הכעסים אצלי בבית אצל חמתי!!!!!

אישתי רבה עם חמתי כסאח וגם גיסתי וגיסי במלחמה מתמדת וחמי אל תשאלי פנסיונר עובד בשמירה כדי לפרנס את "הגוזלים"30+ כולם. 6 נפשות ומלחמת חורמה צועקים מכסחים במקרה גרוע את חפצי הבית ואחר כך יושבים רואים טלוזיה עם כוס תה וצוחקים אבל סוף שבוע שישי שבת סיוט!!!! אני משתדל לא להתערב אבל 5 שנים אפשר לשתוק!!!! ועוד הסיפור ארוך.... השמח על יעוץ אני יודע שהמצב בילתי אפשרי שאני יגור אצל חמתי אבל אני כבול אני נשאוי 7 שנים בלי ילדים מדכא!!!!! בתודה שלומי היימן

שליטה בכעסים

שלום שלומי, אני שומעת שממש קשה לך בבית של חמותך, האווירה שם מתוחה וכעוסה לעיתים, בכלל לא בריא לגור עם החמות...כנראה שאין לך ברירה כרגע...אני מבינה. אני מתחילה מחר להנחות סדנת שליטה בכעסים באשדוד, בדיוק בשביל לדעת להתמודד עם המצבים הקשים האלה, אחד הכלים שאני מלמדת בסדנא: שינוי מחשבתי, את המצב אתה לא יכול לשנות, אך אתה יכול לשנות את ההתגובה שלך למצב, ברגע שתשנה את החשיבה- תשתנה ההרגשה שלך. תוכל לקרוא עוד על התמודדות עם כעסים באתר בברכה, דלית

דלית הלוי סיטרוק   052-7330456

מטפלת משפחתית וזוגית MA- מומחית לטיפול בכעסים

ראוי לשאול:

מדוע הינך גר עם חמתך?

תחסוך כסף, ותקנה דירה, ותעבור לביתך הפרטי

רחמנות על חמיך וחמותך למה איןלהם זכותלחיים שקטים לעת זיקנה הא??

אני חושבת שאתה צריך לקחת את הענינים בידיים ולהושיב את כולם באחד הימים לשיחה תכין אתה את התה ואם זה טוסטים וסלט ועוגיות שתיקנה הכול לסתום להם אם האוכל אתהפה אחרת יצעקו??? ותדבר כשהם יהיו עסוקים באוכל! דבר ראשוןתגיד הגיע הזמן שכולנו נשכור דירות ונשאיר לכם את הבית ומעט שקט ומנוחה לנשמה אי אפשר להיות מאושר כאשר אחד בתחת של השני כל הזמן ואם בדוק את הויכוחים כולם על שטויות ודבילים וכל אחד רוצה לנהל לשני את החיים! תסביר לרעייתך שעדיף חדר אחד יחד לבנות משפחה מאשר בלגן בבית שלא עולה ללא פרטיות בני הכיר חורה עברו לגור בחדר אחד אם מטבחון ההבה פרחה הםלמדו לחיות זה בתחת של השני הכול ביחד התחתנו ניכנסו להריון שניהם עובדים כעת צריך לשכור דירה יותר גדולה אם אתה תל אביבי הם עוד חודש מפנים א הבית אם אתה רוצה אולי תישכור לא יקר ואם תירצה ימכרו ל במקום לסחוב את המקר שרכשו לשם ואת המיטה והמזרון במחיר מצחיק ביחס למה ששילמו ותוכלו להתחיל לחיות יחד בתנאי ששניכם מוכנים לזה לאהבה לבנות קן ומשפחה- אם אתה רוצה ילדים ואין בעיות מיוחדות השלווה האהבה תכניס אותכם להריון רעייתך לא מתעברת עקב הלחץ והמתח הרחם לא ניקלט או מפיל אתם חייבים שקט אהבה נועם רוגע השאלה אם אחרי כל הבלגן תצליחו להיתמודד בשקט ביחד רק אתם?? אםתלמדו תהיו הורים תעבדו תחסכו יחד ותשכרו דירה או תבקשו משכנתא ותתחילו לבנות חיים אחרת לא תצליחולהיחלץ וגורלכם יהיה לריב כל החיי או להיתגרש ולמה?? הרי נישאתם מאהבה מרצון להקים בית אז הגיע הזמן שתקום ותתחיל לפעול בנידון ואת אותה העצה צריך לומר לזוג השני גם לחמותך מגיעים חיי שקט ושלווה שתיתארחו בכיף בשבתות וחגים ם להם אן חיים ואם חמך יכול בגילו לעבוד לפרנס את כולכם לא ברור לי למה כולכם לא עובדים ולא מפרנסים את עצמכם?? מה הקטע שלכם אם לא תקומו לא תשנו שום סדנה לא תעעזור לכם! ואם רעייתךלא תירצה לעבור למגורים רק איתך שאלל אם היא מעדיפה גירושין ולחיות אצל ההורים ולריב עד קץ הימים?? אם אתם בביתהחמות 7 שנים מה עשיתם אם המשכורות כי אני מתארת לעצמי ששניכם עובדים וגם הזוג השני לא? אם לא אתם זקוקים ליעוץ רציני והדרכה איך לקום לבנות חיים לצאתלהיתפרנס ולבנות בית אחרת חבל על הזמן אם לא תקום וא תשנה! שיהיה לכם בהצלחה ופשוט תחשבו שהמחותנים שלך בני אדם וזכותםלשקט לחיים גם! JHHUL

ממליצה לך מכל הלב,תשכירו דירה, ותתחילו בחיי הפרטיות שלכם.

לגור אצל ההורים זה לא בריא לא לכם וגם לא להורים.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שליטה בכעסים
בחר
בחר