מוטיבציה

אני כבר די מבוגרת ועדיין גרה עם ההורים שלי. מאוד נוח לי כלכלית והם גם ממש לא מתערבים לי בחיים. אבל, אני מרגישה תקועה ואין לי באמת כלום בחיים, וגם אין לי ממש מוטיבציה לחפש עבודה כי אף אחד לא יזרוק אותי לרחוב... ה - NLP יכול לגרום לי למוטיבציה לעשות משהו עם החיים שלי?

מוטיבציה

גאיה יקרה, את מתארת מצב של חוסר מוטיבציה לשינוימצב שכביכול, כרגע, הוא "נוח". חישבי ורשמי לעצמך איך את רוצה להיות בעוד שנה, חמש שנים עשר שנים, וזאת בפרטי פרטים.איך תראי תישמעי תרגישי, ותחשבי כשתעשי שינוי בחייך. לאחר מכן, שאלי את עצמך איך תהיי אם לא תעשי שינוי, בעוד שנה, חמש שנים עשר שנים מהיום. איך תראי, תרגישי תישמעי ותחשבי... יש שני סוגי מטיבציה: הראשון שתיארתי מייצג את החתירה לעונג או בשפת ה NLP מוטיבצית Toward והשני מייצג את מוטיבצית ההמנעות מכאב או בשפת הNLP מוטיבצית Away From. מודעות והעצמת המוטיבציה השניה תתן את הדחיפה הראשונה לקראת שינוי. מודעות והעצמת המוטיבציה הראשונה תמשוך אותך לקראת השינוי אליו את שואפת. בהצלחה!

מוטיבציה

תודה. אני אנסה למרות שאני כבר הרבה זמן מאוד מודעת לכלום שמחכה לי אם אני לא אעשה כלום . נראה לי שהנוחות שיש לי יותר מידי נוחה לי ולא גרמה לי להתאמץ עד היום..קשה לי לראות איך אני אראה, ארגיש וכו..אני צריכה משהו שידחוף אותי החוצה.

חיבור למוטיבציה

נכון, גאיה. כשנוח לנו, איננו מרגישים את הדחיפות לעשות שינוי, למרות המודעות שאם לא נעשה משהו, העתיד יהיה עגום. אחד הדברים המדהימים שה-NLP יכול להציע הוא זיהוי אסטרטגיית המוטיבציה שלך (איך את יוצרת מוטיבציה בתחומים אחרים בחייך), והעברתה לתחום בו את מאותגרת. זה נשמע אולי כמו קסם, אך למעשה מדובר בקידוד מחדש של האופן בו המוח שלך מייצג מוטיבציה. אז... האם יש תחום בחייך שבו את חדורת מוטיבציה, או אולי פעילות שאת מאוד אוהבת ולעולם לא תדחי אותה?

בדיוק העליתי בלוג ליוטוב בנוגע להגשמה כמה דברים קטנים.....emo_14.png

https://www.youtube.com/watch?v=mzRjY4Q3_UI&t=2s

בדיוק העליתי בלוג ליוטוב בנוגע להגשמה כמה דברים קטנים.....emo_14.png

https://www.youtube.com/watch?v=mzRjY4Q3_UI&t=2s

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NLP ודמיון מודרך
בחר
בחר