מה דעתכם על מקרי הרצח המזעזעים שהתרחשו בסופ"ש האחרון?

לפעמים אני חושבת לעצמי שהעולם היה נראה לגמרי אחרת, לו כל האנשים היו מאמצים את הנחות היסוד של גישת ה-NLP...ןמה דעתכם אתם בנושא?

אולי הנחות היסוד של NLP

ב"ה יעזרו- זו אחת הדרכים אם כי קשה לי להאמין שזה יקרה. לטעמי הנחות היסוד של הnlp הן הסתעפות של משהו יותר עמוק ושורשי שכבר יש לנו אותו רק משום מה אנחנו מעדיפים לקבל את זה ממקורות אחרים. הנחות היסוד של היהדות הן בעיני המקור להרבה גישות שהתפתחו בעת הזו, לדוגמא, שיטת ''העבודה''.ואפילו ימימה. הענין ששיטות אלו עם כל היופי שבהן מכסות טווח מסויים אבל לא את כולו. לכן בנאדם לא יכול להגיע לכל מה שהוא רוצה מבחינה רוחנית נפשית וגשמית דרכן בלבד ונאלץ לחפש עוד שיטות. בכל מקרה לגבי מה שקרה, אין ספק שנחוץ שינוי דחוף בתודעה. זה מתחיל מכך שהתקשורת מאמצת עמדה ש''חדשות'' זה בעיקר כל הדברים השליליים שקורים. זה מלמד את האנשים להתבונן במה שחסר ובמה שרע בעולם. כי זה נקרא ''חדשות''. ומאחר שזה מה שהם מחפשים אז זה גם מה שמספקים להם ונוצר מעגל אינסופי של חשיבה שלילית. אחד הדברים המשמחים שעשיתי היה להתנתק כמעט לגמרי מאמצעי התקשורת. הפסקתי לקרוא עיתונים. ניתקתי את הכבלים שממש כבלו אותי. חוץ מכמה כותרות ראשיות, פה ושם שאפשר לקרוא באינטרנט, ממש התפנה זמן להביט בעולם באופן אחר. טוב נאמתי ארוכות אז אפנה את השטח.. רק לסיכום אומר שבעיני צורת החשיבה היא הבסיס למעשינו ובעולם שבו החשיבה של מרבית האנשים מוכתבת מהתקשורת המצב יכול להיות די מבאס. כדי להחלץ מזה צריך למצוא את הדרך לחשוב לבד בצורה עצמאית עם בסיס שהוא אמיתי, מאחר ובעיני התורה היא הבסיס האמיתי לעולם, זו הדרך שמצאתי כדי להתחבר למציאות וזו צורת החשיבה שמאפשרת לראות את הטוב

כל מילה בסלע רונית!

בבסיס של הנחות היסוד מצויה ההנחה "כבד את המודל של כל אדם",כמה למידה מתרחשת ממקום שכזה.. הייתי שמחה להכניס את הנחות היסוד לבתי הספר ולמוסדות החינוך כחלק מתוכנית הלימודים.האם ניתן לרתום אנלפיסטים איכפתניקים ,שיסכימו לתרום מזמנם לפרוייקט שכזה?

רותי, מצטרפת לקריאתך! בואו נתחיל לשנות בתוך מעגלי ההשפעה שלנו!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NLP ודמיון מודרך
בחר
בחר