איש אחד עמד בגן החיות

לפני הכלוב של הג'רפה ואמר: אין חיה כזאת. אתמול שמעתי ראיון (כהראה שידור חוזר) עם פרופסור ידוע להיסטוריה שלמה זנד שאמר "ארץ ישראל היא מיתוס"

שלום אדרם.

עדיין לא קראתי את הספר הזה, אבל, אני מניח שאתה יודע, שכל השמות והתארים, שניתנו לחלקות האדמה, בעולם כולו, אלו שמות שהומצאו על ידי בני אדם, ושהחלוקה והגבולות, אלו קווים מלאכותיים. יש כדור ארץ אחד, אדמה אחת, ים, אגמים, נחלים ונהרות, ותו לאו. נ.ב. אם הבנתי נכון את ה"פרומו" לספר, אז מדובר על אופן הפיכתה של "ארץ ישראל" למשהו בעל ערך עליון, ולא שאין מקום שנקרא כך.

לא מדובר בספר, מדובר בראיון בטלויזיה, נדמה לי שראיתי, ע. הלפרין מראיין.

חוץ מזה, גם הדתיים הקרובים מאתנו לעולמות העליונים ומעודכנים...

מאתנו בדבר ובפרטי כוונות הבורא ותוכניותיו לעתיד ומה שקוראין "התוכנית האלוקית", גם הם, אף כי הם מלאים כעס ותוכחה על שמדינת ישראל הוכרזה נוסדה והוקמה כמדינה חילונית, שרבים ממנהיגיה ואזרחיה כופרים של ממש (לא עלינו) - גם הם, מניחים ומאמינים שמדינה חילונית זו היא "אתחלתא דגאולה" ולא ניתן כבר לעצור את התהליך המתגלגל שסופו בביאת משיח צדקנו.

גם אני צפיתי והאזנתי. מאחר שהלפרין מאד נבון ורב ידע, הזנד הזה

בסוף קצת נדחק לפינה ועמדתו הרגשית נעשתה גלויה. אני חושבת שאנשים כאלה דווקא מענינים. המוזרות שלהם (כשגמרה להרגיז) מעניינת,אפשר להגיד מבחינה פסיכולוגית-מקצועית. (לו הייתי פסיכולוגית).

אריאלה - מדובר בספר חדש.

הוא בעצם עובד של שני ספרים חדשים, שזה אחד מהם. כך לפחות, על פי דבריה של ידידתי, ששימשה כעוזרת שלו בעבר, ונמצאת בקשר איתו. לפני מספר חודשים, יצא לי להפגש עם זנד, ומדובר באיש מקסים, חכם וחריף, שגם מי שלא מסכים עם כל דעותיו, מתרשם ממנו מאוד.

שלום אדרם.

עדיין לא קראתי את הספר הזה, אבל, אני מניח שאתה יודע, שכל השמות והתארים, שניתנו לחלקות האדמה, בעולם כולו, אלו שמות שהומצאו על ידי בני אדם, ושהחלוקה והגבולות, אלו קווים מלאכותיים. יש כדור ארץ אחד, אדמה אחת, ים, אגמים, נחלים ונהרות, ותו לאו. נ.ב. אם הבנתי נכון את ה"פרומו" לספר, אז מדובר על אופן הפיכתה של "ארץ ישראל" למשהו בעל ערך עליון, ולא שאין מקום שנקרא כך.

קניתי את הספר לפני שעתיים...

ואני מבטיח לכתוב עליו לכשאסיים אותו (יש לי לסיים ספר נוסף קודם לכן.)

חוץ מזה, גם הדתיים הקרובים מאתנו לעולמות העליונים ומעודכנים...

מאתנו בדבר ובפרטי כוונות הבורא ותוכניותיו לעתיד ומה שקוראין "התוכנית האלוקית", גם הם, אף כי הם מלאים כעס ותוכחה על שמדינת ישראל הוכרזה נוסדה והוקמה כמדינה חילונית, שרבים ממנהיגיה ואזרחיה כופרים של ממש (לא עלינו) - גם הם, מניחים ומאמינים שמדינה חילונית זו היא "אתחלתא דגאולה" ולא ניתן כבר לעצור את התהליך המתגלגל שסופו בביאת משיח צדקנו.

:-) מספיק עם הבדיחות, תהי רצינית!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר