הסתרת האמת.

הסתרת האמת.

נניח שעשרה פרופ' להסטוריה יעמדו בשורה ויגידו בשידור חי שאין שום זכר למלכות דוד ושלמה (מה שנכון במציאות)יציאת מצריים לא היתה ולא ניבראה וכו'.אתם חושבים שמישו יקשיב להם? למישו בכלל אכפת.הרי מייד יאשימו אותם שהם שמאלנים אוהבי ערבים אף אחד לא יקשיב להם.אז בשביל מה צריך הסטוריונים?הרי מאמינים פה רק לכתבי הקודש?

כנסו לאקטואליה ופוליטיקה ושם ללינק שהבאתי על הממצא הארכיולוגי האחרון

מבית המקדש אז כל הכבוד להיסטוריה שניתן להוכיחה כי יש רישומים אבל בעוד מאה שניה יקום מי שיאמר שגם את זה אי אפשר להוכיח וזו בדותה... אז סבלנות עוד ימצאו הוכחות להכול ועל פי מריבות האחרים בישראל בטח הייתה מלכות דוד וישראל ויהודה וכל שסופר אמת! בעזרת השם יתברך שמו מקווה שעוד בחיינו ניזכה לראות את כל ההוכחות! רק סבלנות זה שם המישחק

אנטוליו, בפעם אולי ה 100 : חובה להבדיל בין דברי גזענות שדוברו ונהגו...

לפני 2000 או 1500 שנה בנסיבות שהיו אז, וזה נותר לכל היותר בגדר מחשבה ותאוריה, והיום כבר לא באמת מייצג אף אחד ושום דבר ביהדות, מלבד כמה הזויים שחיים בלחץ ובאיום בגדה המערבית ("הילכות הריגת,....") וגם נמצאים על כוונת רשויות החוק - לבין תורת גזע רשמית שנכתבה במאה ה 20 בחוקי המשטר הנאצי, וזה לא רק נכתב, זה בוצע הלכה למעשה באופן רשמי מסודר ועקבי למשך שנים ובקנה מידה רחב בהשמדת עם , עכשיו, בימינו אלה, לפני פחות מ 70 שנה. ואתה ממשיך וממשיך ללא הרף שלא להבין את ההבדל או לעשות את עצמך שאתה לא מבחין בהבדל, ואתה ממשיך לחטט ולנבור באתרים החולניים האלה, ולקשר אותנו אליהם, בבקשה תתעורר, אתה ממש עיוור או אטום

מי שצריך להתעורר זו את.

אני התעוררתי מזמן ואינני מאמין למה שהממסד מאכיל את האהבלים שלו. גם כשהייתי בברה"מ הטוטליטרית, לא האמנתי למשטר שלהם ותמיד חיפשתי את המקורות משלי.

הגעתי בעצמך לתובנות של היטלר.....

ואינך מכחיש שהחשיבה שלכם זהה ולשאלותיך: 1. היהדות מאפשרת גיור והצטרפות לשורותיה. גם נאצי כמוך יכול להיות יהודי אם רק יחפוץ בכך. תורת הגזע רואה בגזע משהו שאינו ניתן להמרה ורואה בגזע תכונות מולדות שאינן ניתנות להמרה . חלק מהעם היהודי הוא צאצא של מגויירים ואם תשאל את אמריטוס כמעט כולם -איפה פה הגזענות? 2. הנאצים לא עלו בגלל תמיכת בעלי הון יהודיים. איזה בעל הון יהודי תמך בהם (מחוץ אולי ליהודים אנטישמיים כמוך? וזה קשקוש כמו כל אתרי הזבל שאתה דבק בהם. 3. שיתוף הפעולה בין הציונות לנאצים היה בדיעבד. מאחר והנאצים רצו לסלק את היהודים היה לתנועה הציונית אינטרס לקלוט אותם. הקשר בין השניים הוא תוצאה ולא סיבה. צריך להיות מופרע לחלוטין כדי לחשוב שהציונות תמכה במעשי הנאצים. בכל מקרה עלית הנאצים רק הפריע לעלייה לא"י בסופו של דבר כי הבריטים פרסמו את הספר הלבן ולא אפשרו עלייה ליהודים. הספר הלבן הוא תוצאה של החשש של ברית בין הערבים לנאצים.

בצורה כזאת

אפשר לומר שגם חשיבה שלך זהה לזו של היטלר. הרי גם אתה מאמין ש-2 כפול 2 זה 4 וכך אני משער גם הוא. 1- בקשר לתורת הגזע של היטלר: גם אצלו אפשר היה להמיר גזע מיהודי לארי והיו מיקרים רבים שאכן כך היה והוא אישית חתם על התעודות כאלה. 2- בקשר למימון הנאצים: תעשה חיפוש בגוגל על הנושא who financed hitler 3- ואם אכן הוא מומן ע"י בעלי הון יהודים שתמכו גם בהקמת מדינת ישראל, אז רואים בבירור מי מנהל את העולם ולטובת מי. הספר הלבן פורסם בגלל שהבריטים רצו שקט בעורף שלהם בזמן המלחמה.

נו באמת...

1. הבא לי מסמך אחד כזה שהיטלר חתם. רוב יהודי גרמניה ראו עצמם כגרמנים והתבוללו לחלוטין בחברה הגרמנית. זה לא בדיוק עזר להם (קרא את חוקי נינברג ותיווכח). מי שמתגייר והופך ליהודי - אף אחד לא יזרוק אותו מהעם היהודי ויוציא נגדו חוקי גזע. הלוואי והגזענות הנאצית הייתה לומדת זאת מהיהודים! 2. אני לא מחפש בגוגל אתרי זבל אנטישמיים. תביא לי מחקר של היסטוריון רציני תן לי בעל הון יהודי רציני ולא איזה אנטישמי יהודי כמוך שתמך בנאצים. 3. הספר הלבן סותר את ההנחה שלך מכיוון שהוא מוכיח שעלית הנאצים לא עזרה ליהודים להגר לא"י אלא רק מנעה אותו. ועדיין חוץ מהתחמקות לא ענית לי- מה ההבדל בין דעותיך ודעותיו של היטלר כלפי היהודים? זה לא 2 ועוד שתים. כל הטיעונים שלך הם אחד לאחד הטיעונים של הנאצים וזה שאתה יהודי זה לא מונע ממך להיות גם נאצי בדעותיך...

תגובה:

1- במשטרו של היטלר שירתו יהודים רבים ותפקידים בכירים ביותר ולמרות זאת הם קיבלו תעודות על מוצאם הארי מאת היטלר עצמו. הוא נימק את זה בכך שהוא יחליט מיהו ארי ומי לא. בקשר ליהודי גרמניה קרא מאמר זה. משם גם אפשר ללמוד שעליית הנאצים כן עזרה להקמת מדינת ישראל: In 1935 the steamer "Tel Aviv" made its maiden voyage from Nazi Germany to Haifa with Hebrew letters on its bow and a Nazi flag fluttering from its mast. The Captain of the Zionist-owned ship was a member of the Nazi Party. A passenger described the spectacle as a "metaphysical absurdity." Actually it made perfect sense. The ship transported German Jews who had taken advantage of the "Haavara" program, which allowed them to exchange their money for its value in Germany products in Palestine. As a result, the fledgling Jewish colony received about 70,000 highly educated German Jews and 140 million Reichmarks worth of German industrial equipment. This laid the foundation of Israel's infrastructure. The arrangement also boosted the Nazi economy at a time when Jews worldwide were boycotting German products. (My main source is "The Secret Contacts" by Klaus Polkehn a prominent German journalist. It is included in Olivia O'Grady's The Beasts of the Apocalyse, 2001, 421-447.) - כל מי שכותב על מימון היטלר הוא זבלן אנטישמי תומך נאצים? על שאלותך אם דעותי דומות לאלה של היטלר אינני מוסמך להגיב. זו שאלה פרובוקטיבית שכל מטרתה לעשות דמוניזציה ורצח אופי.

אנטוליו, אבל זה היה הרי בגלל אילוץ ושיקול תועלתי לגמרי,...

היו הרי לא מעט יהודים בצבא הגרמני, ומתוך שיקול תועלתי ואילוץ מעשי התעלמו מיהדותם ולא נגעו בהם, כי אם היו 'מטפלים' בהם כמו ביהודים שלא בצבא, זה הרי היה משפיע לרעה על הצבא. ןלך תדע מה היה גורלם של אותם יהודים בצבא הגרמני בהמשך אם גרמניה היתה מנצחת במלחמה והיה מתאפשר לה לנהוג כרצונה. אני יכולה רק לנחש.

אתה לא מוסמך אבל מי שקורא אותך רואה את הזהות המוחלטת

עוד לא ראיתי שום הבדל בין דעותיך לדעותיו של היטלר. אני אחזור בי אם תבהיר מה בדיוק השוני העקרוני בינכם בתפישתכם את היהודים. למה זה רצח אופי? אתה לא יכול להסכים לחלוטין עם כל ההנחות של היטלר ולטעון שזו פרובוקציה. תחליט. אתה לא צריך ללמד אותי מהו הסכם ההעברה. אני יכול לתת לך ספרים ומאמרים רציניים יותר בנושא. אני מסכים בהחלט שהציונות ניסתה להפיק "רווח" ממה שקורה בגרמניה - היא לא יזמה זאת. זה בערך כמו שתתטען שהחמאס ממומן ע"י המתנחלים. רק הם מרוויחים ממנו... הסכם העברה הוא תוצאה ולא סיבה. איזה בעלי הון יהודים רציניים מימנו את היטלר? הסכם ההעברה לא נועד למימון של היטלר אלא אמצעי להעברת כסף וסחורות לא"י. אף יהודי שלם את היטלר. כל המספרים מדברים על בני תערובת. הנאצים רדפו בהמשך אפילו אחרי כל ילד יהודי שהתחבא ואף יהודי שלם לא יכול היה להודיע שהוא הופך נאצי ומציל את עצמו. בפני מליוני היהודים שנטבחו לא עמדה שום בחירה. איך שלא תסתכל על זה מליוני יהודים הומתו רק בגלל אדם שדעותיו היו זהות לשלך !

שוב אתה מזכיר

בפעם המי יודע כמה את היטלר והרי הוכח לך לפי חוק גודווין שכל מתדיין שעושה זאת הוא למעשה מודה על הפסדו בויכוח ונאחז בהיטלר כמו הטובע נאחז בקש על מנת להינצל. ההבדל בין דעותי לדעותיו של היטלר הוא שהיטלר חי בגרמניה ורצה להציל אותה מהיהודים, בזמן שאני חי בישראל, אני רואה שהיהודים כאן לא למדו את לקחי ההיסטוריה והם ממשיכים להתגרות ולהתנשא מעל ללא יהודים ולהשניא את עצמם עליהם בצורה שיכולה להביא עלינו שואה נוספת. הסיבה היא אותה הסיבה ואם היהודים היו מסיקים מסקנות נכונות בזמנו, השואה הייתה נמנעת. דווקא בגלל אנשים כמוך שטוענים שהיהודים הם טלית שכולה תכלת ומפילים את כל האשמה על "אנטישמים בורים נאצים דמיוניים" האסון הבא הוא רק עניין של הזמן. האם אתה מסוגל להבין שגישתך (הסתרת אמת על הסיבות לאנטישמיות) עלולה לדפוק פעם נוספת את העם הדפוק בלא הכי זה?

היהודים לא יכולים ללמוד מאנטישמיים כמוך ...

אני לא יודע מאיפה אתה מסיק שאני טוען שהיהדות היא טלית שכולה תכלת. כדאי שתקרא את הודעותי ותיווכח שאני האחרון שטוען זאת. בפעם המי יודע כמה: יש להבחין בין ביקורת המבוססת על ידע ועובדות לבין ביקורת המקבלת ללא היסוס את כל הזבל האנטישמי שהוטח ביהודים ושאתה מקבל כמו תורה למשה מסיני. מה שאתה מביא כאן זה לא ביקורת - כי אתה לא מציע תחליף . אתה מביא אוסף של גיבובים שקריים ומופרכים לא רלוונטיים שברובם דומים להפליא לטיעונים של היטלר בממיין קאמף ועד כה לא הוכחת שאתם שונים מלבד זה שהיטלר חי בגרמניה ואתה חי בארץ....

נו באמת...

1. הבא לי מסמך אחד כזה שהיטלר חתם. רוב יהודי גרמניה ראו עצמם כגרמנים והתבוללו לחלוטין בחברה הגרמנית. זה לא בדיוק עזר להם (קרא את חוקי נינברג ותיווכח). מי שמתגייר והופך ליהודי - אף אחד לא יזרוק אותו מהעם היהודי ויוציא נגדו חוקי גזע. הלוואי והגזענות הנאצית הייתה לומדת זאת מהיהודים! 2. אני לא מחפש בגוגל אתרי זבל אנטישמיים. תביא לי מחקר של היסטוריון רציני תן לי בעל הון יהודי רציני ולא איזה אנטישמי יהודי כמוך שתמך בנאצים. 3. הספר הלבן סותר את ההנחה שלך מכיוון שהוא מוכיח שעלית הנאצים לא עזרה ליהודים להגר לא"י אלא רק מנעה אותו. ועדיין חוץ מהתחמקות לא ענית לי- מה ההבדל בין דעותיך ודעותיו של היטלר כלפי היהודים? זה לא 2 ועוד שתים. כל הטיעונים שלך הם אחד לאחד הטיעונים של הנאצים וזה שאתה יהודי זה לא מונע ממך להיות גם נאצי בדעותיך...

ממתי הוא יהודי? בעצמו מודה

שלא פותח את התנ"ך, וודאי שלא יפתח את התלמוד. מה שהוא קורא זה כתבים אנטישמיים ונאציים. זה המזון הרוחני שלו. באיזה מובן הוא יהודי? היהדות אינה תורת גזע. לא כל מי שנולד ביולוגית להורים שנחשבים משום מה ליהודים הוא יהודי. אמנם יש הענין של "אמו יהודיה" אבל כנראה רק כאשר היא מחנכת אותו ברוח היהדות. כי ראה עזרא (נחמיה?) הפסוקים על הנשים הנוכריות. עזרא רוצה שיגרשו אותן כי בניהן "חציים מדבר אשדודית ואין מדבר יהודית". כלומר, הרוח היא העיקר, לא המוצא הביולוגי.

היהודים לא יכולים ללמוד מאנטישמיים כמוך ...

אני לא יודע מאיפה אתה מסיק שאני טוען שהיהדות היא טלית שכולה תכלת. כדאי שתקרא את הודעותי ותיווכח שאני האחרון שטוען זאת. בפעם המי יודע כמה: יש להבחין בין ביקורת המבוססת על ידע ועובדות לבין ביקורת המקבלת ללא היסוס את כל הזבל האנטישמי שהוטח ביהודים ושאתה מקבל כמו תורה למשה מסיני. מה שאתה מביא כאן זה לא ביקורת - כי אתה לא מציע תחליף . אתה מביא אוסף של גיבובים שקריים ומופרכים לא רלוונטיים שברובם דומים להפליא לטיעונים של היטלר בממיין קאמף ועד כה לא הוכחת שאתם שונים מלבד זה שהיטלר חי בגרמניה ואתה חי בארץ....

לצערי שוב

אפשר להבין מדבריך שביקורת אמיתית על היהדות נחשבת אצלך ל"זבל אנטישמי" וגיבובים שקריים ומופרכים לא רלוונטיים דומים לאלה של היטלר. תן לי רק דוגמה אחת ל"שקר" כזה.

דוגמא אחת?

כל הציטטות שלך מאתרי הזבל הם שקר אחד אחד מתמשך שאין לו שום ביסוס עובדתי. כל הקונצפרציות. המוצא היהודי תחת כל עץ רענן. . השליטה היהודית בעולם. השליטה של רוטשילד המזימות האפלות הקשרים החשאיים ושאר ההבלים המוחלטים שאתה מצטט כאן. אני יודע שאתה חושב שזו "אמת" אבל הדמיון והזהות המוחלטת שלהם לכל מה שהנאצים טענו כלפי היהודים היא מוחלטת וזו אמת כם שדבריך "אמת". לא פלא שלגביך זה כמו שתיים ועוד שתיים.. זו לא ביקורת אמיתית. זו לא ביקורת בכלל אלו בדיות אנטישמיות שאתה מקבל אותן ללא כל היסוס. כבר אמרתי שאין לי אפשרות לשכנע פראנואיד שאין ביסוס לטרוף שלו. הוא תמיד יחשוב שה"ממסד" טועה ורק הוא רואה את ה"עובדות". אני היסטוריון אני לא רופא נפש.

כל מה

שרמזת בקשר אלי: "שאין לך אפשרות לשכנע פראנואיד שאין ביסוס לטרוף שלו. הוא תמיד יחשוב שה"ממסד" טועה ורק הוא רואה את ה"עובדות". אני היסטוריון אני לא רופא נפש." - אני יכול לרמוז גם כלפיך, רק במקום מילה "ממסד" אשתמש במילה האהובה עליך - "אנטישמי", קרי מי שמעז למתוח ביקורת על היהדות ועוד בזמן שבעלי הון יהודים כמעט השתלטו על כל העולם. הביקורת הזאת לא התחילה עם היטלר: אנשי רוח רבים, פילוסופים, הוגי דעות, סופרים ומלחינים כתבו על כך הרבה לפניו. הבאתי לך קישור לציטוטים שלהם, אך בהתנשאותך בוודאי התעלמת ממנו בחושבך שזה עוד זבל אנטישמי: 1001 Quotes By and About Jews

זו לא המילה האהובה עלי. נהפוך הוא...

שהרי אנשים שחושבים כמוך בדיוך - לא הסתפקו רק בסיפורי בדים ובהתייחסות גזענית אלא גם נקטו בצעדים מעשיים מאוד. אבל אני מניח שלגביך גם השואה היא בעצם סיפור בדים...
עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר