חילוקי דעות בינינו

עדיין נשארים. יש גם גירסואות נוספות אחרות על המפעל הציוני שטרם למדת כמו זו: אולי תוריד הפעם מכבודך, תעיין בה ותביע את דעתך המלומדת?

אין "גירסאות נוספות" שלא למדתי...

אלא אם כן מדובר על תיכנותים גנטיים של כהנים מצריים והבלים מהסוג הזה. סלח לי על ההתנשאות - אני עוסק בנושא הזה עשרות שנים וקראתי מאות מאמרים וספרים. אפשר לחלוק על אינטרפטציות - אי אפשר להמציא עובדות ובטח לא על העליות לא"י לפני מלחממת העולם השנייה. אני כבר אמרתי לך לא פעם -אני מוכן לקרוא רק מחקרים אקדמיים רציניים אם יש לך נתונים שונים משלי אנא הבא אותם בלשונך והבא לי מראה מקום מדוייק.

כן, הרגשתי שאני

מרגיז כאן כמה משתתפים, אך קיוויתי שאת לא בינהם. על מה את מתרגזת: על אמירת האמת המרה? מבלי חס וחלילה להעמיד את עצמי בשורה עם נביאי ישראל בעבר, שמעתי שגם אליהם העם קשה עורף זה לא התייחס יפה, במיוחד אל האחרון שבהם - ישוע. הוא ריפא חולים ובתור תודה ראי מה עשו לו! נדמה לי שהיה זה עוד משה שדיבר על עם נבל וכפוי טובה. גם הוא היה אנטישמי?

סליחה אנטוליו, כבר האפיפיור הקודם הבהיר שאין ליהודים חלק בהריגת ישו,...

ויותר מזה, הוא התנצל בשם הנוצרים על ההאשמות ועל הסבל שגרמו הנוצרים לעם היהודי, שהוא כינה כמחמאה אם אני לא טועה כאח הבוגר של הנצרות, וזה התחיל עוד לפניו בקשת הסליחה מהיהודים - ואתה בא ועכשיו ומסובב את גלגלי ההיסטוריה לאחור ומעלה כלפי העם היהודי האשמות מימי הביניים והאינקויזיציה... עד כדי כך התמכרת לאתרים האנטישמיים שכל הזמן 'קופצים' לך ל'מועדפים' ואתה מתבשם בשטיפת המח האינטנסיבית שהם מצליחים לעשות לך וכולם כולם כולם טועים, ורק אתה והאתרים שלך צודקים אף אחד לא אידיליה, גם לא עם ישראל ולא שום דבר אחר בעולם, אבל אתה נסחפת לגמרי ל'בנקט', איבדת לגמרי את הצפון.

אנטוליו,תשכח ממה שאמרתי קודם,אם הייתי יכולה הייתי מוחקת, הייתי הרי.....

צריכה מראש לדעת מה תגיד עכשיו : שהאפיפיור יוחנן פאולוס השני קרול ויוטילה היה יהודי, ש'מומן' ושוחד ע"י הרוטשילדים. איך שכחתי לרגע קט, עם מי אני מדברת ומתווכחת

אכן יש שטוענים

שכמו בארה", כך גם בוותיקן יש השפעה יהודית ניכרת. הנה מה מצאתי עבורך: JEWISH CONTROL OF THE CATHOLIC MIND

אין "גירסאות נוספות" שלא למדתי...

אלא אם כן מדובר על תיכנותים גנטיים של כהנים מצריים והבלים מהסוג הזה. סלח לי על ההתנשאות - אני עוסק בנושא הזה עשרות שנים וקראתי מאות מאמרים וספרים. אפשר לחלוק על אינטרפטציות - אי אפשר להמציא עובדות ובטח לא על העליות לא"י לפני מלחממת העולם השנייה. אני כבר אמרתי לך לא פעם -אני מוכן לקרוא רק מחקרים אקדמיים רציניים אם יש לך נתונים שונים משלי אנא הבא אותם בלשונך והבא לי מראה מקום מדוייק.

נו, הנה

בקישור שצירפתי מופיעים נתונים ועובדות שונות משלך ולצערי בחרת שלא להתייחס ולא להגיב עליהם, כי הם כנראה לא מספיק "רציניים" עבורך.

חילוקי דעות בינינו

עדיין נשארים. יש גם גירסואות נוספות אחרות על המפעל הציוני שטרם למדת כמו זו: אולי תוריד הפעם מכבודך, תעיין בה ותביע את דעתך המלומדת?

כתב סטינבק: השקר הטוב הוא חצי אמת

במאמר מצמידים שטויות ושקרים לכמה עובדות היסטוריות. לפחות הכותב הודיע מראש שכונתו לעורר שנאת הנוצרים לציונות. אבל מה לך ולזה? עוד גרסה של הפרוטוקולים הידועים לשמצה. תפעיל את האינטיליגנציה שלך.

אכן יש שטוענים

שכמו בארה", כך גם בוותיקן יש השפעה יהודית ניכרת. הנה מה מצאתי עבורך: JEWISH CONTROL OF THE CATHOLIC MIND

ואתה לא שם לב משום מה שהנתנאל הזה דפוק ומופרע על כל הראש?...

מעניין, מעניין למה אתה לא שם לב שהוא פסיכי לגמרי.

נו, הנה

בקישור שצירפתי מופיעים נתונים ועובדות שונות משלך ולצערי בחרת שלא להתייחס ולא להגיב עליהם, כי הם כנראה לא מספיק "רציניים" עבורך.

אלו לא עובדות

כל מצורע וזב חוטם שכותב שטויות ללא כל אסמכתא באינטרנט מחייב את התייחסותי? אני מתייחס ברצינות רק למחקר אקדמי מבוסס הנשען על דוקומנטציה הניתנת לבדיקה. המקור שלך לוקח עובדות ידועות ומכניס אותן בתוך ספקולציות חסרות כל ביסוס וגורם לבורים כמוך בתחום - להאמין לו. רק פראיירים חסרי השכלה בתחום קונים שטויות מהסוג הזה.

מדוע היהדות שלהםם רלוונטית?

אתה עוד חי במושגים של האנטישמיות של המאה ה-19 שבה רוטשילד ורוקפלר היו בעלי ההוו רציניים זה נגמר מזמן - אבל לאנטישמים קשה לקבל את זה שהרוטשילדים הם אפילו לא בין50 בעלי ההון המובילים בעולם. מי שדבק ב"דת" האנטיששמית שום נתון לא ישנה את דעתו.(אני יודע לא מספרים לי את ה"אמת"...) ואם נניח שרוב בעלי ההון השולטים בעולם על פי הנחתך הם יהודים - איזה רלוונטיות יש בזה ומה עלינו לעשות עם המידע הזה? איך זה קשור אלי ואל רוב היהודים בעולם ומה בין זה לבין היהדות? מבחינתי הם יכולים להיות גרמנים, רוסיםאו כל אומה אחרת - אין לזה שום משמעות ואני לא מבין מדוע אתה מייחס לזה חשיבות -אלא אם כן אתה גזען. מדינת ישראל הייתה קמה הרבה יותר מהר אלמלא השואה. הצהרת בלפור והמנדט הבריטי והבית הלאומי הוקמו עוד הרבה לפני עלית הנאצים לשלטון. עליית הנאצים רק גרמה לבריטים להקשות על העליה לפרסם ספר לבן שמנע עלייה יהודית שלא לדבר על מאות אלפי יהודים ציונים שהיו פוטנציאל לעלייה והומתו בשואה. שום בעל הון יהודי לא תמך בציונות באופן משמעותי והיא לא תרמה לו כלום. צריך רק ללמוד את תולדות הציונות כדי להיווכח בזאת. אבל למה צריך עובבדות? יש אתרי זבל שמספרים את ה"אמת"...

אטיאיסט נוצרי אנטישמי אומר:

ישו לא חי מעולם לא היה ולא ניברא-הוא המצאה דמיונית--אבל דבר אחד בטוח-היהודים הרגו אותו.

emo_63.png

רק תיקון קטן:

השליטה בעולם היא לא בדיוק בידי היהודים כמוך וכמוני, אלא בידי בעלי הון דוגמת רוטשילד, רוקפלר, אופנהיימר ועוד כ-300 משפחות העשירות בתבל. שאר היהודים מהווים כלי שרת וכוח עזר בידיהם, אם כי הם נהנים מעצמות שמפעם לפעם זורקים אליהם. היטלר גנב רעין החיפושית מהיהודים? ביג דיל. יש שטוענים שאיינשטיין גנב את רעיונותיו בפיזיקה ממדען סלובני בשם טסלה. בקשר להשמדת היהודים: בלעדיה לא הייתה קמה מדינת ישראל, כי רק בדרך זו אפשר היה להצדיק מוסרית את הקמתה ונישול הפלסטינים מאדמתם, לגרום לרגשי אשמה אצל הגויים, לזכות בתמיכתם ולאלץ אותם לשלם עשרות מיליארדים להקמתה ותחזוקתה של מדינת ישראל. מה לא ברור כאן? מספיק קצת השכל הישר! הקרבת הקורבנות למען מטרה חשובה תמיד הייתה חלק ממשחק בפוליטיקה, מה עוד ומדינת ישראל לא קמה למען עם ישראל לשמש להם מיקלט בטוח (אין עוד מדינה שחיה בצל פחד השמדה מתמיד משכניה), אלא למען האינטרסים של בעלי הון הנ"ל. על הפרק כרגע - תקיפת אירן שיכולה לגרום גם למלה"ע השלישית ולקורבנות רבים נוספים, ביניהם גם היהודים. אתה חושב שזה איכפת להם?

מה שאפשר להבין מדבריך-שהנאצזים

זו מזימה של בעלי הוןיהודים-?שהיטלר ומלחמת העולם השניה ,שכללה השמדת שליש מהעם היהודי הם קונספרציה יהודית ,כלי משחק בידיהם?-וכל זה כדי לקבל לגיטימציה בין לאומית להקמת המדינה?

emo_63.png

כן, הרגשתי שאני

מרגיז כאן כמה משתתפים, אך קיוויתי שאת לא בינהם. על מה את מתרגזת: על אמירת האמת המרה? מבלי חס וחלילה להעמיד את עצמי בשורה עם נביאי ישראל בעבר, שמעתי שגם אליהם העם קשה עורף זה לא התייחס יפה, במיוחד אל האחרון שבהם - ישוע. הוא ריפא חולים ובתור תודה ראי מה עשו לו! נדמה לי שהיה זה עוד משה שדיבר על עם נבל וכפוי טובה. גם הוא היה אנטישמי?

הנביאים לא הצליחו להחזיר בתשבה

אפילו נפש אחת-בדיעבד אנו נוכחים שהם דיברו אמת. דור המדבר שיצא מעבדות מצרים,ומסופר שחזה בניסים וניפלאות מרד ועשה את עגל הזהב. לעומתם כשמונים דורות יהודים שלאחר חורבן בית שני שמרו תורה ומצוות על אף שלא רק חזו בחורבן הבית אלא סבלו רדיפות פוגרומים,וזכו לשינאה ושיטנה בתוך המדינות "המארחות" בשל מנהגי דתם-איך להסביר את זה?

emo_63.png

התלמוד מייצר שנאה ושיטנה כלפינו וזה ליכד אותנו נבעך...

התלמוד גם הפריע לנו לשוב לארץ,עקב ההלכה הסרוחה שלו שיש לחכות ל"משיח"... אז לא נוח כל כך להחליף את התלמוד כשאנחנו במצוקה בגלות... אבל כאן,ועכשיו... יש לעשות זאת.... או--- שוב ,חורבן וגלות...

חילוקי דעות בינינו

אנאטולי... אתה מטיף עבור ישוע ה"משיח"???

מה זאת השורה האחרונה של סיכום החיבור שהבאת כאן?

טולה... טוליק...

(אגב....מה עם השגיאות ברוסית?)

להלן ההוכחה למוצאו היהודי של היטלר.

הרי שם משפחתו המקורי הוא "שיקלגרובר" נכון? ולכן, סבו היה בעצם רב גדול, ושימש כגבאי בית הכנסת המקומי, ושם המשפחה המקורי שובש מעט, והוא היה במקורו:"שקלגרובר", כלומר: "שקל גדול", מה שמצביע על כך שהיה עשיר, ובעל מיליוני שקלים של פעם.

וקצין שבגד בו,הוא היה חונק אותו ברצועות התפילין שלו...

עבור לעמוד
, , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר