איני לא יכול להודות בפשע שלא בוצע!

אני יכול להביא רשימה ארוכה של חטאי מפא"י. את הפרוטקציות. את הדאגה לאנשי שלומנו. את הפנקס האדום . את חוסר הרגישות לקליטת המזרחיים וכו' אני לא מודה שנעשו פשעים חמורים בכוונת מכוון. אין כמעט משטר או שלטון שלא ניתן למצוא אצלו חטאים דומים. אני לא מסכים עם עלילות הדם הנבזיות שאתה מעליל על מי שהקים את המדינה הזו ויצר את התנאים המאפשרים לך להעליל עלילות אלה.

הפנקס האדום הוא בולשביזם לכל דבר!!!

הבולשביקים רצחו פיזית יריבים פוליטיים, המפא"ניקים ניסו לרצוח אותם פוליטית על ידי הרחקת מעמדות השפעה. לסיכום מפא"י הייתה הרבה יותר קרובה לערכים של כך מאשר חירות. מפא"י ומפ"ם לא היו יותר דמוקרטיות ממני שאני שואף לאפרטהיד או מהרב כהנא ששאף למדינת הלכה.

חוברת שהוציא השומר הצעיר והופצה בקיבוצים

אינה מדינות של ממשלת מפא"י ולטעמי גם אינה "פשע". כשהביאו את עולי אתיופיה הכריחו אותם ללמוד בבתי ספר דתיים. האם זה פשע? וכקולטים נערים שאינם דתיים במוסדות חרדים או דתיים ומכריחים אותם להתפלל ולשים כיפה -זה לדעתך "פשע"? כשמרחיקים נערות מבתי ספר דתיים בגלל שהוריהם אינם צנועים מספיק זה "פשע"? אני בטוח שזו חוסר רגישות והתנשאות ויש בזה טעם לפגם אבל מאחורי כל זה עומדת מגמה טבעית של רצון לחנך ברוח הערכים של המוסד הקולט. מבחינת השקפתי אין כאן שום "נזק" . אני לא רואה שום נזק בילד שהפך לכופר כשם שאתה לא רואה שום נזק בילד שחוזר בתשובה.

גזיזת פיאות היא פשע נאצי, לא טעות!

העברת יהודי על דתו באלימות ובהונאה היא פשע גרוע מפשע נאצי, לא טעות. העובדה שאינך רואה בהפיכת יהודי לכופר תוך שימוש בשיטות נאציות ונוצריות, מעידה שקביעתי שהשמאלנים מסוגלים לרצוח נכונה לחלוטין. אין שום הדבל בינך לבין ירון לונדון האלים. .

----------

הֵם קִנְאוּנִי בְלֹא אֵל, כִּעֲסוּנִי בְּהַבְלֵיהֶם; וַאֲנִי אַקְנִיאֵם בְּלֹא-עָם, בְּגוֹי נָבָל אַכְעִיסֵם.

מני מוסאייף, אם 'חטפו' כמה ילדים תימנים, גזרו להם מה שגזרו להם, ו...

נתנו להם חיים יותר טובים, במשפחות אשכנזיות או אצל 'יאקים', הם יודעים עכשיו גרמנית וגם אנגלית, הולכים לשמוע מאהלר בפילהרמונית - מה מפא"י בכלל אשמה בזה, זה היה הכל יוזמה פרטית... ובכלל, מה רע ??? אם לא היו חוטפים אותם מה הם היו עושים עכשיו, במקום זה ? יושבים ולועסים 'גת' ? (כנראה כן), מבזבזים את כל זמנם בתפילות ? (כנראה כן), היו נופלים לסמים ולעבריינות (סיכויי לא מבוטל). שבת שלום.

אכן פושעת נגד האנושות. הלוואי שתאבדי את ילדייך.

.

----------

הֵם קִנְאוּנִי בְלֹא אֵל, כִּעֲסוּנִי בְּהַבְלֵיהֶם; וַאֲנִי אַקְנִיאֵם בְּלֹא-עָם, בְּגוֹי נָבָל אַכְעִיסֵם.

מני מוסאייף, עדיין אין לי ילדים, אבל אם הייתי אמא תימניה...

מאז, מלפני 50 שנה, והיו חוטפים לי איזה ילד או שניים, אולי הייתי קצת בוכה, בהתחלה, אבל הייתי גם שמחה שהילדים האלה שנחטפו, במקום לגדול ללועסי גת מכורים לדת ולתפילות נון סטופ, אולי עבריינים, שבמקום זה יגדלו להיות לאנשים שפויים ומאוזנים, כאלה שאלוהים באמת אוהב. הנה תסתכל על עצמך, שאותך כנראה לא חטפו, ונשארת תקוע פיזית ומנטלית, בסביבה המקורית שלך.

אני מאחל לך לחוות את החוויה החיובית הזו, מכל הלב.

לך ולכל החלאות שכמותך. .

----------

OK, ו"אדמה תמורת שלום" זה לא רק המצאה של הערבים, זה גם...

למשל התמצית של החלטת 242 של מועצת הבטחון מ 1967. (שגם ישראל הסכימה לה וקיבלה אותה, מה לעשות) ומה לעשות שעקרונות רצונות שאיפות ואידיאולוגיות לא תמיד מתישמות ומסתדרות עם המציאות ?

