אתה קשקשן אלא אם כן תוכיח לי אחרת כלומר, שלקשקושים שלך יש איזה ביסוס במציאות. הרי מה אתה עושה בפועל מלבד לקשקש?

אבל אין דבר כל המסרים ה"אלוהיים" כולל זה שבברית החדשה הם מבחינתי קשקוש. גם האלוהים עצמו זה קשקוש... 

עדיף לי להיות קשקשן בעיניך ובעיני חכמים כמוך מאשר להרים טלפון לחברי הטוב ו/או לכמה מידידיי ולאשר לו/להם שכרצונם תוכניתם לתהילתי תהילת עם ישראל והיהדות אני מוכן להוציא לפועל.

מסיבות קדושות הידועות לי לממשל ולידידיי הטובים, למרות שעדיין איני חפץ לכך, לי ולאיש אין מנוס מתהילתי האלוהית בעולם.

לזאת אני בתוקף מסרב למרות בקשותיו הנשנות וחוזרות של ידידי הטוב הוא העורך-דין א.ש שממתין לאישורי ממני בכדי שיארגן הפרסום העולמי שלי הודות בשורת האלוהים שממני.  

http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=69&messageid=158541182&r=1

מאותה הסיבה ממש, בנחרצות אני מסרב להוציא לפועל את תוכנית השלום העולמי של הבמאית עדי נבון הממתינה לאישורי:

http://cafe.themarker.com/post/1130899/ 

וכך גם לתוכניתו העולמית של חברי הטוב ביותר דורון .ג לו קשרים הדוקים בשלטון:

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=69&MessageId=76368398 

"מסיבות קדושות יהדועות לי".  "אני מסרב להוציא לפועל" בקיצור קשקשן במקרה הטוב ופחדן במקרה הרע...

לנצח, רחם עלייינווו....., בחיךאאא!

'לנצח' היקר והאהוב :

ראשית, כצופה מהצד, בכלל  לפני ומבלי  שאביע דעה לצד זה ואחר, יש פה בינך לבין היתר (לא רוצה להגיד כל היתר) איזה דו שיח של חרשים, וזה כבר ככה שנים ככה, אז אני לא רואה סיכוי שפתאום זה ישתנה לדו שיח יעיל ונושא פירות, אלא אם כן אתה תסכים להבין למה,  מה הסיבה שזה זה דו שיח של חרשים, או\ו שהיתר פתאום יקבלו את הרעיון והדעה שאתה אכן המשיח וזהו, צריך להאמין בך ולכל מילה שלך. וגם זה, לא נראה לי סביר שהולך לקרות.

'לנצח', גם כמו שאתה רואה אין  לאנשים הרבה סבלנות (ואני לא מאשימה אותם), לקרוא ולהבין ולקבל ולהאמין, לדבריך, וגם לדברים של צבי, וגם לדברים שלך,  זה כנראה כבר קצת או קצת הרבה יותר מדי (אני אומרת את זה כמתבוננת מהצד, אני אישית לא מתווכחת ולא רבה ולא שום דבר מלבד להגיד מה שאני רואה מהצד) - ולכן, אני כותבת כאן בנושא באופן חד פעמי, ראוי להתחשב באנשים, אם תכתוב בשרשור השני בעל אותה הכותרת, שפתחו  פה, אשתדל להתייחס ולענות שם, אם זה לא יהיה טחינת מים (הדברים שלי).

תראה 'לנצח', בקשו ממך הוכחות, ובצדק, כי דיבורים וכתיבה וציטוטים, בלי שיש בצידם משהו מעשי ברור  ומובהק שקורה בשטח, או שנראה כהוכחות כלשהן, בעיני אנשים זה נשאר לא יותר מלהג ודיבורים.

ואתה 'לנצח' אכן לא נתת (לפחות לא ראיתי) איזה הוכחה או חיזוק כלשהו לדבריך, ואתה בעיקר  מצטט מכתבי הקודש - אבל תבין 'לנצח', בעיניך ומבחינתך זה שאתה מאמין  שאתה מצטט ומביא כאן פסוקים שאתה  מאמין שהם דברי אלוהים, זה כבר מהווה איזו חיזוק והוכחה לדבריך - אבל בעיני האנשים זו בכלל לא הוכחה, הם לא חושבים ולא מאמינים כמוך שהדברים הם דברי אלוהים, חלק נכבד מהם  לא מאמין בכלל שיש אלוהים, וחושב את זה להמצאה שלך ולא יותר, ושדברי הנביאים (הישנים והחדשים) יש להם דבר או חצי דבר עם איזה אלוהים, רוב האנשים היום (ובינהם גם דתיים) לא מאמינים בכלל שהתורה נכתבה וניתנה מאלוהים.

זהו, זו הסיבה לדו שיח החרשים שמתנהל כהר הרבה זמן בינך  לבין היתר, קשה לך  לקבל את זה, אבל מה לעשות, זה המצב. מבחינתך זה שאתה מאמין ובטוח ב 100% שהפסוקים והציטוטים שאתה מביא הם דברי אלוהים בעיניך זה הוכחה חותכת לאמת  שבדבריך, את  אחרים זה ממש מצחיק ונראה קשקוש, כי אמונה זה לא הוכחה, אז אנא בבקשה תבין את זה, כי הם צודקים, מבחינתם, ואולי בכלל.

תחזיק  מעמד, אני לא מודאגת, נראה שיש לך הרבה 'סטמינה'emo_01.png

STAMINA זו מילה יפה, אני זוכרת שמזמן לסוללות של מצלמות הוידיאו (על הקסטות) היתה קיבולת קטנה, והן היו מתרוקנות מהרemo_19.png, ואם היו יוצאים לסיור רגלי בטיול היו צריכים לצאת עם חבילה של הרבה סוללות טעונות. ואז חברת SONY יצאה עם  סדרת סוללות חדשה שהם  קראו לה  STAMINA, סוללות עם הרבה קיבולת ומרץ ואורך חיים, והן באמת היו קצת יותר טובות. וב"ה יש לך את זהemo_45.png

ובבקשה 'לנצח', נסה לקלוט מה שאמרתי לך, רוב האנשים לא מאמינים  היום שכל הפסוקים שאתה מביא מכתבי הקודש ומהתורה ומהנביאים ומהברית החדשה הם דברי אלוהים, לא מאמינים בזה בכלל בכלל, אז מה תעשה? תפחיד אותם באיומי אסונות ושטפונות  ועונשים בעולם הבא? מה תעשה?) - וזו הסיבה שמה שמתנהל אתך זה דו שיח של  חרשים, חבל על הזמן.

(הדברים, אותם דברים בדיוק, מופנים גם לצבי, שמנסה למצוא הסברים לכל, לבריאה, מתוך פסוקים בתורה, ואין רעיון יותר אווילי מזה, סליחה על הבוטות).

חג שמח.

ואת כבר שנים חוזרת על עצמך בעניין הזה...

אכן רב שיח של חירשים...

את משחיתה דברים על אוזן ערלה. לא נמאס לך?

מסתבר שהנושא כל כך מעסיק אותך שאת מוכנה לדוש בו גם עם תמהונים, קוקואים ושאר ירקות רקובים.

את משחיתה דברים על אוזן ערלה. לא נמאס לך?

מסתבר שהנושא כל כך מעסיק אותך שאת מוכנה לדוש בו גם עם תמהונים, קוקואים ושאר ירקות רקובים.

להיות מנומס זה לא חטא, עובדה שגם אחרים מגיבים בשיח של חרשים, באם הוא מתרחש. אבל את רואה שאני ניגשת ללב העניין ומסבירה את הסיבה, הסיבה למה זה שיח של חרשים, ואני מנסה לתת תשובה יותר מקיפה מפורטת וממוקדת, בקשו ממנו הוכחה\חות ותימוכין לדבריו, בצדק. 'לנצח' (ואולי גם צבי) חושב שאנחנו אמורים להשתכנע מדבריו, ואני מסבירה לו (לא הסבירו לו את זה קודם באופן מסודר) שהדברים שהוא כותב ומצטט ומביא, בשביל מרבית או בשביל כל הקוראים פה, אינם הוכחה כלל וכלל, כי רובם לא מאמינים בכלל באלוהים, אז אם מישהו מצטט להם דברים ופסוקים וציטוטים ואומר שאלה דברי אלוהים, זה פשוט מצחיק אותם ואפילו מטריד אותם, 'לנצח' בחור אינטלגנטי, והוא אמור להבין את זה.

מישהו צריך להסביר בנימוס, בסבלנות, ומתוך כבוד הדדי. להסביר הכל ובאופן ברור ומפורש.

וגם ראית שאמרתי שלא אמשיך לדון או לעסוק בזה כאן בשרשור הזה.

ודבורה (וכולם), ביננו, את הרי יודעת מה יש בשרשור הזה ומה כבר את יכולה למצוא כאן, נכון ? אז למה את נכנסת בכל זאת ?

ואת כבר שנים חוזרת על עצמך בעניין הזה...

אכן רב שיח של חירשים...

"שנים את כבר חוזרת על עצמך"? יוסי היקר,בשביל מה לעורר אצלה את יצר הפראנויה???

שמאלנות היא מחלת נפש חשוכת מרפא emo_02.png.

הגיוני איזה פראנויה?

אני כבר כתבתי והבהרתי שאני מכיר את כתיבתה מנענע לאורך שנים...

ולכן היא אמורה להבין(טוב, אולי זו ציפייה גדולה מדי ממנה בעצם...)שאני מבין בתור קורא לשעבר בפורומי נענע(שאולי כתב שם ואולי לא ואולי כתב בכלל בפורומים שהיא לא כתבה בהם ואין לה מושג מי אני...)

על כל פנים השטות הזו שלה שאני זה אתה-זה באמת מעורר גיחוך ואין לי עניין להתייחס לכך שוב...

להורוביץ הכוונה של אריאלה דווקא הייתה טובה נוכח האורך של השרשור הזה. אבל לטעמי היא רק סיבכה ואני כבר לא יכול למחוק בין היתר כי בשרשור שלה ישנה הודעה של לנצח שעונה לך - וזה ממש יהיה תענוג לקרוא דיאלוג חסר פשר של שני קשקשנים.

אגב חשבתי עליך בחג כשזיפזפתי לערוץ הקבלה והאזנתי לקשקושים  הלא מובנים של הרב לייטמן  המלוווים בשרטוטים ובעיני עגל שתולם בו תלמידיו שאני צנצנת אם הם מבינים מה הוא אומר.  תענוג רצוף . לדעתי אגב עם קצת יחסי ציבור גם אתה יכול להיות מקובל. לניגודים שלך תוסיף קצת ספירות אלוהיות וביטול ה"אני" כהשלמה ואיחוד הניגודים - ואפילו תהפוך לקדוש.

חיים משום מה אתה תמיד נוטה לייחס כוונות טובות למניעים של "אריאלה".האם אתה יודע שחוץ מההודעה שאליה התכוון הורוביץ היא כתבה הודעה אחרת לפני כן באותו הרוח ולפני היו הרבה צפיות ותגובות? כמו אותה הודעה "הניגוד מופיע עם הבריאה שלו".והיא עשתה זאת כדי להדגיש שהכותרת של הודעתו של הורוביץ היא חסרת משמעות.

אני לא יודע אם אתה מצדד בה בגלל כושר שיפוט לקוי של אנשים או מנאיביות.אני מעדיף לךחשוב שאתה נאיבי.מה שכן,הבטלנית היא לא בדיוק שה תמים ויש בה הרבה כוונות זדון כדי לפגוע בכותבים.

שני סוסים מתים משוחחים בינהם, ואפילו לא אכפת לו (השניים האלה הם הרי אחד) לצטט את התאום שלו שילד, מה אכפת לו בכלל שלמעלה בצד ימין של המסגרת יהיה כתוב רק את המילה "כתב", ללא שם המצוטט, שזה הרי הוכיח שהשניים התפצלו מסוס מת מקורי יחיד ושניהם אחד הם. כמה אפשר להיות מטומטם, שנים רבות אחרי שיצא כבר המרצע מהשק, הוא ימשיך לנסות לטייח את המרצע באיזו זחיחות דעת מטומטמת.

שתה עוד  איזה כדור להרגע, "הגיוני", הידיים רועדות לך וגם הגמגום מתגבר.

ולמה כל זה בכלל התעורר אצלו ? כי ציינתי פה בפני 'לנצח' ואחר כך בפני 'הלביאה' שרוב האנשים כאן,  מה לעשות, לא כ"כ מאמינים  באלוהים. והוא 'הופנט' להגיב על כזה דיבור כזה בתגובה רגשית עזה רגזנית ונקמנית.

ועצה לשניכם, ל"הגיוני" וגם ל"יוספוסי", בין כל השאר והיתר, וזה די הרבה, יש לכם, לשניכם (טוב, אתם הרי אותו  אחד, אז מה הפלאemo_07.png) מאפיין מאד מאד יחודי בכתיבה : שניכם, כ"א בנפרד, אתם לא יוצרים רווח לפני תחילת סוגריים ואחרי סוף סוגריים. שניכם כותבים ככה :

אבגדהוז(שבגדהוז)אבגדהוז

במקום לכתוב ככה :

אבגדהוז (אבגדהוז) אבגדהוז

חג שמח לכולם

בדקתי וזה לא נכון...

יש לך עוד דוגמאות "חכמות" כאלה?(שגם הן בטח המצאות...)

שתה עוד  איזה כדור להרגע, "הגיוני", הידיים רועדות לך וגם הגמגום מתגבר.

ולמה כל זה בכלל התעורר אצלו ? כי ציינתי פה בפני 'לנצח' ואחר כך בפני 'הלביאה' שרוב האנשים כאן,  מה לעשות, לא כ"כ מאמינים  באלוהים. והוא 'הופנט' להגיב על כזה דיבור כזה בתגובה רגשית עזה רגזנית ונקמנית.

ועצה לשניכם, ל"הגיוני" וגם ל"יוספוסי", בין כל השאר והיתר, וזה די הרבה, יש לכם, לשניכם (טוב, אתם הרי אותו  אחד, אז מה הפלאemo_07.png) מאפיין מאד מאד יחודי בכתיבה : שניכם, כ"א בנפרד, אתם לא יוצרים רווח לפני תחילת סוגריים ואחרי סוף סוגריים. שניכם כותבים ככה :

אבגדהוז(שבגדהוז)אבגדהוז

במקום לכתוב ככה :

אבגדהוז (אבגדהוז) אבגדהוז

חג שמח לכולם

"יקירתי",הרבה בריאות ~פרוזאק~ שיהיה לך ושתמצאי עבודה במהרה בימינו ~חיבוק~ .

בדקתי וזה לא נכון...

יש לך עוד דוגמאות "חכמות" כאלה?(שגם הן בטח המצאות...)

הסוגריים,היית צריך לעשות רווח.זהו הסגרת אותנו בידי חולת מחלת הרדיפה emo_05.png .

עבור לעמוד
... , , , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר