טיפול בשחזור גלגולים

שלום לכולם

לכל מי שמעוניין לעבור טיפול בשחזור גלגולים ממליצה לכם על יהודית עזרד.

יהודית עזרד הינה סופרת, מרצה ומטפלת בשיטת 'השחזור' אותה פיתחה מזה 25 שנה. מומחית לטיפול בשחזור גלגולים, התבוננות יהודית, ביו-אנרגיה, עיסויים, שמנים אתריים, פרחי באך, אימון אישי ועוד.

כל הפרטים בלינק המצורף

המלצה ממטופלת ע'(כמובן באישורה)

יקרה שלי..
הגעתי בפעם הראשונה מבוהלת אחרי מסע לא פשוט עם התקפי חרדה. הייתי בצומת דרכים והגעתי אלייך לשליחה טובה שהקב"ה הביא לי גרמת לי להבין שהכל פתוח ואפשרי אני רק צריכה לבחור נכון. יצאתי ממך וצעקתי בקול תודה! הבנתי שקיבלתי את המתנה של החיים שלי ולא הבנתי איך עד עכשיו לא עשיתי את זה אבל הכל מדויק ורק שהנשמה מוכנה מגיע השליח. יצאתי ממך ואמרתי לך שעוד נפגש שהמסע שלי לא נגמר וצדקתי . אחרי שבחרתי בשלום בית בפעם השנייה ולמרות האכזבה והפגיעה הייתי חייבת לנקות את העבר שגרם לי שוב להתקפי חרדה. הפעם זה היה שונה טיפול אינטנסיבי של ניקיון לנשמה. הרגשתי שאני מקבלת אותי מחדש בלי העבר והמסע. כרגיל היית מדהימה קשובה ומלאת מסרים חיובים. מאחלת לך שתמשיכי לעשות את עבודתך נאמנה במסירות ושלוות נפש. שבורא עולם ימשיך להאיר את דרכך ומאחלת לעולם לזכות להכיר אותך כי את מתנה ענקית שמצילה נשמות. אז תודה לך אהובה !

שאלה למשוחזרת. כמה זמן עבר מאז ששיחזרת עד היום. כי שחזור אינו דבר פשוט. בשחזור חייבים להכנס למיינד הראקטיבי (זהו מיינד של גירוי תגובה) לצמתו את ערימת האנגרמות, להוציא את האחת, דבר שיוביל להתמוטטות כל שיושה מעליה, ואז, רק אז, לגשת לריפוי. כל מה שנעשה אחרת לא מחזיק מעמד זמן רב. תודה


דרושים לעבודות קלות מהבית בקלדנות והזנת תוכן מהבית, לפניות שלחו לי הודעה בוואצפ 058-7338281 אלעד

לעבודות מהבית שלחו לי הודעה בוואצפ 052-6540924 רונית

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NLP ודמיון מודרך
בחר
בחר