בהזדמנות זאת, שהשרשור חזר לראש הרשימה, אוסיף

1. ישראל קבלה גם את תכנית החלוקה המטומטמת - מהשפה לחוץ. תארי לעצמך שעכשיו ידרשו מאתנו לחזור לתגבולות תכנית החלוקה. בכל אופן, ישראל קיבלה את החלטה 242 על פי הפרשנות הישראלית. 2.אנחנו לא סין, רוסיה או ארה"ב שיכולות לצפצף על מה שאומרים. נכון שאנחנו תלויים באחרים. אבל בין הטפות, בפוליטיקה נקיה או מלוכלכת עלינו להשיג את המירב האפשרי. 3. אותה עצרת או"ם גם העבירה החלטה שהציונות היא גזענות. אז לעצמנו נלחש "אום שמום" 4. החלטה 242 אינה מזכירה "אדמה תמורת שלום". היא מדברת בנפרד על החזרת שטחים כבושים ועל שאיפה להסכמי שלום. אז אפשר לכלול בכך שטחים שמעבר לגבול הבין לאומי עם מצרים או עם סוריה. אבל לגבי יו"ש - השטח אינו מעבר לגבול בין לאומי מוכר (אלא קו שביתת נשק) וגם נשאלת השאלה למי להחזיר? השטח נכבש מירדן. אז נחזיר לירדן? הם בכלל לא רוצים.

לך ולכל החלאות שכמותך. .

אמן

שמאלנות היא מחלת נפש חשוכת מרפא emo_02.png.

יופי!!! אז נחטוף ילדים ערבים

ונחנך אותם לציונות ולשירות בצה"ל לכך שהתנ"ך אמת והקוראן שקר. ונעשה מהם פטריוטים שתורמים לחברה במקום שיהיו בריונים ופורעי חוק.

או ש...

נאפשר לערבים לחטוף את אריאלה וניתן לה להרגיש את את שחשו ילדי תימן-שישמיעו לה את פריד ופיירוז כמו שאילצו את ילדי תימן להקשיב למוצארט ובטהובן ולאכול גפילטעעעע פיש.

לך ולכל החלאות שכמותך. .

אני מאחל לה גם....

למצוא עבודה!!!

אלפי נרצחי אוסלו? נרצחי הטרנספר?

רחמים חברוני שנרצח ע"י אנשי אהוד ברק, שוטר מג"ב שנרצח ע"י רוצחי בילעין.. .

דמגוגיה שקרית!

אני לא יודע מה זה "נרצחי הטרנספר" אבל נרצחי אוסלו נרצחו ע"י ערבים מתועבים שמהווים את הנגטיב שלך - מתנגדים לכל פשרה ושלום. באוסלו נעשה ניסיון להביא לשלום ופשרה מי שעשה את ההסכם אינו רוצח אלא מי שניסה למנוע רצח. "רצח" נמדד משפטית במבחן הכוונה. כשאתה עושה מעשה אינך יכול לנבא מעולם בוודאות את תוצאותיו. כשבן גוריון הכריז על הקמת המדינה היו רבים שראו בכך סיכון קיומי ואם הם היו צודקים בסוף האם היית קורא גם לבן-גוריון רוצח? מתקפה עתידית על אירן יכולה להיות סיפור הצלחה ויכולה להיות קטסטרופה. אם זה יסתיים בתסריט אימים האם תקרא לממשלה רוצחים? באותה המידה אני יכול לומר שהימין אחראי על נרצחי אוסלו. עצם התעקשותו ליצור חיכוך עם אוכלוסייה עוייינת וולהתנחל בה ועצם הפעולות שעשה על מנת לטרפד כל הסדר. אני לעומתך נמנע מזה כי כל צד אינו מתכוון לרצוח יהודים אלא למצוא את הפיתרון הטוב. זאת מחלוקת לגיטימית שמי שמשתמש במונח "רוצח" כלפי זולתו (והשמאל לא חף מזה בקריאותיו בעבר לבגין ושרון!) נוקט בטיעון לא לגיטימי שקרי ומופרך. העובדות הברורות הן חד משמעיות: רק אנשי ימין קיצוני בעשרות השנים האחרונות נקטו בפעולות שמטרתן מלכתחילה וכוונתם המכוון ייתה ביצוע רצח - ושום דמגוגיה בוטה לא תאפיל על עובדה זו..

גזיזת פיאות היא פשע נאצי, לא טעות!

העברת יהודי על דתו באלימות ובהונאה היא פשע גרוע מפשע נאצי, לא טעות. העובדה שאינך רואה בהפיכת יהודי לכופר תוך שימוש בשיטות נאציות ונוצריות, מעידה שקביעתי שהשמאלנים מסוגלים לרצוח נכונה לחלוטין. אין שום הדבל בינך לבין ירון לונדון האלים. .

אם כך גם החזרה בתשובה הוא "פשע נאצי" . לא פחות...

המוסר ההוטנטוטי שלך: שכגוזזים פאות לילדים זה "פשע" כמכריחים ילדים ללמוד בבתי ספר דתיים זה מעשה הצלה...(ואתה לא מסוגל להבין שיש אנשים שחושבים בדיוק להפך!?) אני חושב שאין שום הבדל בין המקרים ובוחן המציאות שלך עקום עד כדי צורך בטיפול נפשי. לא כל מעשה פסול (ואני לא בעד גזיזת פאות ולא בעד הכנסה כפויה לבתי ספר דתיים) הוא "רצח" "פשע" ו"שיטות נאציות". דבריך מעידים רק על העיוות המוסרי החמור שלך! אין בתודעה שלך יכולת גם לדרג חומרה של דברים ולהתייחס אליהם בפורפוצייה? אני משוכנע שאם כך אתה מתייחס במציאות לסובבים אותך - מצבך עגום. (אני אגב סבור שאתה בוטה וגס רוח וחסר סובלנות וסבלנות לא רק ל"שמאלנים" אלא לכל מי שחולק עליך...) .

נו....לפי חוק ההצלפה זה שווה כבר 7...

עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: standoff
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר