כל הנשים החרדיות עובדות, כי הן המפרנסות את המשפחה.

ולכן הן גם יוצאות החוצה,  והן נמצאות בכל מקום, הן לומדות את כל המקצועות, והציונים שלהן במתימטיקה, ופיסיקה, ואנגלית.

הם מהגבוהים בארץ, 

אני אישית בעבר הרחוק, בלימודי התואר שלי, הייתי בכיתה כזו,  ושם נחשפתי לאורח החיים החרדי.

הבנות היו פשוט מדהימות, הגיעו עם 5 יח' יחידות בגרות וציונים גבוהים.

אלא מה הן לא הלכו ערומות, התלבשו בצניעות, לא הרבו לפטפט עם גברים זרים,  מלובשות במיטב האופנה.

כדאי שתקרא את הנתונים על השכלהולימודי ליבה  בציבור החרדי ולא תתרשם רק מחויותיך האישיות.

זה אכן נכון על פי הננתונים שיש יותר נשים חרדיות בשוק העבודה מאשר גברים חרדים -מה שמעורר עוד יותר חלחלה: לא מספיק שכל כבודה בת מלך פנימה והיא עושה את כל עבודות הבית והחינוך ונשמעת לכל הוראות הצניעות ההבליות הנכפות עליה  - היא גם יוצאת לעבוד ומפרנסת את הבעל שמועיל בטובו להתייחס אליה יפה ובכבוד.(והיא גם יותר משכילה ממנו!)

עבדות נרצעת  מוחלטת!

קראתי את כל הדוחות.

ועל סמך אותם הדוחות, אני אומר זאת בבטחון מלא,  שכמעט  כל הנשים החרדיות עובדות, הן בהיי טק, הן בהוראה, הן בחשבונאות,

ולימודי הליבה הם בדיוק כמו בציבור הכללי אין ספק בכך,  קל מאד לבדוק זאת,  הן לומדות מתימטיקה 4-5 יחידות, אני אישית לימדתי בכיתה כזו.  הן לומדות את כל מגוון המקצועות הלוואי על בתי הספר שלנו שישקיעו מחצית ממה שהבנות החרדיות מקבלות, ובשכר לימוד נמוך יחסית.

בעוד אנו משלמים אלפי שקלים לחודש על השכלה, ברמה פחותה יותר.

לגבי הגברים החרדים,  רובם בישיבות אולם ב-5 שנים האחרונות נפתחות כיתות רבות שקולטות תלמידים שנפלטו מהישיבות,

והם לומדים גם את מקצועות הליבה.

ב-3 בתי ספר בהם אני מלמד יש כיתות כאלו.

נתתי לך קישור לדו"ח עדכני  -כדאי שתבדוק אותו שוב. כפי שאמרתי לך המצב הזה רק מוגביר את העיוות במעמדה של האשה!!

יש לתת תשובה לשאלת שכר ועונש...

מה קורה למי שחטא לאלוהים...באופן שאנחנו לא נוכל לראות זאת...וללא עולם הבא...

ההסבר קשה לעיכול...

נתחיל...

עם מותו של האדם קורה דבר כזה --

(לא שה"נשמה " עולה ולפניה גן-עדן או גהינום...לא...כי אין נשמה במובן הדתי)

אלא --

עם מותו של האדם קורה דבר כזה --

אם חטא לאלוהיו--כאילו לא חי...חייו נמחקים לאחורנית ...ולא היה...

אם לא חטא לאלוהיו---אזי מה שחי חי,ומה שנהנה -נהנה...

זה שחטא ונימחה מזכר היקום---יזכרו אותו אלה שחיו בזמנו...אך הוא כמו לא חי מעולם...

צריך זמן לעכל זאת...ולהבין  במה מדובר...

הדת דיגדגה  קצת את הרעיון אבל טעתה בענק...

מה זה ספר האלוהים???

ובכן...

כל מי שנולד וחי ולא חטא לאלוהים נכנס לרישום בספר...חי את שלו...עבר חוויות,נהנה פה ושם,סבל פה ושם...העביר גנים שלו הלאה כך וכך...

כל מי שחי את חייו הוא חי בנסיון...הכל נסיון ....עד המוות...

עם המוות...מה קורה???

אין עולם הבא ואין בטיח,אין גלגול נשמות (מה זה?) ואין בטיח...לא דובים ולא נעליים...

עם המוות קורה כך...

אם חטאת לאלוהיך,אזי כל שחיית בנסיון --נמחק לאחורנית...מבחינתך בלבד...כל מגעיך וקשריך עם אחרים נותרו...מבחינתם...

מבחינתך ---לא חיית כלל...לא חווית דבר....לא נהנית ולא סבלת...כלום....אפס...ויש לך עכשיו הזדמנות לראות מה יימחק לך...

אם לא חטאת...אז מה שחיית--שלך...חיית...

וזהו--זה הפרס זה גן העדן....זה מה שהיקום מציע...

אמור תודה רבה...שלום ולא להתראות...

כפיים....

עבור לעמוד
... , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר