ממתין לתשובה מר מוסאייף ! (שאלה שנותרה ללא מענה כלשהו)

אז זהו ,התחלת להתברבר בניבכי האינציקלופדיה? אמור לי דבר פשוט,כיצד האלוהים שלך מטיל עונש מוות על משחית זרעו, כאשר הוא עצמו ברא מנגנון שלא עומד בדרישות שלו עצמו? יש מבין? (להזכירך ,אני מתיחס פה להשחתת הזרע,הן באונננות והן ברבייה).

אז יש או אין אקראיות בטבע, מר מוסאייף?

למה "מנגנון שלא עומד בדרישות שלו עצמו?..." מה זה? אתה לא יכול...

להתאפק קצת ? אנשים לא יכולים להתאפק ולהיות קצת יותר רוחניים ופחות גשמיים ? ושאלוהים יהיה מבסוט ומרוצה, ושאתה וכולם לא יהיו חוטאים ? סתם לעודד את החוטאים וכאילו להגיד להם : 'אתם בסדר גמור, החוק לא בסדר, שימו פס...' סתם סתם, גם לי יש שאלה למני מוסאייף.

מני מוסאייף, היום היה אסון וכמה יהודים נרצחו בצרפת, מה קרה עם אלוהים...

שלך שאחראי לדבריך וגם מעורב בפועל בכל דבר ודבר שמתרחש כאן??? למה הוא נתן לרצח הזה להתרחש ? ועוד כשבאותו זמן נערכת בבית הכנסת של "אוצר התורה" , כמה מטרים מזירת הרצח, תפילה שהופנתה כמובן אליו... מה קרה לאלוהים שלך ? נרדם בשמירה ? אולי היה עייף או עסוק מדי בלדחוף ולסובב את האלקטרונים שלא יאטו בסיבובם (מהחיכוך) ולא יעצרו חלילה. ומה לעשות, יש המון אלקטרונים ביקום, עבודה לגמרי לא קלה (ואתה אמרת הרי שזה מה שהוא עושה, בין השאר, לסובב כל הזמן את האלקטרונים, שלא יעצרו). אולי כדאי 'לעדכן' את האלוהים שלך שכבר יש היום 'אוטומטים ', תהליכים אוטומטיים, ושהוא לא ממש אישית חייב 'לדחוף' כל אלקטרון ואלקטרון. זה בודאי די מעייף, וגם משעמם... מני, תוכל להעביר לו בבקשה את העדכון, שמאז שהוא ירד בענן בברקים ובקולות שופר לתת את התורה בהר סיני, שמאז הטכנולוגיה קצת התפתחה והתקדמה, ויש אוטומטים, ואפשר לסדר שהוא לא יצטרך לדחוף ולסובב את כל האלקטרונים בעצמו, יהיה לו גם יותר זמן ללמוד גמרא... וכך הוא גם יוכל יותר לשמור על אנשים מעמו שהוא כ"כ אוהב, שהרי "כל המציל נפש אחת מישראל כאילו הציל עולם ומלואו...", ושנוכל אז לראות פחות טוקבקיסטים טמבלים שכותבים "הי"ד..." ו "השם יקום דמו..." - כי מה ? אם הוא לא יודע או עסוק מדי או עייף מדי מכדי לשמור על מי שנרצח - אז עכשיו הוא עוד ירוץ וירדוף אחר הרוצח כדי לנקום את הדם ? תעדכן אותו, את האלוהים שלך, בסדר ? אתה הרי קרוב אליו ומכיר אותו טוב

אבולוציה

כידוע, החומר מורכב מאטומים ומולקולות ובנושאים אלה נעשו מחקרים רבים שהניבו גם תוצאות שימושיות בחיינו (ולא רק הפצצה). יכול להיות שאחד (או כמה) בן-משה אינו מאמין שיש אטומים שהרי אין רואים אותם זה אינו מעלה ואינו מוריד. הוא ישתמש בשקיות פלסטיק ועד תרופות סינטטיות שבכדי להגיע ליצורן הכל התחיל מהידע והמחקרים במבנים אטומיים ומולקולרים. למעשה גם אנשים שאינם מאמינים באטומים יכולים להיות אנשים מועילים בתחומים שונים שבהם אין צורך בהכרה כלשהי של חימיה מולקולארית. ושוב , אין הכרח שכולם ידעו הכל. גם אין צורך שיאמינו שיש אטומים, כל עוד אינם מונעים מאחרים את הגישה לידע. והנמשל? ואסים במובאה מילקוט הכזבים: בבית הספר מלמדים אותנו שכדור הרץ סובב סביב השמש – כדי שנהיה אינטליגנטים. אבל כל אחד יכול לראות שהשמש סובבת סביב הארץ!

מר לייבו - יש לבוז לאלוהים!!!

אם קיים כלל, על כאבי שיניים, על טחורים כואבים ושורפים, ועוד כמה "פאשלות" בתהליך הבריאה. אם האדם הוא "נזר הבריאה" של מר אלוהים, אז האלוהים הזה הוא כישלון מחפיר.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר