אולי הוא יודע משהו שאנחנו לא יודעים?

במאמר זה, יש רמיזה עבה, לכך, שאולי, רוה"מ שלנו, שתמיד הוא "הראשון

שלזהות את גודל האירוע", ושהחל לשגר איגרות לעם ה"יודו-ישראלי", החל

להעריץ את עצמו, כמו איזה מנהיג צפון קוריאני, או מטיף נוצרי תחמן ושרלטן,

מה שמעמיד אותנו במצב בעייתי משהו, בלשון המעטה.

הנאום האחרון באו"ם, גרם, אפילו לי, לתחושת אי נוחות רבה, ואפילו

לקצת בושה, שזה האיש שקובע את גורלנו כאן.

דעתכם תתקבל בשמחה, לכאן או לכאן.

http://www.haaretz.co.il/opinions/1.1830112

לי גורם בושה שאדם חסר אחראיות כמו אובאמה מנהיג את העולם ושאחי היהודים בארה"ב מעדיפים אותו על מקיין ועל רומני ששניהם טובים לישראל אפילו יותר מבוש הבן. לי גורם בושה שפאציפסטים כמו אובאמה והולנד בצרפת עומדים בראש העולם ומשחקים קוצי מוצי עם המוסלמים ובנוסף לכל חלק מהבוחרים שלהם הם אנטישמים מסריחים שחלקם ממוצא יהודי שתומכים במאזן גרעיני במזרח התיכון וטוענים שאם לישראל יש נשק גרעיני גם לאיראן מותר.  

לגבי כותב המאמר, איפה הוא היה כששרון הלא כשיר שמשום מה הוא לא מציין זאת העביר את ההתנתקות? שרון היה חולה מאוד אבל הוא ושאר השמאל שמחו לקבל ממנו את היציאה מעזה והסתירו ללא בושה את מצבו הבריאותי הלקוי ואפילו נתנו לו להמר על חייו ולרוץ לקדנציה שלישית כשמצבו הבריאותי קשה ביותר והשבץ הראשון לא גרם להם שום מחשבה על כך שהמועמד לא כשיר. העיקר זוכרים את בגין והשיא שהוא טוען שגם ברק יותר כשיר, נו באמת כבר שנים כולם תוהים על שפיותו של אהוד ברק וחוץ מהרצון לתאם עם ארה"ב ורתיעה קלה מפעולה חד צדדית שלנו ברק תומך נלהב של המתקפה ואפילו יש אומרים שפיטר את אשכנזי בגלל זה. עד עכשיו דובר על גחמה של שני אנשים, פתאום כולם בסדר ורק ביבי לא שפוי.

ואי אפשר שלא להזכיר את הרשלנות של האקדמיה שאולי מביאה את ביבי לנהוג כך שם מדברים בפה מלא וללא בושה על האפשרות לחיות עם הגרעין האיראני ומכיוון שידוע במי תומכים אותם חסרי אחריות טוענים שאיראן גרעינית זאת לא סכנה איומה ונוראה יש סיבה לביבי שלא לסמוך על אובאמה, חלק גדול מבוחריו ואולי גם מהספונסרים שלו תומכים באפשרות של לחיות עם הגרעין האיראני וייתכן שאובאמה חושב כמו חלק מהציבור שבחר בו.

ועוד מתגלה עד כמה מופקר היה רבין ז"ל שהתירוץ שלו לתהליך השלום שלא היה לו רוב בעם!!! הוא שאיראן תהיה גרעינית תוך 15 שנה ויש לסיים את הסכסוך עם הערבים לפני זה, כאילו שאיראן והערבים זאת מקשה אחת. טוב זה היה תירוץ מצויין בשבילו להציע את הגולן לסוריה בניגוד למצע הבחירות שלו ולרצון רוב העם שמעולם לא תמך במהלך הנורא ובניגוד לדמוגרפיה עם הפלסטינים אין שום הגיון ב"החזרת" הגולן, אז הנה רבין שלף הגיון מגוכך כדי להצדיק את הבגידה שלו בבוחריו.  

לי גורם בושה שאדם חסר אחראיות כמו אובאמה מנהיג את העולם ושאחי היהודים בארה"ב מעדיפים אותו על מקיין ועל רומני ששניהם טובים לישראל אפילו יותר מבוש הבן. לי גורם בושה שפאציפסטים כמו אובאמה והולנד בצרפת עומדים בראש העולם ומשחקים קוצי מוצי עם המוסלמים ובנוסף לכל חלק מהבוחרים שלהם הם אנטישמים מסריחים שחלקם ממוצא יהודי שתומכים במאזן גרעיני במזרח התיכון וטוענים שאם לישראל יש נשק גרעיני גם לאיראן מותר.  

לגבי כותב המאמר, איפה הוא היה כששרון הלא כשיר שמשום מה הוא לא מציין זאת העביר את ההתנתקות? שרון היה חולה מאוד אבל הוא ושאר השמאל שמחו לקבל ממנו את היציאה מעזה והסתירו ללא בושה את מצבו הבריאותי הלקוי ואפילו נתנו לו להמר על חייו ולרוץ לקדנציה שלישית כשמצבו הבריאותי קשה ביותר והשבץ הראשון לא גרם להם שום מחשבה על כך שהמועמד לא כשיר. העיקר זוכרים את בגין והשיא שהוא טוען שגם ברק יותר כשיר, נו באמת כבר שנים כולם תוהים על שפיותו של אהוד ברק וחוץ מהרצון לתאם עם ארה"ב ורתיעה קלה מפעולה חד צדדית שלנו ברק תומך נלהב של המתקפה ואפילו יש אומרים שפיטר את אשכנזי בגלל זה. עד עכשיו דובר על גחמה של שני אנשים, פתאום כולם בסדר ורק ביבי לא שפוי.

ואי אפשר שלא להזכיר את הרשלנות של האקדמיה שאולי מביאה את ביבי לנהוג כך שם מדברים בפה מלא וללא בושה על האפשרות לחיות עם הגרעין האיראני ומכיוון שידוע במי תומכים אותם חסרי אחריות טוענים שאיראן גרעינית זאת לא סכנה איומה ונוראה יש סיבה לביבי שלא לסמוך על אובאמה, חלק גדול מבוחריו ואולי גם מהספונסרים שלו תומכים באפשרות של לחיות עם הגרעין האיראני וייתכן שאובאמה חושב כמו חלק מהציבור שבחר בו.

ועוד מתגלה עד כמה מופקר היה רבין ז"ל שהתירוץ שלו לתהליך השלום שלא היה לו רוב בעם!!! הוא שאיראן תהיה גרעינית תוך 15 שנה ויש לסיים את הסכסוך עם הערבים לפני זה, כאילו שאיראן והערבים זאת מקשה אחת. טוב זה היה תירוץ מצויין בשבילו להציע את הגולן לסוריה בניגוד למצע הבחירות שלו ולרצון רוב העם שמעולם לא תמך במהלך הנורא ובניגוד לדמוגרפיה עם הפלסטינים אין שום הגיון ב"החזרת" הגולן, אז הנה רבין שלף הגיון מגוכך כדי להצדיק את הבגידה שלו בבוחריו.  

יבגני חביבי.

האם נראה לך שאני אגן על מי מן המנהיגים הישראליים שהזכרת?

תשכח מזה :)))))

תשמע,אפשר להגיד הרבה דברים שליליים על נתניהו,אבל איאפשר לפקפק בשפיותו רק בגלל שהוא מדינאי גרוע ולא יודע לשתוק כשצריך.וכשזה בא מעיתון הארץ,אני בספק אם אם גם הכותב מאמין למה שכתב.זה לא חדש שהעיתון השמאלני נגד תקיפה באיראן ובכלל נגד כל פעולה צבאית ישראלית,אז אני מתייחס למאמר כעוד נסיון לדה לגיטימציה למנוע תקיפה באיראן.ואם השמאלן היה מבין עיניין,אז עדיף לו שביבי ימשיך להיות ראש ממשלה,כי מי שמדבר הרבה בסופו של דבר לא עושה כלום.לא רוצה לחזור על המשפט הידוע שמתלבש בדיוק על מדיניות הברברת של ביבי: If you want to shoot, shoot don't tallk 

אני אישית חושב,שנתניהו לא מתאים לנהל את המתקפה שחייבת להיות על איראן,ולא בגלל שאני מפקפק בשפיותו אלא מהסיבה שאדם לחיץ כמוהו לא יהיה מסוגל לתפקד בסיטואציה כזו.

שמאלנות היא מחלת נפש חשוכת מרפא emo_02.png.

לדעתי הדלה והאומללה,אחמדיניגאד הוא לא צורר ולא בטיח...והאמת ,שמעניין תתחת שלי אם תהיה לו פצצה או לא...

"מלחמת התרבות" של אנשי ההלכות הערבים והאיראנים היא נגד ארה"ב ,ואיתנו רק כראש גשר שלה במזרח התיכון...

ואחמדיניגאד יודע שגם אם ישתגע ויזרוק עלינו אחת (אם לא תופל בדרך) אזי עדיין תישאר ותיוותר האוייבת התרבותית העיקרית שלו והיא ארה"ב,ואז זה גם יהיה סופו.

בקיצור--הוא לא ישתמש בדבר הזה רק בגללנו...

עדיין איננו עד כדי כך נחשבים...

אנחנו איננו מעצמת תרבות אוייבת של 300 מליון...

אנחנו סיכה קטנה על המפה...

אדון נתניהו...חזור לממדינו...אנחנו לא כל כך נחשבים בגודלנו המאיים...עוד לא...

אמריטוס, כבר היו דברים מעולם, להציג ראשי ממשלה ומועמדים לראשות ממשלה כלא מתאימים לא כ"כ בסדר בראש ו'מסוכנים לישראל', ואני  זוכרת את הרמטכ"ל לשעבר אמנון ליפקין שחק (מ"מפלגת המרכז", החדשה אז, ומנוחתה עדן לאחר מכן) מופיע בדרמטיות בטלויזיה, לפני בחירת ב. נתניהו לקדנציה הראשונה שלו לראשות ממשלה, ומזהיר, כן, בדרמטיות רבה, ש"נתניהו מסוכן לישראל !".

אז יש להבדיל בין  "דעות" לבין "ידיעות", ודעה זה עדיין לא ידיעה, ואתה הרי  שואל אם כותב המאמר בארץ "יודע" משהו  שאנחנו לא יודעים.

לעצם אופי פעילותו של ראש הממשלה בעניין עצירת ההתגרענות של הפרסים, אפילו תוך 'הרגזת' נשיא ארה"ב ו'קלקול' היחסים איתו - נראה לי שמה שמוביל ומנחה את נתניהו זה לא לתת לנושא (עצירת הפרסים) לרדת מסדר היום אפילו לרגע אחד, לעשות רעשי רקע (גם אם אובמה לא אוהב אותם ואומר שהוא מתעלם מהם),  כדי שחשיבות הנושא לא תפחת ושהוא כאמור לא ירד מסדר היום אפילו לרגע אחד, עד שהעניין יוכרע באופן כלשהו.

ולמה לעשות רעש, גם אם יש לזה תופעות לוואי לא רצויות ? : כי העולם מלא באדישים ובאדישות, ויכולה לכן להיות החמצה, ובסוף כן תהיה לפרסים פצצה, ופצצה בידי גורמים כאלה אני מקווה שאני לא צריכה להסביר כמה שזה מסוכן ורע.

קח לדוגמה את האמירה : "והאמת ,שמעניין תתחת שלי אם תהיה לו (לאחמדיניג'אד) פצצה או לא...", שכתב כאן צבי הורביץ  היקר והאהוב, ועבר מיד אחרי זה לכתוב על מה שלדעתו מהווה את מרכז העניינים של העולם.

בקיצור ולסיכום, אני לא מתרגשת במיוחד ממה שכתוב במאמר שאליו קישרת.

ראי אריאלה...

מה עושה מר נתניהו בקשר לבעיית אנשי ההלכות המציפים את המזרח התיכון ואירופה?

וזה לא איסלאם...לא...

מה הוא עושה?

וזה גם פצצה...

לא כמוך...אבל פצצה...

ומה בקשר לליגלוג המרושע שלך על עמיר פרץ???

זה גם רשעות ,לא רק אחמדיניגאד,לדוגמא...

קחי לדוגמא את הרשעות שלך...

זה לא פצצה?

זה גם...

לדוגמא...

ראי אריאלה...

מה עושה מר נתניהו בקשר לבעיית אנשי ההלכות המציפים את המזרח התיכון ואירופה?

וזה לא איסלאם...לא...

מה הוא עושה?

וזה גם פצצה...

לא כמוך...אבל פצצה...

ומה בקשר לליגלוג המרושע שלך על עמיר פרץ???

זה גם רשעות ,לא רק אחמדיניגאד,לדוגמא...

קחי לדוגמא את הרשעות שלך...

זה לא פצצה?

זה גם...

לדוגמא...

צבי היקר והאהוב, מסתבר שאתה וראש הממשלה אין לכם בדיוק את אותה הראיה ואותו סדר העדיפויות באשר לחשיבות ולדחיפות שצריך לתת ולייחס לנושאים הדורשים טיפול ושהם בנפשנו ממש. 

מה לעשות צבי, הוא, נתניהו,  לא אדיש כמוך (הוכחת את זה במפורש במה שכתבת) לעניין נשק גרעיני בידי המבטיחים שנושמד, אולי  תכתוב לו, תכתוב לו מכתב בנושא ותסביר לו שעניין ה'הלכות' חשוב ודחוף יותר מעניין הפצצה.

ואני נזכרת עכשיו שמזמן מזמן ב'נענע', אולי כשאובמה נבחר לנשיא ארה"ב, היה לך רעיון ורצון לשלוח לו לאובמה מכתב, וזה היה ברצינות, לא בצחוק, מכתב בעניין ה'הלכות' וההצעות שלך בנושא (אני מניחה ומקווה שאתה מבין את עצמך בנושא הזה יותר ממני, ממה שאני מבינה אותך), ובקשת אז שמישהו יעזור וינסח את המכתב לאובמה באנגלית, ואני אמרתי לך OK אין בעיה, תכתוב (לפחות ראשי פרקים) בעברית, ואני אתרגם ואנסח באנגלית, ותוכל לשלוח לנשיא ארה"ב אובמה. אבל  מצידך כמובן שלא היה לזה המשך, למרות שהצעתי את זה ברצינות, לנסח עבורך את המכתב. זוכר את זה ?

אין בי שום רשעות, כמו שאומרים קשוט עצמך תחילה, אני לא אמרתי לך ועליך דברים מהסוג שאתה אומר עלי ודי הרבה ובתכיפות (לא שזה אכפת לי, זה בסכ"ה מעיד הרי עליך), אז על איזה רשעות אתה מדבר? בשרשור שמדבר על יכולת נאום, זה לא רשעות בכלל  לקשר לקטע ההוא, פשוט קישרתי לקטע מצולם מצחיק שנמצא באינטרטט, מה לך ולצדקנות הזו, אתה הרי יורה לכל מיני כיוונים ותוקף כל הזמן אנשים בלי חשבון, אז מה הקטע ?

אין טעם להוכיח לאחרים שהם 'לא באמת רוצים' - הרי אנשים משתנים לא ? זהו טעמה של ההיסטוריה.

לדעתי אם אדם מוכן רק לדבר ולא לעשות דבר בעניין הוא סתם עצלן, למה להאשים אותו בזה ?

"אין לנו ברירה, זה עניין של כבוד"

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

ביביהו הוא דמגוג ,באמצעות הדמגוגיה שקופה עד גיחוך הוא עושה סערה בכוס מים למנוע מחאות והפגנות נגד מדניותו הכלכלית הפושעת-לאמיתו של דבר האיש  ביביהו  (בנימין מיליקובסי) הוא פושע כלכלי , מי שמבצע את מדיניותו הוא לא אחר מאשר כלבלב הפודל שלו שטייניץ היידגר--

emo_63.png

אוקיי ו...? איראן היא לא איום על כלכלת ישראל ?

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

אירן עויינת\מסוכנת לישראל לא פחות-ואולי פחות(בגלל המרחק) ממדינות ערב המקיפות אותנו, ומאירגוני הטרור חיזבאללה\אלקעידה\חמאס,מבחינתנו אירן גרעינית יכולה להשפיע על חימוש האירגונים והמדינות עושה דברה בנשק שובר שוויון-ובגלל היותה גרעינית לא ניתן יהיה לפעול נגדה באופציה צבאית.

אירן גרעינית היא איום גם על האמרקנים ועל המערב בכלל-והאמרקנים בהחלט יודעים לנטרל איומים-הם לא צריכים אותנו,וכאן ביביהו קפץ על העגלה , במסווה של לאומיות פטריוטית מזוייפת עד גיחוך ,בדברת "מפחידה" המיועדת לחפות על פשעיו הכלכליים,ולהקנות לו יתר אחיזה בכס השלטון, הוא דואג שהנושא לא ירד מסדר היום.

אילו היתה קיימת לנו אופציה צבאית עכשווית נגד אירן, אין ספק שהמגלומן ביביהו היה ממש אותה ולו רק כדי להצטייר בעיני הציבור כגריבלדי משחרר איטליה-מה שנותר לו זו הפטפטת.

כשע"פ מקורות זרים זיהה המודעין מתקן גרעיני סורי-אולמרט יאמר לשבחו ניטרל אותו בלי דברת ובלי פטפטת ובלי הודאה מפורשת-מצא את ההבדלים.

emo_63.png

אירן עויינת\מסוכנת לישראל לא פחות-ואולי פחות(בגלל המרחק) ממדינות ערב המקיפות אותנו, ומאירגוני הטרור חיזבאללה\אלקעידה\חמאס,מבחינתנו אירן גרעינית יכולה להשפיע על חימוש האירגונים והמדינות עושה דברה בנשק שובר שוויון-ובגלל היותה גרעינית לא ניתן יהיה לפעול נגדה באופציה צבאית.

אירן גרעינית היא איום גם על האמרקנים ועל המערב בכלל-והאמרקנים בהחלט יודעים לנטרל איומים-הם לא צריכים אותנו,וכאן ביביהו קפץ על העגלה , במסווה של לאומיות פטריוטית מזוייפת עד גיחוך ,בדברת "מפחידה" המיועדת לחפות על פשעיו הכלכליים,ולהקנות לו יתר אחיזה בכס השלטון, הוא דואג שהנושא לא ירד מסדר היום.

אילו היתה קיימת לנו אופציה צבאית עכשווית נגד אירן, אין ספק שהמגלומן ביביהו היה ממש אותה ולו רק כדי להצטייר בעיני הציבור כגריבלדי משחרר איטליה-מה שנותר לו זו הפטפטת.

כשע"פ מקורות זרים זיהה המודעין מתקן גרעיני סורי-אולמרט יאמר לשבחו ניטרל אותו בלי דברת ובלי פטפטת ובלי הודאה מפורשת-מצא את ההבדלים.

האמריקאים מעולם לא תקפו בגלל התגרענות, וזה הוזכר בחדשות, שקנדי השמלאני דווקא חשב לתקוף את מתקני הגרעין של סין אבל היועצים קבעו שלא שווה הדם שישפך כדי שלסין לא יהיה נשק גרעיני. בוש הבן הבטיח שלא יהיה נשק גרעיני לצפון קוריאה ויש. איראן ללא ספק איום על האמריקאים, אך בראש ארה"ב עומד מי שגדל בבית מוסלמי וייתכן שהוא מוסלמי במסווה, כי המוסלמים מלמדים להסוות את עצמם ויכול להיות שהנשיא של ארה"ב הוא סוס טרויאני שתומך בגרעין לאיראן. מה גם שיש אפסים באקדמיה הישראלית והאמריקאית שטוענים שאין הבדל בין גרעין איראני, גרעין ישראלי, גרעין סיני, גרעין סובייטי ואפילו גרעין אמריקאי ואין שום רע באיראן גרעינית. ואין ספק שאותם פרופסורים במידה והם אזרחים אמריקאים הם הצביעו ויצביעו לאובאמה.

האמריקנים לא תקפו מעולם בשל התגרענות אבל מעוחלם לא ניזוקו מזה-זה כמובן לא מבטיח שהם לא ינזקו בעתיד-אירן גרעינית שונה לגמרי מבחינת המסוכנות מסין,צפון קוריאה או פקיסטן גרעיניות,-האמריקנים יודעים את זה-האמירה שאולי אובמה הוא "מוסלמי מוסווה" כי "המוסלמים מלמדים להסוות את עצמם וגו'....." היא לא במקומה משום שפעם בתקופה האפילה ההיא אמרו בדיוק אותו דבר על יהודים "היהודי החדש דומה לנו,אין בו עוד סימני היכר יהודים,הוא מתלבש כמונו מדבר כמונו,למראית עיין הוא מאמץ את תרבותינו את מנהגינו-ובמסוהה הוא חותר תחתינו-זהו היהודי" לתרגם לגרמנית? ,לא צריך.

אובמה ללא קשר לדתו או אמונתו הדתית,(גם כמוסלמי מצד אביו-הוא סוני-האירנים הם שיעים-וקיימת איבה בין שתי האסכולות) אינו פועל בחלל ריק כל החלטה שלו כפופה לאילוצים-וקשה מאוד עד בלתי אפשרי להאשים את אותם אלפי אמרקנים העומדים מאחורי האילוצים הללו-במגמתיות,בסוסיות טוריאנית, או במוסלמיות מוסווית-

emo_63.png

האיומים של האמריקאים נגד ההתגרענות לעולם לא היו כנגד מדינה שהיו לה הצהרות מפורשת לשימוש בנשק הגרעיני לפגיעה במדינה אחרת (מלבד אולי צפון קוריאה שאיימה על דרום קוריאה - אבל שם הדבר אכן התפתח למלחמה כוללת).

למרות זאת אני לא חושב שיש לבטוח באמריקאים שיצילו אותנו.

ליונרדו - כל הסיבות שהעלת עד עכשיו רק מחזקות את התשובה מדוע עלינו לתקוף באיראן.

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר