ברכות להשקת מערכת הפורומים החדשה!

משתתפי פורום יקרים, אתם מוזמנים להתבטא וליהנות מהיתרונות שמציעה המערכת החדשה.

זו הזדמנות עבורנו לבטא את דעותינו והגיגנו בנושאים הקרובים אל לבנו.

ב"ה

בינתיים לא מצאתי הרבה יתרונות במערכת החדשה. לא הכי נוחה לשימוש.. מה רע בישנה? למה כל דבר צריכים לשדרג היום?? ומה אהיה כשאגיע בע"ה לגיל 89 איך אסתגל לכל השינויים האלה אם כבר היום אני סובלת??

נדמה לי שבעידן כמו היום, היכולת להסתגל לשינוי הינה יכולת קריטית לצורך התנהלות אפקטיבית. גמישות היא תכונה הכרחית בעיני בעולם המודרני, ובכלל.

ב"ה

איני אוהבת שאומרים לי שמשהו הוא ''הכרחי''. איך אומר השיר של דני סנדרסון? אני אדם אנלוגי בעולם דיגטילי..

מצפים מאיתנו להיות מסוגלים לעשות שינוי בתוך דקות, להתגמש, אבל שוכחים שהאדם וכל הנבראים זקוקים לקצב הגיוני כמו שכל מערכות הגוף עובדות. אם עכשיו יזיזו לך את השעון ב2 שעות קדימה, אני מניחה שתצטרכי זמן להסתגל לכך. יותר נכון, הגוף יצטרך את הזמן לשנות את המנגנונים שלו של ערות ושינה בהתאם. היום כבר אין כבוד לאיטיות ואין כמעט סבלנות לאנשים איטיים. הכל צריך להשתנות ומהר! כולם צריכים להסתגל לשינויים! אחרת הם אינם מתאימים! מה שקורה זה שבסוף אנשים מגיעים עם מגוון בעיות בריאות לגיל שיבה, חושבים שזה בגלל הגיל אבל לדעתי זה גם בגלל חוסר התחשבות בגוף ובקצב שלו לאורך החיים.

יכול להיות שאת צודקת, שבעיות בריאות אינן נובעות מגיל אלא מקצב מהיר מידי. בכל מקרה קצב הוא עניין אינדיווידואלי, ולדעתי התנהלות אפקטיבית בעולם של קידמה טכנולוגית מצריכה גמישות ויכולת הסתגלות לשינוי, כל אחד בקצב שלו...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NLP ודמיון מודרך
בחר
בחר