להיות מאמן נפשי בארבע חודשים

. היי , ברצוני לעניין אותך בכלי עבודה נוסף היכול לעזור לך בעבודה עם לקוחותיך/ או מקצוע חדש לחיים נפתח קורס בנושא אימון נפשי (קווצינג נפשי) המספק כלים לעבודה מול אנשים המתמודדים עם פוביות, דיכאון, התקפי חרדה 'הקורס הינו 4 חודשים רוכז במטרה לספק מענה לאנשים שרוצים ללמוד את נושא האימון בזמן קצר ואפקטיבי.בסוף הקורס מקבלים תעודה שהוסמכת לאמן . סנדרה נוטס מנהלת שיווק אימון נפשי

אתם בטח גם מחתימים על טופס

ב"ה שהמטופל נושא בכל נזק שיגרם לו.. נשמע למישהו אחראי לטפל בפוביות ובדכאון עם הסמכה של 4 חודשים??

יעל הדרך כלל תגובות שלך הם של פסיכולוגים שמפריע להם לקבל את העובדה..ש...

אפשר לטפל בפוביות ובהתקפי חרדה ללא תואר ראשון ושני בפסיכולוגיה. לנו יש את כל הכלים והאישורים לעסוק בכך ולתת אאת ההסמכה לעסוק בזה. לכל שאלה את יכולה לפנות אלינו ואם את פסיכולוגית אל תדאגי יש מקום לכולם.

לשם ההבהרה- תוספת להודעה הקודמת

אנחנו מלמדים שיטת אימון (ללוות מתמודדים) ולא מציעים שיטת טיפול לכן 4 חודשים זה פרק זמן סביר להעביר שיטת אימון ממוקדת.

אתם בטח גם מחתימים על טופס

ב"ה שהמטופל נושא בכל נזק שיגרם לו.. נשמע למישהו אחראי לטפל בפוביות ובדכאון עם הסמכה של 4 חודשים??

לגבי הטפסים אם את מבינה קצת בעולם הטיפול אז את צריכה לדעת שלהחתים מטופל זה מקובל בכל שיטת טיפול גם

בעולם הקובנציונלי ועד הרוחני, פסיכולוגי וכו'...

הטפסים הללו

ב"ה הטפסים הללו - נתקלתי בהם בעולם האימון וכמו כן בעולם המיסטיקה, או הטיפולים ה'רוחניים'. לעומת זאת בטיפולים קונבנציונליים מעולם לא נדרשים לחתום על טופס כזה.. כי המטפל לוקח את האחריות על המטופל ועל הטיפול שהוא נותן. ודרך אגב, אינני פסיכולוגית, אלא עברתי לא מעט בתחום הטיפול וניסיתי ללכת לכל מיני סוגים. הפעם הראשונה שנתקלתי בטופס כזה (וגם חתמתי) היה כשהלכתי לתקשור. זה גרם לי להרים גבה, וגם תחושה של חוסר נוחות. בהמשך ראיתי שזה מנהג נפוץ אצל מטפלים אלטרנטיבים מכל הסוגים ולאחר מכן ראיתי את זה גם בעולם האימון. הלכתי גם למטפלים קונבנציונלים ומעולם (!) לא הוחתמתי על שום טופס כזה. תחשבי בעצמך. בנאדם מגיע במצב הכי פגיע שלו. כשהוא במשבר או בחרדה או כל בעיה נפשית אחרת. האם הוא באמת מסוגל ''לקחת אחריות על כל נזק שיגרם לו''? לרוב הוא יחתום בחוסר ברירה. תדמייני פסיכיאטר שמחתים על כזה טופס.. מי ירצה לבוא אליו? בשביל מה הוא למד? תדמייני רופא משפחה שמחתים אותך שהטיפול על אחריותך.. קצת מלחיץ הייתי אומרת. את צודקת שאת אומרת ש''כולם'' מחתימים על הטופס הזה, אותי זה מזעזע.

יעל במקרה למדתי קצת שיווק ואני מכירה את השיטה של מתחרים לטייל באינטרנט וליצור אינטרקציה זו או אחרת

במקרה שלך אם את לא מעוניינת ללמוד את זה זו זכותך. אבל לאחרים כן יש את ההזדמנות לאמן אנשים. גם אם זה לא נראה לך... יש הרבה לימודים שלא נראים לי ואני לא נלחמת בהם ככה. האימון נועד לאנשים שכן מעוניינים לאמן אנשים ... לפני שאת שופטת שיטת לימודים אני חושבת שמן הראוי שתבחני אותה קודם לעומק ולא בצורה כל כך שיטחית כמו שאת עושה כאן בפורום. ** יש לי לא מעט חברים פסיכולוגים שלמדו תואר ראשון ותואר שני והם מחתימים על טפסים. אם את רוצה ללמוד ולא להחתים זכותך. בכל אופן יעל שיהיה לך יום טוב ראי כהודעה זו כתגובה אחרונה להתייחסות הנ"ל

הנקודה

ב"ה מה שמפריע לי זה שחוסר האחריות פה זועק לשמים. אימון אישי כן מחתימים על טפסים אבל מצד שני מזהירים אותם תוך כדי לימודים לא להתעסק במקרים של בעיות נפשיות. אלא להפנות למטפל מוסמך. כך שהמצב הוא גבולי. אבל במקרה שלכם בעיני זה חציה של הגבול. כי מצד אחד אתם מקבלים אנשים לאימון שסובלים מבעיה נפשית, ומצד שני לא מוכנים לקחת על הטיפול שלכם (שנלמד ב-4 חודשים) אחריות וזורקים את הכל על המטופל. אותי זה מקומם. מכל הצדדים. גם מהצד של המאמנים וגם מבחינת אלו שבאים לאימון אצלם. כי אין למאמן במצב כזה מה להפסיד. אם הוא הצליח, ההצלחה ''שלו''. אם הוא נכשל, או חלילה הזיק למאומן, זה באחריות המאומן. מאד עצוב בעיני.

כמו שאמרתי את מסיקה מסקנות בעצמך ולא שואלת שאלות רק מאשימה ולא נוטה לברר

לפני שאת זועקת כמו שאמרתי במייל הקודם תבררי מי אנחנו ומה אנחנו עושים ולא להגיע למסקנות שטחיות כפי שאת עושה. ואותי מקומם אנשים שלא מבררים דברים וישר צועקים ומדברים בשלילה על מוצרים או שירותים שהם לא מכירים. האימון הנפשי שלנו מצויין ככלי עבודה וטוב לעבודה ספציפית עם מתמודדי פוביות למינהם . אנחנו לא נוהגים לטפל באנשים עם הפרעות נפשיות ומפנים למטפלים במידת הצורך. אנחנו נותנים כלי עבודה נוסף ראי אנשים שהתגייסו לקורסים שלנו... עובדים סוציאלים, פסיכולוגים עם תואר ראשון וכו' ... יעל אם את רוצה לשוחח איתי שיחה יותר עמוקה אשמח אם תדברי איתי בטלפון ואשמח להזמין אותך לערב מבוא .. ככה תראי שהקורס הינו קורס מדהים וכלי עבודה נהדר להרבה רבדים באוכלוסיה. המשך יום טוב וחג שמח (:

אם אתם רציניים

ב"ה זה רק ישמח אותי לשמוע. באמת התעצבנתי גם באופן כללי על תופעות שקיימות, ואין לי יכולת לדעת אם זה קשור אליכם או לא. כבר נתקלתי בהרבה דברים. במידה ואתם עוזרים לאנשים, אז בסבבה. חג שמיח

מבינה ללבך אבל תמיד טוב לבדוק ולברר דברים לפני שאת יוצאת בהאשמות ... אשמח להכירך באופן אישי ולהכיר לך מקרוב את שיטת האימון שלנו

חג שמח ילדונת (:

להיות מאמן נפשי בארבע חודשים

. היי , ברצוני לעניין אותך בכלי עבודה נוסף היכול לעזור לך בעבודה עם לקוחותיך/ או מקצוע חדש לחיים נפתח קורס בנושא אימון נפשי (קווצינג נפשי) המספק כלים לעבודה מול אנשים המתמודדים עם פוביות, דיכאון, התקפי חרדה 'הקורס הינו 4 חודשים רוכז במטרה לספק מענה לאנשים שרוצים ללמוד את נושא האימון בזמן קצר ואפקטיבי.בסוף הקורס מקבלים תעודה שהוסמכת לאמן . סנדרה נוטס מנהלת שיווק אימון נפשי

מהו אימון נפשי? מה ההבדל בינו לבין טיפול?

קראתי את ההתכתבות בין סנדרה ליעל. אף אני, כמו יעל, תמהה מה פשר המושג "אימון נפשי". לא מתחברות לי צמד המילים "אימון" ו"נפשי", מכיוון שיש ביניהן סתירה מובנית. למיטב ידיעתי, אימון נועד לאנשים בריאים נפשית, ולא לאנשים שסובלים מפתולוגיה נפשית כזו או אחרת. טיפול בבעיות נפשיות הינו בטריטוריה הטיפולית, ומחייב הכשרה והתמחות מדוקדקת, שאינני סבורה שניתן לרכשן בקורס בן ארבעה חודשים. אמנם אינני מכירה את הקורס הנדון, אך עצם העובדה שהוא משווק תחת השם "אימון נפשי" ומתיימר להכשיר אנשים לטיפול בבעיות נפשיות בפרק זמן כה קצר, יש בה, בעיני, טעם לפגם.

אשמח לשמוע דעות שונות בנושא זה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NLP ודמיון מודרך
בחר
בחר