ריפוי וצמיחה מתוך מנוחה - הרצאת מבוא ומפגש פתוח 19.7.13

"צמיחה מתוך מנוחה” היא שיטת טיפול ודרך חיים של ריפוי עצמי, צמיחה אישית והגשמה עצמית אמיתית.

הגישה הייחודית נוגעת בפשטות, ברכות, באהבה ובחוכמה בכל היבטי חיינו ומקנה כלים לריפוי יסודי, שחרור מדפוסים מגבילים, תחושת בטחון פנימי ואיזון נפשי.

הרצאה ומפגש מבוא פתוח - הרצאה ומפגש מבוא פתוח וחוויתי יתקיימו ב19.7.13 בתל אביב. בואו לשמוע, להרגיש ולהבין את עצמכם לעומק באווירה חברית, תומכת ואוהבת.

סדנה תהליכית - סדנת עומק תהליכית בת 5 מפגשים היוצרת היכרות מעמיקה ומחודשת עם עצמנו, ריפוי רגשי ואיזון נפשי תוך קבלת כלים פשוטים ומעשיים לשיפור איכות החיים מתוך מודעות, העצמה ואהבה עצמית, מרחב מכיל לשאלות והתייחסות אישית לנושאים הקשורים לכל היבטי חיינו באווירה מחזקת, חברית ומאפשרת. פרטים נוספים על הסדנה ניתן למצוא בהמשך עמוד זה.

למי מתאימה הסדנה - לכל אדם המעוניין לשפר את איכות חייו בכל התחומים (יכולת הקשבה והכלה, מימוש עצמי, איזון נפשי, התמודדות עם פחד, בטחון עצמי, תחושת ערך ומשמעות, סיפוק, מיקוד, שקט נפשי, קבלה ואהבה עצמית, הרמוניה פנימית, שחרור מהתמכרויות ודפוסים מזיקים, התמודדות עם קושי ומשבר, מנהיגות פנימית ועוד…) באופן טבעי, יסודי, אינטלגנטי ואוהב.
כמו כן, הסדנה מתאימה למטפלים המעוניינים לקבל הבנה מעמיקה של דפוסי החשיבה וההתנהגות האנושיים וכלים פשוטים ועוצמתיים לריפוי וטיפול.

כל הפרטים על ההרצאה והסדנה ואפשרות לרישום בקישור המצורף, לחצו כאן:
צמיחה מתוך מנוחה - הרצאת מבוא ומפגש פתוח

או העתיקו את הכתובת הזו לשורת הכתובת אצלכם בדפדפן:
http://www.amihay.com/150514911504148814931514-1493151114891493151014931514.html

בואו באהבה :)

עדויות אישיות של משתתפים בסדנאות קודמות:

"תודה תודה תודה !!!
הייתה לי אתכם חוויה מ-ד-ה-י-מ-ה !!!
הרבה זמן לא הרגשתי כל כך בטוחה! עשיתם לי המון טוב ואני... אפשרתי לי פשוט לאהוב ולקבל אותי.
אחרי מסע ארוך של עשר השנים האחרונות בהן הייתי בקבוצה רוחנית שרק צימצמה וביטלה את האני שלי, אני מרגישה שהגעתי למקום שהוא בית בו הלב שלי שמח, רך ומאושר... ומקבל.
מאוד אשמח להמשיך להרגיש כך... אז להתראות בהמשך... :)"

"עמיחי ואלי,
הסדנה הנפלאה הזו ללא ספק עזרה לי לעשות שינוי מהותי מאוד בחיי האישיים בכל התחומים, ובחייהם של מטופלים, מתאמנים, משפחה וחברים קרובים שלי.
אחרי כל כך הרבה שיטות ריפוי, כלים, ספרים ומדריכים רוחניים, היום אני מרגישה שאני נוגעת באמת בעדינות, במתיקות ורכות.
תודה רבה על השיתוף במתנה המדהימה הזאת."

"עמיחי ואלי יקרים,
הייתי בהרבה סדנאות בחיי, אבל הסדנה הזו, הייתה מיוחדת במינה , בשקט ובשלווה ששררה בחדר , המקצועיות והנעימות שהפגנתם, עמיחי עשית זאת ברכות הרבה בטחון והרבה ידע
יצאתי אם כלים מדהימים להתמודדות אמיתית עם כל הקשיים שאני מתמודדת ביום יום. היה חשוב לכם לנצל כל דקה ודקה ע״מ לתת לנו עוד ועוד.
פשוט היה נפלא מרגש אמיתי ומזין...."

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שליטה בכעסים