הרצאה ומפגש פתוח - צמיחה מתוך מנוחה

חברים יקרים, הנכם מוזמנים להרצאה שתציג את העקרונות התאורטיים וההיבטים המעשיים של גישת "צמיחה מתוך מנוחה" - דרך מעשית, טבעית, רכה ואינטליגנטית המאפשרת הבנה בהירה של הכוחות העומדים בבסיס כל דפוסי האישיות המנהלים את חיינו ופותחת עבורנו אפשרות ברת קיימא לחיים של צמיחה ללא מאבק מתוך שלמות פנימית, קבלה ואהבה עצמית.

כמה מנושאי ההרצאה
- מהו טבעם האמיתי של כל דפוסי האישיות שלנו?
- העדר הנפרדות בתוכנו – הזמנה לחקירה פנימית ברוח אוהבת
- מהו ריפוי נפשי אמיתי במובן העמוק ביותר?
- הוויה מאשרת – איכות פנימית אוהבת הזמינה עבור בכולנו
- נקודות חשובות וזמן לשאלות ותשובות, התנסות חוויתית קצרה ועוד

סדנה תהליכית בת 5 מפגשים
בנוסף לתוכן הייחודי, ההרצאה מהווה גם מפגש היכרות לקראת סדנה תהליכית בת 5 מפגשים שתתקיים בימי שלישי בערב. הסדנה היא הזדמנות ייחודית ללמוד, להתפתח ולהטמיע כלים מעשיים ליצירת שינוי פנימי מתוך מודעות, אהבה, אינטליגנציה והקשבה לצרכים האמיתיים שלנו.

*ההרשמה לסדנה מותנית בהשתתפות בהרצאת המבוא או בסדנת "צמיחה מתוך מנוחה" קודמת.

עדויות אישיות של משתתפים בסדנאות קודמות
"תודה תודה תודה !!!
הייתה לי אתכם חוויה מ-ד-ה-י-מ-ה !!!
הרבה זמן לא הרגשתי כל כך בטוחה! עשיתם לי המון טוב ואני... אפשרתי לי פשוט לאהוב ולקבל אותי.
אחרי מסע ארוך של עשר השנים האחרונות בהן הייתי בקבוצה רוחנית שרק צימצמה וביטלה את האני שלי, אני מרגישה שהגעתי למקום שהוא בית בו הלב שלי שמח, רך ומאושר... ומקבל.
מאוד אשמח להמשיך להרגיש כך... אז להתראות בהמשך... :)"

"עמיחי ואלי,
הסדנה הנפלאה הזו ללא ספק עזרה לי לעשות שינוי מהותי מאוד בחיי האישיים בכל התחומים, ובחייהם של מטופלים, מתאמנים, משפחה וחברים קרובים שלי.
אחרי כל כך הרבה שיטות ריפוי, כלים, ספרים ומדריכים רוחניים, היום אני מרגישה שאני נוגעת באמת בעדינות, במתיקות ורכות.
תודה רבה על השיתוף במתנה המדהימה הזאת."

"עמיחי ואלי יקרים, 
הייתי בהרבה סדנאות בחיי, אבל הסדנה הזו, הייתה מיוחדת במינה , בשקט ובשלווה ששררה בחדר , המקצועיות והנעימות שהפגנתם, עמיחי עשית זאת ברכות הרבה בטחון והרבה ידע 
יצאתי אם כלים מדהימים להתמודדות אמיתית עם כל הקשיים שאני מתמודדת ביום יום. היה חשוב לכם לנצל כל דקה ודקה ע״מ לתת לנו עוד ועוד.
פשוט היה נפלא מרגש אמיתי ומזין...."

איפה, מתי וכמה
בית עוצמת הרכות, רח' דוד חכמי 35 תל אביב, בשעה 19:00 ביום ג' 11.6.13. המחיר: 60 ₪ שיוחזרו למי שיבחר להירשם לסדנא התהליכית ביום ההרצאה ו-40 ₪ למי שהשתתף באחת הסדנאות של "צמיחה מתוך מנוחה". מומלץ להזמין חברים וקרובי משפחה להיחשף לגישה ייחודית זו.

מרצים: עמיחי זלינקובסקי – מטפל, מלווה בתהליכי צמיחה, חוקר ומפתח כלים לריפוי רגשי והיזכרות עצמית ואלי קרסניץ (Ph.D) – מטפל, מלווה בתהליכי צמיחה, הגשמה והתעוררות ומנחה מדיטציה.

לעמוד הארוע בפייסבוק:

http://www.facebook.com/events/174620326035624/

למידע נוסף ומאמרים מקוריים על גישת "צמיחה מתוך מנוחה" בקרו באתר: http://www.awake.co.il/index/ws
למידע נוסף: עמיחי - 054-4292618, אלי - 052-2263761.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שליטה בכעסים