לאישה שילדה אותי

לאישה שמצליחה כל פעם מחדש להזכיר לי כמה הדבר המדהים הזה שמתרחש בתוכי יכול להישאר רק בגדר פעולה ביולוגית.

את האישה שהביאה אותי לעולם. אמא מעולם לא היית לא עבורי ולא עבור 3 אחיי.

הכל בחייך סובב סביבך, ואת מצפה שגם בחיינו.

אבא התקשר היום להגיד לי שזו את שלא בסדר, את ברוגז עם כל העולם וגם איתי אבל זה לא משהו שאני עשיתי. הוא התקשר להסביר לי למה אמא שלי לא מצליחה להרים אליי טלפון לברך אותי, כי אני בהיריון. בפעם הראשונה בחיי אני עומדת להפוך לאמא. ואת, לא מצליחה אפילו להתקשר לברך אותי. ככל שהשיחה התקדמה הוא אמר שבעצם את כן כועסת גם עליי באופן פרטני וזה לא חלק מהריב שלך עם היקום אלא משהו שיש לך עליי. את כועסת שניסיתי לחנך אותך. כי העזיתי להגיד לך שזה פוגע בי מאד שאמרת לי שהסיבה שבגללה את לא מתקשרת אליי אף פעם זה בגלל שאין לך זמן. אין לך זמן להרים את הטלפון ולחייג אליי ולדבר איתי 2 דקות.

אני יודעת שאת עומדת על סף תהום כרגע. שאת לא מסוגלת כמו תמיד להתמודד עם כלום. שכולם אשמים חוץ ממך. ואת תראי לכולם כמה יהיה להם עצוב שוב כשתפגעי בעצמך כדי להעניש אותנו. כמו שעשית כבר עשרות פעמים בעבר. אני יודעת את זה וזה פשוט לא מעניין אותי. אין לי מקום בשבילך. ואין לי רצון לפנות לך כזה.

את עומדת על סף תהום והדבר היחיד שאני רוצה לעשות כרגע זה להתקשר אליך ולצעוק עלייך ולדחוף אותך מעבר לסף הזה כי מבחינתי את כבר מתה. מבחינתי עדיף שתהיי מתה כי אני לא מסוגלת להמשיך ולהתאכזב ולהמשיך ולהיפגע ממך. את לא ראויה לשום יחס ממני, את לא ראויה לאנרגיות שלי את לא ראויה לזמן שלי ואת לא ראויה לי. כי אני מדהימה, ואת פשוט לא רואה אותי. כי גם אם לא הייתי האדם המדהים והחזק שאני את האישה שבחרה להביא אותי לעולם ואפילו פעם אחת לא התנהגת כמו אמא עבורי. את בחרת ואני משלמת את המחיר של להיות הבת של האישה הפסיכוטית הלא מאובחנת המפלצת הנוראית שאת. שבולעת כל מה שמסביבה. שמתנהגת כמו שד מהגיהינום ודורסת ורומסת כל מה שמסביבה.

אני יודעת שאת על סף תהום ואני ממש מחזיקה את עצמי לא לדחוף אותך מעבר לקצה הזה.

אני יודעת שאת כבר תעשי את זה לבד. תחתכי את עצמך שוב או תפסיקי לקחת תרופות לסכרת או איזה שטות שלא תמציאי הפעם. כי זו את וזה הדפוס של הפעילות שלך. להתפוצץ בעוצמה חסרת שליטה וחסרת פרופורציה. את הטרוריסט של הבית. רק ששידרגת את המעמד הזה בדרך הייחודית לך, את מביאה את הילדים התמימים והחפים מפשע לעולם לפני שאת שוברת אותם, לפני שאת דורסת אותם, לפני שאת מתפוצצת והורסת אותם.

אך למרבה ההפתעה, תראי אותי, אני עדיין כאן. ואני חזקה יותר ממה שאי פעם את יכולה להעיז ולחלום שתוכלי להיות. לכי תזדייני בגיהינום. תתפגרי ותעשי את זה לבד. אני לא באה יותר.

את לא רצויה בבית שלי. החלק היחיד שאת יכולה לקחת בחיים שלי הוא אחד הנושאים הרגישים ביותר עבורנו, כסף. את מוזמנת להראות את האכפתיות שלך בכסף שיאפשר לי להעניק לילד/ה שלי חיים טובים ונוחים. זה הכל. שום דבר אחר.

כל מה שכתבת כאן יכולת לכתוב במכתב אישי ישירות לאמך  נראה איך היא תגיב , זאת דעתי..

מציעה לך להתייעץ באתר הייעוץ האנונימי החדש AskPeople

אתר מדהים שעזר לי המון, ממליצה עליו בחום!

http://www.askpeople.co.il/

פשוט תכנסי לאתר, תלחצי על הכפתור למעלה של "הוספת שאלה" ותוסיפי את השאלה שלך.

אני בטוחה שיעזרו לך שם, זה אתר מעולה!

לאישה שמצליחה כל פעם מחדש להזכיר לי כמה הדבר המדהים הזה שמתרחש בתוכי יכול להישאר רק בגדר פעולה ביולוגית.

את האישה שהביאה אותי לעולם. אמא מעולם לא היית לא עבורי ולא עבור 3 אחיי.

הכל בחייך סובב סביבך, ואת מצפה שגם בחיינו.

אבא התקשר היום להגיד לי שזו את שלא בסדר, את ברוגז עם כל העולם וגם איתי אבל זה לא משהו שאני עשיתי. הוא התקשר להסביר לי למה אמא שלי לא מצליחה להרים אליי טלפון לברך אותי, כי אני בהיריון. בפעם הראשונה בחיי אני עומדת להפוך לאמא. ואת, לא מצליחה אפילו להתקשר לברך אותי. ככל שהשיחה התקדמה הוא אמר שבעצם את כן כועסת גם עליי באופן פרטני וזה לא חלק מהריב שלך עם היקום אלא משהו שיש לך עליי. את כועסת שניסיתי לחנך אותך. כי העזיתי להגיד לך שזה פוגע בי מאד שאמרת לי שהסיבה שבגללה את לא מתקשרת אליי אף פעם זה בגלל שאין לך זמן. אין לך זמן להרים את הטלפון ולחייג אליי ולדבר איתי 2 דקות.

אני יודעת שאת עומדת על סף תהום כרגע. שאת לא מסוגלת כמו תמיד להתמודד עם כלום. שכולם אשמים חוץ ממך. ואת תראי לכולם כמה יהיה להם עצוב שוב כשתפגעי בעצמך כדי להעניש אותנו. כמו שעשית כבר עשרות פעמים בעבר. אני יודעת את זה וזה פשוט לא מעניין אותי. אין לי מקום בשבילך. ואין לי רצון לפנות לך כזה.

את עומדת על סף תהום והדבר היחיד שאני רוצה לעשות כרגע זה להתקשר אליך ולצעוק עלייך ולדחוף אותך מעבר לסף הזה כי מבחינתי את כבר מתה. מבחינתי עדיף שתהיי מתה כי אני לא מסוגלת להמשיך ולהתאכזב ולהמשיך ולהיפגע ממך. את לא ראויה לשום יחס ממני, את לא ראויה לאנרגיות שלי את לא ראויה לזמן שלי ואת לא ראויה לי. כי אני מדהימה, ואת פשוט לא רואה אותי. כי גם אם לא הייתי האדם המדהים והחזק שאני את האישה שבחרה להביא אותי לעולם ואפילו פעם אחת לא התנהגת כמו אמא עבורי. את בחרת ואני משלמת את המחיר של להיות הבת של האישה הפסיכוטית הלא מאובחנת המפלצת הנוראית שאת. שבולעת כל מה שמסביבה. שמתנהגת כמו שד מהגיהינום ודורסת ורומסת כל מה שמסביבה.

אני יודעת שאת על סף תהום ואני ממש מחזיקה את עצמי לא לדחוף אותך מעבר לקצה הזה.

אני יודעת שאת כבר תעשי את זה לבד. תחתכי את עצמך שוב או תפסיקי לקחת תרופות לסכרת או איזה שטות שלא תמציאי הפעם. כי זו את וזה הדפוס של הפעילות שלך. להתפוצץ בעוצמה חסרת שליטה וחסרת פרופורציה. את הטרוריסט של הבית. רק ששידרגת את המעמד הזה בדרך הייחודית לך, את מביאה את הילדים התמימים והחפים מפשע לעולם לפני שאת שוברת אותם, לפני שאת דורסת אותם, לפני שאת מתפוצצת והורסת אותם.

אך למרבה ההפתעה, תראי אותי, אני עדיין כאן. ואני חזקה יותר ממה שאי פעם את יכולה להעיז ולחלום שתוכלי להיות. לכי תזדייני בגיהינום. תתפגרי ותעשי את זה לבד. אני לא באה יותר.

את לא רצויה בבית שלי. החלק היחיד שאת יכולה לקחת בחיים שלי הוא אחד הנושאים הרגישים ביותר עבורנו, כסף. את מוזמנת להראות את האכפתיות שלך בכסף שיאפשר לי להעניק לילד/ה שלי חיים טובים ונוחים. זה הכל. שום דבר אחר.

emo_33.png מה נותר לומר, מבחינת הרגש תמיד עצוב כשלמישהו רע ! את נשמעת מאוד נסערת עם פרץ של רגשות ללא מעצור, להשתחרר זה טוב זה נותן לכל האנרגיות השליליות לצאת החוצה.

למען האמת לא מבין מה קרה, מה עשתה לך האם? אמא זו אמא, תמיד קל לבא ולשפוט הורים, כתבת שזה ההריון הראשון שלך,אז ראשית כל מזל טוב, אני מציע שתחשבי וקחי בחשבון שהילד שלך זכאי ורצוי שייגדל בסביבת סבתא, אחרי הכל אימך היא גם הסבתא שלו, אבל מה שיותר מעניין זה רק נסי לדמיין מצב בו הילד שלך חלילה ואני לא מאחל לך , אבל דמייני מצב שבו הילד שלך בעוד 20 שנה כותב לך את אותו מכתב, כיצד תרגישי, אני בטוח שכל אחת מכם פגועה ולכל אחת מכם סיבות להאמין שהוא זה הצודק ! אבל על כף המאזניים זה לא בדיוק שווה, את כבת לא יכולה להשתוות לאמא- היא נשאה אותך ברחמה בדיוק כפי שאת נושאת את ילדך, היא ילדה אותך,גידלה, את מבינה מה זה לגדל ? את בתחילת הדרך לעיתים רק כשאנו הופכים להורים  בעצמינו פתאום אנו למדים להעריך את ההורים, היא גידלה אותך במלא מובן המילה- הנקה יומיומית, לקלח, להחליף טיטול ושוב אוכל והזנה,להלביש בו זמנית לדאוג לשאר ילדי הבית ולצרכי הבעל, לבשל לנקות לעבוד ולפרנס ......... לא נגמר ממש לא שלא נדבר על לילות שלמים ללא שינה כי התינוק בוכה ,גזים, לקום באמצע הלילה להכין בקבוק........ ! את מבינה, קל מהר לשפוט כשכועסים אבל קשה מאוד לראות את הצד השני, לא יודע מה עבר בינכם ואין לי מושג מי צודק אבל אם הכסף שלה טוב לך וכשר בעינייך אבל לאחל למותה זה גם בסדר emo_46.png יש לי תחושה שמדובר על התבצרות בעמדות של כל אחת מכן ותו לא, בשביל כסף יקירתי צריך לעבוד !! אם כסף של אמא כן אז גם אמא כן !!!

מטרפת מציקה לא משנה מה אמא זו אמא, אלא אם כן מדובר בהורה מטורף חלילה או במעשה רדיקלי אז הדברים אחרת וצריך לשמור מרחק עצום , אבל במצבים כאלו בד"כ מי שעובר התעללות לא רוצה בשום פנים גם כסף ומימון מאותו הורה !!!!

המלצתי לך ! אין אהבה בעולם כמו אבהבה של אמא !! את הרי כבר אמא בעצמך ! תורידי אגו ,שבי ותנהלי עימה שיחה טובה עם הרבה רגש ואל תמהרי לשפוט את אימך בחומרה , מה שרואים מכאן לא רואים משם !

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

בהצלחה אגב ולידה קלה ובריאה

שתדעי רק אושר ונחת בגידול הרך והרבה בריאות !!

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שליטה בכעסים
בחר
בחר