לשני הטיפשים שהתווכחו איתי.

על אמיתות דבריי בנוגע להישגים של המודיעין המצרי,

זמן קצר לפני מלחמת יום הכיפורים.

1.מסתבר, שסיפור מפת הקודים הסודית ביותר של צה"ל, שלוחמי המודיעין המצרי

הצליחו להשיג, תוך חדירה לבסיס צה"ל, פריצת הכספת, לצלם את המפה, ולהשיבה

למקומה, מופיע באינטרנט, תחת המונח "מפת סיריוס".

2. את הספרון, שהחזיק כל קצין מודיעין חטיבתי מצרי, ושבו היו תמונותיהם, וכל הפרטים האישיים והמבצעיים,

כולל הסודיים ביותר, של כל קציני צה"ל, מדרגת רס"ן ומעלה, תוכלו לראות במוזיאון חיל המודיעין, אם תבקרו בו

אי פעם, כי זה פשוט מוצג שם :)

נ.ב. אני יודע כיצד המודיעין המצרי השיג את המידע הזה, אבל, היות ופרט מידע יחודי זה, לא פורסם, אז אמנע

מלכתוב זאת כאן.

3. על קציני מודיעין מצרי שלמדו את שפת היידיש, בכדי להאזין לנו, אם ובמקרה נשתמש בשפה זו,

תוכלו לשאול כל קצין מודיעין שלנו, ששירת אז ביחידת ההאזנות של צה"ל, והם יאשרו זאת.

ו-? מה אתה רוצה לומר בזה ? שבגלל שצדקת מי שהתווכח איתך היה טיפש ? אני מקווה שאתה מבין איך אתה נראה בעיניים אחרות...

ההפך מ'צודק' הוא לא 'טיפש' אלא 'טועה'

"אין לנו ברירה, זה עניין של כבוד"

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

שלום אמריטוס

נראה שמפת סיריוס נפלה לידי המצרים עוד לפני המלחמה, כי אכן הם הספיקו לתרגם להדפיס ולחלק ליחידות צבאם. אני לא מצאתי גירסה "רשמית" לחקירה כיצד השיגו המצרים את המפה . ראיתי באינטרנט שהסיפור על חדירת קצין מודיעין מצרי לבסיס רפידים הוא סיפור שהפיצו המצרים. לא מצאתי באינטרנט את הסיפור שאתה מציין ב 1. שלך. אודה לך על כתובת אינטרנט. זה מענין אותי וגם אחרים.

שלום אמריטוס

נראה שמפת סיריוס נפלה לידי המצרים עוד לפני המלחמה, כי אכן הם הספיקו לתרגם להדפיס ולחלק ליחידות צבאם. אני לא מצאתי גירסה "רשמית" לחקירה כיצד השיגו המצרים את המפה . ראיתי באינטרנט שהסיפור על חדירת קצין מודיעין מצרי לבסיס רפידים הוא סיפור שהפיצו המצרים. לא מצאתי באינטרנט את הסיפור שאתה מציין ב 1. שלך. אודה לך על כתובת אינטרנט. זה מענין אותי וגם אחרים.

שלום אדרם.

לא כל המידע, קיים ונמצא ברשת האינטרנט, ותתפלא לדעת, שאפילו לא כל מה שפורסם בעתונות,

רדיו וטלוויזיה, נמצא ברשת. 

ולשאלתך: איני זוכר באיזה בסיס צה"ל היה מדובר.

ו-? מה אתה רוצה לומר בזה ? שבגלל שצדקת מי שהתווכח איתך היה טיפש ? אני מקווה שאתה מבין איך אתה נראה בעיניים אחרות...

שלום חביבי.

לא לדעת, זה דבר אחד, אבל, לחשוב ולהאמין,

שכל מה שאינך יודע, זו המצאה ו/או שקר, זו

טיפשות לשמה.

אמריטוס, אבל כתבת: "מסתבר, שסיפור מפת הקודים הסודית ביותר של צה"ל, שלוחמי המודיעין המצרי

הצליחו להשיג, ......מופיע באינטרנט, תחת המונח "מפת סיריוס"."

אז תואיל לגלות לנו היכן באינטרנט?

אמריטוס, אבל כתבת: "מסתבר, שסיפור מפת הקודים הסודית ביותר של צה"ל, שלוחמי המודיעין המצרי

הצליחו להשיג, ......מופיע באינטרנט, תחת המונח "מפת סיריוס"."

אז תואיל לגלות לנו היכן באינטרנט?

שלום אדרם.

הנה כאן:

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%A4%D7%AA_%D7%A1%D7%99%D7%A8%D7%99%D7%95%D7%A1

נו, זה ידוע. אבל לא כתוב שם שחולית מודיעין מצרי חדרה לבסיס, פתחה את הכספת וגו'

נו, זה ידוע. אבל לא כתוב שם שחולית מודיעין מצרי חדרה לבסיס, פתחה את הכספת וגו'

שלום אדרם.

את זה אני יודע, כמו כל האחרים שיודעים על העניין.

נ.ב. ובכלל, אם רק היית יודע כמה פרטים אינם מופיעים בפירסומים שונים,

אז היית נדהם חביבי :) 

שלום חביבי.

לא לדעת, זה דבר אחד, אבל, לחשוב ולהאמין,

שכל מה שאינך יודע, זו המצאה ו/או שקר, זו

טיפשות לשמה.

למה ? ברגע שאתה מאמין שמשהו אחר לא נכון ברור שהוא יהפוך להמצאה או שקר לעניות דעתך.

זה העניין של אמונה הפוכה בדבר - זה לא שמי שחושב הפוך חושב שהשני טיפש (אני מקווה).

"אין לנו ברירה, זה עניין של כבוד"

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר