים שמקבלים דחיית שירות ויישארו בהסדר דחיית השירות עד גיל 21.

מספר מקבלי דחיית השירות על בסיס תורתו אומנותו בכל המחזורים (18 עד גיל 41) – 63,000 בשנת 2011- 7,700 בחורי ישיבה בגילאי גיוס - הצהירו תורתו אומנותו

הבאתי רק נתונים המוכיחים בצורה ברורה את הטענות על השתמטות חרדית המוניתוהוכחת רק כי הביקורת מוצדקת.

כמה פעמים אפשר להסביר לך מתמטית: כשמדובר על חצי מחזור שלא מתגייס זה כולל חרדיים, ערבים ,ובנות דתיות.  קרא את הנתונים שאתה עצמך הבאת ותראה כמה הם חמורים!!

על פי המקור  שלך:בשנה משתמטים 8500 חרדים ( כלומר כ-  25.000 בשלוש שנים)ו-1280  מתגייסים (רובם למסגרות חפיפיות אבל נעזוב את זה) כלומר אחוז ההשתמטות הוא 85 אחוז. אם כלל החרדים בשנה  מגיע ל-13 אחוז  מהמשתמטים  המגיע ל50 אחוז זה אומר שמספר  המתגייסים בשנה הוא כ-130.000 (ומתוכם 65.000 לא מתגייסים) אין לי נתונים על בנות דתיות וערבים (שלא לדבר על סיבות בריאותיות) אבל אם הערבים הם בערך 25 אחוז מהמשתמטים ובנות דתיות 10 אחוז והנכים  2 אחוז (וזה באומדן גס כלומר, לפחות) זה אומר שאחוז החילונים והדתיים הלאומיים חייבי הגיוס המשתמטים הוא כ-  50  אחוז מכלל המשתמטים בשנה  כלומר 32 אלף מתוך 130.000 שזה מספר מדאיג אבל עדיין 75 מהחילונים ומהדתיים הלאומיים מתגייסים ...)

תוסיף לזה כמובן את העובדה שהמתגייסים ממלאים את היחידות הקרביות ועושים מילואים בעוד שאין כמעט קרביים חרדים (מתי שמעת על הרוג חרדי במלחמה?) -התמונה תהיה ברורה עוד יותר. אני מקווה שהצלחת להבין את החשבון הלקוח מהנתונים שאתה עצמך הבאת.

כל עוד המצב הביטחוני של המדינה נוטה לכיוון מלחמה אז באופן טבעי יש העדפה ששר הבטחון ו/או ראש הממשלה יהיו גנרלים.

היו בעבר די הרבה מנהיגים שלא היו גנרלים. כמו: דוד בו גוריון, שרת,אשכול,גולדה.בגין,שמיר ועוד. גם שרי בטחון בעבר לא היו

גנרלים לדוגמא, משה ארנס.

האמת, הגנרלים של צה"ל בעבר היו חכמים ומרשימים. אך ממלחמת יום הכיפורים רמתם הלכה ופחתה. זה לא אותו זן שהיה בעבר.

מכל מקום אין כאן חובה שמחייבת. צריך להפעיל שיקול ובדיקה האם האדם, וזה לא חשוב אם הוא גנרל או לא. ההחלטה של המינוי

צריכה להתקבל על בסיס מהות האיש והתאמתו לתפקיד.  

כל עם-מקבל את המנהיגים שהוא ראוי להם.

ועם ישראל-כמו חתולות מיוחמות-נהנה שדופקים אותו-וצורח תוך כדי כך.

מועמדים כגון שפנתניהו-מתנהגים אל הבוחרים כאל עדר נבער מדעת-ועד עכשיו-ההימור הזה תמיד הצליח להם.

אני אבחר באנג'לה מרקל-על בסיס קבלני-שתבוא לכהן-תביא איתה את המשטרה והצבא שלה-ותעמיד את המדינה הזו על הרגליים-עם הראש למעלה לשם שינוי.

לפי הידוע לי, מי שצורח זה החתולים המיוחמים. הם צורחים זה על זה, וחתול מיוחם גם משפריץ זרם מסריח בסביבתו.

לא יודעת מה השנאה שלך לייחום הניקבי, מי חינך אותך, שמוק שכמוך. תחשוב יותר טוב על הייחום הזיכרי, על הזנוּת המובנית בכל זכר החל מגיל 13-14 (ואצל הפרענקים כבר מגיל 8-10 ). הזכר הממוצע זה זונֶה של הטבע, מגעיל בכל התנהגותו, מטריד את הבנות והנשים, במקרים היותר חריפים מבצע אונס ואף רצח. סתום ושב בשקט. וגרד את השמוק בפינתך. ובקשר לנשים או חיות-נקבות סתום את פיך.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: חיים קאופמן
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר