הסתרת האמת.

לומר על מישהו יהודי זו אנטישמיות?

אני מקווה שכתבת זאת בציניות. בוודאי שכל השחקנים שציינת הם יהודים או ממוצא יהודי ואצלי יש הובי לגלות במיוחד את היהודים הסמויים שקראים בלועזית "קריפטו-יהודים". מה פסול בכך? לא תאמיני איזה שמות אפשר למצוא! : צ'רצ'יל, רוזוולט, אטאטורק, ביסמרק, אנדרופוב, מרקל, אובמה ורבים אחרים. היהודים מטעמי הקונספירציה ועל מנת לבלבל את האויב נוהגים להמעיט במספרם ולשנות את שמותיהם היהודיים בשמות של תושבי הארץ המארחת. כבר 100 שנה הם מציינים שמספר היהודים בעולם הוא בסביבות 15 מיליון בזמן שהמומחים מעריכים את מספרם האמיתי מעל ל-100 מיליון!

אנטוליו, הסרטון הזה לא סתם נותן רשימה של 100 יהודים בהוליווד, בתמימות,...

וראיתי הוא שם עוד סרטון עם עוד 100 יהודים בהוליווד. זה הרי לא תמים, אתה שואל אם זה אנטישמי? בטח שזה אנטישמי, כי זה לא סתם בתמימות להגיד אלה ואלה יהודים - זה מתוך רשעות והאשמת היהודים בשליטה ובאפליה, תראה מה כתוב בהתחלה, וכל המטרה היא להגביר שנאה ליהודים, אז עוד פעם אני שואלת : למה אתה נגרר לזה?

ואחרי זה אתה אומר שהפתרון התבוללות?

כשאתה מאשים "יהודים" שמסתירים את זהותם וטוענים שהם נוצרים או מוסלמים ולא חובשים כיפות ואוכלים לא כשר והם נשארים מבחינך יהודים כשאין להם שום זיקה ליהדות מלבד שורשים גנטיים שהאנטישמים שאתה מעריץ איכשהו מצאו ואתה מייחס להם את הרוע הטבוע בדת היהודית. כלומר יהודי לא צריך אפילו לקרוא פסק הלכה אחד כדי שהגנים היהודים יגרמו לו לשעבד את הגויים. הוא יכול להיות אתאיסט מוחלט כמו חיים אבל עדיין הוא מושפע משטיפת המוח המצרית שגורמת לו לראות את עצמו כגזע עליון. אז באמת נראה שיהודי הגון צריך להתאבד כדי שלא יזיק לאנושות, לא?

כן, הפיתרון הוא התבוללות.

לצערי, עבורך ועבור רוב היהודים התבוללות פירושה התאבדות ואכן יהודים רבים בעבר העדיפו להתאבד מאשר לקבל את הנצרות - כ"כ קשה להשתחרר משטיפת מוח המונית ששמה היהדות. רק מעטים ספורים הצליחו בכך. בקשר לרוע, הנה ציטוט באנגלית (אני מקווה שהנך מבין את השפה) מאת תאופיק אוקשה, אחד המועמדים לנשיאות מצרים: “Not all the Jews in the world are evil….The ratio is 60-40. Sixty percent are evil to varying degrees, all the way to a level that words cannot describe, while 40 percent are not evil.” –Tawfiq Okasha, a presidential candidate in post-Mubarak Egypt added that among the 40% of ‘non-evil’ Jews there is only one in a million who is blameless and that French President Nicolas Sarkozy is “one of those Jews who adhere to the Zionist ideology...one of the worst ideologies,” Al-Faraeen TV, October 31, 2011. READ SOURCE.

אין צורך בפיתרון,כי אין בעיה... הפירוש הרבני אינו דבר בלתי הפיך...עם ישראל הוא עם אדיר בעל שליחות ברכה ויכולות ענק בפריצות דרך מדעיות...עם ישראל הוא ברכת אלוהים לעמים וסגולה עבורם....אך מועד לקילקולים....

זה מצב הניגודים.... מה שעלול לקרות לעם הטוב הזה....גם הגרוע מכל --הרס וחורבן...

אנטוליו אתה יותר גרוע מהנאצים...

הם רק הלכו שלושה דורות ומחלו ברוב המקרים למי שהוא חצי או רבע יהודי אתה הרבה יותר חרוץ ויותר נחרץ. איזה מזל שלא אתה הוא ה שניסח את חוקי נינברג... ולמה לעזאזל יש לזה משמעות? אולי תסביר פעם אחת ולתמיד? האם אתה סבור כמו הנאצים שיש כאן אנשים פגומים מבחינה גזעית? ואם זה כך האם זה לא ראוי להשמיד אנשים כאלה ולהציל את המין האנושי מהם?

