דבורה, 'א כ' זה 'אנדיאני' הטבריני לשעבר, הוא בסדר גמור, ממש אין לי שום...

טענה כלפיו ואני מכבדת אותו ואת זכותו להאמין ולנהוג ע"פ דרכו, ביחוד שהוא עבר לגור לאשקלון, והכל בסדר גמור מבחינתי. והוא דווקא כן ענה לי ויפה, רק שהוא מדבר כחרדי לגמרי, או כמי שמייצג אותם, וספציפית את הארועים האחרונים לדעת יהוא לא מציג באוביקטיביות ראויה. ועם כל הכבוד לו ולהם, אני כבר מלפני יותר משנה לא דנה ולא מתווכחת איתם על שום דבר וממש ניתקתי מגע, חבל על הזמן ועל הבריאות הנפשית (המעטה שעוד נותרה לי) והוא בין האנשים שחושבים שחינוך דתי ומערכת אמונות כנהוג אצל החרדים עושה את הבן אדם ליותר טוב, אבל כזה הוא בעצם כל הציבור החרדי והדתי. ותראי, זו אולי שאלה פילוסופית וגם שאלה לגיטימית אם להאמין במערכת של דברים לא נכונים, או שלפחות יש בה דברים (לא מעטים) שאינם נכונים, אבל שעושה את הבן אדם לבן אדם יותר טוב, זה בסדר או לא - כי גם לילד לפעמים משקרים ואומרים לו "אם לא תגמור את האוכל יבוא שוטר ויקח אותך למשטרה..." ולפעמים רק בזכות השקר הזה וההפחדה הזו הוא אוכל את מה שצריך וגדל לאיש בריא. לי אין שום בעיה עם התנהגות אחרים, מוזרה בעיני ככל שתהיה, אם היא לא מפריעה לי ישירות ושלא מנסים לכפות אותה גם עלי או להטי לעלי מגבלות ואיסורים וכללים שנראים לי לא הגיוניים. אבל לא בכל דבר צריך הרי לחפש הגיון, כך לימדו אותי בפורום ההוא דבורה, חובה לבקר בפריז, דחוף דחוף, אפילו לזמן קצר. יש כמה ערים\מקומות 'קלאסיים' שאסור בשום אופן להחמיץ.

נו, נסעת לפריז, התבשמת

מאחת הערים היפות בעולם. ועוד היית שבועיים. אני רוצה לנסוע לשם, וכן לברצלונה (במדריד הייתי 6 שעות) ולרומא, פירנצה, דווקא לונציה לא. (הייתי פעם בנעוריי, עיר מכוערת ומתבלה). מציעות לי נשים באינטרנט לנסוע יחד לאן שהן עצמן רוצות. וזו הבעיה. אחת כתבה שהיא רוצה לברצלונה. אבל לא חזרה אליי.... היית מציעה לי לנסוע לבד? רק שלי אין דירה לשהות בה שם.... מלונות יקרים!!! כמוכן, איך מצאת את המקומות ה"מקסימים" שאת מזכירה? הלא צריך לתכנן טיול עצמי מראש.

אז פריז כבר מוכרת, למי שחדש, פשוט הולכים ישר ישר ברגל (ויבלות זה בלתי...

נמנע, אפילו עם הנעליים הכי טובות שאפשר) מהלובר, או אם יש כח ומרץ מהנוטרה דם, עד לשער הניצחון. יום למחרת הולכים קצת או הרבה לצדדים של המסלול הנ"ל, כנסיית המדלין, ה'איוולידים' שזה גם הקבר של נפוליון, מגדל אייפל,אם רוצים להשקיף מגבוה. זו לא בעיה לדעת מה המקומות המעניינים שצריך וכדאי לעבור. ושבוע זה על קצה המזלג ממש. וכל המקומות שציינת 'קלאסיים' ממש, והייתי בהם, חוץ מספרד, שלא הייתי בה אף פעם. לדעתי טיול מהסוג הזה הכי טוב לארגן וליסוע לבד, כי אז את עושה בדיוק מה שאת רוצה ללא חילוקי דעות ומתחים ומריבות עם אף אחד.

בתלמוד יש תיאורים מבזים ואיומים כלפיי נשים.

הבעיה הגדולה היא לא שמירת נגיעה או ראייה, אלא התייחסות מזלזלת והפקעת זכויות של הנשים במגזר החרדי.

אבל אתה צריך להציע תחליף פוץ שכמוך... תחליף....אתה מבין מה זה תחליף, או שאינך מבין?

למצוא לך אלף תירוצים ו"הוכחות" שהתלמוד מעריץ כפות רגלי הנשים זו לא בעיה....הדתיים המפולפלים יסובבו אותך על אצבעם הקטנה אלף פעם בדקה... כשאינך מציע תחליף אתה זורק את הספר עם התלמוד ביחד...מי יסכים לכך,פוץ שכמוך,מי? אין ואקום....אם אין ביאור אמיתי לתורה אזי את החל יתפוס הביאור הדתי.... יש סיכוי ביקום שתבין זאת??? אלוהים אדירים, יתכן שאינך מבין זאת? (אתה ,לא אלוהים)

אז פריז כבר מוכרת, למי שחדש, פשוט הולכים ישר ישר ברגל (ויבלות זה בלתי...

נמנע, אפילו עם הנעליים הכי טובות שאפשר) מהלובר, או אם יש כח ומרץ מהנוטרה דם, עד לשער הניצחון. יום למחרת הולכים קצת או הרבה לצדדים של המסלול הנ"ל, כנסיית המדלין, ה'איוולידים' שזה גם הקבר של נפוליון, מגדל אייפל,אם רוצים להשקיף מגבוה. זו לא בעיה לדעת מה המקומות המעניינים שצריך וכדאי לעבור. ושבוע זה על קצה המזלג ממש. וכל המקומות שציינת 'קלאסיים' ממש, והייתי בהם, חוץ מספרד, שלא הייתי בה אף פעם. לדעתי טיול מהסוג הזה הכי טוב לארגן וליסוע לבד, כי אז את עושה בדיוק מה שאת רוצה ללא חילוקי דעות ומתחים ומריבות עם אף אחד.

כן,גברת דותן... טוב ללכת הרבה ברגל.....זה בריא וגם מרזה (אומרים....)גם המשיח הולך הרבה ברגל ....בזמן שהחמור מתעייף....

אבל אתה צריך להציע תחליף פוץ שכמוך... תחליף....אתה מבין מה זה תחליף, או שאינך מבין?

למצוא לך אלף תירוצים ו"הוכחות" שהתלמוד מעריץ כפות רגלי הנשים זו לא בעיה....הדתיים המפולפלים יסובבו אותך על אצבעם הקטנה אלף פעם בדקה... כשאינך מציע תחליף אתה זורק את הספר עם התלמוד ביחד...מי יסכים לכך,פוץ שכמוך,מי? אין ואקום....אם אין ביאור אמיתי לתורה אזי את החל יתפוס הביאור הדתי.... יש סיכוי ביקום שתבין זאת??? אלוהים אדירים, יתכן שאינך מבין זאת? (אתה ,לא אלוהים)

כבר אמרו לך, שהרגלך להתבטא בבוטות מבזה רק אותך, לא אף אחד אחר

בתלמוד יש תיאורים מבזים ואיומים כלפיי נשים.

הבעיה הגדולה היא לא שמירת נגיעה או ראייה, אלא התייחסות מזלזלת והפקעת זכויות של הנשים במגזר החרדי.

הפירושים החולנים הם בדמיון שלך

וראינו את הנסיונות שלך לעוות את האמת...האמת היא שהלוואי וחילוני היה מייחס לאשה את אותו כבוד מלכים כמו שיהודי שומר מצוות מייחס לאישתו.

כבר אמרו לך, שהרגלך להתבטא בבוטות מבזה רק אותך, לא אף אחד אחר

אה, וכמה כבוד אתה חושב שאתה מוסיף לעצמך?

החרדים זו כת פאשיסטית גזענית .

אם יקימו בשטחים תאי גזים ומישרפות להרוג פלסטינים החרדים היו מוכנים לוותר על הקיצבאות ולהתנדב להפעיל אותם תאי גזים.הם גם לא היו מזילים דמעה אם בתאי גזים הללו היו מחסלים ספרדים כהי עור.

האמת היא שמבחינה אידיאולוגית, החרדים הם מרכז-שמאלה

אבל מה אתה יודע....

רק בלונדינים עם עיניים כחולות? אתה גם חושב לפני שאתה כותב את השטויות האלה?

ראיון עם הרב משה גפני. שווה לקרוא

http://digital-edition.israelhayom.co.il/Olive/ODE/Israel/Default.aspx?href=ITD%2F2011%2F12%2F30

דווקא בגלל שמדובר במיעוט קיצוני

וגם המיין סטאריים החרדי סובל מאותם ברברים שבנוסף לכל גם לא מכירים במדינה מה שמצדיק שלילת אזרחות, יש לחשוף את זה ולהגן על תושבי בית שמש וירושלים החרדים, הדתיים והחילוניים מאותה קבוצת אייטטולות חרדיות.

מדוע אינך מציע לשלול אזרחות לערביי ישראל?

אפלית נשים, אלימות, נשים עטויות רעלות, עשרות מקרי רצח על רקע חילול כבוד המשפחה בשנה האחרונה.... למה לערבים השמאלנים לא נטפלים??

א כ, תודה על הקישורים והתמונה, עכשיו נפקחו עיני והבנתי שסונוורתי כל...

הזמן על ידי התשקורת החילונית שונאת הדת והדתיים הרוחניות וקודשי ישראל. איך לא הבנתי את זה קודם ??? א כ, עכשיו אני מבינה שצריך דחוף "אחדות", ושהצונאמי ביפן היה רק קצה קצהו של רמז של מה שצפוי לנו אם נמשיך ככה. חייבים חייבים לקבל מיד עול מלכות שמיים, ורק כך נציל את נשמותנו הטועות והתועות, ואת זה צריך כמובן ללמוד ולקבל מהחרדים, איפה לשבת, איפה לא לשבת, איפה לעבור, ואיפה אסור, מה ואיך ללבוש ומה לאכול, עוד לא 'נסגר' לגמרי אם פיאה זה בסדר, ומאיזה שיער, או שרק מטפחת על ראש האישה לא תעכב את המשיח, ואיזו ברכה לברך על ה"במבה", אבל אני בטוחה וסומכת על גדולי ישראל שיכריעו בנושאים החשובים האלה באופן חכם ואחראי, כדי שנוכל לקבל פני משיח צדקנו במהרה וללא עיכובים מיותרים. תודה א כ על שפקחת את עיני.

מה הקשר?

כפי שציפיתי, אין קשר בין התגובה שלך למציאות. יתכן ולא קראת את מה שכתבתי. הטענה שלי שקיימת הסתה ממש של התשקורת נגד החרדים. האם בעניין הזה, את יכולה להגיב לגופו של עניין? האם את מעודדת אלימות?? או שאת מעדיפה להגן על עצמך בצינייות וקלישאות שכבר ממזמן מעלות אבק...

אריאלה, א כ, יהיה מי שיהיה,

לא מדבר עם נשים. הלא הלכה מפורשת היא: אל תרבה שיחה עם האשה. וכן: נשים דעתן קלה. הוא לא יענה לך, ולא יענה לי. נפוח מחשיבות בעיני עצמו.

''בינה יתירה ניתנה לנשים'' (מסכת נדה מה).

כל מה שנותר לי זה להצטער על כך שאת בוחרת להלחם על הרפש שמשאירים לך בעולם החילוני. נשים דעתן קלות - אשה נוטה יותר להתגמש ולהתפשר מאשר גבר. היכנסי לקישור הזה - http://www.moreshet.co.il/web/shut/shut2.asp?id=141552

האמת אם היהודים בגרמניה

היו מפגינים אלימות כלפי שוטרים גרמנים והיו תומכים באימהות מרעיבות יהודיות והיו דורשים הפרדה בין נשים וגברים באוטובוסים בשכונות יהודיות. והיו באים לרוסיה כדי להביע הערצה כלפי סטאלין הייתי מבין את הנאצים ואולי אף תומך בהם.

אבל הם לא. בדיוק כמו שהחרדים לא.

זה מה שמנסים להסביר לך. באוןתה מידה, אני יכול להסיק שכל הרוסים מחסלים משפחות כולל רצח תינוקות וילדים, אונסים, מקושרים לעולם התחתון ותומכים ומעודדים מעשי פשע וזנות... לכן, אפשר לגלות הבנה ואפילו תמיכה בשואה נגד הרוסים...הלא כן?

מדוע אינך מציע לשלול אזרחות לערביי ישראל?

אפלית נשים, אלימות, נשים עטויות רעלות, עשרות מקרי רצח על רקע חילול כבוד המשפחה בשנה האחרונה.... למה לערבים השמאלנים לא נטפלים??

מי אמר שאני לא מציע לשלול לערבי ישראל

כל ערבי ישראלי שרוצה לשמור על זהותו הפלסטינית צריך לוותר על אזרחותו הישראלית. גם כל פלסטיני אזרח ישראל שרוצה לשמור על האזרחות שלו צריך להתנכר לזהותו הפלסטינית. כל מי שאנטי ציוני לא ראוי להיות אזרח ולא משנה אם זה ערבי, חרדי או שמלאן רדיקאלי. בכלל צריך לאסור על מפלגות שתומכות בזכות השיבה של הפליטים הפלסטינים להתמודד לכנסת וגם מאנשים שתומכים בזכות השיבה להתמודד. אבל מערבי ישראל אני לא מצפה לכלום, בעצם אני כן מצפה מהם שאם הם מציינים את הנאכבה שתהיה להם ההגינות להחרים את מוסדות המדינה ובראשם הכנסת. אבל כשאחים שלי הולכים לחגוג עם אחמניג'אד ולהפגין נגד האפרטהיד היהודי כשהם מדגישים את יהדותם בכיפות שלי זה כואב לי הרבה יותר כי ישראלי יהודי ואנטי ציוני מבחינתי הוא בוגד, הערבים הם ממילא סוס טרויאני.

ראיון עם הרב משה גפני. שווה לקרוא

http://digital-edition.israelhayom.co.il/Olive/ODE/Israel/Default.aspx?href=ITD%2F2011%2F12%2F30

הוא בושה לציבור החרדי הוא מוכר את ירושלים

כי היום כל השמאל תומך בחלוקת ירושלים בתמורה לאהבת התקשורת. והוא גם שלח את ברק לקמפ דיוויד כשהמליץ לרבני יהדות התורה שלא להצביע אי אמון לברק.
עבור לעמוד
, , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר