יש לנו קרובי משפחה

לא חשוב הגיל,

חשוב התרגיל!

מנהל הפורום
250+

העם היוהדי עם טוב מדינת ישראל מידנה טובה אנחנו הערבים לא טובים  זה האמת י

העם היוהדי עם טוב מדינת ישראל מידנה טובה אנחנו הערבים לא טובים  זה האמת י

בס"ד בתקופת שבתאי צבי (משיח שקר) כלפני 300 שנה הוא התאסלם ואחריו אלפי יהודים שהתיישבו 

בחברון

כן, אכן, וזה כבר ידוע ממש מזמן,

הנה אחד המאמרים שלי בנושא:

שלום בין יצחק לישמעאל, הייתכן?

אותי בכול אופן הכתבה השאירה ללא מילים

לפי עדות של אישה יוצאת פרס נעימה אברהמי ממושב מסלול, המון יהודים הכרחו להמיר דתם לאיסלם באירן בתקופה שקדמה לעלייתם מאירן.. עדיין מרבית  ה"פלשתינאים' הינםערבים יוצאי סודן ערב הסעודית ירדן סוריה ולבנון אשר הגיעו לשיטחי ישראל במטרה  לחיות חיים יותר טובים כלכלית.. לא להסחף עם הכתבה כי אין בה שום נתון סטיסטי ולעניות  דעתי יש שם פחות מרבע אחוז שכאלה...

הכתבה הזאת השאירה אותי המום, אכן , אנחנו בימות המשיח והגאולה בפתח.

דוד

אולי המקורות שלהם יהודיים אבל הם התבוללו כבר ממזמן!!! הרי יהודי נחשב ככזה רק מי שנולד לאם יהודייה ואצלם אי אפשר לדעת מי נשאר יהודי ולכן מי שרוצה לחזור לחיק היהדות יצטרך להתגייר אלא אם כן הוכח שהסבתא והאמא הן יהודיות בכל מקרה יש הרבה עולים שעלו לארץ ישראל מרוסיה ומאתיופיה שהם בכלל לא יהודים. מרוסיה עלו כמעט מליון אולי אפילו יותר גויים לא יהודים וגם האתיופים יש מהם כאלו שספק בכלל אם הם יהודים סתם מעלים את האתיופים האלה לארץ.מה הביאו הרוסים למדינה? שתייה אלכוהולית שמדרדרת את בני הנוער לאלימות וכמובן לסמים ולמעשים נוראיים!! אני הייתי מעיפה אותם מכאן כבר ולא מביאה עוד פלשמורה לכאן! לא שמעתם אין לכם מה לעשות בארץ!!!

בקיצור סיפורי סבתא וחרטה תספרו למישהו אחר לא לי!!!

נערך על ידי מנהל הקהילה.יש להקפיד על שפה נקייה.

עוד מעט יגידו שאחמדיניג'ד קרוב של פרס אני לא אהיה מופתע .

שלל זיבולים הזויים .

כל הערבים מכירים את מנהגיי היהודים ויכולים לספר הכל .

מעניין כמה שילמו לרב מהכתבה בכדי שידבר כפי שדיבר .

גם אם תאורטית חלק מאבותיהם התאסלמו מכל סיבה שיהיו בריאים. 

אבות אכלו בוסר שיני בנים תיקהנה .

עוד מעט יגידו שאחמדיניג'ד קרוב של פרס אני לא אהיה מופתע .

שלל זיבולים הזויים .

כל הערבים מכירים את מנהגיי היהודים ויכולים לספר הכל .

מעניין כמה שילמו לרב מהכתבה בכדי שידבר כפי שדיבר .

גם אם תאורטית חלק מאבותיהם התאסלמו מכל סיבה שיהיו בריאים. 

אבות אכלו בוסר שיני בנים תיקהנה .

לסינדרלה  .

א . למה את לא מזדהה.

את לא מגיעה לריח הגרביים של הרוסים יא קטנה .

נערך על ידי מנהל הקהילה.

יש להקפיד על שפה נקייה.

לסינדרלה  .

א . למה את לא מזדהה.

את לא מגיעה לריח הגרביים של הרוסים.

נערך על ידי מנהל הקהילה.

יש להקפיד על שפה נקייה.

היי, "סינדרלה".

כיהודיה יוצאת ברית המועצות לשעבר, אני מוקיעה את הערותייך הגזעניות באשר לעולים מרוסיה.

"הם הביאו אלכוהוליזם וזנות"? הייתכן?? ומה עם אלפי רופאים, מהנדסים, כימאים,פיזיקאים, ופרופסורים שעלו לכאן? בלעדיהם מדינת ישראל הייתה נשארת תקועה איפשהו בשנות ה80.

ומה הביאו אלה שנולדו בארץ? מני לי הישג אחד שהם הצליחו להגיע אליו בלי עזרה, הרי גם בעליות של 1912 ו1970 עלו לכאן יהודים מרוסיה. הם אלה שייבשו ביצות, נטעו עצים,יישבו את הארץ... אז תזכירי לי שוב, איך את יותר טובה ממני?

תשבי לך בשקט בפינה ותגידי תודה שהגענו, כי אם היינו נשארים שם- לבעלך גם לא הייתה זונה להירגע אצלה בלילות.

מתי תפסיקו עם השקרים שלכם? בפעם הבאה תגידו שגם הנביא מוחמד היה יהודי ברור שזה עוד מהלהך מהרבה מהלכים כדי לשלול מהערבים את זהותם אך כשלו אנחנו ערבים מוסלמים נשמור על זהותנו כבעלים היחידים של הארץ הזאת והזמן יוכיח . וזה שכתב תגובה כי הוא כערבי אשם אני אומר לו אתה יהודי ולא ערבי אני מקווה שהמערכת תפרסם את תגובתי
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הגיל השלישי
בחר
בחר