אסטרטגיות של גאונים

הייתה לי הזכות להשתתף בסמינר בן שלושה ימים, שהעביר רוברט דילטס, שיש לו תרומה משמעותית לתחום ה-NLP. הוא דגם אסטרטגיות של גאונים כמו מוצארט, איינשטיין, דה וינצ׳י ועוד, ויצר מהן טכניקות מדהימות, קלות ליישום וללמידה. הדבר המדהים הוא, שבכל אחד מאיתנו טמון גאון. גאונות היא מצב רגשי של חיבור עמוק פנימה והחוצה, המאפשר לייחודיות וליצירתיות שלנו לבוא לידי ביטוי, וכך אנו חולקים עם העולם את הכישרון הייחודי לנו. אז מהי הגאונות שלכם?

סלט גזר?

ב"ה עם כוסברה, ומרינדה לכנפיים על האש :). מתערבים שמוצארט לא ידע לעשות אוכל טעים:)

גם בישול זה סוג של גאונות

יעל, זה עושה חשק לטעום את סלט הגזר שלך... מוצארט יצר מוזיקה טעימה ואת יוצרת אוכל טעים.

אסטרטגיות של גאונים

הייתה לי הזכות להשתתף בסמינר בן שלושה ימים, שהעביר רוברט דילטס, שיש לו תרומה משמעותית לתחום ה-NLP. הוא דגם אסטרטגיות של גאונים כמו מוצארט, איינשטיין, דה וינצ׳י ועוד, ויצר מהן טכניקות מדהימות, קלות ליישום וללמידה. הדבר המדהים הוא, שבכל אחד מאיתנו טמון גאון. גאונות היא מצב רגשי של חיבור עמוק פנימה והחוצה, המאפשר לייחודיות וליצירתיות שלנו לבוא לידי ביטוי, וכך אנו חולקים עם העולם את הכישרון הייחודי לנו. אז מהי הגאונות שלכם?

מאז שהתחלתי לשים לב לזה, אני פוגשת אין ספור גאונים

כן יש ענין כזה

ב"ה שמה שמתמקדים בו ושמים אליו לב מתגשם ומקבל מימד גדול יותר. ככה זה לגבי דברים טובים וגם להיפך- לכן כדאי להתמקד בדברים טובים ולדוגמא, אם יש לאדם בעיה מסוימת אז במקום לחשוב כל הזמן על החולשה שלו עדיף לו להתמקד בצדדים החזקים שלו וכך הם יתגברו. המשך שבוע נעים

גאונים ועדיין לא יודעים...

מרתק לדעת שכל אחד מהאנשים סביבנו הוא גאון שעדיין לא מימש את הפוטנציאל שלו! הדרך למימוש טמונה ראשית במציאת הקול האישי של כל אדם,וגילוי המקומות שאותם הוא יכול לפתח. למערכת החינוך יש עדיין מה ללמוד!אשמח לשמוע עוד!

מסכימה איתך!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NLP ודמיון מודרך
בחר
בחר