חשוב מאוד לקרוא וגם ליידע אחרים

בשעה 10 בלילה מצאתי עצמי עם פנצ'ר בגלגל השמאלי בכביש החוף כ 2 קילומטרים מהיציאה מחיפה.השוליים היו בדיוק ברוחב הרכב ולא הייתה אפשרות לרדת לכוון החולות בגלל מחסום הבטיחות.

המכוניות והמשאיות בכביש טסו (כביש מהיר) - לא רציתי לקחת צ'אנס בנסיעה למחלף עתלית מרחק של כ 7 ק"מ על שלשה גלגלים.
בהתחלה חשבתי שאצליח להחליף את הגלגל בהפוגות קטנות, אך הבנתי שזה די מסוכן ובלחצה של רעייתי צלצלתי למשטרה .

ההיגיון אמר לי שצריך להזמין גרר לא משטרה, המשטרה עסוקה בדברים יותר חשובים,אך ידעתי שלגרר ייקח לפחות שעה פלוס להגיע והסיטואציה     לא הייתה נעימה – כמובן שיצאנו מהרכב ונעמדנו אחרי מחסום הבטיחות.

השוטרים הגיעו כעבור 10 דקות (לגרר היה לוקח שעה +) ואמרו לי שזה גם חלק מתפקידם וטוב שהזמנו אותם - בכדי שלא נהייה חלק מהסטטיסטיקה.הם הפעילו את הקוז'אק של הניידת וסימנו עם פנס למכוניות להאט בזמן שאני החלפתי את הגלגל – פשוט אבטחו אותי.

דיברתי על זה עם אנשים, פרט לאבא של אשתי אף אחד לא חשב להזמין משטרה לרכב שנתקע (כולל הפנצ'רמעכר).

לפני כחודש וחצי נהרגו בני זוג במחלף יבנה בזמן שהחליפו גלגל בשעות היום, אם היו מזמינים משטרה שתאבטח אותם כנראה לא היינו שומעים עליהם.

חברים, מצאתם עצמכם במצב מסוכן, כביש ראשי וחשוך, אל תהיו גיבורים תזמינו משטרה שישמרו עליכם עד שהבעיה תתוקן או שהגרר יגיע.

לא חשוב הגיל,

חשוב התרגיל!

מנהל הפורום
250+

משה, ת'אמת... גם אני לא הייתי חושבת על זה.

יש לך אישה חכמה במיוחד, תעריך!

פעם היה שול מכורכר רחב מאוד שלפי דעתי היה מאוד בטוח למקרי חירום כמו פנצ'רים תקלות ותאונות כך שהנהג יכל לטפל ברכב בצורה בטוחה מאז שהוסיפו את המחסומים גזלו את הספייס הזה ולעיתים השול צר מרוחב המכונית ומסכן את המשתמשים בדרך ומפריע מאוד לתנועה

כול הכבוד

חיה ותן ליחיות

כול הכבוד

חיה ותן ליחיות

אני לא יודע אם לצחוק או לבכות תמיד אמרתי שהשוליים שנעשים ע"י מעץ מסוכנים ביותר וידוע שלא פעם נהרגו אנשים תמימים בגלל השוליים הצרים ויש הרבה מקום להרחיק את השוליים משום מה זה לא נעשה ויש איזה יד מכוונת וזדונית שאחראית לזה אין להם שיקולים של חיי אדם או נזק כלכלי בשל הזמנת הניידת שזה כספי מדינה מה שחשוב להם שלא יעצרו רכבים בשולי הדרך וילכו לים וכך סגרו את כל רצועת החוף מחיפה לעתלית אם מעץ היה רוצה היה אפשר לעשות כניסה לכביש שירות אפילו מכורכר ויציאה באיזור עתלית והאזרחים והתושבים במדינה יוכלו להנות מרצועת החוף היפיפיה הזו אבל לצערי פה במדינה הזאת עושים הכל כדי להקשות אף אחד במנהל הכללי לא חושב אך אפשר להטיב עם האזרח אבל תמיד זוכרים את המילה להטיב בתקופת בחירות אפשר לחשוב שעושים לנו טובה שמאפשרים לנו להנות מאוצרות הטבע של המדינה שאנחנו חלק ממנה

מגיע מילה טובה למשטרה .

משטרת התנועה מעבר לרישום דוחות גם מצילה חיים.

מגיע מילה טובה למשטרה .

משטרת התנועה מעבר לרישום דוחות גם מצילה חיים.

שלום לכולם . לפני כשנה מקרה דומה .נסעתי מת"א להרצליה ברכב של חבר שלא היה מתוחזק ברמה נאותה

הרכב היה רכב מסחרי מטוג פיאט דוקטו כשפתאום מתפוצץ לי נלנל ימני אחורי כל זה קרה בצד השמאלי של הכביש

וגם שם היה שוליים צרים ומסוכנים. כשאני חושב מה ואיך אני עושה כדי לצאת מהצרה הגיע ניידת שעזרה לי מאוד . 

הם עצרו את התנועה בכביש איילון ואפשרו לי לעבור לצד הימני של הכביש ששם יש שוליים רחבים ובטוחים יותר .

במעמד הזה אני מודה למשטרת התנועה הארצית על  העזרה שהגישו לי כן ירבו.

צודקים ב100 % למה להסתכן

בשעה 10 בלילה מצאתי עצמי עם פנצ'ר בגלגל השמאלי בכביש החוף כ 2 קילומטרים מהיציאה מחיפה.השוליים היו בדיוק ברוחב הרכב ולא הייתה אפשרות לרדת לכוון החולות בגלל מחסום הבטיחות.

המכוניות והמשאיות בכביש טסו (כביש מהיר) - לא רציתי לקחת צ'אנס בנסיעה למחלף עתלית מרחק של כ 7 ק"מ על שלשה גלגלים.
בהתחלה חשבתי שאצליח להחליף את הגלגל בהפוגות קטנות, אך הבנתי שזה די מסוכן ובלחצה של רעייתי צלצלתי למשטרה .

ההיגיון אמר לי שצריך להזמין גרר לא משטרה, המשטרה עסוקה בדברים יותר חשובים,אך ידעתי שלגרר ייקח לפחות שעה פלוס להגיע והסיטואציה     לא הייתה נעימה – כמובן שיצאנו מהרכב ונעמדנו אחרי מחסום הבטיחות.

השוטרים הגיעו כעבור 10 דקות (לגרר היה לוקח שעה +) ואמרו לי שזה גם חלק מתפקידם וטוב שהזמנו אותם - בכדי שלא נהייה חלק מהסטטיסטיקה.הם הפעילו את הקוז'אק של הניידת וסימנו עם פנס למכוניות להאט בזמן שאני החלפתי את הגלגל – פשוט אבטחו אותי.

דיברתי על זה עם אנשים, פרט לאבא של אשתי אף אחד לא חשב להזמין משטרה לרכב שנתקע (כולל הפנצ'רמעכר).

לפני כחודש וחצי נהרגו בני זוג במחלף יבנה בזמן שהחליפו גלגל בשעות היום, אם היו מזמינים משטרה שתאבטח אותם כנראה לא היינו שומעים עליהם.

חברים, מצאתם עצמכם במצב מסוכן, כביש ראשי וחשוך, אל תהיו גיבורים תזמינו משטרה שישמרו עליכם עד שהבעיה תתוקן או שהגרר יגיע.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הגיל השלישי
בחר
בחר