האם דמיון מודרך יכול לעזור לי?

רונית שלום רב, גם לגולשים היקרים:

אני חדשה כאן ורוצה לדעת:

אני גרושה כ - 6 שנים. מאז הגירושין ניהלתי מערכות יחסים שונות, היו לי כ - 4 מע' יחסים יחסית ארוכות 3 מהן כחצי שנה/ שבעה חודשים ואחת כשנתיים עם עליות ומורדות אך הקשר לא התאים כי הבחור לא היה פנוי.

בקשר האחרון הייתה אהבה גדולה אך הקשר היה בנוי מראש לתקופה מושאלת, אבל הייתה חזקה, לאורך זמן ארוך יחסית.

הרגשתי שאני יכולה לקיים קשר ארוך טווח בכלליות, ללא קשר לגבר שהייתי איתו אך כשהסתיים הקשר וניסיתי לצאת עם אחרים (גם לפניו אגב) אני נתקלת בקושי רב, מרגישה שיש לי מחסום רגשי עמוק במיוחד, קיר חוצץ ביני לבין הבחור שאני איתו. אני מרגישה שאם יש משהו "מאיים" כגון שקרים, ריחוק מהצד שלו וכד' אני מתרחקת 100 צעדים אחרוה וא משנה מה בנינו עד כה

אני מאוד רוצה להיפתח יותר, להכיר גבר שמתאים לי ואפילו להתחתן שוב ולהביא עוד ילדים לעולם.

אני בת 33 + 2 ילדים.

אני נראית ומרגישה צעירה אך מלאת פחדים.

האם טיפול בדמיון מודרך יכול לעזור לי?

אודה לעונים מראש,

אני

טיפול ב-NLP בשילוב דמיון מודרך, בהחלט יכול לעזור לך לפתור את קשייך בתחום הזוגיות. במסגרת הטיפול ניתן לזהות אמונות מגבילות ומחסומים לא מודעים המונעים ממך ליצור את הזוגיות שאת רוצה בה, ולהסיר אותם. כך יתאפשר לך להשיג את מטרותייך וליצור את התוצאות שאת רוצה.

שלום maronh לשאלתך כל סוג של טיפול עשוי לעזור לך, כמובן גם דמיון מודרך וNLP העניין הוא למצוא את המטפל/ת שמתאים לך ביותר... הדרך היחידה למצוא אותו/ה זה פשוט להתנסות ואולי למצוא סדנת הכרות או משהו דומה שיוכל לתת לך כיוון והדגמה לשיטה. העקרון החשוב בתחום אומר שאת כל הפתרונות את יכולה למצוא בעצמך אנחנו, המטפלים, רק מנחים אותך למצוא את הפתרון בתוכך.. ב-ה-צ-ל-ח-ה !!!!

נ.ב. את נשמעת אדם אמיץ ומלא במודעות...יתרון עצום לצמיחה (-:

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NLP ודמיון מודרך
בחר
בחר