צודק. אולי מספיק כבר עם ההתנצחות המטופשת הזו?

הגיוני -אני סבור שההתבטאויות שלך בוטות מידי מעליבות ולא מידתיות

אריאלה - לא משנה כאן לאף אחד עם הגיוני הכפיל את עצמו או לא. למה זה כל כך חשוב ולמה לבזבז על זה אנרגיה?

צודק. אולי מספיק כבר עם ההתנצחות המטופשת הזו?

הגיוני -אני סבור שההתבטאויות שלך בוטות מידי מעליבות ולא מידתיות

אריאלה - לא משנה כאן לאף אחד עם הגיוני הכפיל את עצמו או לא. למה זה כל כך חשוב ולמה לבזבז על זה אנרגיה?

חיים,איך היית מרגיש אם היו מאשימים אותך במה שלא אתה ( וכבר האשימו אותך פעם במה שאתה מתכחש לו - "היסטוריון מטעם" )???ההתבטאויות שלי הן האותה מידה להאשמות שלה השקריות שלה.אם כבר אתה מתערב,היית צריך להפסיק זאת מיידית ולא לתת להזיות שלה במה.וכבר כתבתי לך ואחזור שוב-לך יש את האמצעים ( גם בסיוע של הנהלת הפרומים ) כדי לדעת אם כתבתי בשני כינויים שונים.במידה והשמנה המובטלת תהיה צודקת ( מבטיח לך שהיא לא ) אני בעד שתחסום אותי.ובמידה שמתגלה שהיא סתם מטרידה סדרתית של גולשים,אז תחסום אותה או לחלופין שתקבל אזהרה לפני חסימה.בכל אופן כך זה לא יכול להימשך שאם מופיע כותב חדש או מספר צפיות רב להודעה מסויימת אז היא מייד חושדת שיש לכך יד מכוונת ורומזת לכיווני.הגיע הזמן שתהיה יותר אקטיבי אל מי שצריך ולא כאחד מהאו"ם שנוטה לטובת הרעים.

ומאחל לשמנה שתמצא עבודה במהרה בימינו!!! emo_04.png

שמאלנות היא מחלת נפש חשוכת מרפא emo_02.png.

אני מתפלא על חיים שבמקום להעיר בצורה נחרצת לאריאלה וללביאה מעיר בכזו נחרצות להגיוני שמגן על עצמו סך הכל,

כאשר אריאלה ולביאה תוקפות אותו ואת צבי(וגם אותי פה ושם, אם עוד חדש הצטרף לחגיגה אז למה לא?הרי הן אומללות שרק רוצות לבזות את האחרים...)

חבל, חבל שזו ההתייחסות...

כשאני הותקפתי  בפורום מעולם לא עניתי בבוטות ובעלבונות אישיים. גם ויכוח חריף צריך לשמר על גבולות וקווים אדומים.

ויכוחים חריפים הם חלק מהאופי של פורום ציבורי ואני לא נוג להתערב. ביטויים כמו "זבל"  "שמנה מובטלת" ודומיהם -אין להם מקום.

וכל הוויכוח עצמו נראה לי מטופש ואני באמת לא מבין את האובססיה ה"חשיפתית" של אריאלה.

כשאני הותקפתי  בפורום מעולם לא עניתי בבוטות ובעלבונות אישיים. גם ויכוח חריף צריך לשמר על גבולות וקווים אדומים.

ויכוחים חריפים הם חלק מהאופי של פורום ציבורי ואני לא נוג להתערב. ביטויים כמו "זבל"  "שמנה מובטלת" ודומיהם -אין להם מקום.

וכל הוויכוח עצמו נראה לי מטופש ואני באמת לא מבין את האובססיה ה"חשיפתית" של אריאלה.

להגיד על מישהו ( יוחאי שזה בהחלט הגיע לו  בגלל החוצפה והבוטות שהפגין emo_04.png),בור ועילג,זה גם לא בדיוק שפה נקייה.ויכוח חריף בנושאים של הפרורום הוא בהחלט לגיטימי,אבל להטיל האשמות שווא של התחזות זה פוגע ומעליב.ואתה צריך להבין את הפסיכית,כי הבעיה אצלה היא נפשית,כי אם לא,אז אין לי שום הסבר ליצר החשיפתי האובססיבי שלה כביכול אותי או הווכחנות האין סופית עם הורוביץ שגם אני לא מסכים איתו אבל יודע גם לכבד אותו.

שלום אריאלה-מקווה שהיה לך צום קל בכל מקרה זה עבר-אל תתייחסי להקנטות ואת לא חייבת הסברים לאף אחד,מי שמזכיר פסכיאטור מדבר כנראה מניסיונו-לא נורא הרי הפסיכאטרים עצמם קצת קוקו לא?

עכשיו ברצינות-כיפור לא אוהבים אותו,זה גם צום,שקט מעיק-חורף בפתח

פסח אוהבים-יש בן אוכל, יש בו משפחתיות,חש בו ניקיון,ומה? האביב בפתח

emo_63.png

להגיד על מישהו ( יוחאי שזה בהחלט הגיע לו  בגלל החוצפה והבוטות שהפגין emo_04.png),בור ועילג,זה גם לא בדיוק שפה נקייה.ויכוח חריף בנושאים של הפרורום הוא בהחלט לגיטימי,אבל להטיל האשמות שווא של התחזות זה פוגע ומעליב.ואתה צריך להבין את הפסיכית,כי הבעיה אצלה היא נפשית,כי אם לא,אז אין לי שום הסבר ליצר החשיפתי האובססיבי שלה כביכול אותי או הווכחנות האין סופית עם הורוביץ שגם אני לא מסכים איתו אבל יודע גם לכבד אותו.

קשה לי להאמין שאתה לא מבחין בין הכינוי "בור" ו"עילג" (שהם חריפים אך הם ענייניים נוכח הבורות המשוועת והעילגות הבלתי נסבלת של הודעותיו של יוחאי) לבין  הטחת עלבונות בנוסח "זבל" או "תחת שמן".  מעולם לא הטחתי עלבונות בנוסח זה באף אחד.

שלום אריאלה-מקווה שהיה לך צום קל בכל מקרה זה עבר-אל תתייחסי להקנטות ואת לא חייבת הסברים לאף אחד,מי שמזכיר פסכיאטור מדבר כנראה מניסיונו-לא נורא הרי הפסיכאטרים עצמם קצת קוקו לא?

עכשיו ברצינות-כיפור לא אוהבים אותו,זה גם צום,שקט מעיק-חורף בפתח

פסח אוהבים-יש בן אוכל, יש בו משפחתיות,חש בו ניקיון,ומה? האביב בפת

רואים שאתה מבין בפסיכאטרים.לא היית במקרה בלהקת המעודדות של אברבנאל ???!!!

קשה לי להאמין שאתה לא מבחין בין הכינוי "בור" ו"עילג" (שהם חריפים אך הם ענייניים נוכח הבורות המשוועת והעילגות הבלתי נסבלת של הודעותיו של יוחאי) לבין  הטחת עלבונות בנוסח "זבל" או "תחת שמן".  מעולם לא הטחתי עלבונות בנוסח זה באף אחד.

חיים,את הכל היא קיבהל מימני בזכות ההתנהגות הערסית שלה.בשבילי להאשים אותו במה שלא אני וזו גם לא הפעם הראשונה,זה יותר חמור מלהגיד לה את מה שציינת.מי שלא רוצה להיכוות שלא תשחק באש.

אני בעצמי שונא מתחזים וסבלתי מיזה לא פעם אחת בפורום אקטואליה,אז שאני אהפוך את עצמי למתחזה.מה זה יתן לי בדיוק???זה יהיה לגיטימי מצד הפסיכית לפנות להנהלת הפרומים ולבקש לבדוק את הנושא ( אפילו אני אעזור לה בכך).אבל אותי בלי שתהיה לה הוכחה,וגרוע מכך להיטפל לכותב חדש שלא בדיוק מכיר את ההיסטוריה שביני ובינה,ו הטרדה והרוע במיטבו.

אתה יודע טוב מאוד שזו לא הפעם הראשונה שהיא מעלה חשדות כאלה והיית צריך להפסיק אותה כבר אז .ברגע שנתת לה להמשיך בכך אז היית צריך לחשוב שיש גם צד נוסף שנפגע בסיפור הזה,וזה לא פחות חמור מהתגובה שלי אליה. 

ראה את ההודעה של הורוביץ,כמעט שלושים וארבעה אלף צפיות שחצי מהם היו עוד לפני ערב יום כיפור.אני בטוח שמדגדג לה להאשים גם אותי בכך למרות ביום כיפור  אני צם ולא מפעיל מכשירי חשמל.

זה בושה, זה באמת בושה מה שהאריאלה הזו עושה

ככה מגדפת את כולם גם את הגיוני, גם את צבי גם אותי אני בטוח שיש לה בעיות נפשיות אחרת היא לא היתה נטפלת סתם כך לאנשים...

ככה מגדפת את כולם גם את הגיוני, גם את צבי גם אותי אני בטוח שיש לה בעיות נפשיות אחרת היא לא היתה נטפלת סתם כך לאנשים...

סליחה, מי שבוחר לו כינוי כמו שבחרת לעצמך מראה שיש לו בעיות נפשיות (-מיניות ובכלל בעיות של קשר עם נשים).

לכן נקרא לך יוספּוֹץ וכך נתייחס אליך  תמיד(אם בכלל נתייחס אליך).

סליחה, מי שבוחר לו כינוי כמו שבחרת לעצמך מראה שיש לו בעיות נפשיות (-מיניות ובכלל בעיות של קשר עם נשים).

לביאה יקרה ואהובה, דרכך אגיב כאן לכמה אנשים, ואני אוהבת את כולם, באמת, אני חסרת תוקפנות, ורצוי לדעת להבחין בין תוקפנות לבין התגוננות.

נטען כאן שאני מגדפת, טעות. ממש זר לי העניין הזה, אני  סובלת גידופים, ומבליגה הרבהemo_09.png.

אני לא פרנואידית ולא רודפת אף אחד סתם כך ללא סיבה נכונה. רק בגלל שפתח 'כפיל' וכותב בשמו, זה לא נאסר בשום מקום, וזה לכשעצמו לא בהכרח פעולה של 'טרול', ואני חושבת שהסברתי, אבל אסביר שוב : אין לי שום בעיה עם מישהו שיצר לעצמו כפיל שכותב באופן פעיל, מה שהפריע לי זה שאדם פותח 'כפיל', וה'כפיל' הזה מיד בהודעותיו הראשונות, תוקף אותי ! אם  הכפיל נפתח סתם כך ממטרות תמימות או שובבות גרידא, בטח שזה לא יפריע לי, גם אם אבחין שזה כפיל, והיו דברים מעולם - אבל אם הכפיל כאמור  מיד בהודעותיו הראשונות תוקף אותי, מסכסך ביני לבין אחרים, מסית נגדי, וכל  זה ללא שום פרובוקציה ממני  - אז למה אסור לי להתגונן ולחשוף מי מסתתר מאחרי הכפיל שהוציג את עצמו לכאורה כחבר חדש שמצטרף לפורום ? למה אסור לי לחשוף מי באמת עומד מאחרי מי שתוקף אותי ללא הרף, גם בכינויו הקבוע והנה גם בכינוי של כביכול חבר חדש שמצטרף לפורום  ???

עזבו אותי עם כאן ההוכחות, נתתי כאן הוכחות חד משמעיות. ויש לי כאלה גם לגבי נושא אחר לגמרי (טרור של שטפון מגיבים ש'איחלו' כאן חולי מוות וגהינום). מי שראה וקלט, קלט, מי שלא, אז לא. מי שמעוניין, אשלח לו למייל הפרטי, זו אינפורמציה ניאוטרלית ועובדתית ובאינפורמציה מעין זו אין רוע או ארסיות או כוונות רעות או זדון, אין שום רע בחשיפת עובדות, ומדובר בהתגוננות מוצדקת,  וביחוד שההתחזויות הן מסווה לתוקפנות מתמשכת נגדי. וטרור שמטרתו סתימת פיות בנושא מסויים. מי שרוצה לדעת, רק דרך המייל הפרטי.

למי שלא הבין באיזה 'טרור' מדובר : צצו כאן במשך השנים, מדי פעם, פעיליות שנראות כטרור של הלשנה והפחדה גידופים ובשרשור מסויים שיטפון ('רייטינג' משופר) של כתיבה אלימה כלפי מי שמעז לדבר על דתיים או חרדים או מה שנראה בעיניו כקודשי ישראל. ולדעתי אין סיבה להשלים עם הטרור הזה ולהמשיך לסבול אותו.

שנה טובה לכולם וגמר חתימה טובה לכולם.

לביאה יקרה ואהובה, דרכך אגיב כאן לכמה אנשים, ואני אוהבת את כולם, באמת, אני חסרת תוקפנות, ורצוי לדעת להבחין בין תוקפנות לבין התגוננות.

נטען כאן שאני מגדפת, טעות. ממש זר לי העניין הזה, אני  סובלת גידופים, ומבליגה הרבהemo_09.png.

אני לא פרנואידית ולא רודפת אף אחד סתם כך ללא סיבה נכונה. רק בגלל שפתח 'כפיל' וכותב בשמו, זה לא נאסר בשום מקום, וזה לכשעצמו לא בהכרח פעולה של 'טרול', ואני חושבת שהסברתי, אבל אסביר שוב : אין לי שום בעיה עם מישהו שיצר לעצמו כפיל שכותב באופן פעיל, מה שהפריע לי זה שאדם פותח 'כפיל', וה'כפיל' הזה מיד בהודעותיו הראשונות, תוקף אותי ! אם  הכפיל נפתח סתם כך ממטרות תמימות או שובבות גרידא, בטח שזה לא יפריע לי, גם אם אבחין שזה כפיל, והיו דברים מעולם - אבל אם הכפיל כאמור  מיד בהודעותיו הראשונות תוקף אותי, מסכסך ביני לבין אחרים, מסית נגדי, וכל  זה ללא שום פרובוקציה ממני  - אז למה אסור לי להתגונן ולחשוף מי מסתתר מאחרי הכפיל שהוציג את עצמו לכאורה כחבר חדש שמצטרף לפורום ? למה אסור לי לחשוף מי באמת עומד מאחרי מי שתוקף אותי ללא הרף, גם בכינויו הקבוע והנה גם בכינוי של כביכול חבר חדש שמצטרף לפורום  ???

עזבו אותי עם כאן ההוכחות, נתתי כאן הוכחות חד משמעיות. ויש לי כאלה גם לגבי נושא אחר לגמרי (טרור של שטפון מגיבים ש'איחלו' כאן חולי מוות וגהינום). מי שראה וקלט, קלט, מי שלא, אז לא. מי שמעוניין, אשלח לו למייל הפרטי, זו אינפורמציה ניאוטרלית ועובדתית ובאינפורמציה מעין זו אין רוע או ארסיות או כוונות רעות או זדון, אין שום רע בחשיפת עובדות, ומדובר בהתגוננות מוצדקת,  וביחוד שההתחזויות הן מסווה לתוקפנות מתמשכת נגדי. וטרור שמטרתו סתימת פיות בנושא מסויים. מי שרוצה לדעת, רק דרך המייל הפרטי.

למי שלא הבין באיזה 'טרור' מדובר : צצו כאן במשך השנים, מדי פעם, פעיליות שנראות כטרור של הלשנה והפחדה גידופים ובשרשור מסויים שיטפון ('רייטינג' משופר) של כתיבה אלימה כלפי מי שמעז לדבר על דתיים או חרדים או מה שנראה בעיניו כקודשי ישראל. ולדעתי אין סיבה להשלים עם הטרור הזה ולהמשיך לסבול אותו.

שנה טובה לכולם וגמר חתימה טובה לכולם.

את ממשיכה עם הפרנואידיות - אני ממליץ לך בחום לחזור לפסיכיאטר כדי שירשום כדורים חדשים.

ולגבי הגולש יוסי,הרי בהודעה הראשונה שלו הוא דווקא תקף את הורוביץ ופחות אותך מלבד שהזכיר את הציניות כביכול שיש בך ( מבחינתי זו לא ציניות אלא הצגתך כמטומטמת ),ולי כידוע לך ( אלא אם גם כאן יש לך איזו חשדות קונצסרטיבים/פרנואידים) יש יחסים וירטואלים די תקינים עם הורוביץ.הינה ההודעה הראשונה שלו בפרום :

צבי, בתור מי שקורא לסירוגין את כתיבתך במשך שנים לא מעטות עוד מימי פורום אקטאוליה בנענע(כן, כן...)

אני תוהה:האם לא נמאס לך לחזור על אותם המסרים שנופלים על אוזניים ערלות(ולא מתווכח לגבי נכונות ותקפות טיעוניך כרגע...)שוב ושוב ושוב במשך שנים??

מה אתה משיג מזה בכלל?

אם אתה כל כך מאמין ברעיונותך ממליץ לך להפיץ את זה בכמה שיותר מקומות ולא כמו שאתה רגיל להתנחל על פורום מסוים ולשרוץ בו ולמחזר שוב ושוב ושוב את אותם המסרים...

מה שתקבל מיזה זה לא יותר מאשר ציניות ורפש מאריאלה ולגלוג מחיים קאופמן וגם קצת מאחרים... .

"אריאלה היקרה הזכה  והטהורה,עזבי אותך מהשטויות האלה,ולכי לנוח לך קצת,אני בטוח שאת עייפה מאוד מיום העבודה המייגע שהיה לך וגם צריכה לצאת לבלות ולחרוש את תל-אביב הלילה.בילוי נעים לך!!! ".

תאמין לי הגיוני אין לי מושג מה היא רוצה מהחיים שלי

אבל אני זורם, אם זה מה שעושה לה טוב שתמשיך לקשקש

על הצום כעינוי עצמי וכמכשיר להביע תחינה לפני האלהים כבר הזכיר חיים. נכון שאין צום יום הכיפורים נזכר לאורך המקרא אבל אין זה אומר שלא היה נהוג. אולם, אם היה או לא היה, הבעיה של צבי שאינו מבין את השפה כמו שהוא משלה עצמו. אין המלה נפש במקרא באה לצין איזה שהוא חלק "רוחני" שזאת תפיסה מאוחרת שבכלל קים דבר כזה, וגם לא איזה שהיא עננה של מחשבות. נפש היא העצמיות או הגוף של בעל חיים ובעקר השימוש לבני אדם (ואפילו במקביל לנפש חיה, גוף שיש בו חיים, יש גם נפש מת – במדבר ו). וכשנאמר ועניתם את נפשותיכם אין הכונה אלא ועניתם את עצמכם בגופכם.

ולכן, כאשר צבי מתפלסף על הבריאה וניגודה אינו מבחין שהוא בסך הכל עוסק במילים שקבלו משמעויות שונות וכלל לא במציאות.

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: חיים קאופמן
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר