מה הייתם עושים אם הייתם בטוחים שאתם יכולים להצליח?

לעיתים מתוך החשש להיכשל, אנשים כלל אינם מעיזים לחלום, וכפועל יוצא מכך אינם מגשימים את רצונותיהם בחיים. אם הייתם מאמינים שהצלחתכם מובטחת ואין שום סיכוי שתכשלו - מה הייתם עושים?

מוציאה דיסק!

ב"ה עם השירים שלי שחלקם כבר כמעט מוכנים

רעיון מעולה

אז מה מונע ממך לעשות זאת? כדי להצליח, צריך לפעול מתוך תחושה של וודאות בהצלחה.

כמה נכון

ב"ה ביהדות קוראים לזה בשם 'בטחון', (זה שונה מאמונה, שהיא כללית)- בטחון זה אומר להיות בטוח שהקדוש ברוך הוא יגרום לכך שדברים יסתדרו. וזה (כלומר עצם הבטחון) כבר גורם שכך באמת יהיה. ופותח צנורות שלפני כן אולי בכלל לא היו קיימים.

מה הייתם עושים אם הייתם בטוחים שאתם יכולים להצליח?

לעיתים מתוך החשש להיכשל, אנשים כלל אינם מעיזים לחלום, וכפועל יוצא מכך אינם מגשימים את רצונותיהם בחיים. אם הייתם מאמינים שהצלחתכם מובטחת ואין שום סיכוי שתכשלו - מה הייתם עושים?

פותח עסק

כמה נכון

ב"ה ביהדות קוראים לזה בשם 'בטחון', (זה שונה מאמונה, שהיא כללית)- בטחון זה אומר להיות בטוח שהקדוש ברוך הוא יגרום לכך שדברים יסתדרו. וזה (כלומר עצם הבטחון) כבר גורם שכך באמת יהיה. ופותח צנורות שלפני כן אולי בכלל לא היו קיימים.

אני מאוד מאמינה שזה אכן כך

עצם האמונה בכך שדברים יקרו, גורמת להם להתרחש. ועל כך נאמר "נבואה שמגשימה את עצמה".

רציתי רק לחדד את הנקודה

ב"ה הרבה אנשים מתבלבלים בין המושגים- 'אמונה' ו 'בטחון' שימי לב אפילו בהודעתך כתבת 'אני מאד מאמינה.. עצם האמונה..". בטחון זה מושג בפני עצמו, אבל הוא לא בא בקלות ולא בא מעצמו אלא על ידי עבודה, רובנו מאמינים, למעטים יש בטחון שכך יקרה. המזל שזה ניתן לשיפור

פותח עסק

אפשר לדעת איזה עסק?

ב"ה סתם, סקרנית..

רציתי רק לחדד את הנקודה

ב"ה הרבה אנשים מתבלבלים בין המושגים- 'אמונה' ו 'בטחון' שימי לב אפילו בהודעתך כתבת 'אני מאד מאמינה.. עצם האמונה..". בטחון זה מושג בפני עצמו, אבל הוא לא בא בקלות ולא בא מעצמו אלא על ידי עבודה, רובנו מאמינים, למעטים יש בטחון שכך יקרה. המזל שזה ניתן לשיפור

תודה על החידוד

מסכימה איתך לחלוטין

פותח עסק

אז מה מונע ממך לעשות זאת?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NLP ודמיון מודרך
בחר
בחר