להציל את המין האנושי?

לידיעתך: אני בכלל לא חסיד גדול של האנושות ומצדי שהיא תיעלם כבר מחר, אם ע"י כך תיפסק זיהום והרס של כדה"א. בקשר ליהדות: אתה כל הזמן מאשים אותי באהדה לנאצים, אך מה שאינך מסוגל להבין זה שהנאצים לקחו את תורת הגזע שלהם מהיהדות ומי שהעלה את הנאצים לשלטון היו בעלי הון יהודים. תבוא אליהם בטענות.

יש כאן בעיה חיים ידידי.

אם היהודים הם אכן גזע, אז לא רק שהם אינם פגומים, אלא שהם גזע מובחר ונעלה, ששולט בעולם. ולכן: כל מי שמאשים את היהודים, בכללם, בדבר מה, בעצם מכיר בהיותם גזע, וכך יוצא שהוא בעצם מחמיא להם. ואם אני הייתי נדרש להשיב לשאלתך, אז הייתי אומר, שהיהודים אינם גזע, אלא, שהיהודים מחונכים למצב תודעתי מסויים, שלפעמים מביא להם תועלת, ולרוב מביא עליהם אסון.

מסכים איתך ורק מוסיף

שהם גרמו לאסונות לא רק לעצמם, אלא לשכניהם. הקימו מדינה יהודית בפלסטינה - גרמו לנכבה פלסטינית. תפסו שלטון ברוסיה ב-1917 - גרמו לאסון לאומי של הרוסים: עשרות מיליונים חוסלו במרחץ דמים שלא היה כדוגמתו בהיסטוריה.

כן, הפיתרון הוא התבוללות.

לצערי, עבורך ועבור רוב היהודים התבוללות פירושה התאבדות ואכן יהודים רבים בעבר העדיפו להתאבד מאשר לקבל את הנצרות - כ"כ קשה להשתחרר משטיפת מוח המונית ששמה היהדות. רק מעטים ספורים הצליחו בכך. בקשר לרוע, הנה ציטוט באנגלית (אני מקווה שהנך מבין את השפה) מאת תאופיק אוקשה, אחד המועמדים לנשיאות מצרים: “Not all the Jews in the world are evil….The ratio is 60-40. Sixty percent are evil to varying degrees, all the way to a level that words cannot describe, while 40 percent are not evil.” –Tawfiq Okasha, a presidential candidate in post-Mubarak Egypt added that among the 40% of ‘non-evil’ Jews there is only one in a million who is blameless and that French President Nicolas Sarkozy is “one of those Jews who adhere to the Zionist ideology...one of the worst ideologies,” Al-Faraeen TV, October 31, 2011. READ SOURCE.

אוקיי, אז אם היהודים לא התנצרו

אלא סתם החליטו שאלוהים לא קיים ואימצו את הדאיזם שמנותק מהדת או את האתואיזם או את הפנקיסיזם כפי שטענת אז מה הקשר בין היהדות לאותם יהודים רשעים שאפילו מתחזים לנוצרים כמו צ'רצ'יל ורוזוולט ששומרים על חוקי הנצרות?

מסכים איתך ורק מוסיף

שהם גרמו לאסונות לא רק לעצמם, אלא לשכניהם. הקימו מדינה יהודית בפלסטינה - גרמו לנכבה פלסטינית. תפסו שלטון ברוסיה ב-1917 - גרמו לאסון לאומי של הרוסים: עשרות מיליונים חוסלו במרחץ דמים שלא היה כדוגמתו בהיסטוריה.

לא שכחת משהו?

הם גם מימנו את הרקונקיסטה ואת כיבוש ספרד על ידי הנוצרים. הם גם אחראים למלחמה נגד הצלבנים וצ'אלח א-דין בכלל יהודי. וגם לא לשכוח שקולומבוס היה יהודי מה שמוכיח שהיהודים ידעו על אמריקה ותכננו תכנית לגזול אותה מהאינדיאנים כשהם מעמידים פנים שהם התבלבלו בינה לבין הודו. הם הצטרפו לשחורים למחאה נגד העבדות וגרמו למלחמת האזרחים בארה"ב. ובכלל המלחמה זאת המצאה מצרית חוץ ממצרים והקורבנות שלה אך ממלכה לא נלחמה, המצרים הם שהפיצו את המלחמות בעולם וגם הנדסו גנטית את היהודים שיגרמו למלחמות. ולולא המצרים והיהודים לא היו מלחמות בהיסטוריה האנושית. ואלכסנדר מוקדון הצליח לגמול את ההמצרים מהרוע שלהם על ידי יוונם ומאז רק היהודים אחראים למלחמות בכל פני כדור הארץ.

להציל את המין האנושי?

לידיעתך: אני בכלל לא חסיד גדול של האנושות ומצדי שהיא תיעלם כבר מחר, אם ע"י כך תיפסק זיהום והרס של כדה"א. בקשר ליהדות: אתה כל הזמן מאשים אותי באהדה לנאצים, אך מה שאינך מסוגל להבין זה שהנאצים לקחו את תורת הגזע שלהם מהיהדות ומי שהעלה את הנאצים לשלטון היו בעלי הון יהודים. תבוא אליהם בטענות.

אנאטולי תבין.....היהדות היא פירוש של הספר.....הפירוש שולט,מחריף מחריף....ו--מלחמת אחים. ושוב פעם,שולט, מחריף...מקצין... ו--מלחמת אחים... מדוע? כי העם הזה ביסודו הוא טוב ולא יסכים להלכה מוחלטת...

אם לא תבדיל בין עם ישראל והפירוש הרבני אם לא תבדיל בין ספר התורה (חומש) והפירוש הרבני אזי..אם יש דבר כזה גהינום (לדעתי--לא),אז חוששני שחלילה שמור לך שם מקום טוב באמצע...

לא שכחת משהו?

הם גם מימנו את הרקונקיסטה ואת כיבוש ספרד על ידי הנוצרים. הם גם אחראים למלחמה נגד הצלבנים וצ'אלח א-דין בכלל יהודי. וגם לא לשכוח שקולומבוס היה יהודי מה שמוכיח שהיהודים ידעו על אמריקה ותכננו תכנית לגזול אותה מהאינדיאנים כשהם מעמידים פנים שהם התבלבלו בינה לבין הודו. הם הצטרפו לשחורים למחאה נגד העבדות וגרמו למלחמת האזרחים בארה"ב. ובכלל המלחמה זאת המצאה מצרית חוץ ממצרים והקורבנות שלה אך ממלכה לא נלחמה, המצרים הם שהפיצו את המלחמות בעולם וגם הנדסו גנטית את היהודים שיגרמו למלחמות. ולולא המצרים והיהודים לא היו מלחמות בהיסטוריה האנושית. ואלכסנדר מוקדון הצליח לגמול את ההמצרים מהרוע שלהם על ידי יוונם ומאז רק היהודים אחראים למלחמות בכל פני כדור הארץ.

עם ישראל תרם ותורם רבות לאנושות....הפירוש הרבני גרם נזק עצום בקימת האיסלאם והנצרות כתגובה...ועם ישראל שילם על כך בחורבנות ואסונות ושנאה מהעמים....יש להכיר בכל האמת ןלעלות כבר על דרך הישר...

אוקיי, אז אם היהודים לא התנצרו

אלא סתם החליטו שאלוהים לא קיים ואימצו את הדאיזם שמנותק מהדת או את האתואיזם או את הפנקיסיזם כפי שטענת אז מה הקשר בין היהדות לאותם יהודים רשעים שאפילו מתחזים לנוצרים כמו צ'רצ'יל ורוזוולט ששומרים על חוקי הנצרות?

אנטולי וההיגיון הם לא בדיוק חברים...

מסכים איתך ורק מוסיף

היטלר היה נהנה לקרוא את דבריך...

והוא הרי רק ניסה לעשות לדבר הזה סוף... אתה כנראה היית נכנס לתא הגזים כשחיוך של סיפוק על פניך. כי הרי כך יאה וכך נאה לגזע הרוצחים שבטעות מצערת נקלעת אליה...

להציל את המין האנושי?

אולי תסביר לי פעם אחת ולתמיד

מה בדיוק ההבדל בינך ובין היטלר? כל מה שאתה טוען פה בפורום הוא טען גם כן (ואתה הרי מצדיק את מה שנאמר בד-שטירמר...) ועכשיו גם אין לך בעיה שהאנושות תושמד. מה שאתה לא מסוגל להבין שאתה מייצג את מי שגילם בהיסטוריה את הרוע המוחלט (אבל אתה לא צריך להתפלא לשיטתך הרי גם אתה יהודי. זה אצלך בגזע...)

אנאטולי תבין.....היהדות היא פירוש של הספר.....הפירוש שולט,מחריף מחריף....ו--מלחמת אחים. ושוב פעם,שולט, מחריף...מקצין... ו--מלחמת אחים... מדוע? כי העם הזה ביסודו הוא טוב ולא יסכים להלכה מוחלטת...

אם לא תבדיל בין עם ישראל והפירוש הרבני אם לא תבדיל בין ספר התורה (חומש) והפירוש הרבני אזי..אם יש דבר כזה גהינום (לדעתי--לא),אז חוששני שחלילה שמור לך שם מקום טוב באמצע...

גם ספר התורה מצווה על גינוסייד בשבע עמעמים

אמנם מתואר שזה נעשה בספר יהושע אך כבר בספר שמות ניתנת מצווה אלוהית לא להשאיר אדם חי אחד בכנען אולי למעט הקינים והקניזים שהצטרפו במדבר ויש מצווה לחסל את את כל הכנענים מגבר עד טף. ואמנם זה לא נעשה בפועל אבל כבר בתורה הקדושה נכתבה מצווה כזאת. וגם לגבי העמלקים מצויין אותו דבר מאוחר יותר.

היטלר היה נהנה לקרוא את דבריך...

והוא הרי רק ניסה לעשות לדבר הזה סוף... אתה כנראה היית נכנס לתא הגזים כשחיוך של סיפוק על פניך. כי הרי כך יאה וכך נאה לגזע הרוצחים שבטעות מצערת נקלעת אליה...

הוא לא היה נכנס לתא גז

היטלר וגבלס היו שולחים אותו למסור ווידוי אישי לצבאות בריטניה וארה"ב שהממשלות שלהן הן בובות והם נלחמים רק כדי להציל את הזן הגרוע ביותר של המין האנושי שהשתלט להם על המדינות ובוזז את רכושם וגורר אותם למלחמות ומעודד את חיילי בריטניה וארה"ב להתנפל על השלטון היהודי שלהם ולהדיח אותם ולהסגיר את היהודים שלהם לנאצים ולהשתחרר משלטון ההון היהודי ולהצטרף לרייך להצלת המין האנושי ולאמעות המין האנושי. מה היטלר וגבלס צריכים יותר מעדות אישית של יהודי לכך שהיהודים שולטים בעולם וכל המלחמה היא רק על המשך קיומם של היהודים.

אולי תסביר לי פעם אחת ולתמיד

מה בדיוק ההבדל בינך ובין היטלר? כל מה שאתה טוען פה בפורום הוא טען גם כן (ואתה הרי מצדיק את מה שנאמר בד-שטירמר...) ועכשיו גם אין לך בעיה שהאנושות תושמד. מה שאתה לא מסוגל להבין שאתה מייצג את מי שגילם בהיסטוריה את הרוע המוחלט (אבל אתה לא צריך להתפלא לשיטתך הרי גם אתה יהודי. זה אצלך בגזע...)

חיימ'קה, אתה דוגמה קלסית

לנכונותו של חוק גודווין, אם שמעת עליו. "אנשים רבים הרחיבו את משמעותו של חוק גודווין כך שכל שימוש בנאצים כטקטיקת ויכוח (בכל ויכוח שאינו קשור ישירות למלחמת העולם השנייה או לשואה), גורם להפסד מיידי ואוטומטי בוויכוח, פשוט מכיוון שטבעם של האירועים הללו הוא כזה שכל השוואה שלהם לאירוע שחשיבותו פחותה מרצח-עם או השמדה הינה פסולה וחסרת טעם... שחוק גודווין תקף גם עבור התרחיש שתואר מעלה, מכיוון שהוא פונה באורח בלתי נמנע לרגשות הקוראים, וכן משום שהוא מכיל שימוש מרומז בטיעון אד הומינם (לגופו של אדם) כלפי נשוא ההשוואה, וזוהי שגיאה לוגית קלאסית. המונח היטלר מכיל קונוטציות שליליות רבות הקשורות אליו מכדי שיוכל לשמש ככלי להשוואה בין נושאים שאינם עוסקים בדיקטטורים אכזריים. התשובה של גודווין לטיעון זה היא שאכן התייחסות או השוואה להיטלר או לנאצים עשויה להתאים במקרים מסוימים. דווקא בגלל זה גודווין טוען שיש להימנע משימוש יתר בהשוואות כאלו. לטענתו, הימנעות משימוש יתר כזה, הינה הדרך להבטיח שכאשר השוואות לגיטימיות אכן יעשו, לא תהיה להן השפעה רגשית על הקוראים." לפעמים השימוש המופרז שלך בהיטלר כהפרכת דברי ממש מגוחך. אם למשל היטלר האמין ש 2 כפול 2 זה 4, האם פשר הדבר שזה לא נכון?
עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר