לא  נדע  עד  בואו  של  משיח..........

כל הכבוד! איש יקר! אני מאמין ובטוח שזה נכון ואנחנו והפלסטינים צאצאי אותו העם..אינשאללה נפסיק עם כל ההרג ונביא למדינה הזו קצת שלום ורגיעהemo_40.pngemo_34.png

עוד שטות מבית היוצר האשכנזי של עוכרי ישראל

נולדתי יהודיה...מחר אני אעשה טקס קצר ואהפוך למוסלמית ושבוע הבא באותה קלות אהפוך לנוצריה.... לא נשמע לכם מטומטם כל עניין הדתות?? ובאיזו קלות להמיר אותן....

לא רלוונטי בכלל יהודים או לא, ישראל מלאה רוסים ואתיופים שיהדותם מוטלת בספק גדול, העימות שלנו עם הפלסטינים הוא עימות בין תרבות לברבריות, בין קידמה לפרימיטיביות.

בכל מקרה, מי שבין הפלסטינים רוצה להתגייר ורואה עצמו כיהודי, אדרבא מקובל, אבל כל עוד הם מזוהים ומזהים עצמם כערבים מוסלמים, הם אויבינו!

חובה לתקן טעויות שמגיעות לכאן מחוסר ידע מוחלט !! אני פונה אל evelyn32 בואי ונדייק היסטורית אחת ולתמיד !

בישראל היו יהודים והגיעו יהודים אני מדגיש יהודים מספרד וארצות המזרח !!! עד לאסון שבמלחמת העולם השניה רוב הקהילות באירופה סרבו לעלות לארץ !! ובמלחמה כשהגיעו ידיעות מה קורה ליהודים הרבנים חייבו את הקהילות שלהם בפולין וביגוסלביה להישאר ולא ללכת לישראל ולא לאמריקה !! הם עצמם ברחו !

לגבי יהודי אירופה לפי מחקרים רבים שנעשו היהודים מזרע ישראל לא היו באירופה עד התקופה של גירוש ספרד הראשונה עובדה נטורי קרטא מודים שהספרדים למדו אותם יהדות !! רוב יהודי רוסיה הם מהכוזרים !!! ובמשך הזמן נוספו יהודים ! הצאר או המלך הראשון ברוסיה היה כוזרי לא זכור לי את שמו אבל לא רוסי .

בזמנו נתפס הרב הראשי במסקוה שהוא תמורת כסף נתן הכשר יהדות לגויים הוא סולק מיד אבל עובדה וכך שב20 שנה האחרונות אין יהודים ברוסיה ומי שטוען הם מזויפים ! עולה מרוסיה הראה לי וגם אני ראיתי אנשים מרוסיה שטוענים כאן בישראל חבל שהיטלר לא גמר אותכם . רוב המגיעים הם קשישים שאין להם פנסיה וילדהם זורקים אותם לכאן כדי לחיות על חשבוננו .

שרנסקי הגיבור הוא לא רצה להגיע לישראל אלה לארה"ב אבל ישראל סגרה לו את האפשרות ואז הוא בא לכאן ומיד נכנס לפוליטיקה כי מלקקים לכם את ה...... ולגבי הערבים הכל שקר הם לא יהודים

דבר חשוב לדעת יצחק הוא יצחק בנו של אברהם וישמאל גם בנו של אברהם אלה שהערבים בדוק מבחינה מדעית והיסטורית הם לא ישמאל !!!!!!!!! כאשר נכנס לארץ סנחריו מלך אשור הוא פיזר את כולם ישמעלים כנענים וגם יהודים !! אבל היהודים מיד איתאחדו לקהילות והישמאלים לא וכך נעלמו כולם ! הערבים הם לא עם מוגדר אלה אוסף של עמים חלקם סודנים,חלקם סעודים אבל המחנה המשותף הוא עבודת אלילים !! גם המצרים הם לא אותם מצרים שחיו בתקופת פרעו אלה אוסף שבטים מכל האיזור נכון להיום יש שבט אחד על גדות הנילוס שהם הם צאצאי המצרים הקדמונים והם לא מתחתנים עם המוסלמים .

דבר חשוב לדעת יצחק הוא יצחק בנו של אברהם וישמאל גם בנו של אברהם אלה שהערבים בדוק מבחינה מדעית והיסטורית הם לא ישמאל !!!!!!!!! כאשר נכנס לארץ סנחריו מלך אשור הוא פיזר את כולם ישמעלים כנענים וגם יהודים !! אבל היהודים מיד איתאחדו לקהילות והישמאלים לא וכך נעלמו כולם ! הערבים הם לא עם מוגדר אלה אוסף של עמים חלקם סודנים,חלקם סעודים אבל המחנה המשותף הוא עבודת אלילים !! גם המצרים הם לא אותם מצרים שחיו בתקופת פרעו אלה אוסף שבטים מכל האיזור נכון להיום יש שבט אחד על גדות הנילוס שהם הם צאצאי המצרים הקדמונים והם לא מתחתנים עם המוסלמים .

אין בזה חדש קחו בעזה משפחות אבו חצרה משפחות משעל [ משפחותו של הכתב ניסים משעל משפחה יהודית כשרה] ויש ערבים הנושאים את אותו  שם משפחה  ויש  משפחות חדד  משפחות בן אבו   משפחות עלי  אצל היהודים השם הוא בן עלי ויש עוד שכנראה התאסלמו כאשר האיסלם חדר לאזור

במאות הקודמות  כמו שבספרד יש משפחות אנוסים שנאלצו להתנצר יש גם כאלה בקרב הערבים אבל האמת לא נוח להם הנושא

גזענות זו מחלה.....

condor0114   גזענות זו מחלה

ל-hoto10 צר לי מאוד שלא למדתה היסטוריה של עמים כדי לךלקחת קורס כזה !

אני כלל לא ציינתי מה דעתי אלה עובדות היסטוריות בלבד על עובדת ישמעאלים אז כדי לך להיכנס לספרייה ולבקש את הספר ישראל בעת העתיקה כמו כן ספר על תולדות מצרים העתיקה בתקופת הפרעונים וכמו כן ספרים על תקופת הכיבוש התורכי בישראל שהם הביאו מסעודיה ומכל האיזור משפחות כדי להגן על האדמה מפני שודדים בדואים !!! ולגבי השבט החי במצרים ניקרא שבט הנובים הם דייגים

אבל נשארו ממש משפחות בודדות מהם ! נכון שאנו כישראלים לא אוהבים שמחבלים הם למעשה יהודים לשעבר אבל זאת עובדה .

כאחד שלמד קצת על האנוסים וגם חקר עליהם בין אם הם מספרד או ארצות ערב אני יודע שיש יהודים גם בין הטליבאן באפגניסטן והם ניקראים "פשונים" ואין לי כל בעיה עם זה כך שהאימרות שפר שלך לא במקום ובכלל אם הייתה קורא מחקרים של מומחים איסלמים וגם קורא את הקוראן הייתה מבין קצת יותר ומבין שהבעיה היא לא גיזענות כלל

בלי קשר לזה שעקרון "הדת" הוא מומצא ולא אמיתי אלא פיסת תקווה של אנשים טיפשים ולא משכילים, האיסלאם והנצרות באו מהיהדות!
להזכירכם ישו נולד ומת כיהודי ומי שהמציא את כל הסיפורים כביכול יעלוי זה תלמידים של תלמידים שלו. והאיסלאם זוהי "דת" שקיבלה את המקורות שלה מהנצרות והיהדות (שגם שתיהן ממוצאות). ברגע שהעולם לא יהיה מחולק לדתות הוא יהיה הרבה יותר טוב ויפה.  

לסינדרלה הלא כל כך חכמה והמלאה בשנאה. 

החל מהעליות הראשונות שהתחילו לפני 130 שנה וכלה בעליה המאסיבית של שנות ה90 יהודי רוסיה תרמו למדינה הזאת יותר מכל עליה אחרת.

עד המהפכה הקומוניסטית של 1917 יהודי רוסיה היו היהודים הכי אדוקים בדתם עם שיעורי התבוללות אפסיים (בניגוד ליהודי מערב אירופה). אחרי המהפכה, השלטון הקומוניסטי אסר על יהודים לעסוק בענייני יהודות או ציונות. העונש על כל ניסיון לעסוק ביהדות או ציונות היה מוות. וכך לאט לאט אבדו היהודים את המסורת היהודית והפכו לחילוניים. אבל הם עדיין שמרו על זהות לאומית יהודית. אבל ב-40 השנים האחרונות היהודים התחילו להתחתן גם עם גויים כי היה מאוד קשה לשמור על זהות יהודית ולמצוא יהודים אחרים להתחתן איתם (לא היו בתי כנסת, לא היו ארגונים יהודיים, לא היו מקומות מפגש ליהודים - כי הכול היה אסור על פי חוק). ואז היהודים התחילו להתבולל. ועדיין רוב היהודים התחתנו עם יהודים.

70% מכל העולים מרוסיה בעליה האחרונה הם יהודים כשרים לחלוטין. 30% הנותרים הם יהודים למחצה (אבא יהודי ואמא לא יהודיה), כך שגם להם יש קשר לעם היהודי.

סמים, אלכוהול, פשע וזנות היו קיימים בישראל גם לפני העליה מרוסיה. דווקא כל התחומים האלה נשלטים בעיקר על ידי יוצאי עדות המזרח. וגם צריך להבדיל בין רוסי יהודי לרוסי גוי. הרוסים הגויים שהגיעו לפה אכן מאוד שונים מהיהודים. כמו ברוסיה, גם בישראל, בזמן שהגויים שותים וודקה כל היום ועוסקים בפשע היהודים יושבים ולומדים ולומדים ולומדים - והופכים לרופאים, מהנדסים, מדענים, סופרים, אמנים, שחמטאים, פרופסורים, ספורטאים ועוד. כפי ששנאו את היהודים ברוסיה (כי הם היו טובים יותר מהשאר) כך שונאים אותפ פה (והקנאה הזאת מגיעה בעיקר מצד יוצאי עדות המזרח שלא הצליחו להשיג ב60 שנה את מה שהרוסים משיגים ב10).

ולמוטי - יהדותם של יהודי רוסיה אינה מוטלת בספק. יהודי אתיופיה הם כולם ככולם צאצאי גויים שהתגיירו לפני מאות רבות של שנים. מחקרים גנטיים כבר הוכיחו את זה (שהם זהים ב-100% לאתיופים גויים ושאין להם שום קשר גנטי לשאר עדות ישראל). אבל לא כך הדבר עם יהודי רוסיה. יהודי רוסיה התחילו להתבולל ולאמץ תרבות רוסית רק ב40 השנים האחרונות. אבל יהדותם אינה מוטלת בספק. כל אבות אבותיהם היו יהודים. ואלה שהתחתנו עם גויים אינם מסתירים זאת, כך שזה ידוע לכל אחד מי הוא יהודי ומי לא. והרוב המוחלט הם יהודים כשרים למהדרין משני הצדדים. מחקרים גנטיים לא מעטים הוכיחו שאותם יהודי רוסיה קרובים יותר ליהודי תימן ומרוקו מאשר לגויים רוסים.

אני עולה מרוסיה. שני הוריים יהודים. שני הסבים שלי ושתי הסבתות שלי יהודים. גם ההורים של הסבים והסבתות שלי היו כולם יהודים, ויש לי אפילו את התמונות שלהם. 99% ממשפחתי נרצחה בשואה. סבא רבא שלי היה הרב הראשי של עיירה יהודית בת 50 אלף נפשות באוקראינה. כל המשפחה שלי דוברת יידיש רהוטה. ואתה מטיל ספק ביהדותי?

לגבי תושבי הגדה המערבית. זה ידוע שבימי בית ראשון חלק נכבד מהעם הוגלה גם ממלכת ישראל וגם ממלכת יהודה, גם על ידי אשור וגם על ידי בבל. ובמקומם האשורים והבבלים הביאו לפה עמים שונים מעיראק. אלה התערבבו עם שרידי ממלכת ישראל והפכו לשומרונים. הדת השומרונית דומה מאוד לדת היהודית, מלבד העובדה שהם לא מקבלים את התורה שבעל פה. ערביי הגדה המערבית הם צאצאים גם של אותם השומרונים וגם של ערבים אחרים שהגיעו לפה מחצי האי-ערב. יש להם קשר גנטי חזק לעם היהודי (כמו גם לערביי ישראל ולערביי סוריה). בניגוד למוסלמים היהודים לא כופים על אף אחד את דתם, כך שיש להם מזל שהיהודים לא עושים להם את מה שהם עשו פעם ליהודים. ובכל זאת, זה יכול היה להיות פתרון מושלם לסכסוך עם הפלסטינאים אם הם היו פשוט מתגיירים והופכים לאזרחי המדינה.

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הגיל השלישי
בחר
בחר